181775
  • K.András
    #7339
    Egy versenysorozatban lévö autokat lehet egymáshoz hasonlitani,az más kérdés hogy speciel ebben az esetben nincsen értelme...
  • Punker
    #7338
    könyörgöm ne hasonlítsuk a ferrarit a minardihoz vagy zsófit a többi pilótához, ez nem erről szól
  • K.András
    #7337
    Ez a két példa más.Ha jol sejtem ferrari azzal a benzinel megy amelyik társaság szponzorálja...
  • Punker
    #7336
    na ja kicsit tényleg be van lassulva :)
  • Lteebee
    #7335
    A ferrarit meg nem vellával mossák.
    A merci meg nem westet szív.
  • K.András
    #7334
    Arrol még nem is beszéltünk mennyire unszimpatikus a csávo,az nyom a legtöbbet a latba,higyjétek el...
  • geronimo77
    #7333
    Az nem kérdéses hogy megengedheti csak lát-e benne fantáziát? Mert hát volt idó amikor a rallyban fó szpozor volt a bajnok autóján és az egész autó MOL színekben pompázott. Annak volt reklám értéke mert az emberek láttak hogy ez az autó Mol benzinnel megy és bajnok lett.
    De a Minardi nem megy MOL benzinnel.
  • Punker
    #7332
    pontosan
  • Punker
    #7331
    mondjuk én elsőként a Zwack-nál próbáltam volna pénzt kérni :)
  • Lteebee
    #7330
    Szerintem nem az a lényeg, hogy a kieső autón van a logo.

    Az a lényeg, hogy ez a cég megengedheti, hogy a korlátos számú f1 autók egyikén hirdet.
  • Lteebee
    #7329
    Amikor láttam egy Trust terméket, azt gondoltam, noname.

    Aztán láttam a kocsi szárnyán, azóta Hollandiában az irodaházukat, meg a raktárukat is.
  • geronimo77
    #7328
    van benne valami. De ha így nézzuk akkor pl. ha egy kulfoldi látj a MOL logot az autón akkor szerinted HA eljut hozzánk akkor MOL benzint fog tankolni nem mondjuk Shell vagy Agip ami a világ minden részén van és jól ismert (Pl. mondjuk a Ferrarirol. Es nem a kiesett utolso Minardirol.
  • Lteebee
    #7327
    Megmondom őszintén, nagyjából megnézve a reklámárakat...

    Ha csak két közvetítésen néhány másodpercre látható a MOL felirat, már olcsón hirdet a cég.

    És azért van már néhány országban MOL-kút.
  • Punker
    #7326
    igen mert néha a kiesett versenyzőt többet mutatják mint azt aki a középmezőnyben végig autózza a futamot, és az emberek 2 hét múla már nem arra emlékeznek hogy kiesett hanem arra hogy ez a logót láttam az F1-ben.
  • geronimo77
    #7325
    Ez nem kicsinyeskedés hanem racionális gondolkodás. Ha te cégvezetó lennél és odamenne hozzád valaik aki a bajnokságában utolsó (és korábban sem volt semmi eredménye!!) te adnál neki pénzt?
  • Lteebee
    #7324
    Szerintem a menedzsere találta ki a kéregetésnek ezt a módját. Elég hülyén csinálta.

    Már rég ki kellett volna baszni.

    Több ellenséget szerzett, mint rajongót, neadjisten támogatót.
  • Punker
    #7323
    nézzd törni nagyon nem szokta a kocsikat szal nem valószínű hogy kirúgnák az idény felénél
  • Punker
    #7322
    Mol szerntme hülye volt mert akkor is reklám lett volna, egyébként nem a pilóta hibája hogy ilyen kicsinyesek a magyar cégek....
  • K.András
    #7321
    Szerintem nem fogja befejezni az évadot,nem valo ö F1-be...
  • geronimo77
    #7320
    Az a szponzor is elég lúzer aki fantáziát lát benne. A Mol jó fej volt hogy eredményhez kototte a pénzt. Végulis is ki akar egy utolsó helyezett vagy egy kiesett versenyzo autóján hírdetni.
  • K.András
    #7319
    Senkit nem zavar hogy ott ül a minardiban,az a kuncsorgás zavar amit lerendezett...
  • Punker
    #7318
    volt szponzor aki benyomta, valaki zsófiért is fizetett mert biztos nem a a fantasztikus eredményei miatt van ott
  • Punker
    #7317
    jaja
  • geronimo77
    #7316
    Yong. Ne de azért ne hasonlítsuk ossze a maláj gazdaságot meg a magyart. Ok most ott vannak mint mi 20 év múlva sem.
  • Balo
    #7315
    Alex Yoong? :D
  • Punker
    #7314
    néha még annyit se mint az az Alex valaki a maláj gyerek....
  • Punker
    #7313
    ok én nem Alonso-ra gondoltam, hanem azokra a pilótákra akik 1-2 évet vannak az F1-ben a reklám miatt...
  • geronimo77
    #7312
    Mondjuk tény hogy Alonso is a Minardiból indult de azért ne hasonlítsuk ossze Zs.vel.
  • Punker
    #7311
    mint a kis csapatok pilótái általában
  • Punker
    #7310
    mondjuk az nekem se tetszet hogy állami támogatást akartak neki adni
  • geronimo77
    #7309
    Akkor az a titokzatos adakozo aki odaadta azt a pénzt amit az állam nem. Hogyan lett hirtelen 2m USD hiszen amikor úgy volt hogy az állama ad még akkor is hiányzott egy csomó.
    Engem nem az zavar hogy Zs ott van hanem az hogy nem való oda, és nincs mit felmutatnia ami alapjan ott lehetne (kivéve talán a lóvé)
  • Lteebee
    #7308
    Tehát továbbra sem érted:

    Azt a pénzt nem kapta volna meg, hanem átmenetileg bocsátotta volna rendelkezésre az állam.
  • Punker
    #7307
    államot felejtsd el
  • geronimo77
    #7306
    Kiváncsi vagyok hogy támogatná-e az állam, mondjuk Benik Balázst vagy Ifj. Tóth Janit hogy indulhasson a VB-n vagy az EB-n. Nekik lenne esélyuk a jó eredményre. Vagy ott van Talmácsi aki már VB versenyt is vezetett és sok pontot is szerzett. mennyi pénzt ad neki az állam??
  • Punker
    #7305
    mi tudjuk, de szerinted hány külföldi tudja azt mennyi szarakodás volt vele?
  • Punker
    #7304
    én csak idéztem...
  • Punker
    #7303
    jaja igazad van, soha senki nem mondta hogy az F1 a szegények sportja
  • geronimo77
    #7302
    B.ZS egy lassú technikátlan versenyzo így a lassú technikás pályákon sincs esélye :-)
  • Lteebee
    #7301
    Arról már lemondhatunk, hogy az ország állítja ki.
  • Punker
    #7300
    tény valószínűleg lenne gyorsabb magyar pilóta is, de az is ugyanúgy utolsó lenne mert él csapathoz az se jutna be....