33675


  • M.A.D.
    #4056
    Az első nem a curse of eye of the isis vagy mi volt? Szerintem de. Az megvolt...angolul, kb fél éve. Alone in the dark klón, de nem egy nagy durranás.

    Az eszem szerint az AGON-ra szavaznék, mert azt nehéz fellelni "máshol". A szívem szerint a Myst IV-re. :)


  • M.A.D.
    #4055
    Nehéz a választás! :))
  • Axon
    #4054
    Kis segítséget kérek.
    A melóhelyem felajánlotta, hogy 6 ezer forintig rendelhetek valamit a cdgalaxisból.
    Természetesen kaland játékra gondoltam, mégpedig olyanra amit nem sikerült eddig beszereznünk. 3 magyar nyelvű kaland jött számításba.

    Átok - Izisz szeme (4990)
    Myst 4 HUN - (9900)
    AGON HUN - (8990)

    Sajnos az utolsó kettő az átlépi a 6000 ft-os határt, de szerintem megoldható, hogy fizessem a különbözetet.
    Azért is kérdezlek titeket, mert ha megjön a program azt feltenném az ftp-nkre. Szeretném azt rendelni ami minél több ebernek szívecsücske és sehonnan sem lehet beszerezni, értem ezalatt a DC-t és társait.
  • Axon
    #4053
    Végre megemelte az axelero az ADSL 768-as kapcsolatunkat 1500-ra. Pont most nincs mit letöltenem :-)
    Leteszteletm. Olyan 195 kb/s al tölt lefele. Sajnos a feltöltési sebesség maradt 128 bit. Ez édeskevés.
  • CrucifX
    #4052
    Én is így vagyok, de főleg mióta átnyergeltem konzolokra megemeltem a limitet. Az összes epizódból járt nálunk tesztpéldány s azt kell, hogy mondjam: határozottan kellemes kalandjátlk, ráadásul ha azt nézzük, hogy itt mindjárt több epizódot kapsz a pénzedért már megéri. Gondolkozz el rajta, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • Axon
    #4051
    Menéztem én is a katalógust. Ott van rajta a magyar zászló és a lábjegyzetben határozottan azt írják, hogy amin rajta van a zászlócska, az magyar nyelvű szoftver. Mondjuk mielőtt megvenném, azért rákérdeznék. Jópár beírással ezelőtti fejtegetésemben rámutattam, hogy ez azért logikus is.
    Azért én csak a magyar felíratra mernék tippelni, a szinkronra már nem.
    8000 Ft? Hát nem is tudom. Természetesen ha a befektetett munkát nézzük és azt, hogy ez egy magyar szoftver, ráadásul kaland program (amire most hirtelen nem is tudnék másik példát mondani) és még magyar felirat is van benne, nos akkor ez nem sok érte. A kérdés csak az, hogy ki mennyire engedheti meg magának. Na ez pedig már igazán magánügy.
    Én már régebben is a 4 ezer forintos határt jelöltem meg, mint azt az összeget, amennyit számomra egy új, frissen megjelenő játék ér. Ezt most is tartom. Ha pedig azt nézzük, hogy a bevétel hány százáléka kerül csak a fejlesztőkhöz és mennyit nyel el a kapzsi kiadó, akkor ez az összeg reális is lenne.
    Ez a mostani viszont speciális eset mivel Pierro maga a kiadó is egyben. A - viszonylag - magas árat meg gondolom a kalandjátékok iránt kialakult alacsony kereslet magyarázza. Jó ha 200 db elkel belőle nálunk. Bár ez csak az én tippem. Bár a cikk azt állította, hogy amerikában viszont elég jelentős tábora van, így ott jóval nagyobb keresletre számíthatnak.
  • Axon
    #4050
    Na ezt feltétlenül megnézem.
  • Axon
    #4049
    Bökj rá bátran valamelyikre és jöhet. Én nem igazán ismerem egyiket sem, úgyhogy a sorrend számomra mindegy.
  • LezLee
    #4048
    Ez lenne az a verzió, amely 3 epizódot foglal magában? Hmmm, meggondolandó, nem olyan sok az a 8 rugó...
  • CrucifX
    #4047
    A CD Galaxis téli katalógusában feltűnt az AGON: magyar doboz, 8000 forint - arról nem szól a fáma, hogy a program is magyar nyelven kommunikál-e.
  • M.A.D.
    #4046
    :) Majdnem. Az most /pill. otthon van.
    ...de itt is van pár giga tárhely. na, lássuk.
    -pandora directive v. under a killing mooon...esetleg 7th guest?

  • Axon
    #4045
    Igen, ez így pontos.
    Az 1. rész meg volt, de eladtam. Ez volt az egyetlen program életemben amit eladtam és nem elajándékoztam. Persze nem eredeti cd volt, hanem kiírt tört verzió, de abban az időben még nem volt elterjedve a warez.
    A 2. rész már erdetiben van meg. Valamelyik újság mellékleteként vásároltam meg.
  • Axon
    #4044
    ja, ja
    vidd ki a bilit, vagy idd ki a bilit szindróma
    A szövegből viszont én arra következtettem, hogy ott lapulnak betárazva a programok M.A.D. vadi új 80 gigás vinyóján, csak arra várva, hogy landoljanak az ftpnk-en.
  • IMYke2.0.0.0
    #4043
    Imperium Galaktika 1: 2 CD
    Imperium Galaktika 2: 4 CD

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • MerlinW
    #4042
    részemről mehet mind lefele:)
    IG1-nek hagyjatok helyet ha klell, 4CD ha jól emléxem
  • pluhi
    #4041
    Vajh M.A.D. teletöltené, vagy teletölteTné?
  • Axon
    #4040
    A The Last Express már volt fent, de a többi...
    ...szóval csak szép sorban, amíg valaki nem tíltakozik :-)
    Komolyra fordítva a szót, ezek igazán nagy nevek és már felmerült valamennyi név a kérések között. pl. nekem sincs meg a The Last Express kivételével egyik sem.
    Szerintem bármelyikkel kezdheted, de a többieknek is biztos lesz hozzáfűzni valójuk.
  • M.A.D.
    #4039
    pl.Under a Killing Moon 2.3GB.

  • M.A.D.
    #4038
    Nos. Én simán teletölteném pillanatok alatt. :)) pl. 7Th Quest, Phatasmagoria, Black Dahlia, The Last Express....csakhogy a fajsúlyosabbakat említsem. :)

  • Axon
    #4037
    Igazad van és már a Contract Jack is elég régen fent van.
    Így 7 giga szabadhely áll rendelkezésünkre.
    Csak bátran, csak merészen, lehet töltögetni felfele :-)
  • M.A.D.
    #4036
    Szerintem az Atlantist is lehetne. Ha, nagyon kell...majd fel tudom tölteni megint. Az 4 cd-nyi hely.
  • Axon
    #4035
    Ok!
    Akkor, ezt lenyomom.
    Így lesz hely és lehet töltögetni.
  • Axon
    #4034
    A Renuion nekem is megvan valahol. Az a 46 megás állomány lesz az, de csak azért mert 4 nyelven volt rajta a program a telepítő cd-n. Én még láttam az eredeti Renuion cd-t. Meg is lepődtünk a 46 megás méreten, mivel akkor még a cd-s játékok is kb. 10 mega körül mozogtak, a többi helyre pedig audio track-et raktak. Aztán jobban megvizsgálva a renuion sem volt nagyobb csak 4 szer volt rajta a cd-n. Minden nyelvhez felrakták a teljes programot így jött ki a 46 mega. Én lemásoltam, de csak az angol verziót, ami 10 mega körüli. Majd megkeresem.
  • M.A.D.
    #4033
    Law and Order 3-at felőlem törölhetitek.
  • MerlinW
    #4032
    Jah IG2 végét nem túlozták el..:D
  • MerlinW
    #4031
    nekem van IG 1 asszem, utánanézek, megtalálom feltolom:)
  • Randal
    #4030
    Van egy 46megás reunion fájlom, de nemtom ez fullos-e.
    IG1-et meg sehol se találtam.
    Ja, Ig2-ben mikor összeszedtem a kristályokat nem történt semmi. Ember kampány:)
  • pluhi
    #4029
    Hát ha másért nem, az átvezetőkért érdemes megnézni. Az asztal alatt leszel a röhögéstől.
  • M.A.D.
    #4028
    a Reunion nagyon jó volt. Nekem Amigán volt meg. Eszméletlen volt. Asszem 6 disk-es volt.

  • Randal
    #4027
    A 2 az nekem megvan, az 1 kellene mert kipróbálnám.
  • IMYke2.0.0.0
    #4026
    Imperium Galaktika 1 és 2 is nekem megvan.
    Feltölteni - mivel a problem és a napi 500 MB korlátozás továbbra is áll - nem tudom neked :((((

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Randal
    #4025
    Annyira magyar fejlesztés, hogy csoda ha külföldit találsz benne:)
    Nézzétek meg a credits részt. Eszméletlen:)

    Egyébként vkinek nincs meg az IG1 ill. a Reunion?
  • M.A.D.
    #4024
    Sorry! Most látom, hogy lelassult a háló! :((
    Akkor majd szólok.
  • M.A.D.
    #4023
    Én most húzom le a Law and Order 3.-at az "új" vinyómra. Szóval, majd úgy kb. 2-3 óra múlva (ma délután) lehet törölni. Az három cd-nyi hely majd.
  • MerlinW
    #4022
    pedig a sin mekkora játék lehetett volna... annyira sajnáltam...
  • CrucifX
    #4021
    Nem béta, a jelek szerint az Activison lezártnak tekintette a fejlesztést és ült egy darabig a kész változaton - holott még lett volna rajta mit dolgozni - s így ahogy van publikálták. (emlékszik vki '99-ből a Sin-re? Na ott pont uez volt a helyzet)
  • Ersiman
    #4020
    Nekem az egyik kedvenc játékom. Azért is várom az esetleg elkészülő magyarítást. Tartok tőle az új már nem fog mrnni a gépemen. A régebbit viszont mindenkinek ajánlom, szerintem méltatlanul alulértékelték.
  • pluhi
    #4019
    Ami azért is érdekes mert állitólag már fél éve kész van, csak a HL2 megjelenésére kellett várni. Hátha kiderül, hogy csak beta. Adná az ég.
  • Axon
    #4018
    Nekem ez a Vimpire kimaradt. Nem ismerem.
    Csinálhatok neki helyet a szerveren :-)
    Amúgy is törölni kellene valamit a szerverről.
    Dobjatok néhány javaslatot.
  • M.A.D.
    #4017
    A Vampire nagyon jó volt pár éve. Emlékeztek? Mármint az első része.