33675


  • M.A.D.
    #3415
    Off:asszem a starforce 3 védelem kavar be néha a gammáknál, nem? lásd:Sacred.

    On:
  • Axon
    #3414
    A 7warez oldaláról: http://7-vip.uw.hu/

    Mi is a probléma? Ha jól értem megvannak az eredeti cd képfileok, amit Daemonal bemountolva tökéletesen installálható és ami a probléma, hogy nem lehet kiírni cd-re. Legalábbis én így vettem le. Na most én nem is próbáltam kiírni, mivel dvd-ken tárolom az eredeti képfileokat.
  • pluhi
    #3413
    Na ne viccelj. Az Illegal TOC már több éves módszer, CloneCD-től kezdve, Alcohol, Blindwrite már évek óta tudja irni. Valami más probléma van ott.
  • pluhi
    #3412
    Axon! Honnan szedted a BoS ISOkat annak idején?
  • M.A.D.
    #3411
    Émn a Fallout Tactics-ot kb.5 hete felnyomtam a gépemre. Semmi gond nem volt vele, fullba-magyarítással (95 százalékos)..., kivácsniságból.

  • Randal
    #3410
    dehogynem. A 3. cd Álméretű. És az Alcohol se tud vele mit kezdeni.
  • pluhi
    #3409
    Fallout Tacticson nincs semmi ilyen védelem.
    CloneCD 5.0-tól másolja a Safedisk 3-mal védett lemezeket is. Amúgy meg Alcohol 120%.
  • Randal
    #3408
    Végülis igen, vagy csak annyi hogy másolni tudjam.
    Ugyanis hogyha havernak kellene eccer akkor bajos lenne átmásolni.

    Az Image-k még megvannak.
    Végülis engem az érdekelne, hogy ezeket a tipúakat (safedisk v2.8 meg tsai) hogyan lehet copyzni...
  • pluhi
    #3407
    Na most várjunk. Leszedted innen, kiirtad, és most úra image kéne?
  • M.A.D.
    #3406
    A 3.47-es daemon van fenn legalább nálatok?
  • M.A.D.
    #3405
    No! Látom van élet ma.
    Megelőztem tankszimulátorba. Nem, nem 9GB a Myst IV. "Csak 6GB" !
  • Randal
    #3404
    Innen szedtem le az ftp-ről, úgyhogy nemtom milyen.
    Próbáltam Neróval, Alcohollal és még CloneCd-vel is, de nem működött.
  • pluhi
    #3403
    Előkaptam a GURUS CD3-mat a fiókból, CloneCDvel behúztam, DTools-szal mountoltam, no problem.
  • pluhi
    #3402
    Eredeti? Gurus? Kiirt ISO?
  • Axon
    #3401
    Én CDRWin -t használok, ha .bin .cue formátumban akarom elmenteni és WinISO-t ha ISO-ba. Ez jó azoknál ahol crack alkönyvtár van, de jó néhány védelmet is ismer például a CDRWin is.
    A most megjelenő profi védelmű játékokhoz egyértelműen az Alcohol 120% a legjobb, amely már ismeri a StárForce 3-as védelmet, ami jelenleg a legújabb védelem a cd-ken.
  • Randal
    #3400
    Sziasztok!

    nem tudom ki rakta fel anno a Fallout tacticsot, de ezer hálas neki!
    A kövietkező kérdésem lenne:
    A 3. cd-t hogyan csináltad meg image fájlba, mert nekem nem sikerült sehogyan sem.
    Ugyanez a helyzet a Heroes4 Gathering storm hunnal mivel safedisk v2.8-as asszem a védelme és azt nem tudom bemountolni.
    Szóval help me, hogy milyen progit használjak!
  • Axon
    #3399
    öööö....
    Hát a "jó" az most ebben az esetben relatív.
    Ez egy tankszimulátor. Egy tanszimulátorokért lelkesedő emberkének ez egy jó program, másnak már nem igazán.
    A mai kor tankjaiból vonultat fel. A program nem túl új, bár még nem is régi, de mivel ebben a kategóriában jó ha 2 évente jelenik meg 1 db, így mindenképpen kötelező darab.
    Nekem van 2 db tank szimulátorom, plusz még láttam 2-t. Így mondhatom, hogy nagyjából ismerek 4-et és most készül egy 5. aminek a demoját pont ma sikerült letöltenem. Szóval láthatod, hogy nem túl nagy a dömping ezen a téren, így minden egyes darab "jó"-nak mondható.
    Mivel beszerezni nem könnyű (szinte lehetetlen) ezért kértem egy kis segítséget hátha a file megosztókon megtalálható.

    Sajnos a DC-vel folyamatosan próbálkozom, de nem kapcsolódik egyetlen hub-hoz sem. Valószínűleg a tűzfalunk lesz benne a ludas.
  • pluhi
    #3398
    Hogy valami épitőlegeset is irjak, ott a passive kapcsolat, ami segithet a tűzfal problémákon. De ha megadod az IPdet és egy tetszőleges portot, akkor azon fog kommunikálni active módban is.
  • pluhi
    #3397
    File/Settings/General, ha igaz.
  • Axon
    #3396
    Nem tudod melyik porton kommunikál kifele ez a DC?
    Azt látom, hogy néhány hub-nál meg van adva a cím mellett a port is.
  • pluhi
    #3395
    Megtaláltam DCn is. Nem is jön rosszul. Jó game ez?
  • Axon
    #3394
    Megpróbálom. Hátha sikerül kitörnöm a munkahelyi tűzfal mögül.
  • pluhi
    #3393
    Az előbb irtam egy szép hosszú hozzászólást a témában, de véletlenül kitöröltem.
    A DC csak az aktuális HUBon keres. Emule-on találtam meg (ami mindenkinél keres), akár próbálkozhatsz is vele. 12 usernél találta meg a kereső (pontosan ezt a filet), ami kevés, de elég ahhoz, hogy pár nap alatt lejöjjön.
  • Axon
    #3392
    Gondolom DC-n szoktál töltögetni.
    Lenne egy kérdésem.
    Keresésnél minden létező felhasználó adatai között keres vagy csak abban a csoportban (hub) amihez csatlakozva vagy.
    Lehet, hogy most hülyeséget kérdeztem.
    Én anno a napster mp3 cserélgető rendszerét használtam, ami hasonló a mostani DC-hez. Ott ha kerestem egy zenekarra, akkor az összes fentlevő emberke (több millió) számai között keresgélt, hihetetlen sebességgel. Ha beírtam pl. hogy britnipírsz akkor fél órán át öntötte rám a lehetséges felhasználók filejainak garmadáit.
  • Axon
    #3391
    Igen pontosan ez.
    Le tudod húzni?
  • pluhi
    #3390
    Steel.Beasts.V1.15.-.Multi.Language.(Panzer.Simulation).rar
    Ez kéne, Axon? 240 megás rar.
  • pluhi
    #3389
    Myst 4-et levágtam. Az első faladat egy szinuszjel elővarázslása volt két másik összegéből. A két alapjel között egy kapcsolóval lehetett váltani és három tekerő volt az amplitudó,fázis, freki állitására. Mondta a faszi, hogy melyiket kéne piszkálni, szal igy nem volt nehéz. Kettőt megcsináltunk, majd a progi elszállt, valami filet nem birt betölteni, vagy nemtom.
  • Axon
    #3388
    Azért ha véletlenül rábukkansz a Steel Beast-ra, akkor gondolj rám és feltétlenül szólj.
    Mondjuk éppen most jelent meg egy jó kis tankszimulátor demo-ja a T72. A teljes is jön hamarosan, de ez a demo még egy erőművön is szaggat rendesen.
  • Axon
    #3387
    Akkor kb 9 Giga körül van..... hmmm... tegyük fel a szerverre :-)))
  • M.A.D.
    #3386
    Ajaj. Én lehúztam a 2 dvd-t, de akkor nem viszem haza. Kell a hely másra.
  • Axon
    #3385
    Én mindenképpen megvárom a magyar verziót (hollandból nem vagyok valami túl erős )
    A kérdés igazából csak az, hogy sikerül-e megszerezni a magyar verziót valahonnan. A warezek nem arról híresek, hogy tele vannak a magyar verziókkal. Az pedig, hogy 10 ezerért megvegyem fel sem merült. Ha rögtön az EVM adta volna ki 2 ezerért talán még elgondolkoznék rajta, bár ez az élő szereplők renderelt hátterek előtt....hmmm
  • pluhi
    #3384
    Ha jó a hallás utáni nyelvértésed. Ha nem, várd meg a magyar feliratos változatot.
  • LezLee
    #3383
    De maga a játék jó vagy sem? Megéri azt a 2 dvd-t leszedni... izé megvenni? :))
  • pluhi
    #3382
    Ami angolul dumál.
    Amúgy a minimum install 3.5G, a maximumot sejtitek.
  • LezLee
    #3381
    Nem lehet hogy éppen egy holland verziót sikerült leszedned??? :)))))
  • pluhi
    #3380
    Kipróbáltam a Myst IV-et. Mikor megláttam az optionsben, hogy csak hollandul van benne felirat, azt hittem tökön szúrom magam. Amúgy tiszta animáció meg VRML az egész, rajta élő szereplőkkel.
  • MIMACSKA
    #3379
    thx
  • Axon
    #3378
    Igen ott lesz valamelyik cd-n.
  • MIMACSKA
    #3377
    A crack is melette van????
  • Axon
    #3376
    Nem emlékszem...
    Mármint nem emlékszem, hogy lett volna gond vele mint az 1-el.
    Simán felinstallálod (daemontoolsal vagy a kiírt cd-ről) majd rátöltöd a cracket. Ezután pedig jöhet a magyarítás.