181769
  • Bith
    #1943
    Meg amire még kíváncsi leszek jövőre (ugye jövőre?) az a renault. Azok régen mindig nagyot ütöttek, emléxem.
  • Bith
    #1942
    Miket hallok itt?! Villeneuve a Merciben? Na az lenne aztán az igazán király! :) Csak igaz lenne....
    Akkor aztán lenne nemulass! :)
    Mondjuk Jacques-nak elég nagy része van a BAR-ban (mármint pánzügyileg). Valami 40%-a az övé, vagy mi (de lehet hogy nem ennyi).
    Ettől függetlenül nagyon fasza lenne, ha betennék egy Mecibe, vagy Ferrariba, vagy BMW-be.

    Hajrá Villeneuve! :)
  • Lteebee
    #1937
    Akik közül az egyik inkább előd.
  • Lteebee
    #1934
    Vilnöv megérdemel egy jó autót.

    Ha a Jaguar meg pont addigra lesz jó, amikorra hoki átül, az megintcsak dobhat egy kicsit a versenyeken(de szvsz ez nem így lesz).
  • (ex)Cat
    #1933
    Komolyan a Jaguárhoz meg? na az érdekes lenne.. De ha tényleg Villeneuve lesz a McLaren-nél, akkor érdekes verseneyeknek nézünk elébe!
  • (ex)Cat
    #1932
    Na most ne haragudj, de itt lehet vitatkozni. Én nem hiszem, hogy elvakult Schumacher őrült lennék, bár tény, hogy neki szurkolok. Szerintem inkább az a baj, hogy te nem vagy hajlandó elismerni az ő tudását és mást sem hajtogatsz, mint hogy utálod és utálod és kész...

    Egyébként azzal hogy egyre többen nem szeretik megint csak nem értek egyet. A pilóták közül valóban vannak akikkel nincs igazán jóban. De pl. most épp Montoya se Villeneuve szívecsücske, sőt, úgyhiszem Montoya még keresztbetesz majd pár pilótának, mert ő is elég erőszakops típus. De ettől még lehet jó pilóta. Na de most nem róla vitatkozunk... :-)

    A véleményem nekem akkor is az, hogy Schumi nagyon jó és azért valahol, bármennyire is elvakultan utlod el kellene ezt ismerned neked is. Hároszmszoros VB nem lehet akárki sőt szerintem már egyszeres se..

    De ha te nem akarod látni a ténykeket, ne tedd. Ettől visoznt még felesleges felkapnod a vizet, pusztána zért mert nem egyezik a véleményünk.
  • Anee
    #1931
    Mika kapott egy "vissautasíthatatlan ajánlatot a Jaguártól így nagyvalószinüséggel ott folytatja..Damon Hill efekt
    Ron a helyére Villeneuvet akarja s akárki akármit ond egy DC JV páros elég cíber lesz
    Ők még tudnak előzni
  • Coine
    #1930
    csáó-val köszöntél, ami olasz (ciao), Ferrari olasz, Sumi a Ferrarinál van na egészségedre :-)))
  • Coine
    #1928
    1etértek, mért kell szidni a Sumit ha McLarenes vagy ?
    és télleg ő a mezőny legjobbja, de nem attól, mert nem izzadt meg annyira :-)
  • Coine
    #1924
    Sztem te itt ezzel 1edül vagy és rosszul gondolod...
  • (ex)Cat
    #1922
    online chat :-))))
  • (ex)Cat
    #1921
    nézd meg itt

    http://www.forma1.net/archivum.phtml?hid=2465
  • Coine
    #1920
    Nah és az info honnan van ?
    Beosontál a Ferrari boxba a Hungaroringen ???
  • (ex)Cat
    #1919
    ez nem igaz. kb. annyi valóság alapja van - volt, mint a Hakkinen féle visszavonulásos sztoriknak. Az újságok amit csak eleht kitalálnak, felfújnak. Nekik ez a szenzáció. És nem kell, hogy bármi valóságalapja legyen
  • Coine
    #1918
    így van, igaz
  • (ex)Cat
    #1917
    Schumi balesetet szenvedett Monzában :-(( de úgy tűnik szerencsésen megúszta a dolgot.

    Hajrá Schumi!!
  • (ex)Cat
    #1916
    Egyébként azt nem baj, hogy a McLaren a kedvenc csapatod, de ez nem jelenti azt, hogy a Ferrarivalc saka zért tud győzni Schmi mert annyira jó autó. Emlékezz csak vissza 98-99-re. Alig tudtak lépést tartani a McLaren-ekkel, de mégis megtették. Most mondjama zt, hogy abban a 2 éveben akárki is tudott volna győzni egy McLarennel? Te is tudod, hogy ez nincs így...
  • (ex)Cat
    #1915
    visszaemlékszem erre az egy esetre.. de ez még nem bizonyít semmit.
  • Coine
    #1914
    Nah akkor utólag, Olaszországból néztem, olasz adón, olasz hangulatban :.-))))))))))))))
    Ahogy Sumi is mondta, vmiért szar volt az autó, de így is jó volt !
    Szép volt Hakkinen, inkább ő legyen a Sumi ellenfele mint a DC :-)
    Hajrá MS & Ferrari
  • Lteebee
    #1912
    Azért Irvine adott egy kicsit a múltkor(aztán persze beszákszolt a verda).

    A múltkor véletlenül a Daytona végét látám.
    Komoly.
  • (ex)Cat
    #1909
    na neee... ugye ezt te magad sem gondolod komolyan? Mert ha igazad lenne, akkor mondd, miert nem mindig a 2 Ferrari az első?

    És szerinted a McLaren egy szar autó? és csak valami iszonyatos vezetési bravúr, hogy eredményeket érnek el?

    És szerinted Marques vagy Mazzacane be tudná hozni a Ferrarit az első helyre egy versenyen? Ne nevetess már...

    Tedd tisztába a dolgot magaddal. A Ferrari most nagyon jó, de Schumacher is kell hozzá - vagy egy hasonlóan jó pilóta - hogy ott legyenek ahol. Akárki ezt nem tudná megcsinálni.
  • (ex)Cat
    #1907
    na de most azért utálod, mert tud valamit amit a többi nem? azaz győzelemre tudja vinni a csapatot?
  • (ex)Cat
    #1906
    talán ha rájönnél arra is, hogy Montoya 2 kiálással tehát könnyebb autóval ment, mig Schumi 1* tankolt csak..
  • Lteebee
    #1905
    Most nézem, hogy innen kb. 5 hozzászólás lett már törölve.
  • Laalee
    #1904
    joregota... kb a kezdetek ota csak nem evvel a nick el. es elszoktam olvasni altalaban :)
  • Lteebee
    #1903
    Jó neked.
  • Lteebee
    #1902
    Mióta jársz ide?

    Néha lécci olvasd el a hozzászólásokat.
  • w
    #1901
    Bealudtam!
  • Laalee
    #1900
    ahhha
    te is olyan sportörult vagy mnt a szomszédom? az meg a tour de francot is végignézi élőben meg a teke kupakat is... azt csodalom hogy a sakk meccseket nem izgulja vegig...
  • Lteebee
    #1899
    Látnod kellett volna.
    Nagyon komolyak az előzések.
  • Laalee
    #1898
    ott mennek körbe körbe egy ovalis palyan? abba mi az izgi? :)
  • Lteebee
    #1897
    Tegnap ki nézte a daytonát a eurosportot?
  • Lteebee
    #1896
    Mér nem láttad?
  • w
    #1895
    Nemtom nem láttam a végét
  • Laalee
    #1894
    most akko ki hanyadik lett?
  • Lteebee
    #1893
    Nem kéne beszóni?

    Mer? Mi lesz?
    Körberajzolsz?
  • Lteebee
    #1892
    buták
  • w
    #1891
    helyeshelyeshelyeshelyes
  • Efreet
    #1890
    nemszólokbelenemszólokbelenemszólokbelenemszólokbele
  • w
    #1889
    Tök mindegy! A lényeg, hogy még Montoya is leiskolázta! Ennyit tud az imádott suhamér! :)