181790
  • BaLeeX
    #4575
    Ok elismerem ez valahogy kimaradt. Azt sztem senki nem állítja Montoyáról, hogy nem tud előzni sőt néha akkor is akar amikor nem kéne :)
  • KG21
    #4574
    Nem láttad Montyt előzni? Rögtön az első körben megette reggelire Alonsot, aki pofátlan módon lerajtolta. Aztán a szoknyás incidens után várnia kellett a boxban, így visszacsúszott a 13 helyre. Ekkor viszont nem szarakodott sokat, mert kb körönként leelőzött valakit, úgyhogy a legtöbbről le is maradtak a rendezők. Szal Montoyáról nem lehet azt állítani hogy nem tud előzni, ez inkább a kis Sumira igaz.
  • BaLeeX
    #4573
    Montoya is jól ment de nem emléxem, hogy annyit mutatott volna, mint akiket felsoroltam. Bár annyi előzés volt lehet csak én nem emléxem.
    Villeneuve tényleg csak annyit csinált amit írtál de azért egy ferrarit feltartani egy olyan kocsival azért nem könnyű.

    De akkor hozzávehetjük még Trullit a rajtja miatt simán meg utána is jól ment és Da Mattát mert a Toyotát nagyon szépen terelgette. Szóval akiket én felsoroltam azok tényleg élményszámba menő produkciót és főleg előzéseket mutattak be, mondjuk Kimi hibázott is sajnos kivéve akkor Villeneuve-ot.
  • BaLeeX
    #4572
    Az év képe!
  • Punker
    #4571
    :)
  • Pyx #4570
    nagyon állat :D
  • Buddy
    #4569
    sajnos csak 4.
  • Taranov
    #4568
    hányadik lett M. Schumacher?
  • Buddy
    #4567
    Schuminak egyébként még a régi kereke volt, Bari már az újat használta.....és jobb is volt.....úgyhogy tényleg van vmi ebben a gumi-történetben, hogy számít
  • Spenser
    #4566
    Hali mindenki
    Hát gyerekek Bari nem volt semmi!
    Nagyon lőtte neki, M. Shummi meg nagyon béna volt!
    Az a hüle ember meg aki bement hát nem volt semmi.
  • KG21
    #4565
    Montoyát. Őt vhogy mindig mindenki elfelejti. Villeneuve jól ment? Azonkívül hogy sikerült neki feltartania Sumit mást nem mutatott. Meg aztán kicsúszni az utsó körben elég nagy blama.
  • BaLeeX
    #4564
    Mai futamon nagyon jól ment Barika, Coulthard, Villeneuve, Raikkönen (bár a végén elbukott 3 pontot :( ). Segítsetek kit hagytam ki.
    Barika és Coulthard durvákat előzött, aztán amikor szoknyás után Kimi elkezdte nyomni neki Trulli mögül az is durva volt, Vili meg jól tartotta sumákot jódarabig.
  • BaLeeX
    #4563
    Mai futamon nagyon jól ment Barika, Coulthard, Villeneuve, Raikkönen (bár a végén elbukott 3 pontot :( ). Segítsetek kit hagytam ki.
    Barika és Coulthard durvákat előzött, aztán amikor szoknyás után Kimi elkezdte nyomni neki Trulli mögül az is durva volt, Vili meg jól tartotta sumákot jódarabig.
  • Punker
    #4562
    jaja Takagi a gépromboló ő volt az isten!!!
  • Buddy
    #4561
    Takagi kell ide :)
  • Petyus_
    #4560
    Az a gáz, hogy a Benneton Fordos idők óta a jó öreg Schuminak szurkolok, és hiába kényszeríteném magam, úgyse tudom cserben hagyni, a megszokás nagy úr. :)

    Az új kedvencem a Schumi-korszak után (előbb-utóbb csak megunja :)) vagy Raikönnen lesz vagy Alonso. :)

    Egyébként én valamennyire minden pilótát csípek, kivéve az ilyen Takuma Sato félék :) (az idei mezőnyben ilyen kaliber szerintem nincs), meg még akit utálok az Coulthard, de őt nagyon. :)
  • KG21
    #4559
    ja Sumit egy kicsit én is unom (mindkettőt), ezért kezdtem Montinak szurkolni, ő legalább nem ragadt ott le hátul hanem hamar beelőzte a népet. Persze MS is szépen feltornázta magát az élmezőnybe, de nem volt olyan meggyőző, mint Montoya.
  • Petyus_
    #4558
    Szerencsére a prófétán nem gázolt át a jó öreg Juan. :))

    Egyébként jó verseny volt, csak Kimiben csalódtam, pedig már majdnem kezdtem neki szurkolni. Schumit már unom. :)
  • Petyus_
    #4557
    A csávó nem szarozott. :)

    Wimbledoni szép füves teniszpályára beszaladni - ezt minden hülye megcsinálja.. Silverstone-ra beszaladni verseny alatt ráadásul forgalommal szembe.. ez aztán a Fighting Irish faszagyerekhez méltó cselekedet! :D

    Srácok ti meg olvassátok szorgalmasan a Bibliát ahogy apátok üzente nektek a tévén keresztül! :)
  • KG21
    #4556
    Montoya forever!!!!!!!!!!!!! Átgázolt a fél mezőnyön a 12. helyről:))))))). Ralfnak visszatért a régi jó unalmas formája, egyet sem tudott előzni
  • Ramore
    #4555
    az indy futamok szinte mindíg ilyen izgalmasak és élménygazdagok, mint a mai forma1 verseny volt
  • Buddy
    #4554
    legalább volt történés
  • Ramore
    #4553
    Barin lehetett látni, hogy végre egyedül saját magának köszönhetően nyert futamot, nem pedig nekiadták.
  • Buddy
    #4552
    még van előtte egy meccs
  • Buddy
    #4551
    hehe.....megint bemutatta a merci, hogy szarra sem elég.....ha az ír barátunk nem jön be, akkor kettős ferrari győzelem
  • BaLeeX
    #4550
    Jó kis meccs volt nem vitás. Bari nem sumák árnyékában lenne a csapatnál csodákra lenne képes, Coulthardra sem lehetett ma ráismerni.
    Remélem a szoknyás vadállat miatt nem fogják elvenni a futamot az angoloktól, nagy veszteség lenne. Eddig az év folyamán nem volt ennyi előzés, mint itt most a futam alatt.
    Jól megkavart mindenkit.
    Most akkor a következő a hungaroring? Vagy lesz előtte még valami?

    Hajrá McLaren!!!
  • Pyx #4549
    barrichello SICC!! :)
  • Punker
    #4548
    amúgy jó a futam szerintem :)
  • Ams
    #4547

    HUÁÁ

  • Punker
    #4546
    lucky looser.....
  • Punker
    #4545
    2 hétig készül hogy tartani tudja a "színvonalat" :)
  • Ams
    #4544
    Tőle megszoktuk. loál :D
  • Pyx #4543
    Nem elöször :D
  • Jano
    #4542
    Palik teljesen félrebeszél. :D
  • Punker
    #4541
    Szerintem a szervezők direkt küldték be a fószert hogy összerázódjon a mezőny....
  • Pyx #4540
    Muhahahaha :)
  • Ramore
    #4539
    Érdekes, mennyivel jobb a Forma1 amikor sokszor találkoznak a nagyobb nevek a pályán!
  • Pyx #4536
    HUÁHUÁ 3x
  • Pyx #4535
    KIMI 2x :))
  • Pyx #4534
    előzés rulz :)