33675


  • Axon
    #4176
    Írd össze az összes kalandjátékodat egy listába. Igazából az összes játékodat összeírhatod.
    Aztán vagy bemásolod ide a fórumba, vagy összeírod egy táblázatba és felteszed valahova, ahol tudjuk böngészni. Ezután kapsz hozzáférést a szerverhez.
  • M.A.D.
    #4175
    Akarom írni, péntek délután 3 felé fenn lesz a Pirates!
  • M.A.D.
    #4174
    A Pirates ha kell szombaton felrakhatom. 1 óra alatt fenn lesz, csak először be kell hoznom ide a melóhelyre. :) Ha az jó!
  • Randal
    #4173
    Sziasztok!
    Nem lehetne a Pirates!-t felrakni?
    Meg esetleg az IG1-et?
  • mandm
    #4172
    Csak 4169 db-ot kell.
  • Atomreaktor
    #4171
    [email protected]
    Plz vki szánjon meg és ne kelljen visszaolvasnom
    234523321312 hozzászólást és segítsen a szerveretekkel kapcsolatban.
    Nekem is van jópár ritka kalandjátékom. Az AGON meg keeeeell.
    Pluhi tudsz segíteni?
    Vkiiii:(((
    [HUN]Zsoze voltam

  • LezLee
    #4170
    Én meg a Broken Sword 4-nek örülnék jobban. Nekem a 3. rész is tetszett, bár kezdetben féltem ettől a 3D-s irányítástól, de elég jól megoldották. De tény, hogy én is jobban örültem volna a jól bevált 2D-s, rajzolt grafikának, de hát sajnos mostanában ez a trend. Nem baj, nemsokára jön a Project Joe, ami nagyon hajaz a BS 1-2-re és ígéretesnek tűnik.
  • Axon
    #4169
    Ez igazán jó hír. Mondjuk a BS3-mal kapcsolatban kicsit vegyesek az érzelmeim. Maga a program tetszett, csak éppen Broken Sword néven nem ezt vártam. Igazából csak egy baja volt számomra: a neve.
    A Beneath a Steel Sky nagyon tetszett, így kíváncsi vagyok rá milyen lesz a 2. rész.
    Ha már választani lehetne, hogy a két program közül melyik jelenjen meg hamarabb, akkor én a Beneath a Steel Sky 2-re szavaznék. Na ez persze csak magánvélemény.
  • Axon
    #4168
    Kipróbáltam az AGON-t. Nincs a cd-n semmilyen védelem. A setup.exe-t felmásoltam a vinyóra és onnan telepítettem, miközben nem volt a meghajtóban az eredeti cd. Simán működik.
    Darabolom és elkezdem feltölteni.

    Nos a játékon egyértelműen látszik, hogy csak és kizárólag angol verzió készült és csak most utólag próbálták feliratozni.
    Az, hogy a szinkron angol, még el is megy. A beszédet felíratozza.
    A probléma hasonló mint a syberia-val volt. A program tele van grafikus szövegekkel is. Újság cikkek, könyvek, levelek. Ezek természetesen angolul vannak. Azt próbálták elérni, hogy ha ráviszed az egeret a szövegre, akkor feliratozza a szöveget. Na most én éppen csak belenéztem a progiba, de máris találtam több szöveget is ami nincs feliratozva. Hogy ez kit mennyire zavar az már más kérdés.

    Amint betömörítettem töltöm. Remélhetőleg holnap reggelre fent is lesz.
  • MerlinW
    #4167
    Broken Sword folytatás

    Dixie Flatline, 21:14 - PC - Játék: Kaland - ADATLAP - (24 komment)

    (Adventure Gamers) Lou the Wrench épp joey áramköreit próbálta visszafejteni, amikor érdekes utalásokra lelt a tervrajzokat közzétevő Adventure Gamers oldalán. A Revolution nem is olyan rég megerősítette, hogy a Beneath a Steel Sky 2 előmunkálatai megkezdődtek, ám a Broken Sword 4 lehetőségét is fenntartották.

    Állítólag több forrásból származó információk szerint a BS4 szinte biztos, hogy megjelenik. Egyedüli megválaszolatlan kérdés, hogy a Beneath... folytatása vagy a Broken Sword kap nagyobb prioritást.

    hardwired
  • M.A.D.
    #4166
    Csehül és szlovákul??? Pozor!!!
  • mandm
    #4165
    Küldjünk zsepit?
  • Axon
    #4164
    Csehül és szlovákul is tud. A cd-n pedig egyetlen setup.exe található 691 mega méretben.
  • Axon
    #4163
    Itt van! Megjött. Nézegetem és a meghatottság könnyeit törölgetem a szememből.
    M.A.D.: Sajna nem pierő hozta, de szerintem ennek a futárnak jobb a humora mint Pierro-nak :-)

    Félretéve a tréfát, először is felinstallálom, majd megnézem, hogyan másolható.
  • M.A.D.
    #4162
    Lehet, személyesen Pierott fogja neked kiszállítani (és felinstallálni. :)
  • Axon
    #4161
    Hajjaj....
    Állandóan kilesek az ablakon. Megjött-e már a gyorsposta?
    Olyan vagyok mint egy kisgyerek és úgy várom a postát, mint hajdan a télapót :-)
  • Axon
    #4160
    Már akkor is ciki, ha csak angolt lehetett volna választani, de ha 4 nyelvű és ebben nincs benne a magyar egy magyar fejlesztésű játékban, akkor az már több mint ciki.
  • Ersiman
    #4159
    Ma már láttam a MM-ban, a borító szövege szerint választható feliratozás négy nyelven. Köztük magyarul is szerencsére. Azért ciki lett volna, ha a magyar kimarad.
  • fercsy
    #4158
    Köszi!
  • M.A.D.
    #4157
    :))) Jól hangzik!
  • Axon
    #4156
    Egy jó hírem van!
    Most hívtak fel a cdgalaxistól. Megjött az AGON és végre rendelhető.
    Gyorsan meg is rendeltem. Holnap hozzák ki. Úgy 8-17 óra között. Ha olyan délután 1-2 óráig megjön, akkor már holnap el tudom kezdeni a feltöltését. Ha nem, akkor csak csütörtök délután kezdem a töltést és péntek reggelre lesz fent a cuccos.
    Kíváncsi vagyok milyen védelem lesz rajta. Remélem nem starforce 3.

    Hmmm.... AGON... Axon lehet, hogy névrokonok vagyunk
  • pluhi
    #4155
    Kezdj Bittorrent-tel. A www.suprnova.org oldalon (nem elirás) jónéhány régi és újabb klasszikus kaland fenn van. Nagyságrendekkel gyorsabb is mint az emule/edonkey. Jó kliensprogik: Bittornado, Azureus, de van még sok.
  • LezLee
    #4154
    Hát az a baj, hogy ezek a régi játékok ilyen warezoldalakon sehol sincsenek már fönt, sőt az ilyen p2p-s rendszereken is elég sokat kell nyomozni utánuk. Az ilyen régi programok fellelésére talán az eDonkey a legjobb, bár én még nem használtam, tehát nem tudok szolgálni részletesebb információval.
  • fercsy
    #4153
    Kb fél éve van netem és még nem próbáltam ezeket, de megpróbálok utánanézni a működésüknek. Ha valaki mégis tudna egy egyszerűbb warez oldalt, írja már meg. Köszönöm
  • LezLee
    #4152
    P2P programokat érdemes megpróbálnod, mint például bittorent, eDonkey, DC++ stb.
  • fercsy
    #4151
    Sziasztok! Nem túl rég töltöttem le életem első kalandjátékát(Syberia2), ami egyből megfogott. Azóta csak a Return The Mysterius Island-et találtam, ami hasonló stílusú. Amióta rátaláltam erre az oldalra, azóta próbálom az itt emlegetett régebbi game-eket letölteni, de sehol nincsennek fent. Feltételezem, az ftp címeteket nem adjátok meg az első jöttmentnek, de ha tudnátok egyéb oldalakat ajánlani(még ha smswebes is),ahol van fent kalandjáték, hálám örökké üldözne benneteket! Előre is köszönöm a segítséget!
  • mandm
    #4150
    Persze, természetes, hogy ő csak full eredeti gamékakban utazik. Mi is támogatjuk a dícséretes hozzáállását. Nekünk is pont ez a jó, mert mi is szeretjük az eredeti gamékat....másolni magunknak (szerial számmla együtt)
    Dehogy kell nekünk a crackerek által rosszul feltört játék!
  • M.A.D.
    #4149
    Tegnap kipróbáltam. Nem rossz. :) Viszont, most nincs itt a 3 CD. Majd pár nap múlva itt lesz, mert most került végre sorra az Anachronox (RPG/kaland) "beszerzése". :)
  • Axon
    #4148
    Ez a Cold Blood nagyon jól néz ki. Még nem is hallottam róla.
    Töltsd fel ha tudod a szerverre. Szívesen belekukkantanék.

    U.i.: Én nem vagyok Laci :-)
  • LezLee
    #4147
    Mondjuk érthető... ha nekem ennyi pénzem lenne, magasról szarnék a warezra :)
  • MIMACSKA
    #4146
    full televan a bukszája
  • pluhi
    #4145
    Pierrot nem hajlandó semmi ilyesmire. Csak full legális játékokban utazik.
  • M.A.D.
    #4144
    :) Na, nálam még ez a "baj" is bejáccik.
  • LezLee
    #4143
    Ja, hát én is legtöbbször munkaidőben fórumozok, mert máskor egyszerűen nincs rá időm, viszont letölteni innen sajnos nem tudok, mert elég ratyi a netkapcsolat, de legalább van :))
  • M.A.D.
    #4142
    :) A röhej az, hogy kéne is (mármint melózni). Az irodám egy felfordulás. Határidős melóm is van, de van még pár napom. No meg így, hogy italt is fogyasztok... :) Majd munkaidőben ráhajtok 1000L.

    Na, jönnek szépen a dolgok. :)
  • LezLee
    #4141
    Hát a Lacik már csak ilyenek, Szombaton is melóznak :)))
  • M.A.D.
    #4140
    Érdekes, én is. ...de, én szánt-szándékkal. :)
  • LezLee
    #4139
    Hát sajnos egyelőre sehova :(
    Itt rohadok melóhelyen.
  • M.A.D.
    #4138
    :) Szevasz!
    Hová mész? :))
  • LezLee
    #4137
    Akkor szevasz Laci!