33675


  • Wanted
    #5616
    Nem, de elég gyors a net itt a cégnél.
    Mértem már 8 Mb/s átlagsebességet is, ftp-ről.
  • Wanted
    #5615
    Én nem vagyok valami nagy Settlerses, de a húgom csak két játékkal játszik. Az egyik a Sims, a másik a settlers.
    A Spellforce-hoz van egy crackelt 1.05-ös patchem, azt feltettem a szerverre.
  • M.A.D.
    #5614
    11 perc? Az már nekem is szép idő lenne. :)
    Felőlem lehet törölni bármit a szerverről, mert én 3 napig nem fogok se látni-se hallani.
    Majd hétfőn, úgy dél felé, mikor bejövök dolgozni akkor leszek itt a Földön. :)
  • Axon
    #5613
    11 perc alatt feltöltöttél 1 cd-t??????
    Gondolom nem telefonos modemed van
  • Axon
    #5612
    Ott ülsz a szerver mellett és úgy másolod rá az adatokat?
    Az előbb még a 4. cd-t kezdted elé tölteni, most pedig már fent van a 2. is.
    Nálunk kb. a LAN ilyen gyors
  • Axon
    #5611
    Belenéztem a Sttlers 5 topicjába. Valami észvesztően lehúzzák a progit. Én a demoját kipróbáltam. Azt láttam, hogy nem settlers, de attól még tetszett.
    Wanted: A Spellforce-nek most készült el a magyarítása. Kipróbáltam és szuper. Elkészítették az 1.11-es patch-hez is a fordítást, de sajnos én nem tudtam telepíteni az 1.11-es patch-et. Átnézve a topicját mások is bajlódtak ezzel a problémával, de még nem értem addig a topicban, hogy megtaláljam a megoldást (cirka 2000 hozzászólást kell átfutnom).
    Nekem megvan az addon-ja is, bár még ki sem csomagoltam, amit az is indokolt, hogy baromira nehéz elindítani. Legalábbis a topicjában sokan szenvedtek vele, így én akkor bele sem kezdtem.
  • Wanted
    #5610
    feltettem a kettest is
  • MerlinW
    #5609
    elm atomreaktor tölti a kettest is.
  • Wanted
    #5608
    Jöhet a Settlers 5 és a Syb 1 is.
    Ha valaki igényli, nálam van a Spellforce.
  • Axon
    #5607
    Ha senki nem kiabál, akkor délután törlöm a Vampirest a szerverről és elkezdem feltölteni a Syberia 1 hun-t. Nem tudom kik kérték, de megigértem több embernek is a feltöltését. Ezután pedig szerintem felmehetne a Settlers 5 is. Ha lesz rá igény. Bár én egy szavazatot máris dobok rá.
  • Axon
    #5606
    Most értem be a melóhelyre (délutános vagyok). Látom a KOTOR I szépen megy felfele.
    Nem tudom ki tölti a 2 cd-jét, de mintha megállt volna.
    Wanted: Ha felért a 4. cd és a 2.-at még mindig nem tölti senki, akkor töltsd már mellé a 2. cd-jét is.
  • Wanted
    #5605
    Sziasztok.
    Végre van egy kis szabadidőm.
    Kezdem a KOTOR 1 negyedik cd-jét feltölteni. + a crackfixet
    A 2. cd-ből 100kb van fent. Ha gondoljátok felteszem gyorsan az egészet.
  • M.A.D.
    #5604
    Kb. 5-6 év múlva is lesz egy generáció, ami mégjobb lesz. "A" csoportos? :) Figyelem! Svéd, kanadai, finn és orosz klubcsapatokat ver meg nemzetközi kupameccseken a Budapest Stars nevű klub, ahol 5-13 éves fiatalokat tanítanak a jégkorong szépségeire.

    Na, nem offolunk! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5603


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • M.A.D.
    #5602
    A "C" csapatukkal vannak itt, és már az is nagy szó amit a magyar csapat csinált pár év alatt. Telt ház lesz az összes meccsen. 8.500 néző! Csapatsportágban a magyar égkorong az egyik lefejlődőképesebb és eredményességben is messze túlszárnyalt minden elképzelést ez a csapat. Itt nem a pénz a döntő (még)! Hol van ehhez képest a foci? Ráadásul igény is lenne rá, mert fedett pályán tuti lenne majd minden bajnokin 3-4000 ember. Pláne így, hogy az egyik pesti klubba holnaptól 2! NHL-es is játszik a bajnokság végéig. Asszem álmodom. :))

  • IMYke2.0.0.0
    #5601
    Hát szerintem a világ- és olimpiai bajnok kanadaiak akkora zakót adnak majd a magyar csapatnak, hogy csak győzzék számolni a gólokat...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • M.A.D.
    #5600
    A Seal of Evil-t a héten lehúztam, de töröltem is, mert kellett a hely. 7-8 óra alatt úgy is lejön a 2 CD, ha kell.
  • M.A.D.
    #5599
    Jónapokat!
    Itt iszonyatos jégpálya van. Elképesztő ez azó ónos es -3 fokban. Stílszerűen, mert nem messze vagyok az Arénától, ahol ma kezdődik minden idők legerősseb jégkorongtornája. :)) A Kanada-Szlovákra már 2 hete megvan a jegyem. A magyarok meccseit megnézem a tévében, mert nagyon izgulok, mikor ők játszanak (22 éve járok jégkorong meccsekre). Na, nem offolok. :)

  • Atomreaktor
    #5598
    :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #5597
    Az, hogy 1-1,5 év múlva (talán) kész is lesz.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5596
    Kotor2 magyarításról nincs vmi exkluzív híred?;)
  • IMYke2.0.0.0
    #5595


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5594
    Pálmafák, mangó, kiwi, narancs, homok, félvér cicababák, napsütés, bárok, Magnum:), koktél, fullos szálloda, medencék, tenger, Guybrush, kókuszdió? Váááá, mindig is Pécsre vágytam:)))
  • Atomreaktor
    #5593
    Na kíváncsian várom a javítást! Ma végre lesz időm is játszani!;) Hajnalig meg sem állok!
  • IMYke2.0.0.0
    #5592
    Itt, Pécsett jó az idő (hiába, a mediterrán éghajlathoz közel fekszik), bár reggel -10 fok volt...

    Vampire 1 bétateszt híradó:
    Az összes diszciplínát átjavítottam, mindent a szerepkönyv alapján.
    Káin krónikáját is (bár a saját fordításom sokkal szöveghűbb volt) átírtam, a könyv alapján.
    Emellett, számos, a könyvben más néven említett szereplő, helység és szó javításra került.
    Holnap kerül fel az újabb változat, mely már közelebb áll a valódi szerepjátékhoz, mint az eddigiek!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5591
    Hát emberek olyan szintű jégpáncél van itt Győrben, hogy az már durva:) A főutakon nincsen gond, azok vizesek, de a kis utcák és a járdák...:)
  • Atomreaktor
    #5590
    Jöhetne már;)
  • MerlinW
    #5589
    Interstate 76
    Lejött, feltöltésre kész

    KOTOR
    patch+crack fent van
    CD1 úton... (atomreaktor)
    CD3 úton... (én)
  • MerlinW
    #5588
    Interstate 76
    Lejött az első cd-je a második cd 50%, szal reggelre lent lesz az egész.

    KOTOR
    CD3 elindul felfele amint betömörítettem
  • Atomreaktor
    #5587
    Már csk haza is értem;) Csorog a Kotor cd1.
  • Atomreaktor
    #5586
    Már csak haza is kéne érni:)
  • Atomreaktor
    #5585
    ;)
  • Axon
    #5584
    Töröltem a szerverről, mostmár a KOTOR mindkét része mehet felfele.
  • pluhi
    #5583
    A Mad Maxben nem a rendőrség által használt járgány neve volt ez? Ezzel fogták el (innen a neve) az utcai motoros és egyéb banditákat. V8-as motorral szerelt brutál cucc. Maxnek volt egy turbós változat belőle. Jól tropára is nyomta.
  • Atomreaktor
    #5582
    Kivétel az Europa Universalis 2;)
  • via_mala
    #5581
    Én kértem a Sanitarium-ot és már leszedtem, törölhető.
    Thx.
  • Atomreaktor
    #5580
    Hát sajnos a folytatások sokszor nem az igaziak.
  • Axon
    #5579
    Ha erről az oldalról nézzük, akkor már a 2. rész is jócskán eltért az elsőtől, nem is beszélve a 3-4 részről. Az viszont tényleg igaz, hogy az 5. rész már teljesen más lett és beilleszkedett a mostani trendibe és majdnem pontosan ugyan olyan mint a többi rts.
    Jó példa még erre az Empire Earth stratégia játék 2. része. Az 1. rész valami teljesen új volt és hihetetlen sokat játszottam vele singeben is és multiban is. Nézegetve a 2. rész képeit már teljesen (szinte 100%-ban) lekoppintották a - üzletileg biztosan sikeresebb - Rise of Nationt. Gyakorlatilag mindenben megegyezik vele. Nekem pedig egyáltalán nem jött be a RoN pedig többször is nekifutottam, de nem tudott lázba hozni.
  • Wanted
    #5578
    kijött
  • Wanted
    #5577
    A 76 alap 2 cd-s.
    A kiegészítője + 1 cd.
    + kijöt valami I76 gold edition, ami már támogatja a 3d kártyákat is.