181775
  • 0ppika
    #7660
    Lehet nem uralkodna más autóban, de a jelenlegi pilótáknál akkor is jobban menne!!!
  • BaLeeX
    #7659
    Azért az hihetetlen, hogy a ferrari össze tud rakni egy ilyen kocsit egy ilyen motorral és simán végigbírja a hétvégét. Aztán ott van szegény Kimi is, nem ilyen kocsit érdemelne. Állítólag még vissza is volt fogva jópár lóerővel, hogy végigmenjen de kiesett műszaki hiba miatt. Így nem lehet valakiből világbajnok sajnos.
    Ott van sumák, ha 2-3-al tövvször meghalt volna alatta az autó akkor most nem lenne 6x világbajnok.

    Tavalyi év jól indult és izgalmas is maradt végig, ez már szarul indult. A verseny annyira izgalmas volt, hogy kb. 30 perc után leültem netezni mert egyszerűen majdnem elaludtam.

    Ja, kommentátorok beszólása Zsoltiról megint szánalmas volt. Rajt után Zsolti visszaesett a 20. helyre kapásból erre mit mondd az egyik bumburnyák: - Zsolti 6. tizeddel jobbat ment, mint Bruni és kb. olyan időket megy mint a Jordan-es (nem ugrik be a neve). Ez mind szép és jó, DE AKKOR MIÉRT MÖGÖTTÜK VAN?? Már most hányingerem van, hogy már megint akkor is dícsérik ha semmi értékelhetőt nem csinál vagy bénázik. Mert azért a rajtnál 17. helyről az utolsóra visszaesni nem nagy dicsőség.
    Semmi bajom amúgy vele, bele kell még jönnie csak ez nem tetszik ahogy viszonyulnak hozzá...

    "Schumi uralkodik, de ez már megszokott. =)"

    Helyesbítenék: a ferrari uralkodik és ez már megszokott.
    És ez nagy különbség. Mert Schumi nem nagyon uralkodna egy Jaguárban, Jordanben de még egy mekiben vagy BMW-ben se biztos!
  • Petyus_
    #7658
    Tényleg uncsi volt.. azt reméltem ha a Williams már ilyen ocsmány lett menni fog mint az állat. =) Végülis Ferrari nélkül izgi lenne, BAR meg Renyó rulzanak, jó, hogy feljöttek, fasza fiatal pilótáik vannak.

    A Merci helyében meg Norbert Haugot kirúgnám a francba, égeti itt őket a világ előtt.. :P

    Schumi uralkodik, de ez már megszokott. =)
  • b-type
    #7657
    Szal Ferrári, és a Renault, Alonso nagy versenyző,...Montoya meg eh,
    fax, le kellene váltani vele Rubinho-t, akkor lenne verseny.
    A Bar honda szenzációs volt 'Satu' csókáról nincs nagy véleményem, ennek ellenére ott volt...tehát az autó nagyon jó, Button szép volt.
    Baumgartner...nah kb ezt fogjuk látni egész évben.
    Merci...inkább nem is mondok semmit, egyértelmű csalódás.
    egésszében nem volt túl izgalmas.
  • K.András
    #7656
    Alonso nagyon jol szerepelt,a ferrari tuti világbajnok lesz megint,ilyen autoval...
  • KG21
    #7655
    ezdeszarvolt:( Tavaly ilyenkor sokal vidámabb évnek néztünk élébe...
  • K.András
    #7654
    Idömérö alapján azt hittem szorosabb lesz,igy majdnem a verseny után azt mondom a ferrari nagyon csunyán lefog zuzni mindenkit ebben az idényben...
  • BaLeeX
    #7653
    Sajna ez van. Illetve az nem sajna, hogy a Bar meg a Renault ennyire feljött, de még mindig nem elég jók, a BMW meg a Merci viszont tényleg nem valami meggyőzőek most. Ha ez így marad akkor tényleg eszméletlen "izgalmas" év elé nézünk megint.
  • K.András
    #7652
    Mercik borzalmasak,bmw-k sem tul meggyözöek,Renault és a Bar eszméletlen jonak tünik.Ferrari meg istencsászár :)
  • K.András
    #7651
    Még véletlen sem.
  • donpedro
    #7650
    Talán Minardi-t akartál mondani...
  • K.András
    #7649
    Zsofi gyors volt :)
  • KG21
    #7648
    na megvan amiért felkeltem. Kimi szépen elfüstölt:DDD
  • PResident Evil
    #7647
    Alonso...
  • PResident Evil
    #7646
    füvön gecc :D
  • PResident Evil
    #7645
    gyerünk... ööö... BUTTON :)
  • KG21
    #7644
    énisnézem:) Hajrá Montoya!
  • PResident Evil
    #7643
    2004-re favoritot váltok... minden évben másnak szurkolok... az ezévi választott: BAR-Honda
  • K.András
    #7642
    :)
  • PResident Evil
    #7641
    gecíí.... megkérdezták Bernie-t hogy mit gondol... Zsoltika jó pilóta-e...

    annyit mond... yeah, yeah, yeah...

    erre a magyar hang: igen nagyon jó pilótának tartom, remélem jól teljesít...

    gecc
  • sumi
    #7640
    reggelt!akkor hajrá pirosak......
  • PResident Evil
    #7639
    nézzétek...
  • zaki
    #7638
    thx.
  • K.András
    #7637
    Palik más tészta,milliárdos az ember,és a hobbijának él,amikor eladták a rádio bridge nevü adojukat amit Barnával csináltak 28 millio dollárt kaptak érte(gondolhatod mennyi pénze lehet ma)...
  • Rudee
    #7636
    4:00kor lesz a futam, asszem 3:45kor kezdődik a műsor.
  • zaki
    #7635
    mikor is kezdődik a verseny?
  • Ramore
    #7634
    Pedig a hasonlat jó, hiszen Palik és Zsófi nem a tehetségüknek köszönhetően vannak jelen a versenyeken, megjegyzem Palik sokkal rosszabb, hiszen el is hitte magáról (vagy elhitették vele), hogy tehetséges sofőr és ott a helye a Dakaron.
  • K.András
    #7633
    Mondjuk ezt igy kár volt berakni...
  • b-type
    #7632
    sry az off-ért
    de azért Palik mint az első Magyar... :(
  • b-type
    #7631
    Szalay Balázs
    - 38 éves mérnök, aki szereti a kihívásokat, a sivatag és a Dakar-rally
    szerelmese. Ha ma Magyarországon valaki a Dakar-rallyról beszél, akkor az ő
    neve biztosan szóba kerül. A magyar versenyző az évek folyamán rengeteg
    tapasztalatot szerzett, és ezzel hatalmas előnyhöz jutott. 1995-ben
    elvégezte a Road Atlanta Formula versenyzőiskolát, majd az olaszországi
    Imolában egy BMW-versenyzőiskolát. 1996-ban állt rajthoz először a Dakaron,
    és most már a hatodik sivatagi show-jára készül. Ő volt az első magyar
    pilóta, akinek Jakab Tamás navigálásával sikerült teljesítenie a Dakar-rally
    távját. A 2002-es Dakar után saját versenyműhelyt alakított, jelenleg is
    itt készül a versenyautó, amellyel még ugyanebben az évben sikerült
    megnyernie a Fáraó-rallyt. 2003-ban teljesítette a Tunisz-Rally világkupa futamát, ahol 120 induló közül ötödik lett a hatodik szakaszon. A 2003-as magyar tereprally bajnokságon jól szerepel, és megnyert két bajnoki futamot. A 2003-as Orient Rally (Törökország) világkupa futamon az abszolút tizedik helyezést érte el
    ill.:

    lentigo (21) válasz erre | adatok | e-mail
    2003-01-16 10:45:12

    Szerintem meg cseréld le a Chevy-t. A te tapasztalatoddal megbízhatóbb autóráj neked. Igaz-e a hír, hogy a Palik a nem beláthatódűnék előtt kiszál az autóból és megnézi, hogy vehető-e az akadály?

    Szalay Balázs (18) válasz erre | adatok | e-mail
    2003-01-16 12:02:26

    Küldj pénzt, és lecserélem :)
    A hír igaz, Palik kiszáll a dűnék előtt, és megnézi. Ez egy bölcs döntés, mert emiatt sokkal kevesebbet ás, mint mások.

    Szalay Balázs (9) válasz erre | adatok | e-mail
    2003-01-16 11:37:37

    Vegyük például, mint japán kocsi, a Palik Toyotáját. Van akinek az az élmény, hogy végígérjen a versenyen, akármilyen lassan is. Az internetről megnézed a Palik idejét, rájössz, hogy az elsőkhöz képest három-négyszer annyi ideig autózik. Ez azt jelenti, hogy a sebessége is 3-4-szer lassabb, mint az élmezőnyé. Én nem látok abban kihívást, hogy lassan, de végíg... Engem sokkal jobban izgat, hogy gyorsan, és minnél előrébb. A Chevy rengeteg fejlesztésen van túl ami alapján egy egész jó autó. Ennél vannak sokkal jobb japán autók, de azok amik az élen vannak, nekem egyelőre megfizethetetlenek. Ezek az autók 100 millió Ft-os nagyságend fölött kezdődnek. És ehhez még hozzájön a rengeteg alkatrész amit a gyár előír, hogy mit-milyen gyakran kell cserélni
  • donpedro
    #7630
    Bruniról mit tudtok? Az oldala elég szegényes. Ami info-t ki tudtam bányászni róla, hogy 2001-ben 5. volt a brit F3-as sorozatban, ami nem tűnik egy nagy eredménynek annak tükrében, hogy abban az évben Sato nyert, Anthony Davidson előtt. Szóval nem tudom, hogy mennyire tekinthető ő mércének.
  • K.András
    #7629
    Palik még véletlen sem volt elsö magyar a dakaron.
  • b-type
    #7628
    ööö...ez nem igy van.
  • I.C.ram
    #7627
    Aki nem tud egy értelmes mondatot elmondani a SAJÁT ANYANYELVÉN, ráadásul, úgy, hogy tudja, hogy neki nyilatkoznia kell.

    BZSvel versenyzésével kapcsolatban nekem állandóan Palik Dakaros szereplése jut eszembe. Palikot is sokan fikázták joggal, pedig Ő votl az első magyar pilóta a Dakaron. Miért ne lehetne BZS-t is fikázna, ha van rá oka az embernek.
  • Rudee
    #7626
    Elfékezte megát, de utánna rögtön javított is. Tavaly asszem Heidfeldnek volt hasonló hibája és ő pl nem tudta megfogni az autót.
  • K.András
    #7625
    Csak az emberek vissza is fizetik, ezért a kölcsön felvétel nem koldulás...
    Mindegy,ez már lényegtelen,lássuk mit teljesit év közben,csak akkot fényezzék ha lesz miért(az szerintem nem nagy cucc hogy valaki bekerül az F1 legrosszabb autojába,mindez pusztán pénz kérdése)...Meg ha elbasz valamit mint az elsö körben, akkor ne azt mondjuk már milyen szépen megfogta ,hanem azt hogy ezt bizony elbaszta,aztán el lehet mondani hogy szépen korrigált.Majd meglátjuk mi lesz,neki most a csapattárs az ellenfél,ha nála jobban megy akkor szégyenkezni valoja nem lesz,tehát nincsenek nagy elvárásaim,pontos legyen,és maradjon a racionalitás talaján!
  • dikki*yysw
    #7624
    Kb. az emberek 95%-a koldus mert vett már fel kölcsönt.

    MINDEGY nem folyok bele több BZS vitába, tekintettel hogy nem lesz.
  • K.András
    #7623
    Te viszont szerintem eltévesztetted a házszámot:
    "Ez köszönhető volt a nagyarcú Gyurcsány ötletnek, ami nem jött be. Jobban utálták az ötletet, mint képzelte, és persze ez nem GYF-en csattant, hanem BZS-n. Miért is? Mert elfogadta, hogy bekerülhessen?"

    Már bocsi,de ha valaki akkor Gyurcsány volt aki segiteni akart,hogy zsotin csattant az ostor?Nem kellett volna koldus modjára kuncsorogni...Ha valaki kunyerál arra azt szokták mondani hogy koldus,függetlenül attol hogy azért kunyerál e hogy bekerüljön az F1 legroszabb autojába...
  • K.András
    #7622
    Tény hogy nem buta,csak lassu mint a csigabiga...
    Ez nem is auto függö, gyors autoval is lassu...
    Mindegy azért ott van,szerepeljen minnél jobban ne csináljon balesetet stb...
    Szerintem idei év nagyon jo lesz,végre több olyan auto van ami megy mint az állat,izgi versenyek lesznek!
  • gercse
    #7621
    400