181774
  • a.carkey
    #7579
    Tőlem mondjon! :)
  • Bambee
    #7578
    Részben igazat adok Neked, de hagyd meg másnak is hogy nyugodtan véleményt "mondjon"! Ha más került volna ennyire a középpontba akkor is ugyanez lenne szerintem.
  • Bambee
    #7577
    szorozhatod!!!
  • kutyuli11
    #7576
    :)
  • a.carkey
    #7575
    Írtam: "akire nem illik, az ne vegye magára".

    Amúgy nem érdekel ki szeret, s ki nem! Különösen egy fórumon. Nem érdekel az sem, hogy egyesek szerint most igaz amit leírtam, vagy sem, esetleg okoskodás, mint írod. Franc se akar népszerűséget. Ha azt akarnék, politikusnak mennék vagy alakítok egy fiúcsapatot ...

    Szóval, én így gondolom és kész.

    Annyira ment a fika - szinte csak az ment, direkt örült mindenki, ha hibázott - így, ha megengeded én is leírtam mit gondolok BZS-ről és erről az egészről. Ha már, mint írtad ez egy fórum. Ahogy elnézem, nem csak én gondolkodom róla úgy, ahogy.
    Ramore! A példa NEM személyeskedés volt. (Legalábbis nem annak szántam amit írtam.) Én tök jól elvoltam veled itt is és a fociban is.
  • Pyx #7574
    13:45 Forma-1 - Ausztrál Nagydíj
  • Punker
    #7573
    hánytól megy az ismétlés?
  • kutyuli11
    #7572
    ááááááááááá ez a forum lassan mar nem is a forma1 rol szol mindenki csak anyazik meg minden hasonlo nem ertem mert nem lehet meglenni 1 mas mellett bekeben :)
  • dikki*yysw
    #7571
    Nem ismered őket, mégis fikázod. Fura.
  • dikki*yysw
    #7570
    Te mennyi idős vagy? 13? 14?
    Vagy sokat mondtam?
  • dikki*yysw
    #7569
    Hát ez esetleg neked eshet rosszul.
  • ÁjjLe BoBBi
    #7568
    és miből gondolod hogy a tied helyén volt ?
  • Bambee
    #7567
    áááááá de hülye hozzászólás volt!
  • ÁjjLe BoBBi
    #7566
    a te népszerűségi indexed sem szökik az egekbe. psszt!
  • Ramore
    #7565
    Olvass figyelmesebben, én a SAJÁT véleményemet írtam le!
  • Ramore
    #7564
    Egyet értek Veled, ez a lényege a fórumoknak, ezt lehet szeretni, vagy utálni, dehát tudomásul kell venni, hogy szólásszabadság van, nem vagyunk már az átkosban szerencsére.
  • Rudee
    #7563
    Még szerencse hogy nem döntöd el hogy ki tehetséges és ki nem.
  • Ramore
    #7562
    az említetteket nem, de elég sok focistát van szerencsém ismerni, bármennyire is rosszul esik ez neked
  • Bambee
    #7561
    Szerintem azért találták ki a fórumot hogy mindenki leírja a véleményét az adott témával kapcsolatban. Baromgartner nagyon sok embernek nem szimpatikus, (ahogy Te sem vagy az) ezért "fikázzák" állandóan! Miért gondolod magadról hogy mindig a Te véleményed a helyes? Amit itt művelsz az egész egyszerűen csak OKOSKODÁS!
  • ÁjjLe BoBBi
    #7560
    ja meg nem értem azt sem hogy ha az 1. körben ment idejével 5. lenne akkor miért nem azt számolják?
  • ÁjjLe BoBBi
    #7559
    hát én is nagy fitten ültem ki a TV elé, aztán két gázfröccs gözött visszapislogtam félálomból :\ szal szunya volt. nembaj megnézem az ismétlést. de nem értem. két kört mehetnek már vagy mi ?
  • BaLeeX
    #7558
    Nem láttam, mert elaludtam. Azt olvastam (www.a5.hu) hogy Coulthard valami eszéletlen mákkal (ügyességgel) mentette meg a falhoz csapódástól az autóját mivel kisodródott a végén. De Kimi ment egy egész jó időt 1. körben és állítólag a 2. menetben is hibátlannak tűnő kört ment szóval lehet, hogy tele van tankolva.

    Az 1. körben ment idejével 5. lenne ami azért nem olyan rossz.
  • dikki*yysw
    #7557
    És persze Erdeit, Fehért, valamint az összes magyar focistát is ismerted.
  • ÁjjLe BoBBi
    #7556
    mi a gecit csinált ez a fasz Raikkonen ?
  • Ramore
    #7555
    "szóval igazi fika király lehet (Ramore volt a legnagyobb)"

    Először is engedtessék már meg, hogy leírjam a véleményemet egy adott témáról. Azt hiszem az a legnagyobb butaság, amikor én például kritizálok egy autóversenyzőt, akkor egyesek lefikáznak, hogy én mit értem el az életben. Marhaság, nekem nem kell azért autóversenyzőnek lennem, hogy attól függetlenül leírjam róla a véleményemet, mégha ez másoknak nem tetszik. Ez a leggyengébb védekezés, hogy bezzeg te mit értél el az életben, a második pedig az irigységi rizsa.
    Megjegyzem több évvel ezelött személyesen is ismertem Zsófikát, nekem azért antipatikus, mert tehetségtelen és lassú pilóta, de papa pénzével övé a világ. Amennyiben tehetséges lenne, biztosan drukkolnék neki. Kesjár Csaba, aki nagyon tehetséges volt, és a tehetségével még talán világbajnok is lehetett volna, szimpatikus versenyző volt, neki tudtam volna drukkoli, Zsófikának sosem.
  • dikki*yysw
    #7554
    Végén kiderül hogy senki nem akarja bántani, csak mégis 95% fikázza :)
    Jó nem rád gondoltam. Ha többet tudnék ittlenni kicsit lefognám ezt a jó magyar mentalitású fikázgatást, de tényleg nem lehet mindenkinek egyesével megmagyarázni hogy ne tegye.
    Azt hinné az ember 12 év felett már értelmes egy ember de aztán jönnek a csalódások folyamatosan.
  • Bucser
    #7553
    #7046 óta ugyanezt ragoztam, mint a.carkey, de leálltam, mert nem volt kedvem minden egyes emberkével közelharcot vívni.. Nekem semmi bajom Baumgartnerrel. Ha betolja az autót a célba nekem az is megfelel. Hozza ki a maxot az autóból és kész... És akár pénzes akár nem valahogy csak odakerült a zsírosbödönhöz, mi pedig szurkoljunk neki, hogy beleessen, vagy legalábbis jó nagyot nyaljon belőle...
  • dikki*yysw
    #7552
    Igazat szóltál.
    Sajna az emberek irigyek, ezen nincs mit szépíteni :(
    Az tetszik a legjobban, hogy BZS nagyképű. Olvastam a nyilatkozatait és kibaszott normális gyerek. De ezt a fórumozók otthon a fotelükből jobban meg tudják sajnos állapítani.
  • Tikal #7551
    hgy betudjnak tenni reklámot, elvégre eről szol ez az egész hobelebanc, ha nem tünt volna még fel.... money money money
  • kutyuli11
    #7550
    :) thx
  • a.carkey
    #7549
    Nem vonnék le nagy következtetéseket a szezonnyitóból, különösen az edzésekből. A versenyt kell befejezni és megnyerni. Kiváncsian várom, hogy ez a Ferrari motor -svindli nélkül - mennyire fog kibírni két versenyt ilyen tempóban ...

    Amúgy durva. Leragasztják a motort minden verseny után és a FIA átszállítja a következő verseny színhelyére? Vagy mi lesz? Mert max. csak ebben az esetben nem lesz lehetőség umburdára. Minden más esetben akármikor.

    A másik. Faszért kell BZS-t szidni. A mániátok volt még napokkal ezelőtt is, hogy BZS nem lesz jobb, mint 20. Agyonverik, stb, stb. Erre 17. egy "baromi szar" - (c) :) - autóval. Oké, jópáran nem tudtak még elindulni sem, de mivel ez egy technikai sport, nem tudnak érdekelni a kifogások! Ez mindig így volt. Kevésen múlnak a dolgok. (Pl. egy barom londoni taxisofőrön ...)

    BZS 17. lett. H.I.! A Wéber gyerek biztos jobban tudná, hisz GPL világbajnok - :) -, kevesebb a papájának a pénze, megdolgozott minden RTL forintért - :) -, + iszonyat mikre képes az Opel Astra kupákban, stb, stb. Vagy innen bárki más is, hisz már elmúlt a többség 18 - vagy lassan már eléri ezt a kort -, és játszott már F1-es játékkal, látott már versenyt, szóval tudja a tutit, sőt jobban menne a Minardival, mint MS. :) Itt mindenkinek szuper csávó, van mire felvágnia, hisz apuci a legújabb gépet mindig megveszi neki (akire nem illik, az ne vegye magára), szóval igazi fika király lehet (Ramore volt a legnagyobb. De az az igazság, hogy mindez inkább féltékenységből, mint tényleges útálatból jön.

    Az is baj, hogy a Palik egy barom. Ezt átadja a képernyőn - BZS-ről beszél olyankor is, amikor nem kéne, vagy MS-t isteníti -, és ami átjön az az, hogy BZS micsoda hoppá eredményt ment, holott semmi extra, csak kihozta azt, amit lehetett. Nem kell itt Webberhez viszonyítani, hogy ő 5. lett Ausztráliában a Minardival. Le kell szarni! A Jordan is volt már jobb, Frenzent anno még VB esélyesként tartották számon, mégis most hol vannak?

    Ez a Minardi szar. BZS odaszerződött - innen is sokan elfogadták volna ezt az autót, ha autóverseny mániákusok és most azt a személyt fikáznátok -, de vsz BZS is megteszi majd azt, amit lehet. Itthonról irányába eddig csak überfikákal találkoztam. Ez köszönhető volt a nagyarcú Gyurcsány ötletnek, ami nem jött be. Jobban utálták az ötletet, mint képzelte, és persze ez nem GYF-en csattant, hanem BZS-n. Miért is? Mert elfogadta, hogy bekerülhessen? Aztán nem fogadta el, de sokaknak akkor sem volt jó. Azt érzem, hogy magatokon kívűl mást nem igazán tudnátok elképzelni a F1-ben, ha már egyszer játszottatok F1-es játékkal ... És ez a "féltékenység" vagy hívjuk akárminek, BZS-n csattan.

    Szerintem ezt el kell felejteni!
    Az én egyik nagy vágyam, hogy a magyar labdarúgó válogatottat kint lássam egyszer újból egy VB-n. Leszarom, hogy Lipcseiék, vagy Bánfiék jutnak-e ki! Ugyanígy vagyok a magyar a F1-ben kérdéssel is. Leszarom, hogy ki az illető, a lényeg, hogy van ott egy magyar. Semmi olyan ellenszenveset nem produkált eddig - sőt -, szóval, ha majd kinyír valakit saját hibából, rajta múlik a VB, elcsesz valamit az általa vezetett autókban és egyértelműen béna lesz, nem odavaló, töri az autókat, akkor majd lehet, hogy elgondolkozom, hogy nincs helye ott. De amíg semmi igazán durva, nem oda illő, sportszerűtlen illetve nagyarc dolgot nem tesz, és ráadásul kihozza azt az autókból, amit lehet, addig nem ítélem el, sem őt, sem mást. Inkább azt kívánom, hogy mindig beérjen és olyankor minél előbb végezzen! Leszarom a Palikot, akit viszont nagyon útálok a szinvonaltalan közvetítéseivel együtt, bár sokan szeretik. Miért is?

    Sajnos RTL istenítés megy BZS irányába, de nem hinném, hogy ezt BZS kérte. Az, hogy a Palik, ha MS 0.001-el gyorsabbat fingik az autójában, mint JPM, már akkor is felemeli a hangját az egy dolog. Pont ettől színvonaltalan az egész F1 közvetítés. Ráadásul a Palik mindezt olyan színvonalon teszi, mint az egész RTL Klub Dudikoffostól, Lundgreenestől és a Való Világostul ...
  • Punker
    #7548
    szerintem jobb mint a tavalyi rendszer, hacsak nincs eső
  • Punker
    #7547
    Button tartalék autóval ment.
  • Punker
    #7546
    1. Michael Schumacher GER Ferrari B 1:24.408 17. 1:25.301 8.
    2. Rubens Barrichello BRA Ferrari B 1:24.482 11. 1:25.992 1.
    3. Juan-Pablo Montoya COL BMW.WilliamsF1 M 1:24.998 18. 1:25.226 15.
    4. Jenson Button GBR BAR-Honda M 1:24.998 13. 1:25.898 4.
    5. Fernando Alonso SPA Renault M 1:25.699 12. 1:25.928 14.
    6. Mark Webber AUS Jaguar-Cosworth M 1:25.805 10. 1:26.232 11.
    7. Takuma Sato JAP BAR-Honda M 1:25.851 8. 1:26.737 6.
    8. Ralf Schumacher GER BMW.WilliamsF1 M 1:25.925 16. 1:25.445 12.
    9. Jarno Trulli ITA Renault M 1:26.290 5. 1:27.357 5.
    10. Kimi Raikkönen FIN McLaren-Mercedes M 1:26.297 15. 1:25.592 2.
    11. Felipe Massa BAR Sauber-Petronas B 1:27.065 7. 1:26.833 16.
    12. David Coulthard GBR McLaren-Mercedes M 1:27.294 14. 1:25.652 3.
    13. Cristiano da Matta BRA Toyota M 1:27.823 3. 1:28.274 7.
    14. Giancarlo Fisichella ITA Sauber-Petronas B 1:27.845 9. 1:26.286 13.
    15. Nick Heidfeld GER Jordan-Ford B 1:28.178 4. 1:27.469 9.
    16. Giorgio Pantano ITA Jordan-Ford B 1:30.140 2. 1:29.156 18.
    17. Baumgartner Zsolt HUN Minardi-Ford B 1:30.681 1. 1:32.606 20.
    18. Gianmaria Bruni ITA Minardi-Ford B - - 1:30.912 19.
    19. Christian Klien AUT Jaguar-Cosworth M - 6. 1:27.258 17.
    20. Olivier Panis FRA Toyota M - - 1:27.253 10.

    B = Bridgestone M = Michelin
  • Punker
    #7545
    eddigi legjobb beszólása
  • kutyuli11
    #7544
    :))) nem rakna be valaki hogy mi is a pontos sorend? en nem lattam 3 kor kidoltem es nem birtam tovabb:)
  • BaLeeX
    #7543
    Ezredre ponstosan ugyan annyit ment Montoya és Button?
  • BaLeeX
    #7542
    Jaj most látom, hogy az első variáció van azaz csak a 2. mért kör számít... Bazdmeg de sok esze lehetett annak aki ezt kitalálta...

    Most én csak Kimi idejét néztem, de az elsővel 5. lenne a másodikkal meg most a 10. helyről indul, kocka meg 6. lenne a 12. helyett...
  • kutyuli11
    #7541
    :)))
  • BaLeeX
    #7540
    Ja amúgy még nem teljesen tiszta nekem a két időmérő értelme. Azért van csak az első, hogy eldöntse, milyen sorrendben menjenek a másodikon (nekem ez jött le)? Vagy a két idő közül a jobbat veszik alapul?
    Mert ha az első akkor egy jó nagy baromság ez az újítás, nyugodtan kezdődhetne a közvetítés a 2. órától mert az elsőben aztán semmi izgalom nem lesz...