33675


  • Wanted
    #5536
    Ha gondoljátok, nekem is megvan a KOTOR1. Holnap feltehetem az összes cd-jét, a délelőt folyamán. (Csak mondjátok, ha valamelyiket ne tegyem fel.)
  • Axon
    #5535
    Feltétlenül told fel a szerverre!
  • Atomreaktor
    #5534
    Ok;)
  • MerlinW
    #5533
    Ok én este elkezdem a 3-ast. A 4-est meg majd utána, amennyiben addig nem tölti fel senki.
  • Atomreaktor
    #5532
    Akkor én töltöm ma estétől a KOTOR1 első és második CD-jét (ha így ok). Péntek estig lesz meg sztem.
  • MerlinW
    #5531
    Jah egyébként én is tudok tölteni egyik kotor cd-t. Szóljatok ha kiosztottátok:D
  • MerlinW
    #5530
    sott1 = dott1
  • MerlinW
    #5529
    sőt én lennék a legboldogabb ember ha kijönne a day of tentacle 2 a sott1 grafikájával::)
  • MerlinW
    #5528
    Kivételesen én is azt mondom a kotor nem volt csúnya, és még nagyon jó is volt:D Ha a kotor2 ugyanezt hozza, a sztori folytatásával, maximálisan meg leszek elégedve. Redemptionnak sem tetszik a grafikája, mégis buldogan játszom vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #5527
    Még több pénzt, még több pénzt, még több pénzt... csak ez lebeg a fejlesztők orra előtt...
    Sajna, tényleg ipari méreteket ölt a játékok fejlesztése, a selejtarány pedig csak nő és nő...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Atomreaktor
    #5526
    Jójó, de a grafika úgysem számít:) Azért harcrendszerben vannak változások, ahogy olvasgattam. De felőlem lehet tökugyanaz, csak nyomhassam tovább:))) Monnyuk a GamePro legelső számában írtak róla, majd behozom, azt szemezgetek belőle.
  • pluhi
    #5525
    KOTOR 2 első pillantás:
    Tök ua. mint a KOTOR 1 (grafika, rendszer, skillek) csak más story. Grafikai bugok és crash az első 10 percben (egy számitógép hekkelés közben, rákattintva a megfelelő opcióra). Rókabőr szaga van ennek...
  • szotyimutyi
    #5524
  • Atomreaktor
    #5523
    :)))
  • LezLee
    #5522
    Hát munkahelyen csak 1-2 jó nő van, persze mindkettőnek van már bikája. Én speciel a dögös kis pincérnőkre gondoltam, mivel egy étteremtől rendeltük a kaját, plusz külön kívánság volt, hogy a legszebb pincérnőket küldjék :)))) Úgyhogy nem fogok unatkozni az biztos. Ráadásul a koleszban lesz a buli, úgyhogy ha kell szabad szoba, akkor....... :))))))
  • Atomreaktor
    #5521
    Milyen nők?;)
    Nálunk múlt pénteken volt munkahelyi buláj de elég lol volt:)
  • Atomreaktor
    #5520
    Hát időm sajnos nekem sincs:((
    Az első részben van London is? Vááá;)
    Meg a kettővel is el kell majd kezdeni nyomulni.
  • Atomreaktor
    #5519
    Lol, nekem már megvan a 3 dvd-s Passziánsz 4D Ultra buffer edition. Nagggyon durva...:)
  • LezLee
    #5518
    Hát a poén az, hogy nekem még Vampire tesztre sincs időm jelenleg. Hétfőn játszottam vele utoljára sajnos. Ma pedig éjszakázok, holnap munkahelyi "ereszdelahajamat" jó piákkal meg nőkkel. Szombaton ugyanez, csak nem munkahelyi :))) Úgyhogy leghamarabb vasárnap tom folytatni. Pedig nagyon hangulatos egy darab, és már naon kíváncsi vagyok a modern Londonra vagy New Yorkra a gameben.
  • LezLee
    #5517
    Ne mondd má, nálad fut a pasziánsz???? Váááá. És jó a grafikája? Én múltkor haverom gépén próbáltam, de nagyon szaggatott, így ráhagytam... :)))))))
  • Atomreaktor
    #5516
    :)
    Vampire teszt mellett úgysincs idő másra;)
  • szotyimutyi
    #5515
    Még nem, most a tesztelést csinálom.
  • Axon
    #5514
    Én nemrég cseréltem le a noname-s ATI 9800 SE kártyámat, egy eredi MSI 5900 XT kártyára. Teljes katarzis élményében lubickultam.
    Te, olyan rajta a passziánsz, hogy elájulsz
  • Axon
    #5513
    Ultra iso-val szoktam iso-t készíteni és tudtommal az iso file nem tartalmaz semmilyen védelmi mechanizmust. A daemontools-om valóban új, de abban most nincs bekapcsolva semmilyen emuláció, bár ettől függetlenül én is a daemontoolsra gyanakszom.
  • LezLee
    #5512
    Köcc az együttérzést :)
  • Atomreaktor
    #5511
    Lehet másik programmal csináltad? Sőt! A Daemon tools fejlődése is számíthat.
  • Atomreaktor
    #5510

  • Axon
    #5509
    Na erre varjatok gombot. Csináltam a syberia-ból két rémközönséges iso-t, majd simán települ és elindul. Semmi vacakolás telepítés közben, majd semmi crack és még egy vacak serialt sem kér. Pedig emlékszem, hogy majdnem vértpisáltunk, mikor anno megpróbáltuk telepíteni és elindítani. Ennek története szerintem még mindig megtalálható a syberia topicjában.
    Na mindegy, feltöltöm és majd ti is tesztelitek.
  • Atomreaktor
    #5508
    És játszotok is már a Kotor2-vel?
    3oldalas beszámolót mikor külditek?:)
  • LezLee
    #5507
    ÁÁÁÁÁ, nem hiszem eeeel!!!! Mingyá fönt a szerveren a Kotor 1 meg 2, én meg nem tudok vele játszani, mert csak egy szaros Riva TNT 2 Ultram van :(((( És még 2 hetet kell várnom, mire megjön javításból a rendes kártyám.... francba.
  • Atomreaktor
    #5506
    Erre már igazán nem tudok mit mondani:)))
    Kifogytam a vááááá-ból:)
    Tartogatom akkora, mikor magyarul is élvezhetjük eme gyöngyszemet:)
  • pluhi
    #5505
    Nekem is megvan a Kotor 2.
  • Atomreaktor
    #5504
    Vááááááááááááááááááááááááááá:)
  • szotyimutyi
    #5503
    Rendben, délután tudom feltenni.
  • Axon
    #5502
    Ez most olyan volt mint egy tőrdöfés a gyomorba
    Erre gondolom a TLJ topic törzsközönségének 99%-a rögtön lecsapna.
    Ha tudod akkor tolhatod felfele.
  • Axon
    #5501
    Rendben, nyugodtan töltheted.
    Ja! Én személy szerint már nagyon várom
  • Ersiman
    #5500
    Az sem lenne rossz, mert még nem volt hozzá szerncsém, ráadásul már online boltokban sem látom. Reméltem, hogy előbb-utóbb lemegy az ára és megfizethető áron lehet beszerezni.
  • szotyimutyi
    #5499
    Nálam a a Kotor 2, ha sürgősen kell.
  • Atomreaktor
    #5498
    Én este akkor elkezdem.
  • Axon
    #5497
    Most hoztam be a Syberia 1 hun-t. Most próbálok belőlle használható cd képet készíteni. Ha sikerül akkor feltöltöm. Ha jól emlékszem többen is jelezték, hogy kellene nekik.