181775
  • a.carkey
    #4436
    Brit nagydíj. Rajtrács. Első és hátsó sor: Minardi. :)
  • a.carkey
    #4435
    "Paul Stoddart, a Minardi igazgatója nem mondott le arról a pénzről, amelyet a Formula–1-es nagycsapatok szavaztak meg a kicsik számára az idény előtt, és a Brit Nagydíjon kellemetlen helyzetbe akarja hozni a többieket. A Minardi és a Jordan megmentése érdekében kitalált "túlélési pénzt” már korábban is követelte Stoddart, de a csapatok helyett Bernie Ecclestone fizetett neki. Az ausztrál nem mondott le a nagyok pénzéről sem, és célja elérése érdekében a Brit Nagydíjon kész az autóit az elektronikus segédrendszerek nélkül indítani. A téli szabálymódosítások szerint a Brit Nagydíjon már nem lehetne alkalmazni a kipörgésgátlót és a többi eszközt, de a gyárak megegyeztek az FIA-val, hogy ha az idény végéig engedélyezi az elektronikus rendszereket, 2004-től kedvezményes áron adják a kiscsapatoknak a motorokat. Néhány autógyár azonban nem akar olcsón motorokat árulni, azaz Stoddart szerint érvénytelen az alku, és a többi csapatot kizárhatják a Brit Nagydíjról. Az ügy várhatóan folytatódik." NSO
  • [Jakuza]
    #4434
    Allitolag Silverstoneban se jon az uj Mercedes.
    A csapat vezetoi szerint csodanak kene tortenie ahhoz, hogy az Angol Nagydijon elindulhasson a MP4-18.
    Legalabbis a mai Nemzeti Sportban ezt nyilatkoztak.
  • Ramore
    #4433
    Baromgartner a büdös életben nem lesz a pilóták legjobbja, ha egyszer is az életben indulhat forma1-es futamon, akkor az csak a Minardi kocsiban eshet meg. Szegény Minardi!

    Idén már nem mondhatja azt, hogy a kocsi megint rossz, hiszen csapattársa minden futamon bizonyít! :))
  • a.carkey
    #4432
    Azt mondják hetek óta a brit nagydíjra "gyúr". Mivel jövőre vsz nem kap szerződést, ámokfutáéssal akarja "szépen" lezárni a karrierjét. Belső források arról csiripelnek, hogy szembe akar autózni a pályán, de legalábbis mindenkinek "dodgem stílusban" nekimenni és közben nagyokat röhögni ... :)
  • BaLeeX
    #4431
  • Buddy
    #4430
    neked is kényszerzubbonyt :)
  • BaLeeX
    #4429
    Na, egy ilyen kéne tőle a következő futamon és rögtön megváltozna a véleményem róla!
  • Buddy
    #4428
    kényszerzubbonyt neki :)
  • KG21
    #4427
    A gyilkos állatja:)
  • qwert
    #4426
    Jaja :)))
  • a.carkey
    #4425
    Igen, az nagyon komoly napja volt :)!!!
  • Botond #4424
    miért?az mekkora volt amikor beleállt a fékbe schumi meg elkenődött a hátuulján kiment kapott új hátsót,lezúzta a kis schumit(tuti ami tuti),akkor is kapott vmi új alkatrészt,bement,és lezúzta a másik ferrarit(sose tudni...),aztán kiállt rotfl...sztem igazi klasszis a srác,csak mindig rákényszerítik a második pilóta szerepet...
  • Botond #4423
    csak úgy mint mindenki... ;-)
  • Csuka001
    #4422
    F1 videók - Nürburgring 2003.

  • Buddy
    #4420
    kuli jelenleg olyan gyenge, mint bari....úgyhogy 1-1
  • BaLeeX
    #4419
    Sajnos ez igaz. A rajt után ha kicsit akarta volna leelőzhette volna a makkert, mivel előbbre is volt a kocsija egy darabig de inkább nem kockáztatott semmit és maradt az 5. Na emiatt nincsen benne már semmi komoly eredmény szerintem, elautókázgat szépen xy körig aztán kiszáll a kocsiból és annyi.
    Emlékezhetünk ugye a ferrarinál az elmúlt években mekkora csatákat vívott Bari, hogy minél jobb pozíciót harcoljon ki sumáknak, na most ez ráférne Kimi-re is csak Coulthar nem nagyon alkalmas rá...

    Montoya lett volna olyan helyzetben rajt után, mint Ő azt hiszem nem maradt volna 5. vagy mindketten megpihentek volna a kavicságyban :)
  • Buddy
    #4418
    néha még rosszul is vezet, azt onnan látod, hogy kanyarnál megpihen a kavicságyban :)
  • [Walaki]D`Lair
    #4417
    LOL!!! Vagy szépen elcsatázgatna a Minardikkal :DDDDDDDDDDDDD
  • BADE
    #4416
    Vagy Baumgartner is lehetne,de azt inkább nem kívánom,mert a Meki sosem érne célba vele:))
  • KG21
    #4415
    megelőztél
  • KG21
    #4414
    Mondjuk azt nem értem a skótot miért nem lehet már onnan kitenni. Volt egy f3000-es bajnok tesztpilótájuk Heidfeld személyében, őt kellett volna a mclarenbe tenni, lehet még Kiminél is jobb lenne. Emlékszem milyen jókat csatázott Montoyával '98 ban a mekláren fiókcsapatában ülve, akkor én egyértelműnek láttam, hogy a mercibe fog ülni. Ehelyett még mindig az a béna kockafejű ül ott, aki csak középső ujjának mutogatására képes.
  • BADE
    #4413
    Szerintem nemsokára Kimi-Heidfeld lesz a Mekinél.
  • Ramore
    #4412
    se vezetőileg, hiszen Kúlthárt kimondottan gyenge, beszari pilóta.
  • Botond #4411
    sztem az a srác van akkora 'köcsög',hogy egy ilyet megpróbáljon ami meg a ralf kipukkanását illeti,háááááát schumi,ami jó név a szakmában,bmw-vel tolja,ami elég biztos anyagi háttéret jelent,szal sztem,ha meg kell venni mindenkit,akkor is bmw-schumi hegemónia jön előbb utóbb,legkésőbb amikor a bátyó kiszáll...talán,ha a merdzsó lőne magának egy német pilótát(az az igazi reklámerő,nem a finn+skót...) lenne vmi verseny is...forma1 a reklámról szól akármit csinálunk,elsősorban autóreklám,abban a német piac a legnagyobb ugyebár,aztán a szponzorok,cigi kiszállt,maradtak a számítógépek+sörök,stbk,ebben is a német piac a legnagyobb,szal hamarosan minden német lesz itten...
  • Lteebee
    #4410
    Tehát a pályabírók is benne vannak.

    Mindenki a Ferrarinak segít.
  • [Jakuza]
    #4409
    + taktikailag.
  • Buddy
    #4408
    tehát ismét szart sem ért a mekkláren technikailag :)
  • BaLeeX
    #4407
    Na rátalátlam végre mi volt a baj a mekikkel.
    Illetve Kimi kocsijával. Úgy jött vissza elé a makker, hogy a lekörözendő kocsik mögé beragadt és azok b*sztak továbbengedni meg a pályabírók sem voltak a helyzet magaslatán állítólag a kék zászló lengetésével (nem úgy, amikor az elmúlt futamon valakit vissza kellett tolni...).
    De végülis tök mind1 volt, mivel Kiminek a féke az utolsó 3 körre teljesen behalt így csak azért tudott 4. lenni, mivel Coulthard volt mögötte és nem előzte meg. Elég sok a hiba a mekinél, ahhoz képest, hogy vb címre pályáznak...
    Mind1 még semmi nem dőlt el.
  • a.carkey
    #4406
    01 FERRARI M.SCHUMACHER
    R.BARRICHELLO 103
    02 WILLIAMS BMW JP.MONTOYA
    R.SCHUMACHER 100
    03 McLAREN MERCEDES D.COULTHARD
    K.RAIKKONEN 85
    04 RENAULT J.TRULLI
    F.ALONSO 52
    05 BAR HONDA J.VILLENEUVE
    J.BUTTON 13
    06 JAGUAR COSWORTH M.WEBBER
    A.PIZZONIA 12
    07 JORDAN FORD G.FISICHELLA
    R.FIRMAN 11
    08 SAUBER PETRONAS N.HEIDFELD
    HH.FRENTZEN 9
    09 TOYOTA O.PANIS
    C.DA MATTA 5
  • a.carkey
    #4405
    01 M.SCHUMACHER - (FERRARI) 64
    02 K.RAIKKONEN - (McLAREN MERCEDES) 56
    03 R.SCHUMACHER - (WILLIAMS BMW) 53
    04 JP.MONTOYA - (WILLIAMS BMW) 47
    05 R.BARRICHELLO - (FERRARI) 39
    06 F.ALONSO - (RENAULT) 39
    07 D.COULTHARD - (McLAREN MERCEDES) 29
    08 J.TRULLI - (RENAULT) 13
    09 M.WEBBER - (JAGUAR COSWORTH) 12
    10 G.FISICHELLA - (JORDAN FORD) 10
    11 J.BUTTON - (BAR HONDA) 10
    12 HH.FRENTZEN - (SAUBER PETRONAS) 7
    13 J.VILLENEUVE - (BAR HONDA) 3
    14 C.DA MATTA - (TOYOTA) 3
    15 O.PANIS - (TOYOTA) 2
    16 N.HEIDFELD - (SAUBER PETRONAS) 2
    17 R.FIRMAN - (JORDAN FORD) 1
  • a.carkey
    #4404
    P. No Driver Team - Engine Tyres Gaps/Laps Average Stops
    1. 4 R.SCHUMACHER Williams BMW M 1h30'49"213 203.866 Km/h 3
    2. 3 MONTOYA Williams BMW M + 0'13"813 203.351 Km/h 3
    3. 1 M.SCHUMACHER Ferrari B + 0'19"568 203.137 Km/h 3
    4. 6 RAIKKONEN McLaren Mercedes M + 0'38"047 202.453 Km/h 3
    5. 5 COULTHARD McLaren Mercedes M + 0'40"289 202.370 Km/h 3
    6. 14 WEBBER Jaguar Cosworth M + 1'06"380 201.413 Km/h 3
    7. 2 BARRICHELLO Ferrari B 1 lap(s) 2
    8. 20 PANIS Toyota M 1 lap(s) 3
    9. 16 VILLENEUVE BAR Honda B 1 lap(s) 3
    10. 15 PIZZONIA Jaguar Cosworth M 1 lap(s) 3
    11. 21 DA MATTA Toyota M 1 lap(s) 2
    12. 10 FRENTZEN Sauber Petronas B 2 lap(s) 3
    13. 9 HEIDFELD Sauber Petronas B 2 lap(s) 2
    14. 18 WILSON Minardi Cosworth B 3 lap(s) 2
    15. 12 FIRMAN Jordan Ford B 3 lap(s) 3
    16. 19 VERSTAPPEN Minardi Cosworth B 4 lap(s) 5
    17. 7 TRULLI Renault M 25 lap(s) 2
    18. 8 ALONSO Renault M 27 lap(s) 2
    19. 11 FISICHELLA Jordan Ford B 28 lap(s) 1
    20. 17 BUTTON BAR Honda B 49 lap(s) 1
  • a.carkey
    #4403
    Mert nyertek kettőt egymás után még nem ők a 88-as Meki ... :)

    Mellesleg Ralf eddig mindig kipukkadt, mint Dávid von Kockafej. Igéretnek ígéret, de ennyi ...
  • chipo
    #4402
    kezd bejönni az, aminek, majd be kell, vagy aminek már rég be kellett volna-->BMW=legjobb motor&úgy néz ki, hogy a kasznit is eltalálták a fiúk...ez van srácok! VIVA WILLIAMS
  • chipo
    #4401
    ralf nem pukkad ki, mert ő is suszter és ráadásul német is...
  • qwert
    #4400
    Ez hülyeség. Pont Montoya az, aki sz.rik bele, hogy a kis S.-t nem éri utól. Probléma volt a pályagéppel és pont.
  • Botond #4398
    sztem montoya látta,hogy schumival nem bír,osztán gondolta megszopatja a bátyját legalább,és eljátszotta neki a döglött kacsát,hátha széthajtja azt a tragacsát,és akkor kiesik jól
  • [Jakuza]
    #4397
    Koze nem lett volna hozza.
    Az elejen meg nem is volt semmi problemaja.
    A cigany ezen a hetvegen sokkal gyengebb volt mint az ocskos.
  • KG21
    #4396
    Én csak azt sajnáltam, hogy amikor 0.6 másodpercre volt Montoya Ralftól, valami műszaki probléma adódhatott és nem lett csata az első helyért. Pedig lehet hogy Monti megszopatta volna az öcsit úgy, mint múltkor a bátyót:)
  • qwert
    #4395
    A hétvége és az előző futam azért nem egészen ezt mutatta :))