33675


  • Andra
    #3455
    Sziasztok!

    Van a Longestnek magyarítása, vagy végigjátszása valahol?

    Köszi előre is!
  • CrucifX
    #3454
    Már 1 éve megjelent Európában Westerner néven, nem rossz, de semmi extra.
  • moonster
    #3453
    Sztok!
    Valaki nyomta már a Wanted, nevű most megjelent kalandot? A kinézete kicsit toystory-s, és a nevéből sejthető, hogy kalandjáték. A demo letölthető a www.hardwired.hu-rol.
    Nálam vacakola grafika, mert a fenyforrások pl. ablak, lámpa, kandallótűz mind-mind átlátszott az összes objektumon.
  • MerlinW
    #3452
    áhám, köffe:)
  • pluhi
    #3451
    Ha mondjuk a védelem bizonyos részei figyelnek azon a területen, akkor ugye szivattyú lehet belőle. Persze mindenhez van crack, ezért nem számit a dolog. De ez nem hülyeség a Nero részéről, ez elv. Az ISO igy teljes. Ha meg ráeresztesz egy Winrart, úgyis összenyomja.
  • M.A.D.
    #3450
    ...a maiak megint elkezdik azt....amit anno a film-cd-s játékoknál.
  • M.A.D.
    #3449
    a "régi" gammáknál érthető ez a "csökkenés. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3448
    A legjobbak:
    IsoBuster
    MagicISO
    UltraISO
    WinISO

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #3447
    mivel is konvertáltad a cuccot?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #3446
    Fel tudnád majd tölteni?
    Nekem is csak RIP-ben van meg :(((
    Persze, egy "nem tudom"-ot is elfogadok.
    A Nero-imaget én is utálom, amióta az eszemet tudom .iso-t használok.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------

  • Axon
    #3445
    Egy kis érdekesség.
    Most töltöttem le a Drakan nevű akció/kaland programot. Az egyik kedvencem ebben a kategóriában. Eddig rip-ben volt meg és szerettem volna beszerezni a teljes verziót. Letöltöttem. Kicsomagolás után kaptam egy 750 megás .nrg filet. Ez a Nero program formátuma. Nem szeretem ebben a formátumban tárolni a programokat, gondoltam átkonvertálom ISO-ba. A 750 megás nrg-ből lett egy 339 megás ISO-m .
    Elképesztő a méret csökkenés és hihetetlen a nero formátumának helypazarlása. Nos gondolom a Nero a teljes cd-ről készít másolatot, tehát a nem használt hely tartalma (azaz a nagy semmi) is benne van az nrg-ben. A Drakan kb 331 mega így az ISO mérete teljesen korrekt.
  • Axon
    #3444
    Találtam egy programot:
    Game File Explorer
    ami állítólag ki tudja csomagolni a TLJ szöveget tartalamzó filejait és így fordítható benne az angol szöveg. Megnézem.
  • MerlinW
    #3443
    ühüm
  • Rusy
    #3442
    #3430-ról nem tud senki semmit?
    merlin t a hyperspace-es merlin vagy?
  • Axon
    #3441
    Köszi az infokat. Most aztán jól ki lettem okosítva a témában.
    Mepróbálkozok először is az emule -vel, éppen töltöm lefele. Ha nem menne akkor újra DC. Nem is tudtam, hogy az egy közösség.... mondtam, hogy én leálltam a napster halálával a filecserélgetésről.
  • MerlinW
    #3440
    a DC nem egy fájlcserélő, az egy közösség:D

    Egy kis tájékoztató az Aktív-Passzív módról
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mivel két passzív felhasználó egymástól nem tud tölteni, ezért célszerű aktív módra törekedni
    | 1. Először állj aktív módba (ip-t ne töltsd ki)
    HA ÍGY JÓL MEGY A KERESŐ É S TUDSZ TÖLTENI É S LEHET TŐLED IS TÖLTENI, AKKOR ENNYI E L É G
    HA ÍGY NEM MEGY A KERESŐ, VAGY NEM TUDSZ LETÖLTENI, VAGY TŐLED NEM LEHET TÖLTENI, AKKOR, DE C S A K I S A K K OR
    | 2. kapcsold ki az xp beépített tűzfalát (vezérlőpult/Hálózati Kapcsolatok/tulajdonságok[jobb klik]/speciális fül/kis negyzet ne legyen bepipalva)
    HA ÍGY JÓL MEGY A KERESŐ É S TUDSZ TÖLTENI É S LEHET TŐLED IS TÖLTENI, AKKOR ENNYI E L É G
    HA ÍGY NEM MEGY A KERESŐ, VAGY NEM TUDSZ LETÖLTENI, VAGY TŐLED NEM LEHET TÖLTENI, AKKOR, DE C S A K I S A K K OR
    | 3. töltsd ki a beállításoknál az ip-címet (www.whatismyip.com, http://wigwam.sztaki.hu bal felső sarokban)
    HA ÍGY JÓL MEGY A KERESŐ É S TUDSZ TÖLTENI É S LEHET TŐLED IS TÖLTENI, AKKOR ENNYI E L É G
    HA ÍGY NEM MEGY A KERESŐ, VAGY NEM TUDSZ LETÖLTENI, VAGY TŐLED NEM LEHET TÖLTENI, AKKOR, DE C S A K I S A K K OR
    | 4. adj meg egy portot is (alapesetben a 412)
    HA ÍGY JÓL MEGY A KERESŐ É S TUDSZ TÖLTENI É S LEHET TŐLED IS TÖLTENI, AKKOR ENNYI E L É G
    HA ÍGY NEM MEGY A KERESŐ, VAGY NEM TUDSZ LETÖLTENI, VAGY TŐLED NEM LEHET TÖLTENI, AKKOR, DE C S A K I S A K K OR
    | 4. Ha esetleg routered van, tök más megoldás kell, akkor port forwardolással oldható meg az aktív mód..(visual szerverben megadsz 1 portot(TCP&UDP)
    és azt a portot engedelyezd és ird be a porthoz) (további info http://bcdc.webhop.org /faq)
    V 5. Ha ezek közül már semmi se segített, akkor állj csak passzív módba DE AZ NEKED LESZ HÁTRÁNYOS! (csak letöltések szempontjából)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Az egyes lépéseket s o r r e n d b e n kell végigpróbálni (lasd: nyíl).
  • pluhi
    #3439
    Igy belegondolva nem tudom mi lenne neked a jó megoldás. Az emule-nak viszont nem árt a 0-24 járatás, a credit és a queue miatt. Munkahelyen az nem kóser gondolom.
  • pluhi
    #3438
    Momentán emule-on van meg. DC szivás. Sok anyag kell, hogy beférj a jó helyekre. Emule ezzel szemben 0 megosztással is megy.
  • Axon
    #3437
    Köszi
    Akkor bentmaradok megint egy hétvégén és most a DC-t próbálom életre kelteni. Aztán letöltön ha sikerül. Bár ha jól tudom nekem is meg kell nyitni egy alkönyvtárat ahol lehetőleg minél nagyobb mennyiségű anyagot ajánlok fel letöltésre.
  • pluhi
    #3436
    Vazze bekopiztam a keresőbe amit irtál, azt lesem, hogy miért nincs találat.
    Amúgy megtaláltam.
  • Axon
    #3435
    Lenne egy kérésem azokhoz akik DC-t vagy egyéb filecserélőt használnak.
    Egy programra lennék kíváncsi.
    A neve:
    1914 - The Grerat War
    Ez egy I. világháborús RTS gyönyörű 3D-s grafikával. Ami miatt érdekelne, hogy ez csak Németországban jelent meg és sehol máshol. Soha nem szerepelt semmilyen warez oldalon. Lehet, hogy nem is készült belőle warez verzió.
    Csak annyi lenne a kérésem, hogy rákeresve a DC-n van-e belőle találat. Igazán kíváncsi vagyok.
  • Axon
    #3434
    Na pedig már kezdtem felvidulni, hogy hátha...
    Engedélyeztem volna a 411, 412-es porton a komunikációt. Mondjuk még ekkor sem lett volna biztos a siker. Például multizni sem tudok egyik játékkal sem. Megnézem egy játék leírásában, hogy melyik portot használja az internet felé a progi. Ezután engedélyezem, de mégsem szokott működni. Minden más (ftp, irc, ssh, pop3, imap, smb, stb.) működik az internet felé oda-vissza, sajnos a játékok nem. Nagy a gyanum, hogy csak a tcp portot adják meg, de ettől függetlenül használnak valamilyen UDP portot is a kapcsolatok ellenörzésére és ezt nem dokumentálják, mivel a játékok álltalában mindig látják az aktív szervereket (legyen az gamespy vagy egyébb megoldás) de csatlakozni nem tudnak rá. Pedig még a gamespy oldalát is átböngésztem. Ott 5 portot is megjelöltek amit a gamespy hasznáhat a különféle funkciói használatakor, de ez sem segített.
    Csak úgy tudok multizni, ha hétvégenként egy kicsit tovább bentmaradok, majd lekapcsolom a tűzfalat és egy sima ip álcázással (nat, masquerading) használva simán működik minden multis játék. Na persze amióta megnősültem alíg volt ilyen alaklom
  • pluhi
    #3433
    Active:
    The usual connection mode, you can specify your IP if detection fails and a port of your choice if you need to. This mode will use a random port between 1025 and 32000 chosen anew on restart if nothing is set in settings.

    A 411, 412 benne sincs a tartományban...
  • MerlinW
    #3432
    és 412
  • MerlinW
    #3431
    Axon: a DC a 411-es porton kommunikál
  • Rusy
    #3430
    Hi 2 régi horror kalandjátékot keresek, nekem nagyon tetszett régen, jó logikai feladványok vannak benne, és sehol nem találom, ha tudtok lécci segítsetek a címek

    7th guest
    11th hour

    a 11 óra egyébként a második rész, ez egy játék első és második része...




  • Randal
    #3429
    na ja:)
  • M.A.D.
    #3428
    Telhetetlen vagy! :)))
  • Randal
    #3427
    nyugi. műxik a cd, ki is van írva.
    nna, kövi a probléma:
    a kiírt cd-t már nem tudom másolni, ennyi:(
  • M.A.D.
    #3426
    Húzd le mégegyszer a 3.CD-t, szerintem. Vagy...rakjuk fel?
  • M.A.D.
    #3425
    :))) Leesett. Mostantól figyelni fogok erre is. Nem mintha warezkodnék, csak úgy..:)
  • pluhi
    #3424
    Nem igaz. Két perccel ezelőtt installáltam Dtools-szal csak a kedvedért. Megy simán.
  • Axon
    #3423
    pasz...
    Nem tudom mi lehet a gond.
    Mondanom sem kell, hogy én nem írtam ki. Daemon-al bemountoltam és installáltam. Simán működött.
  • Randal
    #3422
    nemnem.
    Épp ez a poén:
    A FT 3cd-jét bemountolva nem lehet installálni, csak kiírva.

    A kiírt cd-t viszont nem lehet másolni.
  • Axon
    #3421
    Mert kell egy néhány KByte-os cd képfilet csinálni annak a cd-nek a képfile-jából, amin a védelem van. Álltalában ezt már a warez oldalakon mellé teszik a többi cd képnek. Ez egy teljesen üres cd kép, ami csak a védelmet tartalmazza, ezért csak néhány KByte-os.
  • M.A.D.
    #3420
    Tőlem is csak kérték a progit. Illetve annak a törését.
    Hmmm...Nálam alapból semmi optikai meghajtó (csak a floppy) nincs bekötve...csak két vinyó.
    ..de,úgy sem ment pl. az egyik ilyen védelemmel ellátott progi. Elkezdte tesztelni a bemountolt cd-t, azt kiírta, hogy incorrect.
  • Axon
    #3419
    A Toca2 körüli "kálváriát" csak hallomásból ismerem, mivel engem nem érdekelnek az autós programok. Elvileg minden starforce3-as programnál működik az a megoldás, amikor az Alcohol 120%-al készített képfileból a fileok kitörölésével csinálunk egy mini cd képfile-t, ami csak a védelmet tartalmazza. Simán elindulnak a programok. Óriási hátrányuk, hogy az összes optikai meghajtóról le kell húzni a kábelt. Előnyük viszont, hogy így gyakorlatilag olyan mintha eredeti programunk lenne és így simán rátölthetjük a javító patch-eket.
  • M.A.D.
    #3418
    Amúgy, ez a starforce 3 beírja magát a regedit-be. Én a Gangsters nevű játéknál fogtam, és alapból, direkt felinstalláltam a starforce3-at. Külön. :))
  • M.A.D.
    #3417
    A Toca2-nél tudtommal még a mai napig nincs jól működő no dvd crack. Nem?
  • Axon
    #3416
    Igen a starforce 3 most az aktuális mumus. Azt nem tudom, hogy a sacred ezt használja-e.
    Toca 2
    Codename Panzers
    Soldiers Heroes WWII
    Ezek voltak az elsők, de azóta már majdnem minden nagyobb nevű progi így jelenik meg. Szerencsére azért sikerült már feltörni és majdnem mindegyikhez adtak már ki crack-et.