181802
  • mukika
    #7166
    Eddigi pályafutás:
    1994-1997: Gokart-Tony Kart

    1997: Formula Ons Renault -Dark Dog Lechne R.T

    1998: Formula Renault - La Filiére

    1999: Formula Renault 2000-Cram Competition

    2000: Formula-3-GM Motorsport

    2001: Formula-3 - Trella Motorsport

    2001: Formula 3000 - Prost Junior Team

    2001-2002: Formula 3000 - Nordic Racing Team

    2002-: Coloni Motorsport

    2003 F1 pilóta, tesztpilóta (Jordan Ford)

    2003: Tesztpilótai, majd ideiglenes pilótai szerződés a Jordan F' csapattal, 11. hely Monzában

    2004: A Minardi szerződtetett Forma-1-es pilótája, az első olyan Kelet-Európai pilóta, aki egész éves szerződéssel rendelkezik az F-1-ben

    Eredmények:

    Gokart magyar bajnoki II. helyezett az Intercontinental-A junior ketegóriában (1994)

    Gokart magyar bajnoki II. helyezett az Intercontinental-A junior kategóriában (1995) Formula Ons

    Renault Német-bajnokság II. helyezett (1997)

    Évfolyam III. helyezett La Filiére (Prost) iskola (1998)

    Formula Renault 2000 Európa-bajnokság összetett III. helyezett (1999)

    Formula Renault 2000 Német-bajnokság, 6 futamgyőzelem (1999)


    Forma-3 Német-bajnokság 13. helyezett, junior kategóriában 5. helyezett (2000)

    F-3000-es bajnokság, 2002-es idény:
    9. hely: Imola
    8. hely: Hockenheim
    7. hely: Hungaroring
    8. hely: Spa
    6 . hely: Monza

    2003 F3000 Monte Carlo 5. hely
    2003 F1 Jordan Ford tesztpilóta (legjobb újonc, Hockenheim)
    2003 F1 Jordan Ford Magyar Nagydíj (motorhiba miatt kiesett)
    2003 F1 Jordan Ford Olasz Nagydíj (11 hely)




  • K.András
    #7165
    Hja, tényleg valaki irja már be idáig mit is nyert a pályafutása során ez a baumgartner gyerek...LOL
  • K.András
    #7164
    Ami azt illet ö egy világbajnok autoval sem tudta megmutatni, szoval olyan nagyon nem lehetek messze töle :)))
  • mukika
    #7163
    LOÁL! :D
  • #7162
    Nem, de mondta is, hogy, idézem: "De jó lenne, ha itt lenne most K.András és megmutatná itt a népnek, hogy is kell tulajdonképpen versenyautót vezetni, mert ő az IGAZI faszagyerek!"
  • mukika
    #7161
    NÁM! ÉS mé lenne béna??? szerintem nem az!
  • K.András
    #7160
    Nem ütött el senkit ez a béna állat?LOL
  • mukika
    #7159
    bizzztttosssssssss :)
  • mukika
    #7158
    tom, nem is azért mondtam, csak érdekes volt, és a legelső lefulladás az 1 rendes egyenes megtétele után volt!!! Ugyhogy ez nem igaz...
  • Pyx #7157
    biztos azért fulladt le, mert nem ment felvezetökört :)
  • #7156
    Azon meg, hogy lefullad, nem szabad csodálkozni, ezek az autók nem arra vannak csinálva, hogy 1 órán belül 20x leáll/kiszáll/tököl/beszáll/indul közben meg araszolgat a kordon között.
  • mukika
    #7155
    aha én a sátor előtt álltam majd a végén a megfordítonál, egyszer az egyik végén egyszer pedig a sátorból kijövet lefulladt...
  • #7154
    Én 4 oda vissza kört láttam, lefulladást nem ,mert nem ott álltam ahol lassan ment a kocsi (nem véletlenül) és a hangokból nem tudtam beazonosítani, hogy a távolban most lefulladt, vagy micsinált.
  • mukika
    #7153
    végig kint voltál? amíg én kint voltam azalatt az idő alatt 2x lefulladt a Minardi!!!
  • #7152
    Én is voltam kint, jó volt.
  • mukika
    #7151
    Ezek azok:







    Ha valakit érdekel akkor még rakok be párat! :)))
  • mukika
    #7150
    nem tom azt már nem vártuk meg, mivel igy is majd 4 órát álltam a hidegben!!!
  • Punker
    #7149
    ki volt az "extra" utas?
  • mukika
    #7148
    nem müxik a http://iaro.srv.hu/!!! Ha majd jó lesz akkor rakok fel képeket! :)
  • K.András
    #7147
    Persze!
  • mukika
    #7146
    nah most értem haza a Városligetből! :)) Nem volt rosz, csináltam pár jó képet! Mindjárt berakok párat, ha kell...
  • K.András
    #7145
    Igen ezt benéztem,mindegy.A lényeg az hogy ez az idö arra lesz elég hogy ne utolso legyen, hanem az utolso utáni :)))
  • Reaper
    #7144
    Talán mert 2002-ben menték a saját körrekordot?:)
  • K.András
    #7143
    Igen beleülnék ,de nem baumgartner mögé :)))
    Az meg hogy 2.5 mp-vel gyorsabb volt az nem jelent semmit,max hogy nem baszott el semmit egy körben...
    Az számomra meg érthetetlen hogy miért a 2002-es idöt nézik és miértnem 2003-ast...Ötlet???
  • Bucser
    #7142
    Dehogy!!!!

    KATÓ NÉNE lesza avendég belső információk szerint. És egész az olimpiai stadionig mennek majd:DDDD
  • a.carkey
    #7141
    Vagy valami "sztár" a "tahó világból"? Netán Friderikusz, hogy tudjon mesélni este?

    Lehet, hogy Jászai Joli néni fog száguldozni?

  • a.carkey
    #7140
    Lehet fikázni, de szívesen belülne mindenki. Amúgy Gyurcsány lesz a 8. ? Vagy valaki a MOL-tól? :)
  • dikki*yysw
    #7139
    Erre valaki hozzászólásokban:

    "wildrain [2004-02-15 11:04:00]
    "...vasárnap Baumgartner Zsolt hét szerencsést, plusz egy meglepetésvendéget kocsikáztat meg a Városligetben." A nyolcadik utas a halál... :)"


    háhá :DD
  • dikki*yysw
    #7138
    LOLOLOL ezt be kell idéznem :DDDD

    "A Minardi bemutató programja
    Nagy felhajtás a Városligetben

    Minden bizonnyal már az összes olvasónk tudja, hogy vasárnap Minardi bemutató lesz, de a végleges program csak most dőlt el. A csapat kétüléses versenyautóját szállító kamion már megérkezett Budapestre, így vasárnap Baumgartner Zsolt hét szerencsést, plusz egy meglepetésvendéget kocsikáztat meg a Városligetben.
    [02.13] A5

    Az eredeti tervekkel ellentétben kicsit megrövidül a Minardi rendezvény programja, ugyanis a rendőrség nem engedte meg, hogy az Andrássy úton is végighajtson Baumgartner Zsolt a Minardi kétüléses versenyautójával. Így a program annyiban változik, hogy az Hotel Intercontinentalban tartott sajtótájékoztató után csak a Kós Károly sétányon lesz autóztatás, ahol Baumgartner Zsolt nyolc embert vihet el egy körre.

    Hét szerencsést a Baumgartner Zsoltot támogató klub tagjai közül sorsolnak ki, míg egy ember kilétét homály fedi. Állítólag egy nagy sztárvendég is érkezik a rendezvényre, akit szintén megkocsikáztat Zsolt.

    A rendezvényen egyébként jelen lesz a Minarditól a csapat vezetője Paul Stoddart, valamint a segítői és néhány szerelő az autó felkészítésére. Természetesen itt lesz Zsolt csapattársa is, vagyis lehetőség nyílik Gianmaria Brunitól is autogramot kérni. A rendezvény várhatóan délután négy óráig tart, de aki hamarabb kíváncsi a csapat kamionjára, az a Hotel Intercontinental előtt szombat délig megcsodálhatja a hatalmas vasat.

    A Minardi bemutató hivatalos programja:

    11.00 - 13.00 Sajtótájékoztató
    ( Hotel Intercontinental Budapest, Apáczai Csere János u. 12-14. )

    14.00 - 15.00 Kétüléses Forma-1-es tesztvezetés
    (Helyszín: Kós Károly sétány, Városliget)

    15.00 - 16.00 Nyilvános dedikálás Baumgartner Zsolt és Gianmaria Bruni részvételével
    (Helyszín: A Minardi kamion sátra a Koós Károly sétány mentén) "

  • dikki*yysw
    #7137
    Ja. Nem tudtok olvasni?

    "Am zweiten und letzten Testtag wird Gianmaria Bruni das Auto übernehmen. Der Italiener wird dabei verschiedene Chassis-Setups, neue Unterböden und den 2004er-Heckflügel testen."
  • PREMIERE1
    #7136
    Még megjegyezném: a Zsolt által az utolsó kilométereken gyorsra beállított Minardival. (Zsolt 64 kört ment, Bruni mindössze 11-et, az akkorra már a cserélt motorral és alkatrészekkel ...)
  • Punker
    #7135
    fölösleges lenne tőle sokat várni, a csapattársai eddig is mindig gyorsabbak voltak....
  • PREMIERE1
    #7134
    Igen, de Zsolti alkatrész, megbízhatósági tesztet végzett, csapattársa, meg az autót állítgatta be ...
  • Parappa
    #7133
    Kicsit izgatott lettem amikor először olvastam hogy mit ment Zsolti a Minardival, csak aztán amikor másnap 1,5 másodperccel jobbat ment a capattársa...
  • dikki*yysw
    #7132
    Hm erre a visszautasított 4 milkóra kíváncsi leszek. Eddig 100 millió ftot sem tudtak összeszedni, most meg egyszerre 840et?
  • PREMIERE1
    #7131
    "Elképzelhető, hogy a jövőben Svájc lesz a Formula-1 új célpontja, mivel a kormány fel kívánja oldani az autóversenyzés tiltásáról szóló törvényt, amely immár közel 50 éve van érvényben. A tiltás 1955 óta él, amikor Le Mans-ban az egyik Mercedes autó a levegőbe repült, majd a nézők közé vágódott és 80 ember halálát okozta. Mivel Svájc nem tagja az Európai Uniónak, nem tiltott a dohánytermékek reklámozása sem, így vonzó helyszín lehet a száguldó cirkusz számára."

    Tök jó!
  • M@TriX
    #7130
    most olvastam ezt, azért ez jó dolog. Lehet nem lesz annyira ütős a gyerek, de remélem azért érdemes lesz szurkolni neki.
  • PREMIERE1
    #7129
    Ja.
  • csabawarchief
    #7128
    és ez 100%?
  • csabawarchief
    #7127
    mostmár igen :)