33675


  • pluhi
    #3936
    Amúgy a Halottak napja tiszteletére tessék elővenni a Grim Fandangot.
  • pluhi
    #3935
    A configuring windows installer résznél állt 30 secet.
  • MIMACSKA
    #3934
    kb mennyit???
  • pluhi
    #3933
    Bálam is elég sokat szüttyögött, de azért tovább ment. Passzolok.
  • MIMACSKA
    #3932
    Sajnos van. Megáll az install az elején. Még akkor amikor a windows a telepítésre készül.
  • pluhi
    #3931
    De nem ismered az edonkey-t, emule-t, bittorrentet ezek szerint. Ezekkel meg lehet szerezni.
    A www.suprnova.org oldalon meg is találod a torrentet.

    Meg van más lehetőség is itt, ha esetleg érdekel dobj privit.
  • ZsirosKenyer
    #3930
    üdv! nagyon kéne a game! nem tudtok vmi helyet ahonnan le tudnam szedni? (a felreertesek elkerulese vegett: nem vagyok lama, ismerem a DC-t a kazaa-t is nameg a fizetos warez oldalakat is) de egyszeruen sehol nincs mar meg! esetleg vki nem toltene fel? fizetnek is erte
  • MIMACSKA
    #3929
    De édes vagy!! Köszönöm! :D
  • pluhi
    #3928
    Megcsináltam rarral, épp töltöm fel. Ezzel már nem lesz gond.
  • pluhi
    #3927
    Valaki akinek kellenek cuccok a listámból csekkolja a helyet, vagy csináljon és töltöm fel a cumókat.
  • MIMACSKA
    #3926
    Jó majd otthon kipróbálom
  • pluhi
    #3925
    Megnyitod a winrart, odanavigálsz, az első fájlon Extract/kibontás. Mennie kéne.
  • MIMACSKA
    #3924
    Rákattintottam az egyesre de nem ajánlotta fel a kibontást csak a becsomagolás rarral lehetőséget.
    Különben itt van fent a szerveren amiről szó van. A lakástervező prog.
  • pluhi
    #3923
    Magam is furcsáltam, hogy a Winrar nem "kajálja". Ezért is kérdeztem, hogy miről is van szó pontosan.
  • IMYke2.0.0.0
    #3922
    Amennyiben a WinRAR rinyál CRC-hiba miatt, de kicsomagolta a teljes állományt, az azért van, mert a tömörített állomány tartalmaz egy önellenörző crc bejegyzést, amit a Te gépeden lévő WinRAR-verzió nem tud olvasni (vagy mert túl régi, vagy mert túlságosan új verziójú a programod)...
    Amúgy mindig érdemes a legújabb WinRAR-t használni!
    Total Commander-t pedig el kell felejteni!
    A WinRAR is ki tudja bontani az ilyen fájlokat: filmcíme.001 (stb.), ha rákkatintasz a *.001 fájlra és Megnyitás WinRAR-al, vagy eleve WinRAR-ból nyitod meg a fájlt!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • pluhi
    #3921
    Mi is ez pontosan?
  • MIMACSKA
    #3920
    Minden részek jók. Semmi hibát nem jelez. Csak a crc fájl ellenőrzésénél. És mindig. Hát olyan nincs hogy pont ezt nem sikerül soha leszednem az ilyen nortonnal szabdalt dolgokat
  • pluhi
    #3919
    Futtasd le. Meglátod mely részek nem jók. Azokat le kell szedni újra.
  • MIMACSKA
    #3918
    A rar nem kajálja..
  • MIMACSKA
    #3917
    Van ott svf is. Akkor azzal mit csináljak??
  • pluhi
    #3916
    Szoktunk a cuccok mellé sfv filet is rakni, az ugyanezt a célt szolgálja. Én még sosem egyesitettem TCommanderrel, szerintem Winrart ereszd rá.
  • pluhi
    #3915
    CRC = Cyclic Redundancy Check
    Ez egy hibadetektáló módszer. Röviden annyi, hogy az átvitt adathalmaz tartalmaz egy olyan részt is, ami egyértelműen azonositja magát a hasznos adatot. Miután megtörtént az átvitel ez ellenőrzésre kerül (az átjöt cuccra újra kiszámolja a progi) és ha nem egyezik a két érték, nem lehet ugyanaz az adat sem. Tehát hibás volt az átvitel.
  • MIMACSKA
    #3914
    rendszeresen megtörténik, hogy ha commanderrel darabolt cuccost töltök le akkor a fájlegyesítésnél valami crc fájl hibát jelez.
    Egész pontosan mindig. Még egyszer sem sikerült sikeresen egyesítenem a totallal. Mi ez a crc? Valami image féleség??
  • MIMACSKA
    #3913
    Níd help.
    valaki van itt???
  • M.A.D.
    #3912
    OFF: nem vagyok 'ezért' a zenékért oda, de a Belga új lemeze nagyon mellbevég! :)) Már kb. 2 hónapja...de akkor is.

    ON:
  • M.A.D.
    #3911
    Na kérem szépen. :))
  • pluhi
    #3910
    Érdekes kérdés. Hát teljesen úgy tűnik, hogy az van a képek fölé irva.
    És igen, ez van meg. Amúgy fel tudom tölteni a cumókat természetesen.
  • Axon
    #3909
    A The Legend of Lotus Spring ezt a játékot takarja?
  • Axon
    #3908
    ....ajjjjajjjj.... mint csiga az akácerdőben.... néha felugrik akár 20 Kb/s -ig. Na ez sem jön le délig, pedig ma addig tart a munkaidőm...
  • Axon
    #3907
    Na végre az egyik Ausztrál szerver hajlandó volt a letöltésre.
  • Axon
    #3906
    Megjelent a The Moment of Silence angol nyelvű demoja. Ezt csak azért tudom, mert le akartam húzni a német demot és akkor láttam, hogy kirakták az angol nyelvűt is. Próbálgatom a szervereket, de mindegyik fullon van.
  • Axon
    #3905
    Látom sikerült beszerezned a 7th Guest és a 11th Hour -t.
    Pont mostanában gondoltam rá, hogy bele kellene újra néznem a Goblins 1-be. Nagy kedvence volt az idők kezdetén. Nem is tudtam, hogy létezik ISO verziója. A Goblins 2-t is nagyon szerettem, de a 3. rész már nem jött be igazán. Szerintem a laboratóriumos résznél egy kicsit el lett szúrva. Már nagyon unalmas volt az állandó kotyvasztgatás. Bár azért valahogy átkűzdöttem magam azon a részen. Ettől eltekintve a többi viszont hozta a szokásos formát.
    Fel tudnád tölteni az 1. részt, és idővel esetleg a másodikat is?
  • MIMACSKA
    #3904
    na azért....
    Én vagyok a gaszda, jogom van az offoláshoz!
    [hülyül]
  • pluhi
    #3903
    Frissült a listám.
  • mandm
    #3902
    Nincs semmi gond!
    Csak írtam.
    Egyébként, az off hozzászólásokat is érdeklődve olvastam.
  • M.A.D.
    #3901
    ...és én még csöndben is voltam párszor. Csak olvastam. :)
    ...ill. dolgoztam! -pfúj-

  • MerlinW
    #3900
    beszélgettünk... nem értem mi ezzel a gond..
  • pluhi
    #3899
    Akkor mit szóljak én? Tegnap mit látok? 40 új hozzászólás. Na mondom dühöng az off. A nagyon off. Nem mintha nem férne el, csak ugrottam pár oldalt. Ja és
  • MerlinW
    #3898
    detto
  • mandm
    #3897
    Bocsánat!
    Azt hiszem eltévedtem! Ez nem a "The Longest Journey" topic, amit annyira szeretek olvasgatni?