33675


  • M.A.D.
    #3856
    És valami szakmai része is legyen a dolognak. Néha kuriózumnak számító dolgokat kérünk itt. Én most ezt tenném.
    Weird War info: http://pcdome.hu/review.php?id=1604

    Na, ezt a dolgot nem találom sehol. Pedig...nem néz ki rossznak.

  • M.A.D.
    #3855
    Én pl. tegnap este füstölt kolbászt ettem, és egy dobozos arany hordót görgettem le a torkomon utánna. Kaja előtt egy kis vill(a)mos körte.:) Ennyit az egészséges életmódról nálam. Pedig anno sportoltam is jó pár évig, de mára csak ezek az egészségtelen "táplálék-kiegészítők" maradtak. :)

    Jó reggelit!


  • MerlinW
    #3854
    Macsek drága, kedvesen, aranyosan és személyesen hozzád intézett válaszom kimerült a "behát... :D" -ban, utána az OFF rész már public volt, jól:D
    pusziak:)
  • MIMACSKA
    #3853
    Azt nem tudom, hol derült ki számodra, hogy felnéznék én személyesen rájuk. Ráadásul az én barátaim normális kajákat esznek és nem dagatt USAlakók :)
    Aki nem hiszi, járjon majd utána, mert az biztos, hogy lesznek majd fent képek az oldalamon!
  • MerlinW
    #3852
    LOL
  • LezLee
    #3851
    A fantáziádra és a pofátlanságodra bízom :))))))
  • MerlinW
    #3850
    mit mondjak?:)
  • MerlinW
    #3849
    behát... :D

    -OFF #2-

    Még egy sztori idénről. Telefon, uncsitesa:

    Kaptam az arcomba mikor kiderült hogy húst és alkalomadtán alkoholt fogyasztok. Jött az "egészségtelen" meg "ártalmas" mekkorát csalódott bennem stb ... cseppett felhúzott és elküldtem a mekkdonácos kanyukájába, mert hogy állítása szerint az táplálékkiegészítő, nem úgy mint a dohányzás, az alkohol (jó a hasonlat mi?:)), és a gusztustalan, rosszízű marha, sertés, csirkehús... ekkor megkérdeztem mégis mit eszik. Salátákat. Néha hamburgert. Hol? Persze hogy a Mekdánolcban. -hangos kacaj- Tudja e mit eszik a mekiben. A válasz annyi volt hogy nem tudja, nem érdekli, de ő legalább nem eszik állatot. (Mondjuk lehet hogy igaza van, én is megkérdőjelezem hogy mekiben mennyi marha van a húsban)

    Jelenleg ez a divat usáéknál. Vegetáriánus kaja, no alkohol, no cigi és yesss McDonalds.

    Zsír.. melyik az egésszégtelenebb?:DD A nép akire felnézünk, szép

    -ON EARTH-
  • LezLee
    #3848
    Akkor engem is megsérthetne már valaki! :)))))
  • MIMACSKA
    #3847
    Jó pihegést!! :D
  • M.A.D.
    #3846
    Dehogy bántódom meg! Maximum megsértődöm. :))
    Esetleg abbahagyom mára a melót! :)
    Most!
  • MIMACSKA
    #3845
    Ja azért a lassú elbutulás bejácc.
  • MIMACSKA
    #3844
    Remélem nem bántódsz meg, de ez így ebben a szövegkörnyezetben nem túl szellemes. Persze lehet, hogy ott és akkor más volt.
  • MerlinW
    #3843
    lolka:D

    én sem költöznék, uncsitesó kint él 14 éve... olyan is lett...
  • M.A.D.
    #3842
    Az egyik nagynéném (a férjével) Hawai-on lakott pár évig. Aztán átköltöztek Chicagó-ba. A fene a jó dolgukat. :)

    A buzzancs-témáról pedig egy köszönés. Egy hölgytől hallottam anno:ajd egy puszit, ne légy buzi!


  • MIMACSKA
    #3841
    Odaköltözni???? Bár a legjobb barátnőm kint maradt. Most Hawain tengődik szegénykém. Néha küld képeket és el el fog a hányinger :DD

    Csakis nyaralásos célból!!! Én nem tudnék ott élni!!
  • MerlinW
    #3840
    -OFF énis:)-

    Egyik rövid amcsi sztorim, hamár homár.:)
    Jártam náluk pár éve, nyaralásnak buli, odaköltözni csak nagyon nagy célokkal érdemes. Viszon nyaralni egyet nagyon ott van.. Európai arccal isten voltam a partihelyeken. Emléxem (franciáknál volt átszállás és volt valami gáz ezért késtem),odaültünk unokatesómmal a pulthoz, majd megkérdezte, hogy mi volt a francia reptéren. 10 percen belül komplett társaskör jött létre körülöttünk, hogy wow. Pár percre rá valaki meg mert szólalni (!!! :D) és megkérdezte hogy Fr-ban hol lakom, mire mondtam hogy HUN vagyok. Ezek után mint a filmekben, leült arccal továbbállt mindenki...
    hiába, mindenki fél az ismeretlentől:D

    -ON AIR-
  • MIMACSKA
    #3839
    A szmájler ott is ott volt!!!!! ez a típus -> :O]
  • MIMACSKA
    #3838
    Most el ne mondja itt nekem senki, hogy ki szereti és ki nem a buzikat.....
    Én csak próbálom az embereket elfogadni elfogadni (nem mindíg sikerül ám)
    Ez is egy nagy kaland ám az életben, szal annyira nem is off :D
  • LezLee
    #3837
    Na szép, éppen most mondtad rám, hogy egyszerű és tudatlan vagyok :(

    Nem tudom mikor tanulják már meg a fórumozók, hogy ami után egy rakat szmájli van azt nem szabad komolyan venni. Poén volt. Lehet hogy szar poén, de poén :)))
    Amúgy nekem sincs semmi bajom a buzikkal, mondjuk nem ismerek egyet sem, de ha ismernék is, akkor sem érdekelne, hogy buzi. Pont.

    Mostmá hagyjuk abba, elég volt mára (meg ezévre) a komoly témából!!!
  • pluhi
    #3836
    Kezdtek mélyen szántani.
  • MIMACSKA
    #3835
    Ennél tovább sosem mennék, mint az aláhúzás. Ismersz már egy ideje és tudhatnád, hogy nem szoktam. Nekem a vitáról sincs kedvem vitatkozni.
    Én mostantól befogom a szám és jól eltakarodom innen ha ilyen gondolataim támadnak.

    sry mindenki!
  • Axon
    #3834
    Látod erröl beszéltem.
    Indulatokat kelt a téma.
    Már te is aláhúztad a mondandódat. Ezután jön a vastag betűs, majd a nagy betűs írás és utolsó lépcsőként jönnek a gázkamrák.
    A témával kapcsolatban továbbra sem vagyok hajlandó vitatkozni a provokáció ellenére sem
    Viszont magáról a "vitáról" már hajlandó vagyok vitatkozni
  • MIMACSKA
    #3833
    Én nem vitatkozom, de megvan azokról a véleményem akik elitélnek másokat csak azért mert mások.
  • M.A.D.
    #3832
    Mit tesznek a kalandjátékok.
  • Axon
    #3831
    Perverz!!!! :)))
  • M.A.D.
    #3830
    Szerintem ezt a "kemény" szót pihentessük egy kicsit. :))
  • Axon
    #3829
    Amerika témában nem tudok vitatkozni mivel én még nem voltam ott. Egy ismerősöm már volt, na de ő sem látta ez "egészet". Amit mesélt az fedi azt a "valóságot" amit a médiákban is hallani (elhízás, elhülyülés). Természetesen mindenhol vannak kivételek.
    A buzi témában viszont tudnék vitatkozni, de először is ez a topic tényleg nem erről szól, másrészt ez egy roppant kényes téma lett amiröl lassan indulatok nélkül nem is lehet vitát nyitni, ez meg igazán nincs innyemre.

    A "buzi-tv" hírt én is láttam tegnap a híradóban. Na erről aztán pláne lehetne vitatkozni elég keményen.
  • M.A.D.
    #3828
    Én sem nyomom. Nincs hely. :))
  • MIMACSKA
    #3827
    off
    Ebbe ne menjünk bele, de hidd el nem a hátsó szándék ( :o] ) miatt kedvesek. Ezt csak az egyszerű és tudatlan emberek gondolják. :O]
    on
    Én még nem
  • LezLee
    #3826
    Na hogy azért mégse offoljunk annyit:
    Nyomja már valaki az Atlantist? Benyomások?
    (Hupsz ez is félre érthető, még a végén valaki azt hiszi, hogy egy pasit hívnak Atlantisnak :)))))))))))
  • LezLee
    #3825
    Macsek, és szerinted mijért lennének olyan kedvesek veled az emberek, főleg a nőők???? :))))
  • M.A.D.
    #3824
    Az "állásra" nem is gondoltam. :))

    -ehh, de off lett a topic-
  • MIMACSKA
    #3823
    Nekem ez nem fáj! :D
    Buzibárban meg jobb dolgozni mert sokkal kedvesebbek az emberek.
    Sazlé nem olyan rossz állás az :O]]]
  • M.A.D.
    #3822
    Erről jut eszembe. A főhírek között volt az egyik magyar kereskedelmi adón tegnap, hogy elsőként a világon a Pink TV lett a "hivatalos buziadó".
  • M.A.D.
    #3821
    :)) "reggeli órákban térnék haza a melóhelyemről, ami egy pincéri állás lenne valamelyik buzibárban"
  • MIMACSKA
    #3820
    igaz
  • pluhi
    #3819
    Szerintem ez még 85%-nál is jóval kevesebb, bár sosem jártam arra...
  • MIMACSKA
    #3818
    Igen. Ez a 85%!
    De azért vannak ám normális emberek is. Ilyen barátokhoz megyünk pl. decemberben Nyújorkba!! vékonyak és normálisak és leszarják mit mond a Pritni :O]
  • Axon
    #3817
    ... bár ha amerikaiak lennénk, akkor Macsek a reggeli mérlegelésnél már ütné a 160 kilót. Én meg biztos, hogy a reggeli órákban térnék haza a melóhelyemről, ami egy pincéri állás lenne valamelyik buzibárban.
    A számítógépről csak annyit tudnék, hogy van rajta explórer, viszont fejből ismerném az összes csipsz márkát és azt, hogy a tegnapi napon britni hányszor mondta azt, hogy "fuck"