33675


  • MIMACSKA
    #3656
    Már rég fent van! :D
  • M.A.D.
    #3655
    Én speciel tudok róla. Várom is. :) És van egy másik jó kaland, ami nemsokára kijön. A Legacy! :)
  • via_mala
    #3654
    2004. november 33-án jelenik meg. LOL!
    (Valószínűleg November 3rd akart lenni.)

    1024x768-as screenshot-ok!
  • via_mala
    #3653
    Erről tudtok? Merthogy aranyba ment.
    Return To Mysterious Island
    Preview
    egy kép
  • M.A.D.
    #3652
    Van 'rokoni' kapcsolat a Home Design 3D és a Sims 2. között. :))
  • cleric
    #3651
    Szerintem tedd fel, aztán meglátjuk. Nem sokat foglalkoztam ilyen programokkal, de talán kisütünk valamit. Leírásról nem tudok, ettől persze még lehet.
  • MIMACSKA
    #3650
    Lenne egy pár kérdésem. Tudsz rá válaszolni?
    Van valami leírás hozzá??
  • MIMACSKA
    #3649
    :DD
  • cleric
    #3648
    Vannak benne ilyen példa szobák, én azok közül nézegettem párat, abból ki tudsz indulni. Alapvetően nem bonyolultabb mint a 3d home volt annak idején. Úgy vettem észre egyébként, hogy a lányok jobbak az ilyen jellegű programokban :) Ezt veheted biztatásnak is ;)
  • pluhi
    #3647
    Szinte ua., nem?
  • LezLee
    #3646
    Szerintem Ő nem a Sims 2-re értette, hogy bonyolult, hanem a Home Design-ra :))))
  • Randal
    #3645
    Szia!

    Régebben megkértelek, hogy nézd meg a Gothic 1 , 2 és a G2 Addonjának a fájlait, pontosabban a *.vdf fájlokat, mivel nem tudom hogyan lehet ki és betömöríteni õket.

    Ez azért fontos mivel a német srác aki csinálta mindig így küldte vissza a magyarosítást.

    Ezt a fájlt azért írtam, mert elfelejtettem megemlíteni, hogy elõzõleg mely fájlokat kérte tõlem, nos ezek a következõk:

    _work\Data\Scripts\_compiled\Gothic.dat
    _work\Data\Scripts\_compiled\Menu.dat
    _work\Data\Scripts\Content\Cutscene\Ou.bin

    Gondolom ezekbõl nyerte ki a szöveget ezt egy *.txt fájlban küldte vissza amit mi (A G1 és G2 fordítói) visszaküldtünk neki, ezek után õ egy *.vdf kiterjesztésû fájlt küldött vissza, amit csak be kellett másolni a többi mellé. (Igaz legutóbb a Scripts könyvtáron belülrõl a Content és System könyvtárakat is elküldte, gondolom abban is végzett változtatásokat.

    Ha a fent említett 3 db fájllal ill a *.vdf fájllal tudnál valamit kezdeni az nagyon jó lenne.

    Mégvalami:

    A Gothichoz kell az 1.08k patch
    A Gothic 2-höz (angol verzió) nem kell semmi.
    A G2-höz jelent meg egy Addon eddig csak németül (angolul a jelen állás szerint nem adják ki) amit fel lehet telepíteni az angol g2-re, igaz kicsit körülményesen, mivel a német verziót elõbb patchelni kell aztán az addont is, szóval az addonnal ha nem akarsz ne foglalkozz, elég lesz csak az elsõ kettõ:)

    Bocs ha kicsit terjedelmes lettem, de elég bonyolult az ügy mivel csak ez a német srác tudta nekünk ezt megcsinálni, õt meg nem tudjuk elérni.

    Régebben próbálta megmutatni hogy hogyan kell ezt csinálni, de sajna már nem emlékszem és nem is jutottunk messzire.
    Az azért megvan, hogy perlt használtunk, mégpedig ezt:

    ActivePerl-5.6.1.635-MSWin32-x86.msi

    (ezt töltette le velem)

    Szóval... na most nemtom mit mondjak, annyi hülyeséget írtam eddig össze.
    Szóval jó lenne ha megnéznéd hátha tudsz kezdeni vele valamit.

    Elõre is Köszi!

    Randal
  • MerlinW
    #3644
    tess: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/sims_2.txt
  • MIMACSKA
    #3643
    Húha!! Elsőre elég bonyi a program, de majd belejövök. :D Nincs hozzá semmi leírás igaz???
  • MIMACSKA
    #3642
    Azt hol tudom megnézni?
    Mer a doboza már nincs meg
  • MIMACSKA
    #3641
    nemtom
  • Rusy
    #3640
    ja és még itt van

    This executable works 100% on the international CD or DVD version of the game, it does NOT work with the US version!

    Nemtudom neked milyen verziód van...
  • Rusy
    #3639
    The Sims 2 v1.0 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE ezt szedd le jó a cd-shez is, és tudsz vele építkezni...
  • Rusy
    #3638
    %20No-DVD/Fixed%20EXE]The Sims 2 v1.0 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE
  • MIMACSKA
    #3637
    thx
  • M.A.D.
    #3636
    Nofene! :(( Ez érdekes.
    Utánna nézek.
  • MIMACSKA
    #3635
    A crackel volt hang, visszacsináltam, daemon izéke és utána már tudtam építkezni, de kussban! :D
  • M.A.D.
    #3634
    Hang nincs??? Setup-ban mi van beáálítva?


    Ja, amúgy STEEL BEAST feltöltve!!! :)) Most!
  • MIMACSKA
    #3633
    De nem találtam a gamecopyn, semmi meghatározható exe fájlt.
    Amúgy leszedtem a CC-t és most így a daemonnal megy, csak éppen hang nincs!!! :DD
  • Rusy
    #3632
    jaja...
  • pluhi
    #3631
    Nem biztos, még kiakadhat CloneCD vagy CD/DVD emulátorok miatt is. Legtutibb a nocd exe.
  • Rusy
    #3630
    igen én is a nocd exe-re gondoltam, de ha alcohol clone-od van MIMACSKA akkor semmi nem kell csak a daemonba all option on és elvileg megy...
  • pluhi
    #3629
    www.gamecopyworld.com vagy www.gameburnworld.com vagy www.megagames.com.
    Ezeket vésd fel valahova. Ha nem találsz rajtuk cracket valamihez, akkor szólj nekünk. A GCW-n kezdj mindig.
  • M.A.D.
    #3628
    Az új Sims-ről van szó?
  • MIMACSKA
    #3627
    És ezeket hol találom??
    Mert az tuti, hogy a daemonnal nem boldogultam. Jó lenne egy no cd crack!!! És csiribirit sem akarok! :D
  • M.A.D.
    #3626
    Én az "új" Bad Mojo miatt írtam, amit "felturbósítottak".
  • M.A.D.
    #3625
    Nekem megvolt a Curse. Háát...? Az eleje még ok....de utánna. :((

    Ez a Steel Beast nagyon lassan, de megint jön. :)
  • pluhi
    #3624
    Van nocd az is működik, nem kell semmi mini image se más csiribiri.
  • Rusy
    #3623
    van hozzá egy crack fix a gamecopyworld.com-ról le tudod szedni, és állítólag műxik, én nem próbáltam kerülöm a játékot...
  • Axon
    #3622
    Nem találkoztatok véletlenül valahol (emule vagy DC+) az ÁTOK Isis szeme kalandjátékkal? Ez a magyar verziója a Curse: The Eye of Isis -nek.
  • Axon
    #3621
    Ajánlom figyelmetekbe:

    Myst Trilogy

    Az első részt feljavították. Monjuk az rá is fért. Novemberben jelenik majd meg a 4. résszel egy időben. A 4. rész magyar felírattal, de az első háromban marad az angol felírat. Szerintem mindkettő (trilogy+Myst4_hun) felkerülhet a szerverre ha valakinek sikerül majd levadásznia őket.
  • MIMACSKA
    #3620
    Most sírjak vagy nevessek....???
  • Sephi
    #3619
    Egyebkent csak szllok hogy a logodban szereplo cicus kepe jelenik meg nekem amikor anyam hiv :)))
  • MIMACSKA
    #3618
    Sziasztok srácok!!
    Nincs véletlenül köztetek valaki aki sims őrölt. Nagyon meggyűlik a bajom az új játék indításával. Nem tudok építkezni. Jó tudom olvastam, hogy mini image meg daemon , de nekem ezek nem sokat mondanak. Segítettek persze, de az a segítség csak annnak segítség aki pontosan tudja, hogy miről van szó.
  • Rusy
    #3617
    az evil islands egy hatalmas méltatlanul elfeledett játék, én annakidején nagyon nagyon sokat játszozzam vele, megvan én is megtudtam volna osztani pl dc-n, nagyon örülnék a 7th guest, 11th hour gémeknek, mer nekem megvolt cd-n de valkinek odaadtam és nem hozta vissza, most szívesen elővenném, de dc-n se találom, pedig külföldi hubokon is néztem

    Anachronox engem is érdekelne, amióta megjelent keresem, csak nem találom...