181773
  • spatz
    #7738
    nagyon jók.
    Egy ilyen unalmas hétvége után....
  • kutyuli11
    #7737
    :)
  • K.András
    #7736
    De jot röhögtem :)
  • Punker
    #7735
    Bakigyüjtemény
  • Tikal #7734
    unalmas évnek nézünk elébe.....
  • Punker
    #7733
    tavaly év elején még nem volt kész.
  • K.András
    #7732
    Most mindkettö uj volt, tavaly a régivel kezdtek.
  • Punker
    #7731
    tényleg mind 2 ferrari az új volt? valahol azt mondták csak az egyik lesz az új.
  • 0ppika
    #7730
    Miért nem az új autóval mentek???
  • K.András
    #7729
    Ferrarinak nagyobb esélye van most a világbajnoki cimre mint az évek során bármikor.Egyébként tavaly senki nem gondolta hogy a ferrarinak vége...Pláne hogy a világbajnok autoval kezdtek nem pedig az ujjal...
  • Punker
    #7728
    tavaly azért volt 1-2 mókás futam.
  • Punker
    #7727
    ahogy tavaly az első pár futam után mindenki úgy gondolta hogy a ferrarinak vége.
  • BADE
    #7726
    Remélem!
    Azt hittem meglepetsét látok és lesz izgalom,de az utóbbi 1 évben semmi.
  • K.András
    #7725
    Amikor egy csapat majdnem egy kört ráver mindenkire, abbol azért lehet leszürni dolgokat,akkora az elönye ferrarinak hogy képtelenség felvenni vele a versenyt...A kérdés már csak az hogy a renault meg a bar képes lesz e lenyomni a bmw-t meg a merciket,elsöhely nem kétséges,persze a tv-ben nem fogják bemondani hogy okés adjuk oda ferrarinak a világbajnoki cimet,pedig már most oda lehetne...
  • Punker
    #7724
    1 futam után még sokmindent nem lehet leszűrni, viszont remélem hogy idén 5 csapat lesz dobogó közelben.
  • Petyus_
    #7723
    Azért még egy váltóhiba miatt nem kell leírni a McLaren-t sem talán. Az időmérés eredménye egyértelműen a félrenézrtt "taktika" számlájára írható, DC-től meg kár csodát várni.. lesznek még Raikönennek ennél sokkal jobb versenyei idén.

    A Ferrari fölénye tényleg nyomasztó.. a többiek évek óta nem tudják velük felvenni a versenyt, ez gáz.
  • LittleL
    #7722
    Láttátok, hogy szitált időmérő edzésen a kocsija hátulja ?
    Nem semmi lehet ezt az autót pályán tartani az biztos.
    A ferrari meg mintha légpárnákon menne, olyan simán fut.
  • LittleL
    #7721
    Szegény Baumgartner, de azért remélem befejez idén egy futamot legalább, nemcsak a Jordannel.
    Szurkolok neki.
  • ÁjjLe BoBBi
    #7720
    en mar nagyon unom. igaz nagyon jo pilota, de nezd mar meg milyen sin auto van alatta! ferrarinal olyan hogy kicsuszas, vagy lerobbanas nem is letezik. es tuti hogy sokkal konnyebb vezetni egy ferrarit mint mondjuk egy Mclarent, vagy egy BAR Hondat. sumi nem szokott gepeszkedni. ki van epitve szamara egy sin azt azon megy. Szegeny Raikkonen is :( nem hogy jobb autot epitenek a Mclarennel mint a tavalyi, hanem meg rosszabb. tavalyi legalabb valamilyen szinten megbizhato volt. mostani meg szart sem er. joban jartak volna ha a tavalyival allnak rajthoz :(
  • ÁjjLe BoBBi
    #7719
    lol! nekem a tegnapi dumája mikor baumgartner kicsuszott tokre ugy jott le hogy probalja bemagyarazni hogy az ugy jo. lassan eljutottunk volna oda hogy megdicseri milyen szepen kicsuszott.
  • KG21
    #7718
    Azon én is csak lestem, asszem carkey mondott ilyeneket. Mindegy, gondoltam, erről nem hallottam, de ha ő mondja biztos igaz...
  • Dikkma
    #7717
    Hát.. azért :)
  • Tikal #7716
    hát ez az hogy észre sem vesszuk (olyan picik a betuk) TAG jobb volt...
  • Amse
    #7715
    Én is így voltam ezzel:)
  • K.András
    #7714
    Ja és a verseny alatt kellemesen csalpdtam Palikékban,nem ajnározták Baumgartnert,a helyén kezelték ami dicséretes.
  • K.András
    #7713
    Most az mindegy hogy ki és emnnyit lop...
    A lényeg az, nem mi fizettük zsolti világkörüli utját...
    Egyébként csak kölcsönbe kapta volna a pénzt, méghozzá olyan feltételekkel, hogy egy banknál 100x könnyebb lett volna pénzhez jutni!!!
  • I.C.ram
    #7712
    De most az a lényeg, hogy pénzért, akárki lehet űrhajós, autóversenyző, riporter, stb.
  • dikki*yysw
    #7711
    Én is furcsán néztem pár napja, amikor vki azt írta, csak úgy lehet majd ellenőrizni hogy tényleg 2 versenyhétvégén használnak egy motort, hogy lepecsételik.

    Aztán kiderült, hogy csak egy hétvégét kell bírnia, de nem szóltam, mert nem voltam benne biztos :)
  • dikki*yysw
    #7710
    Senki sem kapott egymilliárdos pénzt. Ha kicsit tájékozatlan vagy a témában, szólj, segítünk, de ne állíts cáfolhatatlan tényként olyan dolgokat, amik nem fedik a valóságot.
  • I.C.ram
    #7709
    Nem tudom pontosan, hogy volt ez, de az biztos, hogy ha időre összetudták volna kaparni a pénzt, akkor az állam most 900 millával könnyebb lenne a nagy semmiért. Bár mondjuk egy nap alatt összelopnak ennyit.
  • K.András
    #7708
    Nem kellett a gyurcsány féle pénz én ugy tudom...
  • I.C.ram
    #7707
    900 milkát kapott Gyurcsántól.
  • K.András
    #7706
    De szerintem nem mindegy hogy saját pénzeden bohockodsz vagy másén :)
  • K.András
    #7705
    Nem tudom, Baumgartner kapott az államtol 1 milliárdot?
  • I.C.ram
    #7704
    Tökmindegy! Az a lényeg, hogy mindketten a pénznek köszönhetik, hogy most bohóckodnak a pályán.
  • I.C.ram
    #7703
    Palik meg nem kapott 1 milliárdos támogatást az államtól, amit a mai napig nem értek, hogy hogy engedheti meg magának egy csőd szélén álló kormány, hogy ilyen vissza nem térülő üzletekbe vág bele.
  • K.András
    #7702
    Félek töle hogy ez nem igy lesz,azért majdnem egy kört ráverni a bmw-re az nem akármi :)))
  • K.András
    #7701
    Meg sem közelitik Palikot pénzben,közelében sincsenek...Ami persze nem jelenti azt hogy Baumék csorok...
  • K.András
    #7700
    ÁÁÁ,nem ö volt az elsö magyar.Szalay és a jakab páros volt az elsö magyar,aztán Szalaival indult a Palik...
  • I.C.ram
    #7699
    Ja ezt nem tudtam. De Szalay nem a pénzéből jutott ki, hanem a rátermettségéből.