181800
  • Lteebee
    #7324
    Szerintem a menedzsere találta ki a kéregetésnek ezt a módját. Elég hülyén csinálta.

    Már rég ki kellett volna baszni.

    Több ellenséget szerzett, mint rajongót, neadjisten támogatót.
  • Punker
    #7323
    nézzd törni nagyon nem szokta a kocsikat szal nem valószínű hogy kirúgnák az idény felénél
  • Punker
    #7322
    Mol szerntme hülye volt mert akkor is reklám lett volna, egyébként nem a pilóta hibája hogy ilyen kicsinyesek a magyar cégek....
  • K.András
    #7321
    Szerintem nem fogja befejezni az évadot,nem valo ö F1-be...
  • geronimo77
    #7320
    Az a szponzor is elég lúzer aki fantáziát lát benne. A Mol jó fej volt hogy eredményhez kototte a pénzt. Végulis is ki akar egy utolsó helyezett vagy egy kiesett versenyzo autóján hírdetni.
  • K.András
    #7319
    Senkit nem zavar hogy ott ül a minardiban,az a kuncsorgás zavar amit lerendezett...
  • Punker
    #7318
    volt szponzor aki benyomta, valaki zsófiért is fizetett mert biztos nem a a fantasztikus eredményei miatt van ott
  • Punker
    #7317
    jaja
  • geronimo77
    #7316
    Yong. Ne de azért ne hasonlítsuk ossze a maláj gazdaságot meg a magyart. Ok most ott vannak mint mi 20 év múlva sem.
  • Balo
    #7315
    Alex Yoong? :D
  • Punker
    #7314
    néha még annyit se mint az az Alex valaki a maláj gyerek....
  • Punker
    #7313
    ok én nem Alonso-ra gondoltam, hanem azokra a pilótákra akik 1-2 évet vannak az F1-ben a reklám miatt...
  • geronimo77
    #7312
    Mondjuk tény hogy Alonso is a Minardiból indult de azért ne hasonlítsuk ossze Zs.vel.
  • Punker
    #7311
    mint a kis csapatok pilótái általában
  • Punker
    #7310
    mondjuk az nekem se tetszet hogy állami támogatást akartak neki adni
  • geronimo77
    #7309
    Akkor az a titokzatos adakozo aki odaadta azt a pénzt amit az állam nem. Hogyan lett hirtelen 2m USD hiszen amikor úgy volt hogy az állama ad még akkor is hiányzott egy csomó.
    Engem nem az zavar hogy Zs ott van hanem az hogy nem való oda, és nincs mit felmutatnia ami alapjan ott lehetne (kivéve talán a lóvé)
  • Lteebee
    #7308
    Tehát továbbra sem érted:

    Azt a pénzt nem kapta volna meg, hanem átmenetileg bocsátotta volna rendelkezésre az állam.
  • Punker
    #7307
    államot felejtsd el
  • geronimo77
    #7306
    Kiváncsi vagyok hogy támogatná-e az állam, mondjuk Benik Balázst vagy Ifj. Tóth Janit hogy indulhasson a VB-n vagy az EB-n. Nekik lenne esélyuk a jó eredményre. Vagy ott van Talmácsi aki már VB versenyt is vezetett és sok pontot is szerzett. mennyi pénzt ad neki az állam??
  • Punker
    #7305
    mi tudjuk, de szerinted hány külföldi tudja azt mennyi szarakodás volt vele?
  • Punker
    #7304
    én csak idéztem...
  • Punker
    #7303
    jaja igazad van, soha senki nem mondta hogy az F1 a szegények sportja
  • geronimo77
    #7302
    B.ZS egy lassú technikátlan versenyzo így a lassú technikás pályákon sincs esélye :-)
  • Lteebee
    #7301
    Arról már lemondhatunk, hogy az ország állítja ki.
  • Punker
    #7300
    tény valószínűleg lenne gyorsabb magyar pilóta is, de az is ugyanúgy utolsó lenne mert él csapathoz az se jutna be....
  • Lteebee
    #7299
    Ha lenne jobb pilóta, akinek lehetősége is van, ő lenne ott.
  • Punker
    #7298
    valakinek kell utolsónak is lenni, és szerintem irreális elvárni hogy rögtön 1 világbajnokot állítson ki úgy az ország hogy elötte az autósportokban nem sokat mutatott föl.....
  • geronimo77
    #7297
    en akkor lennék elégedett ha vissza menne gokartozni - ott még nyert. Es helyet adna valami jobb pilótának.
  • Lteebee
    #7296
    Nem teljesen értem, miért zavar embereket, hogy Baumgartner Zsolt ott ül egy Minardiban.

    A rendszer nem igazságos, de az egyetemen tanulás sem engedhető meg mindenkinek, meg az internetezés sem.

    Haragudjunk a gazdagokra?

    Vagy csak simán haragudjunk?
  • Punker
    #7295
    amúgy zsófika elsimerte hogy : A pontszerzés a legmerészebb vágya amire leginkább a lassú, technikás pályákon lesz lehetősége...

    http://www.a5.hu/cgi-bin/a5/page.cgi?db=news&page=cikkf1&table=hirek&ID=6578¶m=2
  • geronimo77
    #7294
    Ismered a szoke nos viccet? "Még egy esélyt, még egy esélyt!"
    Zs.nek van egy esélye de mire?? A pontszerzésre semmi a verseny befejezésér is csak épphogy tobb mint a semmi. Mert ha be akar fejezni egy versenyt akkor ugy óvatosan kell menni nehogy kicsússzon meg nehogy elromoljon az autó. Namármost ha lassan megy utolsó lesz. Erre van a legnagyobb esély. És akkor ez most jó, hogy lesz egy utolsó versenyzonk?
  • Punker
    #7293
    ha nem töri össze minden futamon a kocsit az első kanyarban akkor szerintem már elégedettek lehetünk vele :)
  • mukika
    #7292
    ez igaz, de majd meglátjuk mi sül ki belőle. elején én se szerettem Zsoltit, és nem értettem, hogy engedik beleülni egyáltalán autóba, de rájöttem adni kell neki egy esélyt! remélem nem fog visszaélni vele! :D
  • geronimo77
    #7291
    Azért nem annyira gáz. néha nyerunk. De B.ZS csak akkor nyerne a Minardival ha az Opel Astra kupában indulna.
  • Punker
    #7290
    szerintem a "politikusaink" sokkal több szégyent hoznak az országra mint bármelyik sportolonk, de inkább az F1-ről legyen szó.....
  • geronimo77
    #7289
    Az lehet hogy el kell kezdeni valahol, de azért egy kis tudás is kellene meg tapasztalat, meg eredmény ami fejogosítja a forma1-re, nem csak lóvé. Aki a f3000-ben két év alatt még 10 pontot sem szerzett az hogy akar a forma1- ben verenyezni.
  • Lteebee
    #7288
    Az ország szégyenét le kéne védeni az aranylábú focistáinknak!

    Véleményem szerint tiltani kéne nekik a magyar címer viseletét.
  • mukika
    #7287
    én erre csak annyit mondok, hogy valahol el kell kezdenie, valahol mindenki elkezdte, örülni kell még ennek is.
  • Punker
    #7286
    azért az túlzás hogy az ország szégyene.
  • geronimo77
    #7285
    Baumgartner egy lúzer, az ország szégene lesz hogy max utolsó elotti lehet ha egyáltalán befejezi a versenyt.