33675


  • MerlinW
    #4016
    ühüm, akkor törlöm is:)
  • CrucifX
    #4015
    Belső nézetes akció-rpg, kicsit összecsapott sajnos, még legalább fél év csiszolás kellett volna neki.
  • MerlinW
    #4014
    Akit érdekel lehúztam egy ilyet:
    Vampire Masquerade - Bloodline (3CD)

    Még nemtom milyen, nem néztem meg:D
  • MIMACSKA
    #4013
    Imy eltünt a fordítandó anyaggal együtt....
  • M.A.D.
    #4012
    :)) Kössz, de azért nem olyan nagy az adatforgalmam. Pl. DVD-ket csak nagy ritkán szedek. Amúgy, most fixáltam le egy új 80GB-s maxtort 13.900-ért. Ennek már elégnek kell lenni. Így is van egy 13 és egy 40 GB-os vinyóm. Ja, és két rossz 6.4-es. :)
  • Axon
    #4011
    A BW első része nem megy xp alatt. Kell hozzá egy patch. Nem tudom honnan tölthető le, mert én megvettem eredetiben és a kiadó elküldte emailben a patch-et. Az ftp-re fel tudom tölteni ha szükség van rá.
    Irányítás? Nos igen. Elég szokatlan.
    Ha nem fog meg a hangulata, akor nem érdemes eröltetni.
    Számomra egy érdekes színfolt volt, mivel nekem nagyon bejött az Alone in the Dark első három része és ez nagyon hasonló. Anno leszedtem az 1. rész demo-ját és hihetetlenül tetszett. Akkor még nem igazán találkoztam ilyen borzongató jellegű játékkal. Azóta is csak az Undying. Az is furcsa volt számomra, hogy nem igazán kapott nagy nyilvánosságot nálunk a program. A boltokban nem is lehetett kapni. Majd a megjelenés után jó pár évvel az evm kiadó adta ki budget kategóriában mindhárom részt. Az első kettőt megvettem eredetiben. A 3. részt valaki ígérte, hogy feltölti, de azóta sincs meg. Próbáltam megvenni, de már sehol sem láttam (Tesco, Mediamark, itt csak ezekben a boltokban lehet megvenni). Megrendelni meg nem szeretném mert az nagyon zavar, ha a postaköltség több mint a megvásárolt árú értéke
    Remélem azért valamikor sikerül feltölteni az ftp-re a 3. részt, vagy esetleg felfedezek a polcok mögé esve egy elkallódott példányt és lecsapok rá.
  • via_mala
    #4010
    Nancy Drew: Curse Of The Blackmoor Manor
    Érdekel ez valakit?

    Más: ki akartam próbálni a Blairwitch-et XP alatt. Nagy nehezen elindult, ez egy dolog, de borzalmas az irányítása. Érdemes ezzel szenvedni?
  • CrucifX
    #4009
    Magyar fejlesztés, a Mithis készítette, párhuzamosan 3 projectjük futott - a Nexus volt a zászlóshajó. Gyk teljes egészében magyar, a kiadó külföldi (HD Interactive).
  • Axon
    #4008
    A Silent Hill 4-hez elkészült a fordítás. Ez a gyorsaság már csak azért is meglepő mert a 3. rész fordítása 1 évig készült.
    Nem próbáltam még ki.
    Letölthető:
    www.magyaritasok.hu
  • Axon
    #4007
    Ajánlok helyette egy 300 gigás Maxtort 52 ezerért. 16 mb cache, sata csatolófelület. Ezzel 2 hétig is kihúznád
  • M.A.D.
    #4006
    Nem láttam sehol (nforce-on sem) az AGON egy részét sem. Gyanús.
    Ja, az IG1-2 után, most itt a Nexus vagy mi, az a jupiteres. Állítólag ez a harmadik része.
    Kigyütt A Vampire II.része. Muszáj lesz beinvesztálnom legalább egy mégegy 40Gb-os vinyóra. Sok hely kell mostanában a "dokumentumaimnak". :)
  • Axon
    #4005
    Akkor viszont elvileg semmi akadálya az internetes csereberének.
    Csak azért mondom mert MAD a protection-ra célzott, mint a terjedés akadályozója. A védelmek pedig úgy tudom, hogy a cd eredetiségére épülnek.
  • Axon
    #4004
    Nem tudom mennyire számít már magyar fejlesztésnek. Az Impérium Galaktika 1-2 még teljesen magyar fejlesztés volt, de aztán eladták a licensz jogokat. Ebben az esetben már az egész ötlet kupac a kiadó tulajdona és ő dirigál. Ha azt mondja, hogy nem kell bele magyar nyelv, akkor nem lesz. Az eredeti magyar IG fejlesztő csapat a Haegemonia-t fejlesztette, így nem tudom, hogy mennyien maradtak az IG csapatból a nexus projectben.
  • LezLee
    #4003
    Igen, ha leperkáltad hitelkártyával az adott összeget, akkor kapsz egy jelszót, amivel letöltheted az aktuális epizódot. Eddig asszem 3 készült el, és ha jól tudom kb. 10-12 epizódot terveznek.
  • Axon
    #4002
    Valami internetes megrendelést emleget, de hogy ez mit jelent?
    Megrendeled és elküldik csomagban egy cd-re felírva, vagy pedig szimplán letöltheted a szerverükről. Az utóbbi azért tünik valószínűnek, mert a tulajdonosok nyafogtak, hogy nem tudják kitenni a polcukra a többi játék mellé. Ebben az esetben viszont nincs védelem.
  • Axon
    #4001
    A #3992-es beírásomban adtam egy linket ahol olvasható Pierroval egy interjú. Itt megemlíti a dobozos verziót. Nem tudom, hogy ezt csak Magyarországra szánja-e, vagy pedig nemzetközi verzió lesz-e. Első esetben, biztos lesz benne magyar felírat, de kétséges a warez verzió. Második esetben biztos lesz warez verzió, de a magyar felirat már egyáltalán nem biztos.
    "... óh mond te kit választanál??....
  • CrucifX
    #4000
    Kis helyesbítés: a Nexus MAGYAR fejlesztés, a csapat soraiban így nem meglepő, ha magyarokat is talál az ember ;)
  • M.A.D.
    #3999
    Agon! :)) Én is figyelemmel kísértem, de...mivel...szóval jó a "protectionja", így...:)
  • LezLee
    #3998
    Hát nem esküdnék meg rá, de ha jól emléxem, akkor a feliratok közül választható volt a magyar is. Mondom, a demó alapján a játék nagyon ígéretesnek tűnt, és ezt a dobozos kiadást én még nem is hallottam. Remélem lesz warez, de ha nem, lehet akkor is áldozok rá pénzt, ha 10 rugó alatt marad az ára.
  • Axon
    #3997
    Én most csak a józan paraszt eszemre hagyatkozok
    Ha én magyar emberként írom a forgatókönyvet, meg a párbeszédeket stb. a programba, akkor az anyanyelvemet használnám, majd pedig ugyanezt beépíteném angolul a játékba, de ha már ott van a magyar nyelvű anyag is, akkor azt egyszerűen csak hozzá csapom a programhoz. Tehát itt igazából nincs semmi fejlesztés, csak egy hanygyányi plusz feladatsor, amit persze csak a fejlesztések elején kell megtenni, később már automatizálni lehet a fordítási folyamatoknál.
    Bár az is lehet, hogy Pierro már eleve angol nyelven írja le az ötleteit, forgatókönyvet, dialógusokat. Így tényleg belekerülne egy kis időbe, amíg lefordítja magyarra az anyagot, bár mivel a saját ötleteiről van szó, így nem hiszem, hogy túl sok energiájába kerülne.
    Ez most nem baszlatás akart lenni, csak számomra kicsit furcsa. Mivel teljesen homogén a fejlesztő gárda, tehát mindenki magyar, így számomra a kizárólagos angol nyelvű fejlesztés tűnik plusz munkának.
    Egy jó példa erre a most megjelent Nexus program. Magyarok is találhatók a fejlesztők között. Ami meglepő, hogy az instalkor két nyelv közül választhat a játékos (angol, magyar) és ez nem a magyarországra szánt verzió, hanem az eredeti (Britt és amerikai) megjelenés.
  • CrucifX
    #3996
    Van egy kazalnyi AGON interjú a HC.Gamer-en [http://www.hcgamer.hu] s a program debütálásakor elhangzott, hogy nem érné meg magyar változatot fejleszteni. Gyk itthon szinte senki sem játsza, nincs rá kereslet, így csak kidobott pénz és elpocsékolt idő lenne: inkább kalapjálják a többi részt. (Persze ettől még lehet, hogy vmi csoda folytán lesz hungarian edition)
  • Axon
    #3995
    Az interneten keresztül történő vásárlásban nekem sincs bizodalmam. Viszont a cikk azt írja, hogy kiadják dobozos verzióban. méghozzá az eddig megjelent 3 részt összegyúrták. Készítettek egy kis átvezetőt a részek között, így egyetlen játékként fog megjelenni a dobozos verzió. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a magyar nyelv választható lesz-e? Nézegettem a játék hivatalos oldalát és ott minden angol nyelven van. Ez számomra kicsit furcsa egy magyarok által fejlesztett játékkal kapcsolatban. Ráadásul ez egy magán kiadás, tehát még az a helyzet sem áll fent, hogy a külföldi kiadó ragaszkodna a kizárólagos angol nyelvű verzióhoz (mint pl. a Street Legal magyar fejlesztésű játékban).
    Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e warez verzió. Mondjuk, egy emberi áron még hajlandó is lennék megvenni.
    Hopp! Említetted a demo-t. Abban volt magyar nyelvű támogatás?
  • LezLee
    #3994
    Én már legalább fél éve hallottam róla. A demóval játszottam is, elég ígéretesnek tűnt, csak egy a baj, hogy csak interneten, hitelkártyával megvásárolható, tehát logikusan nincs belőle warez. Még lehet meg is vettem volna, de nincs hitelkártyám, és csak emiatt nem fogok beszerezni.
  • Axon
    #3993
    Találtam egy kupac képet hozzá.
  • Axon
    #3992
    Itt egy érdekes cikk. Pierro-ról van szó benne.
    Azt tudtam, hogy hatalmas adventure rajongó, de azt nem, hogy játékot is fejleszt.
    Hallottatok már erről az AGON-ról. A cikk szerint már 3 rész is elkészült. Én még nem találkoztam vele.
    Valaki esetleg látta már? Talán meg is van valakinek?
  • Axon
    #3991

    Hajaj.... nőzni már csak Larry-val. Bár amióta Pluhi lehúzta az új Larry részt, még ki sem próbáltam.
  • M.A.D.
    #3990
    OFF :))) A C64-et anno amerikából kaptam. Nagy szó volt ez nekem. Az Amigát azt már nem is tudom, hogy vettem használtan. Aztán jött a mostani pc-korszak. Alkatrészenként raktam össze (kivétel az első 486-osom). A mostani is így van. :)
    Berúgni...nőzni? Hmm...a kettő már nehezen megy együtt. :)
    ON:
  • Axon
    #3989
    Sajna amigám nem volt, csak egy c16-osom. Volt hozzá vagy 700 játékom kazettán. Na meg írtam rá egy rakás basic programot. Goblinokkal a haver 286-osán találkoztam és szerelem volt első látásra. El is akartam kérni tőle, hogy anyám munkahelyén én majd gengszterkedek egy nagyot. Le is mentette a srác néhány nagyfloppyra és persze magyarázta.
    csinálsz egy alkönyvtárt, bemásolod minden lemezt, felteszed mellé az arj.exe-t, fileeggyesítés, kitömörítés.... jajmamám!!!!
    Mondanom sem kell, hogy addig csak azt ismertem, hogy LOAD és RUN. Már az alkönyvtár megnevezése is misztikus fogalom volt számomra.
    Aztán meglett az első gépem 386, 4mb ram, 170 mega vinyó, na persze ezzel a géppel én voltam akkor az atyaúristen :-)
    haver eljött és felrakta,
    szuper volt és fiatal voltam és még akkor egyszer sem rugtam be és a meztelen nőkről is csak ködös elképzeléseim voltak
  • M.A.D.
    #3988
    És ez? Milyen lehet? Lemony Snicket: A Series Of Unfortunate Events

    A goblinokat amigáról ismertem. Naon jó. :)
  • M.A.D.
    #3987
    :(( Akkor jól éreztem. Nem hagy cserben a c64-es, amigás, pc-s tapasztalat. :)
  • Axon
    #3986
    Huhhh, most megmentettél egy felesleges letöltéstől.
    Megyek vissza Goblins-ozni. Hihetetlenül jó ez a játék még mai szemmel is.
  • MerlinW
    #3985
    kipróbáltam, az expresst, de nem jött be, olyan harry potteres gyerek ugrabugra, nem kalandjáték. Kissrácot felveszi egy vonat, a többi gyerekkel mennek a mikuláshoz.:) Út közben ellopják csúnya gonosz bábuk , játékok a jegyet, stb. Idő közben valami olyasmi van h eltünnek az ajándékok, oszt vissza kell szerezni a mikulásnak jól. 6-10 éves korig..:)
    Grafika kb 4éves technika, zene kellemes karácsonyi muzsika. Az átvezető animok szépek, hangulatosa nagyon, de ebben ki is merültek a játék pozitivumai.
    Felejtős...
  • Axon
    #3984
    Azért érdemes pespájzolni a hosszú téli éjszakákra
  • M.A.D.
    #3983
    Jaja, már pár napja kint van, de a képek alapján nálam nem jött be. Ez viszont tegnap jött ki és lehet letöltöm : Lemony Snicket: A Series Of Unfortunate Events. Bár, most nagyon sok adventure jött ki, így párat még ki sem próbáltam.
  • Axon
    #3982
    Megjelent a The Polar Express nevű kaland játék.
    Próbálta már valaki?
  • pluhi
    #3981
    Mostanában nem annyira jellemző.
    Emlékszem
  • Atomreaktor
    #3980
    Héj, Te DC-n is sokat vagy:) szedtem is Tőled sokmindent.
    [HUN]Zsoze
  • Atomreaktor
    #3979
    Köszi! Utánanézek.
  • MerlinW
    #3978
  • Axon
    #3977
    99%, hogy fiú
    4D-s ultrahangon vizsgálgattuk és hát.... premier plánban megmutatta a "lényeget"