33675


  • LezLee
    #4096
    Áá, nem hiszem el, a setup végénél kiadja ezt a hibaüzenetet:

    "C:\Windows\System32\AUTOEXEC.NT. A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz."

    Most micsináljak, ezt mért írja ki?
  • Axon
    #4095
    Első mondatom után kimaradt egy vigyorgó faszi, valami ilyesmi:
  • Axon
    #4094
    Majd akkor hálálkodj, ha azt csinálja amit szeretnél.

    Egyébként egyszerű a működése. Feltelepítés után ad egy kis menüt, ahol kiváaszthatod, hogy mit szeretnél csinálni. Mindegyik kis eszköz hasznos, érdemes majd sorban kipróbálnod.
    Első menüpont a regisztráció tisztítás. A keres gombal megkeresi az összes felesleges bejegyzést. Ha kész, akkor a mindent kijelöllel kijelölöd őket, majd a törlés gomba klikkelve letörlöd őket. Ennyi.
  • Axon
    #4093
    Azt tudom, hogy nagy barátok, de azt már nem miként került döglégy a kalandjáték képbe. Állítólag egyűtt szoktak kalandjátszani (?????). Pont azzal a tuskóval?
    Egyszer láttam egy műsorban a Zoli fiút. A lakásában voltak és eldicsekedett a PS2-es gépével, amin állandóan jégkorongoznak a haverokkal. Na mondom az pont neki való párosítás (mármint a ps2 és a jégkorong program). Ezt simán kinéztem belőle, de egy összetett kalandjáték végigjátszását már nem.
  • LezLee
    #4092
    Ááá, THX, örök hála, má szedem is
  • Axon
    #4091
    Fent van, lehet tölteni.
  • Axon
    #4090
    Én az Easy Cleaner-t használom.
    Azt felteszem. Magyar nyelvű.
  • mandm
    #4089
    És a Gankszta Zolikát és ő managgeli! Persze, én személy szerint ettől még nem esek hasra....
  • LezLee
    #4088
    Off: Valamelyikőtök ki tudna segíteni, és fel tudna tölteni ideiglenesen az ftp-re egy nem fizetős, full Registry cleanert, mert már két verziót is leszedtem a netről, de amikor ki kellett volna javítania a hibákat, akkor vagy pénzt kért, vagy jelszót. PLZ HELP!

    Előre is Köszi!
  • Axon
    #4087
    Az a munksó, aki a megasztár zsűrijében balszélen űl. Na persze szemből nézve.
    Régebben pedig énekelgetett és az arca egyik fele fehérre, míg a másik barnára volt festve.
    Na persze ezek miatt még egyáltalán nem érdekelne minket, de ez a jóember Magyarországon egyedülállóan kalandjátékot fejleszt. Mivel pedig neki nem csak hatalmas lelkesedése, hanem megfelelő anyagi háttere is van, ezért szépen haladgat a kalandjáték készítés és már a 3. rész is elkészült. A siker pedig arra buzdította, hogy dobozos verzióban is kiadja mind a 3 részt egyben. Ennek lett a neve AGON és decembertől már a boltokban lesz.
    Hát hirtelenjében ennyi jutott eszembe pijeróról...
  • MIMACSKA
    #4086
    Ti mirők beszélgettek itten????
    Kijaza pijeró?
  • Atomreaktor
    #4085
    Nincs meg. Azért thx;)
    (Nincs fél napom)
  • Atomreaktor
    #4084
    Váááááááá.
  • Atomreaktor
    #4083
    Oké, igazad van...
    El is kezdem, lássuk csak, fél nap múlva végzek.
    Majd szólok hogy megvan-e.
  • Axon
    #4082
    Én sem emlékszem Amerzone-re.
  • pluhi
    #4081
    Amerzone nem volt.
  • M.A.D.
    #4080
    Micsoda projekt kezd itt kialakulni. :))
  • IMYke2.0.0.0
    #4079
    ...ötlet...

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • IMYke2.0.0.0
    #4078
    Az ötelt nem is rossz...

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Axon
    #4077
    Na, akkor ha már 800 oldalt olvastatunk be a telefonba, akkor van egy javaslatom. Bérelünk egy emelt díjas telefonvonalat. Aminek a percdíjja úgy 300 Ft körül mozog. Aztán a Pierro-ank hagyunk egy megfelelően megfogalmazott üzenetet, amire lehetőleg elönti agyát a vér és rögtön felhív a megadott telefonszámon. Ott szépen végig hallgatja a 800 oldalnyi szöveget, ami betart úgy 2 napig. Ezután bezsebeljük az emelt díjjas telefon után járó hozalékot. A kapott pénzből pedig minden TLJ topik látogatónak veszünk egy eredeti dobozos AGON játékot
  • M.A.D.
    #4076
    ..és azt a 800 oldalt be kéne olvasni a telefonba, mikor Pierott-ot fehíjjuk. :)
    Amúgy, lehet a CD galaxis is pont ezt teszi, és majd ezután hív vissza téged. Leellenőrzik a telefonvonalad, bankszámlaszámod, vércsoportod..., és ha első vásárló vagy a lábad méretét is, mellé a melltartód színével együtt. Utóbbi téged speciel nem fenyegethet. :))

  • Axon
    #4075
    Ügyvéddel fogom megíratni a precíz szöveget, gondosan bezárva minden jogi kiskaput. Így gondolom majd kapunk egy kb. 800 gépelt oldalas jogi formulát, na de az aztán betonbiztos lesz minden támadás ellen.

    Felhívtam a cdgalaxist AGON ügyben. Azt mondta az ügyintéző, hogy majd visszahívnak. Hmmm....
    oszt ak'ó jóvan...
  • MerlinW
    #4074
    a család Marcijja
  • M.A.D.
    #4073
    Arra az ftp-re felkúszhat majd a most megjelent örökzöld Pirates. Esetleg a DarkFall első része.
    Amerzone is itt van /pill., de asszem az már volt fenn.

  • mandm
    #4072
    "A mi Marcink, drágám..."
  • MIMACSKA
    #4071
    Az én EFTÉPÉM
  • MerlinW
    #4070
    olvass vissza, LOL
  • IMYke2.0.0.0
    #4069
    Hosszú...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #4068
    Itt mindenki mondja, hogy "ftp-nkre" stb. Mi ennek a címe?
  • MerlinW
    #4067
    én igen:)
  • mandm
    #4066
    Persze, támogassuk csak Pierrot-t! Legalább egy példánnyal
    Más...
    Ti szoktátok olvasgatni a "Just Adventure"-on található és onnan letölthető elektronikus újságot az Inventory-t?
  • LezLee
    #4065
    És még hozzá kell írni, hogy amennyiben még is letöltöd, úgy 24 órán belül köteles vagy a gépedről törölni, különben....
    És abban az esetben ha tetszik a játék, vedd meg eredetiben!
  • Axon
    #4064
    Aztpróbáldmeg!!! :-)))))))
  • M.A.D.
    #4063
    Felhívjuk? :)
  • Axon
    #4062
    Szerintem most már elsöprő erővel győzött az AGON.
    A probléma vele csak az, hogy még csak előrendelhető. Nem tudom pontosan mikor is jelenik meg a boltokban.
    Végül is mindegy. Megrendelem és amint megjelenik küldik. Akkor aztán majd csinálok róla egy illegális - tulajdonképpen ha megvan az eredeti, akkor nem is illegális készíteni róla egy másolatot - másolatot és mivel szent esküvel tudom állítani, hogy a vinyómon már egy bitnyi hely sincs, ezért a kedvenc privát ftp-nken fogom tárolni, mellé rakva egy figyelmeztető file-t, hogy ezt aztán senki le ne merje tölteni, mert ez az enyim'é. Ezzel gondolom még Pierro is elégedett lenne :-)
  • LezLee
    #4061
    +1 szavazat az AGON-ra, nagyon kíváncsi vagyok rá.
  • Atomreaktor
    #4060
    Az én szavazatom: AGON :)
  • Axon
    #4059
    Rendben :-)
    AGON már két szavazat.
  • IMYke2.0.0.0
    #4058
    Én is szavaznék - bár az FTP-hez továbbra sem férek - az AGON-ra.

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Axon
    #4057
    Az Átok tényleg a curse of... Nekem is megvan, de angolul. A Myst 4 is könnyen beszerezhető angolul. Itt a lényeg a magyar verzió és az ebből adodó nehéz beszerezhetőség.
    Átok mellett szól pontosan az Alone in the Dark szerű akció kaland jelleg, ami nekem nagyon bejött.
    AGON mellett szól (kuriózum, magyar fejlesztés, nehéz beszerezhetőség)
    Myst 4 (Itt aztán már tényleg közép fokú nyelvtudás szükséges a teljes élvezethez, ezért értékes a magyar felírat)

    Ha már te említetted a szív/ész párost, akkor én is. Ha a szívemre halgatnék akkor mind a hármat megvenném, ha az eszemre(pénztárcámra) akkor egyiket sem.
    Péntekig kell megrendelnem valamelyiket, addig agyalhatok és remélem adtok még ötleteket.