181775
  • ibronk
    #4268
    Igen, ez évtől van érvényben ez.
    De ezek után is meg lehet minden magyarázni... Majd a mercis Mosley és társai eldöntik.
  • Botond #4267
    sumakker meg mindig is csíter volt,benettonnál és össze vissza csítelt,ferrarinál is tuti van vmi vaj a fülük mögött,csak még nem buktak le :-P de ami késik az a vonat :-D
  • Botond #4266
    BMW akkor is verhetetlen :-) majd a montoya lenyom mindenkit mint a rajzszöget,és akkor helyreáll a világ rendje :-) olasz gyártású kocsi sose nyerne világbajnokságot az 100,nem hiába csinálják a ferrari versenygépeit is angliába,egy olasz szintű szutyok(illesztési hibák centiben mérhetők lol) a bemelegítőkörben lerobbanna :-D
  • Lteebee
    #4265
    Tehát akkor egy új szabályról van szó, amit már a verseny előtt, esetleg az idény kezdete előtt hoztak?

    Mert ha ez igaz, akkor BE nyilván tudta előre, hogy ez fog történni a futamon és MS-nek kedvezve változtatott a szabályokon.

    Csak ez passzol az antisumik meséjébe.
  • ibronk
    #4264
    Ez tipikusan az amikor belemagyaráznak mindent a szabályokba. Meg lett mondva hogy ezt a szabályt ebben az évben hozták. Ki a faszomat érdekli már hogy mi történt 89-ben, meg mittoménmikor? Akkor ez volt a szabály, most meg már más, olyan AMI ENGEDNI HOGY SEGITSENEK. EZ VAN, ha tavaj történik ugyan ez biztos hogy ki is zárják, de idén már nem, mert IDÉN MÁR MÁS A SZABÁLY.

    Ugye 94-ben adelideban HILL VOLT BELÜL! Tehát Schumi elve nem teheti ki. Sőt ugye akkor Schumi ott abban a kanyarban be is fejezte, és Hill ment tovább, csak megviszta.

    A 4 pontod is szép.
    1. senkivel nem kivételeznek, ez egy vicc, és biztos hogy nem fogják kizárni Schumit.
    Az, ami ausztriában törént az sem ütközött semmiféle szabályba. Megtehették. Igaz hogy sok embernek nem tetszett, de megtehették.
    2. a fia nem csinál segget a szájából, mert még az idény előtt meghozták a szabályt. Inkább akkor, 89-ben csinált segget a szályából, mikor egy esetre utólag csináltak szabályt.
    3. no comment:)
    4. mint mondtam ugye ez a szabály, ez a rend, semmi nem történt

    Az pedig megint szép, hogy egy embert okolsz az ilyen bukásokért. És azt sem gondolhatod komolyan hogy Kimi nem full gázzal ment, ne viccelj. Majd lazán, motort kimélve alázza a mezőnyt?! lol
  • a.carkey
    #4263
    De "a lovakat lelövik, ugye"? :D
  • Buddy
    #4262
    szép asszociáció
  • ÁjjLe BoBBi
    #4261
    ehh :DDDD
  • Jano
    #4260
    Én aszittem "egy.autókulcs"! :-DDDDD
  • HuAn82
    #4259
    ---->Ferrari<------
    Vörös az ISTEN és fekete lovon jár!
  • KG21
    #4258
    az Mihály, nem Miklós, legközelebb Misinek becézd.
  • a.carkey
    #4257
    Én is! :) (Mert akkor Euróban fizető jó kis munkám lenne ... :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #4256
    de sajnálom hogy ezt nem látják azok akik döntenek ez esetben...
  • Shaman
    #4255
    Köcsög Cipész Miki.
    Hogy szakadna meg az FIA meg mindenki,hogy Miki drukker,oszt ha bárki ilyet csinál azt kizárják,de azé Mikinek kitalálunk valamit,nehogy véletlenül ne kapjon pontot.
    Tuti kitalálják,hogy Montoya valot a hibás,ki is zárják,s akkor Miki még több pontot kap.
    Grrrrrrr
  • Pyx #4254
    az sajnos régen volt :(
  • Botond #4253
    sennát anno kizárták a betolásért,és prost lett a világbajnok :-)
  • Galy
    #4252
    re: :)
  • a.carkey
    #4251
    Válasz vissza!
  • a.carkey
    #4250
    Volt egy pár, jó pár arccal mindig! :) Bővebben! Ezért mondtam, hogy dobj meg egy maillel! :)
  • Galy
    #4249
    mail ment
  • a.carkey
    #4248
    Dobj meg egy maillel!
  • Galy
    #4247
    Van egy haverom...a Csiga....

    Házibuli nálad még régebben....capische?

  • a.carkey
    #4246
    Forumozni láttalak, de passz :)
  • a.carkey
    #4245
    Tényleg nem?
  • Galy
    #4243
    kislányod? ;)
  • Galy
    #4242
    nem ismersz meg, mi?
  • a.carkey
    #4241
    Akárki! :)
  • Galy
    #4240
    körki? :)
  • a.carkey
    #4239
    Mario? A terv jó, mert a Meki azért idén verte a Ferrarit. A gyártásssal van baj - és mindig is azzal volt -, ezért viszont a dagadt a hibás ...
  • a.carkey
    #4238
    #4227!
  • Patesz
    #4237
    TEgnap lemaradtan a futamról!! Letudja valaki írni a végeredményt????
  • Punker
    #4234
    á majd ha lesz valami info Alonsorol írunk majd :)
  • Buddy
    #4233
    most gondolom az lesz, mint eddig....vagyis lezárul a topic, és legközelebb vasárnap du. fog vki ide beírni kedves szavakat :)
  • Buddy
    #4232
    culit mindenki utálja.....ez nem új

    én azt mondom, hogy jelenleg a mercinél egyedül kimi versenyképes, culi meg az autó nem

    a ferrarinál ugyanez van, csak ott a kocsi jobb, de egyedül sumira lehet építeni...jelenleg

    még egyszer csak azt tudom ismételni amit hallottam a németen: ha az autó belóg a pályára, és megy a motor, akkor az ilyesfajta közbenyúlkálás nem szabálytalan.....viszont szerintem - kivételesen - a cigány sem volt szabálytalan....de hogy pont ott kellett ólálkodjon a kurva nénikéjét...:)
  • a.carkey
    #4231
    Utálja Coulthardot. (Mondjuk én sem rajongok érte, de én nem is kapok a "közvetítésért" pénzt ...) Ennyi. Meg is mondta tegnap ...
  • BaLeeX
    #4230
    Sajna melózztam, videóra vettem a futamot. Hazaérek rá sem nézek senkire, mondom meg ne szólaljatok, meg akarom nézni a futamot.
    Visszateker, indít. Erre hazajön apám is, beáll a tv mellé nézi ő is, mire megszólal: ezek a mercedesek hogy a fenébe tudnak meghibásodni...

    Köszi fater.
    Kimi keményen verte a mezőnyt, komolyan először azt hittem alig van benzin a kocsijában, később meg azt, hogy Ralfnak volt túl sok és feltartotta sumákot azért tudott ekkora előnyt összeszedni, de aztán egyik sem szóval ledöbbentem kicsit.
    Aztán elfüstölt alatta az a szar :(

    Amikor megláttam, hogy sumákot visszatolják nem hittem a szememnek. Mi ez hétvégi rally? Az egy dolog, hogy a kocsi kicsit rálógott az aszfaltra de ha most ezt szabályosnak veszik akkor mindenki joggal elvárhatja ezután ha kicsúszik a pályáról és megsüllyed a kavicságyba akkor tolják vissza őt is.
    Vagy majd egy helikoprter megy a pálya fölött egy tartalék ferrarival és ha kicsúszik sumák akkor azzal folytatja. LOL

    Ez a palik (kisbetűvel) ez egy agyament hülye már bocsánat. Elég ovis szinten van, Alonsot meg ott istenítette a végén 10 percig aztán szerintem még a hülye is látta, hogy azért nem igazán kéne állórafékezni a kocsit 150m-rel a kanyar előtt ha az ember seggében ott van valaki pár méterre.

    Kíváncsi leszek mi lesz a dologból, de szerintem Alonsot könnyen megbüntethetik ha sumák meg megtarthatja a pontjait az az év vicce lesz.
  • BADE
    #4229
    Szerintem Alonso(annak ellenére,hogy az egyik kedvencem Kimi után) tuti szabálytalan volt.David azért csúszott ki,mert elrántotta a kormányt,nehogy Alonsonak menjen.200-ról 100-ra úgy lefékezni,hogy mögötte autó van életveszélyes.Schumi meg jobban tette volna,ha nem jön vissza.Én már csak akkor lettem volna ideges,ha az utolsó körben kiüti Alonsot.
  • a.carkey
    #4228
    A motor füstölt el, vagyis valamit szarul raktak össze ...
  • a.carkey
    #4227
    P. No Driver Team - Engine Tyres Gaps/Laps Average Stops
    1. 4 R.SCHUMACHER Williams BMW M 1h34'43"622 195.633 Km/h 2
    2. 3 MONTOYA Williams BMW M + 0'16"821 195.056 Km/h 2
    3. 2 BARRICHELLO Ferrari B + 0'39"673 194.277 Km/h 2
    4. 8 ALONSO Renault M + 1'05"731 193.397 Km/h 2
    5. 1 M.SCHUMACHER Ferrari B + 1'06"162 193.382 Km/h 2
    6. 14 WEBBER Jaguar Cosworth M 1 lap(s) 2
    7. 17 BUTTON BAR Honda B 1 lap(s) 2
    8. 9 HEIDFELD Sauber Petronas B 1 lap(s) 2
    9. 10 FRENTZEN Sauber Petronas B 1 lap(s) 3
    10. 15 PIZZONIA Jaguar Cosworth M 1 lap(s) 3
    11. 12 FIRMAN Jordan Ford B 2 lap(s) 3
    12. 11 FISICHELLA Jordan Ford B 2 lap(s) 4
    13. 18 WILSON Minardi Cosworth B 2 lap(s) 2
    14. 19 VERSTAPPEN Minardi Cosworth B 3 lap(s) 2
    15. 5 COULTHARD McLaren Mercedes M 4 lap(s) 2
    16. 21 DA MATTA Toyota M 7 lap(s) 3
    17. 16 VILLENEUVE BAR Honda B 9 lap(s) 2
    18. 7 TRULLI Renault M 23 lap(s) 1
    19. 20 PANIS Toyota M 23 lap(s) 2
    20. 6 RAIKKONEN McLaren Mercedes M 35 lap(s) 1
  • a.carkey
    #4226
    Ő a Merci sportrészleg - így egyben a motorgyártás - vezetője! Ennyi.