181800
  • csabawarchief
    #7244
    lehet csalni is az időkkel, jobb is ha jön vmi uj
  • Punker
    #7243
    Időmérő nélkül maradt a Forma-1 a TAG Heuer kilép:
    http://www.a5.hu/cgi-bin/a5/page.cgi?db=news&page=cikkf1&table=hirek&ID=6569¶m=2
  • BaLeeX
    #7242
    Nem igaz, hogy nem tudnak végre egy megbízható új autót összerakni. A tavalyi egész megbízható volt de már 3 éves modell...
  • PREMIERE1
    #7241
    Baumgartnerről írták ...

    "Egy balatoni nyaralás meghatározó élmény volt Zsolt számára. Megismerkedett a gokartozással, csakhogy annyiszor ment szüleihez pénzt kérni, hogy kénytelen volt más megoldás után nézni. Besegített a tulajdonosnak, cserébe körözhetett a ringen. Akkor még csak hobbi volt az autókázás, 1992-ben azonban, amikor a Magyar Nagydíj előtt Riccardo Patrese, a Williams-Renault pilótája nyitotta meg a család autószalonját, beleszerett a Forma-1-be. Az utolsó lökést az adta meg, amikor 12 évesen, a család amerikai vakációján 80 mérföldön át ő vezetett egy bérautót. Nem sokkal később már a magyar gokartbajnokságban próbálgatta tudását. Három évig volt tagja a hazai és az európai gokartmezőnynek, összetett második helyezésig vitte. Egyik ellenfele is sokra vitte: Benik Balázs, a hazai raliélet egyik kimagasló egyénisége, tavaly bajnok lett.
    - Eleinte úgy tűnt, csak hobbinak tartja a versenyzést. Erre - apjával együtt - úgy beleszerettek a buliba, hogy a külföldi versenyekre is elutaztak - emlékezett vissza a ralis.
    - Zsolti mindig kitartó, ambiciózus volt,
    ez egyébként nélkülözhetetlen ebben a sportban. Hiába van megfelelő családi vagy szponzori háttér, akaraterő nélkül sehová sem juthat el az ember.
    Zsolt karrierje egyébként kis híján kettétört, ugyanis az egyik versenye előtt valaki megbabrálta a gokartjának a fékét, Zsolt nagyot bukott, eltörte a csuklóját és a sarokcsontját. Két hónapig tolókocsiba kényszerült, édesanyja érthetően nem örült, hogy folytatni akarta az autóversenyzést. Ám nemcsak visszatért, hanem 1997-től már a pályaautósok között nyomta a gázt."
  • csabawarchief
    #7240
    sajnos magyarországon a kamerákért (a közvetitésért) az osztákok felelnek, ugyhogy erről letehetsz
  • a.carkey
    #7239
    Baz ...

    Szólni kéne neki, hogy NEM célba érni kell, hanem nyerni!
    Lásd Giancarlot tavaly Braziliában!
  • a.carkey
    #7238
    Szólni kéne neki, hogy célba érni kell, hanem nyerni!
    Lásd Giancarlot tavaly Braziliában!
  • Punker
    #7237
    ne is mond.
  • GABOR16
    #7236
    Majd amikor a Magyar nagydíjon csak Baumgarner-t mutatják a rendezők.
  • Punker
    #7235
    önbizalom az "van", én nem engedném hogy a pilóták ilyeneket nyilatkozzanak...
  • Pyx #7234
    hát nem lenne jo ha már az elsö versenyen kiesnének.. :(
  • Punker
    #7233
    "Räikkönen: nem érünk célba Melbourne-ben"

    http://www.a5.hu/cgi-bin/a5/page.cgi?db=news&page=cikkf1&table=hirek&ID=6554¶m=2
  • Shaman
    #7232
    már alig 2 hét....
  • BaLeeX
    #7231
    Figyel, Schumacher van a nevében, az minimum 5x szorzó...
    Az ilyeneket utálom nagyon.
  • K.András
    #7230
    Ralf Schumacher: Ne csináljanak bohócot belőlem

    MTI
    2004. február 22., vasárnap 19:53


    Úgy tűnik, hogy a kolumbiai Juan Pablo Montoya után Ralf Schumacher is elhagyja a Williams-BMW-t jövőre

    http://index.hu/sport/forma1/ralfkiborult/


    Azért ez nem semmi,emberek akik még semmit nem mutattak milliokat kérnek követelnek.Megnyert egy két futamot és ugy viselkedik mintha többszörös világbajnok lenne.Lehet tévedek, de szerintem ennek ugy kéne menni hogy majd a világbajnokság elnyerése után legyen valakinek olyan extra követelése mint Ralfnak és Montoyanak...
  • K.András
    #7229
    LOL
  • KG21
    #7228
    "márcsak 10 versenyzőnek kell kiesni és zsolti pontszerző" :D
  • K.András
    #7227
    Ja én biztos nem a magyaron fogom nézni a közvetitést.Amugy is utálom palikot,most még hallgathatnám baumgartner felpolirozását is...
  • KG21
    #7226
    Nade azért mennyire jó lesz végre egy magyart nem látni a képernyőn
    "részlet a banánhéjból:D"
  • K.András
    #7225
    Nagyon sokan osztjuk ezt a véleményt...
  • Kata
    #7224
    Miért, a többbi istálló nem indul a futamokon?!
  • MIMACSKA
    #7223
    A minardi mennybe menetele :))))))))))
  • M@TriX
    #7222
    pontosan, szerintem nem érdemes addig gondolkozni amíg nem ment pár futamot. Én sem tartom nagy pilótának, de itt nem csak az számít. Hátha mákosbejgli a gyerek. ;)
  • csabawarchief
    #7221
    de ne savazzunk, hátha a kutyából szalonna lesz és megnyeri a bajnokságot minardival
  • csabawarchief
    #7220
    sztem igazad van, és rövid időn belül erre mások is ráfonnak jönni, és repül a minarditól
  • MIMACSKA
    #7219
    Szerintem Bgarner nem bizonyítoot még annyit, hogy forma1 versenyző legyen.
    Ez tipikus ilyen papának van pénze meg befolyása versenyző.
    Az ilyeneket ha más országból vannak le szoktuk sajnálni.
    Nincs bajom a Baumg-vel csak ez a véleményem.
  • K.András
    #7218
    "Ezek után természetes, hogy gyakoriak voltak a kicsúszások és a megpördülések.'"

    Miért lenne már természetes és miért csak neki???
    Társa közel nem csuszott ki ennyiszer,ráadásul baumgartner mente messze a legrosszabb idöket!!!
  • csabawarchief
    #7217
    eszembe sem jutott, de msot hogy mondod, még jobban várom
  • mukika
    #7216
    Baumgartner az első! :DDD
  • csabawarchief
    #7215
    én is, azért irtam be, lehet visszaszámolni :)
    2hét mulva már tudjuk a pénteki időmérő eredményét :P
  • mukika
    #7214
    EZAZ! Már várom! :)
  • csabawarchief
    #7213
    16 nap és indul a szezon
  • Arch
    #7212
    Igen, igen!! :)
  • MIMACSKA
    #7211
    És Montoya meg Alonso!!!!!
  • Pyx #7210
  • Arch
    #7209
    Ha már szurkolni kell akkor Raikönnen...
  • MIMACSKA
    #7208
    A pezsi fincsi :)))
  • HuAn82
    #7207


  • MIMACSKA
    #7206
    Akkor nem itt kell a zöldekre szavazni?
  • Punker
    #7205
    igen