33675


  • pluhi
    #3976
    Ez egy bug. Pontosan már nem emlékszem a problémára, de a madzag körül van a gebasz. Nem mindegy mikor kötöd a fogóra, vagy ilyesmi. Neten megtalálod a megoldást elég sok helyen.
  • Atomreaktor
    #3975
    Sziasztok!
    Longest Journey-vel kapcsolatban tud még nekem vki segíteni?
    Most kezdtem és el és hát... ugye a kacsás részen elakadtam.
    Ott vagyok a metróban, megvan a kacsa, megvan a fogó, megvan a drót. Felfújom a kacsát, gyorsan lógatom a kulcs fölé és még mindig azt mondja, hogy túl messze van. Mi lehet a gond? A dróton kívül is van még valami bot, vagy valami?
    Köszi a segítséget, aki tud.
  • MerlinW
    #3974
    Neked is grat!:) Tudjuk már hogy fiju vagy jeány lesz a kicsiAxon?:)
  • MerlinW
    #3973
    Gratula újmunkásember!:D
  • M.A.D.
    #3972
    Reméljük, most pár napig game-csend lesz. :)
    Amúgy, az Atlantis itt van fenn a céges gépemen, szóval...ha nagyon kell a hely, akkor azt majd lehet törölni.

  • Axon
    #3971
    Gratulálok az új melóhelyedhez. Látom gyorsan sikerült szerezned. A magyarítások topicban olvastam a gondjaidról. Mitnemongyak ismerősek a problémáid, bár nekem megtoldva azzal, hogy a feleségem most lépett a 9. hónapba.

    Hmmmm... 12 szeres 2 rétegű cd író. Jól jönne egy ilyen nekem is a melóhelyemre

    Ha nem gond az új melóhelyeden a Jontract Jack fordításod feltolhatnád a szerverünkre, exkluzív meglepetésként a TLJ topic számára
    Tényleg! A melóhelyedről is kipróbálhatnád, hogy el tudod-e érni az ftp-t. Ha igen, akkor mégis csak a kolidban lesz a gond.
  • Axon
    #3970
    Kalkuláltam és kb. 9,5 gigánál járunk. 1 cd-s anyag még felfér, de fölötte már mindenképpen törölni kell.
  • MIMACSKA
    #3969
    És? Ez most mit jelent? Fordítasz te is??
  • M.A.D.
    #3968
    Nálam speciel fel van installálva otthon full-ra a TLJ. :)

    Elkövettem egy upload-ot. A már beígért Return to Mysterious Island képében.

  • MIMACSKA
    #3967
    oké!!!


    Más senki??
  • IMYke2.0.0.0
    #3966
    Rendben. Akkor, munka után, felteszem a játékot és kibogarászok neked szöveget. :))

  • MIMACSKA
    #3965
    Hű ez jól hangzik.

    Visszatérve a fordításra, lökjél át először egy rövidebb egyszerűbb szöveget, (semmiképpen ne azt a részt add nekem ahol arcadia multjáról beszél a pap) Lefordítopm, visszaküldöm és te megmondod, hogy megüti- e a szinvonalat. Nem sértődök meg ha nem, most csinálnék először ilyet.
    Ezt csak azért szögezném le, hogy nehogy az legyen utána, hogy mimacs is megigérte aztán tessék.....

    Amúgy folyamatosan járok angoltanárhoz, szóval gyakorlásként is jól jönne.
  • IMYke2.0.0.0
    #3964
    Ja, és MINDEN más HP (Hewlett-Packard)!
    A monitor: HP 1730 17" TFT-moncsi! 1280*1024 / 75 Hz!
    Beszarok!

    Remélem, az én gépem is ilyen lesz - még nem érkezett meg az irodámba a cucc.
  • IMYke2.0.0.0
    #3963
    Munkahelyről írok.
    Rendben. Otthon kiszedem a szövegeket (Varga Sándor már végzett egy adaggal!) és akkor mehet a meló.

    [OFF
    Egy brutális gépnél ülök - mindenkinek ilyen gépe van! - íme:
    P4 3.0 HT
    512 DDR (400 MHz)
    40 GB
    LG 2 rétegű, 12x DVD-író!
    ON]

  • M.A.D.
    #3962
    A Return to Mysterious Island-et én kezdtem el feltölteni, de valami gubanc van a hálóval nálunk. Délután újra kezdem.
    Sorry!
  • Axon
    #3961
    Köszi!
    Húzom is lefele. Délután pedig jöhet a nosztalgiázás
  • MIMACSKA
    #3960
    De ha gondolodmegpróbálkozom vele és szívesen segítek. (a párom meg majd kontrolálja, hogy mit fordítottam, vagy az angoltanárom)
    Szóval?
  • MIMACSKA
    #3959
    Én szívesen segítenék, de annyira azért nem tudok jól angolul :C
  • M.A.D.
    #3958
    no kérem szépen....:)
  • CrucifX
    #3957
    Területi beállításokat állítsd át angolra.
  • Vologdavr
    #3956
    hell
    Mivel neked megvan a Monkey Island 4, biztosan tudsz nekem segíteni.
    Telepíteném a gamét, nextre kattintok, és behozza a readme-t, és nem tudok továbbhaladni.
    (nem szar hozzá a gépem, esetleg túl jó?)
    lécci válaszolj hogy mi a teendő ijen esetben, és neked is volt-e ijen gondod vele?
  • pluhi
    #3955
    Fenn van mindkettő.
  • LezLee
    #3954
    Persze, hogy kell. Mondjuk mostanában akkora a játékdömping, hogy nem győzöm kapkodni a fejemet. Szinte minden nap jönnek ki nagy nevű, régóta várt játékok. Kinek van ideje így tanulásra??? :))))
  • M.A.D.
    #3953
    :)) Újra kezdtem a letöltést, mert a forgalmoba 2 fajta létezik. Az egyik hibásnak tűnik. Ezt a verziót 664-en húzzák /pill. :) Szóval ez lehet a jó.
    Hétfőn délelőtt, úgy 10 felé fenn lesz a game (ha még kell). :))
  • LezLee
    #3952
    Naggyooon jóóó, én az utóbbira igényt is tartanék. Persze csak tájékoztató jellegűen mondtam :)))))
  • M.A.D.
    #3951
    OFF:én most töltöm (magamnak a céges gépre) az Amerzone-t és a Return to Mysterious Island-et.

    Csak tájékoztató jellegű a fenti információ. :))
  • Axon
    #3950
    Sziasztok
    Szabin voltam, de végre ismét dolgozom :-)
    A szerveren nagy törlést rendeztem utólagos engedelmetekkel, mivel jócskán túlléptük a 10 gigás keretet. Majdnem 2 gigával. Régebbieket töröltem, de mivel azok túl picik voltak, így lenyomtam a Larry-t is. Elnézést ha valakinek kellett volna még. Legfeljebb feltöltöm, ha szükség lesz rá. Így most több mint 3 giga hely van. Legalább lehet újra töltögetni :-)

    Pluhi: A #3910-es ígéretednek nagyon örültem. Ha tudod tölteni akkor mehet fel a Goblins1 és Goblins2 is.

    TLJ magyarítás szuper lenne. Sajnos elég hiányos angol tudásom miatt én sem tudom szaporítani a fordítók csapatát, amelyikbe ha jól látom egyedül Imyke szerepel, de ő is csak aktuális fordításainak befejezése után...
  • M.A.D.
    #3949
    Egy sima, egy fordított? :)
  • LezLee
    #3948
    Nem örülni kell, hanem fordítaniiii!!!!!
  • M.A.D.
    #3947
    Én is örülök. Sőt! Addig nem is uninstallálom otthon a gépemről a TLJ-t amíg magyar nem lesz a dolog. + a szinkron hangok! :)))
  • MerlinW
    #3946
    en nagyon orulok!!:)))
  • pluhi
    #3945
    Engem lefoglal most a JA2. Különben lehetne róla szó.
  • IMYke2.0.0.0
    #3944
    Nem hiszem.
    De látom, sokan jelentkeztek a magyarításra...
    Hát ennyit jelent nektek a LJ?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #3943
    Nem tudna belenézni a Gothic2 vdf állományaiba?
    Szerintem ahogy a helyzet áll ,ha megoldaná szobrot emelnénk neki!
  • M.A.D.
    #3942
    :)))) TLJ Hun?
    Más!
    Kigyütt:Return to Mysterious Island (c) Dreamcatcher
    81x15MB
    :)))





  • MIMACSKA
    #3941
    hurrrááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #3940
    Skacok!!!

    Megoldódni látszik a LONGEST JOURNEY magyarítása!!!
    Vargasan (Varga Sándor) barátunk írt egy programot, mellyel bele lehet nyúlni a játék archívumaiba és ki/be lehet azok állományait tömöríteni!
    Tehát, aki fordítani akar, jelentkezzen MOST!!!


    Fontos, hogy a Longest Journey fel legyen telepítve a gépedre!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #3939
    A sima Morrowindhez nem kell a Tribunal kieg.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • CarajoEsp
    #3938
    Valaki fel tudna tölteni ,egy MorroWind:Tribunalt? Úgy 300mega lehet, csak le töröltem véletlen és most nem tok belekezdeni Morrowindbe:D
  • ZsirosKenyer
    #3937
    kosz, ezeket tenyleg nem ismertem!
    9 nap mulva le is jon a gam :)