33675


  • MerlinW
    #5736
    Hát igen:D Egyébként is elég idegesítő stílusa van Chris barátunknak. Nem is őt használom csapatvezetőnek, hanem Wilhemet:)

    Egyébként Imyke úgy látom te buksz ezekre a darkos csajokra:D
  • Axon
    #5735
    Pontosan így van.
    Még a win98-as korszakban sűrűbben kellett telepítgetnem az otthoni gépet és amikor használtam volna valami fontos programot, akkor látom, hogy nincs is telepítve a gépemre. Az eredeti telepítő lemezek meg bent csücsülnek a melóhelyemen. Szitokáradat ezerrel.
  • Atomreaktor
    #5734

    Ahelyett, hogy jól...
  • IMYke2.0.0.0
    #5733
    Planescape Torment HUN-t nincs mit (90%).
    The Temple of Elemental Evil: én szándékozom újra elkezdeni, mert a régen megindított (2004. áprilisban) leállt.

    AD&D könyvek

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #5732
    És Serena fel is "kínálja" magát Christofnak:

    "Megértem bánatát, Christof. Mikor Garinol elragadott engem, akkor én is arra kényszerültem, hogy magam mögött hagyjam a halandók szeretett világát. A veszteség még mindig nagyon fájó, és elszomorít. Bármit felajánlok, amivel enyhíteni tudom bánatát."

    Erre "mi" mit mondunk?:

    "Köszönöm önnek, de nem adom fel a reményt, hogy találkozhassak Anezkával, még akkor sem, ha minden remény elveszett."

    Ennyire "fatökűek" vagyunk...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Randal
    #5731
    Sziasztok!
    uhh, régen voltam itt.
    Látom sokminden történt azóta.

    i2k:
    kösz a torment magyarítás linket. Már azt hittem neki kell állnom fordítnai:)
    Igaz így szinte nyomhatom elölről a gammát majd, de sebaj mert tetszik.
    Temple of Elemental Evil is ilyen?

    Ami a D&D könyveket illeti akinek emgvan az rakja fel légyszi, de én is utánnanézek hogy található-e( ebben biztos vagyok)
  • IMYke2.0.0.0
    #5730
    Arról nem is beszélve, hogy Serena (aki ugye első körben végigkalandozza velünk Prágát, Bécset, majd újra Prágát) jobb nő - szerintem - , mint Anezka...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5729
    Kell egy kis romantika:O
  • MerlinW
    #5728
    Én még csak bécsben keresem a három háromszög utolsó darabját az ajtó kinyitásához. Mit eszünk mi azon az anezka libán.. már rég otthon szürcsölhetnénk a vérespilsnert, meccs közben...
  • Atomreaktor
    #5727
    :))
    Maga a tiszta telepítés hamar megvan, csakhát mire minden visszarendeződik a régi kerékvágásba, az sok-sok napig is eltarthat:)
    -"Á, ezt most nem rakom vissza, ráérek vele, úgyse használom..."
    -"Vááá, miért nincs feltelepítve ez a sz*r, ki szedte le a gépről?"
    -"Lol, Te nem raktad vissza újratelepítés után..."
    -"Lol.Télleg."
  • IMYke2.0.0.0
    #5726
    Vannak napok, amikor tudok optimista is lenni...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Axon
    #5725
    Én az elmult 2 hétben kétszer is telepítettem WinXP-t ismerősöknek. Csináltam a magyar XP-ből és a magyar SP2-ből egy telepítő lemezt, amely már egyből az sp2-vel telepíti fel az xp-t. Ez max 20 perc alatt fent van. Ezután a szokásos beállítások (csipkészlet driver, monitorkártya driver, hangkártya, directX). Aztán nekiálni és kikapcsolni egy rakás baromságot ami alapból be van kapcsolva. Aztán ha ez megvan akkor még hátra van az a rakás felhasználói progi amit használsz, plusz a játékok újratelepítése.... hajaj.... óvatos becslés az a 4 óra.
  • IMYke2.0.0.0
    #5724
    Lehetséges
    A hétvégi XP-reinstall elmaradt. Nem volt kedvem 4 órát szórakozni vele (Ha image-ből került volna fel, akkor max 10 perc, de ugyanez a rendszer lenne, és félő az FTP-zés továbbra sem menne).
    Így majd valamikor... nemtom... felkerül az XP.
    Eddig angol, SP1-es volt.
    SP2-esből csak (original szintúgy) magyarom van.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Axon
    #5723
    Ha tippelnem kellett volna, akkor én is valami tűzfalra gyanakodtam volna, de én a vindózéra. Szerintem Imyke is valami hasonló cipőben jár, ezért nem tud csatlakozni a szerverhez. Az is lehet, hogy egy egyszer feltelepített, majd törölt biztonsági program hagyott maga után olyan beállítást ami meggátolja a csatlakozást.
  • Atomreaktor
    #5722
    Nekem mindegy melyik verzió, csak tölthessem már:))
  • LezLee
    #5721
    Időközben már rájöttem mért nem értem el az ftp-t. Be volt kapcsolva a Panda anitvirusomnak a tűzfala, és emiatt.
  • LezLee
    #5720
    Akkor elkezdem szedni a KOTOR 1-et, légyszíves ne töröljétek akkor addig, amíg nem szólok, thx.
  • Axon
    #5719
    A police quest-et még csak a napokban töltötte fel Pluhi, de a Quest of Glory már régebben ott van ezért az hamarabb következik.
    Ha jól láttam, akkor a KOTOR II-nek jelent meg dvd-s verziója is. Az talán még jobb lenne ha felkerülne, de természetesen erre is lehet szavazni
  • Atomreaktor
    #5718
    Jöhet a kettő;)
    Police Quest-et is lehet törölni, hogyha másnak nem kell.
  • Axon
    #5717
    Egyetértek. A KOTOR I helyére fel lehet tenni a KOTOR II-t.
    Én személy szerint leszedtem az első részt. Ha mindenki rábólint a törlésére, akkor jöhet a KOTOR II.
  • IMYke2.0.0.0
    #5716
    Már visszatértem Prágába.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • szotyimutyi
    #5715
    Jó reggelt mindenkinek! Ki hogyan áll a Vampire "csatában"?
  • Atomreaktor
    #5714

    You are a God
    Köszi;)
  • rorr
    #5713
    Nagyon tetszetősek a varázslatok nevei! Ez így tökély!
  • rorr
    #5712
    oké Főnök! Szivesen! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5711
    Vampire 1 HUN 1.0 béta!

    Ez a már végigellenőrzött, letisztított változat. Kéretik széttesztelni, mint állat!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • reaper4
    #5710
    szedje le mindenki az 1-et és akkor mehet fel helyette a 2. szvsz
  • Ersiman
    #5709
    Hát tőlem jöhet a KotOR 2. Bár most itt a Vampire 1 és remélhetőleg hamarosan elkészül a Planscape Torment fordítás is. :-)
  • Atomreaktor
    #5708
    Nem szavazzuk újra?:))
  • Axon
    #5707
    Nálam is tökéletesen működik az ftp, de én is tapasztaltam már hasonló hibát mint amit te.
  • M.A.D.
    #5706
    A Nocturne-t épp múlt hét pénteken vittem haza. Mármint a vinyómra áttettem. A Loch Ness-t kipróbáltam. Nekem tetszik. Van hangulta. A héten behozom és upload.
    Most a Siege of Avalon jön lefelé. Csak 1CD.
  • reaper4
    #5705
    nemtom azóta nézted-e , de nálam most jó
  • LezLee
    #5704
    Ok, nem sűrgős. Márcsak azért sem, mert az előbb próbáltam, és nem sikerült rácsatlakoznom az ftp-re. Beírom a Logint, meg a jelszót, vár egy csomó időt, kiírja, hogy "List", de nem jönnek be a mappák, nem tom mi a gond. Másnál is volt ilyen, vagy nálam van a gond. Az az érdekes, hogy a Vampiret nemrég még símán le tudtam kapni róla, most meg szaraxik.
  • Wanted
    #5703
    Legközelebb hétvégén megyek haza, szóval hétfőre tudom feltenni, ha másképpen nem sikerül megoldani.
    De holnapra meg tudom mondani, hogy jól emlékeztem és az a gamma van e meg.

  • Axon
    #5702
    Hely az van az I76 számára is.
  • MerlinW
    #5701
    Oks, akkor I76 indul fel este. (2CD)
  • LezLee
    #5700
    Wanted: föltolnád a szerverre a Nocturne-t? Mivel ha jól emléxem 3 embert is érdekelne, és még ráadásul hely is van bőven a szerveren.
  • Wanted
    #5699
    Ha a KOTOR 2 le van szavazva, akkor jöhetne az I76.
  • IMYke2.0.0.0
    #5698
    Mármint és továbbra is: Vampire: The Masquarade - Redemption HUN 1.0

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #5697
    Ma este teszem fel az 1.0-s verziót a Bétatesztelés oldalra!

    Kijavítottam a számos elgépelési hibát az utolsó, legnagyobb (232 kb) fájlban is.
    Immáron - legalábbis most úgy tűnik - kiadásra érett a kicsike.
    A grafika lesz a nehezebb feladat. Ugyanis a menüt több darabból rakja össze a piszkos :)))[/b]

    ===============================
    .:i2k:. from meló