181775
  • BADE
    #7620
    Mikor lesz pontosan a futam?
  • dikki*yysw
    #7619
    Le kéne lassan feküdnöm, hogy fel tudjak kelni éjszaka. És még nem tanultam semmit a hétvégén :(
  • KG21
    #7618
    úgy már nem lesz olyan érdekes ez a topic
  • dikki*yysw
    #7617
    Akkor mostantól szépen csendben ellesz egymás mellett a BZS-t nem kedvelők, és a kedvelők csoportja, az egyik nem hívja Baromnak, Zsófikának, nem fikázza és butázza. A másik pedig nem veszi fel a kesztyűt, és csendben elleszünk, a Forma1-szeretetében.

  • gercse
    #7616
    Jobban nem is mondhattad volna
  • SLICK
    #7615
    Én akkor is azt mondom hogy a WEST McLaren Mercedes a legjobb! Jó AUTÓ JÓ PILÓTÁK, megvagyok elégedve velük akármilyen időt mentek is! most nyáron ismét kimegyek a magyar nagydíjra tök jó lesz!
  • Alien
    #7614
    Aki 5 nyelven tud beszélni, arra mindent lehet mondani, csak azt nem , hogy buta

    Én se nagyon birom BZs-t, de magyar!!! M-A-G-Y-A-R egy Forma 1-ben. Tök mindegy, hogy hogy került be, tök mindegy, hogy pénzes-e az apja vagy sem. Ott van és kész, illene neki legalább egy kicsit is drukkolni. Mégegyszer mondom én sem nagyon birom, de nem fikázom! (azt sem szabad elfelejteni, hogy a mezőny leggyengébb autójával megy)

    na itt befejeztem Bzs-vel kapcsolatban a mondandóm

    Schumi megint odatett a többieknek Bari autója is jól muzsikált, alig várom a holnapi versenyt. Coulthard jól megfogta, szerencsére nem verte oda magát a falhoz, az új BMW furán néz ki, és eléggé pattog elöl, nem tudom észrevettétek-e. A közvetitésnél jópofa az új design, bár picit kicsire sikerredett szerintem.
    Hajrá Schumi & Bari & Ferrari!!!
  • KG21
    #7613
    fogok is, holnap kelek és kárörvendek:D
  • BaLeeX
    #7612
    Hát talán inkább majd futam után örvendezz.
    Azt te sem gondoltad komolyan, hogy Kimi megy egy 1:25.5 körüli időt majd élesben rontás nélkül megy egy közel 1mp-el lassabbat. Meg vannak tankolva rendesen.
  • Punker
    #7611
    Star Trek ! :)
  • dikki*yysw
    #7610
    Csillagkapu!
  • dikki*yysw
    #7609
    A fényképem? Hol?
  • Bambee
    #7608
    Olvasd el az apró betűket is, keményen rád vonatkozik! Nem értem miért kérdezted, talán buzi vagy és igy akarsz ismerkedni? (nem jött be) Megnéztem a fényképed, az ilyen kis taknyosok simán csókolommal köszönnek nekem, de már a kérdésed is gyerekes volt.
  • KG21
    #7607
    És had kárörvendjek egy kicsit az új "szuperjó" Mekklárenek teljesítményén
  • Punker
    #7606
    A versenyzők szombati nyilatkozatai
  • Punker
    #7605
    szerintem még semmi sem történt, illetve annyi hogy a BAR és Renault jól ment és ez szerintem jó hír mindenkinek.
  • KG21
    #7604
    Azért Monty szépet ment, és Zsolti is jól ment sztem, bár gondolom lentebb sokan lefikáztátok
  • dikki*yysw
    #7603
    Majd visszafogatja őket Ecclestone megint, aztán utolsó néhány futamon lenyomják megint egész mezőnyt.
    Remélem :)
  • KG21
    #7602
    Na újból kezdődik a szokásos. Már megint a Ferrárik Még jó hogy ezért nem keltem fel reggel...
  • Punker
    #7601
    1-s szám schumi kocsiján van
  • Punker
    #7600
    sisakból itélve schumi
  • kutyuli11
    #7599
    :) erol a keprol valaki meg tudja mondani ki is ul az autoba Sumi vagy BAricello?

    en tudom bar ala volt irva :D
  • Davidus
    #7598
    Mekkora király gép lehet már az uj Honda ha Sato képes volt bekerülni vele a top10-be:D
  • dikki*yysw
    #7597
    Szinte biztos hogy te kurva jól tudnál nyilatkozni.

    Mellesleg azért utálni vkit mert nem jól nyilatkozik megint ép észre vall.

    gané <--> nem jól nyilatkozik

    ez !=
  • Punker
    #7596
    ezért rühellem ezt az új időmérő ökörséget soha nem tudni hogy akkor most mi van csak találgatunk ki milyen nehéz és a többi :(((
  • dikki*yysw
    #7595
    Miről beszélsz tinifiú?
  • dikki*yysw
    #7594
    0.5-el vagy egyel?
  • Tikal #7593
    palik hány éves?
    felnőtt ember létére még mindig ugy beszél hogy tetszik érteni, tetszik látni... stb, ez nagyon ostoba.
  • BaLeeX
    #7592
    Valószínű most igazuk van azaz a mekiket megtankolták fullra, mert Kimi szemre nem hibázott semmit és az 1.8mp-et azért észre lehetett volna venni.
    Még arra gondoltam, hogy mondták, hogy a motorral még nincsenek kibékülve és a plusz lóerők helyett inkább a biztonságra mennek és kicsit vissza vannak véve a motorok.
    De talán csak a benzin miatt voltak csak lassúak.
    Holnap kiderül...
  • I.C.ram
    #7591
    Érdekes egy másik autóversenyző tud normálisan nyilatkozni.

    BZS egyszerűen buta. Lehet, hogy relatív jól nyomja, de attól még marad buta.
  • b-type
    #7590
    te jó ég...Coulthard.
  • Davidus
    #7589
    Lehet hogy palik mániás vagyok de mikor nem ő közvetített untam.
  • Davidus
    #7588
    Nme szónok hanem autóversenyző.
  • Tikal #7587
    dehogy lenne unalmasabb,palik mániás vagy? én már nézni alig birom igy a közvetitést.
  • Ramore
    #7586
    felszínre tört belőled az irigység? LOL
  • Tikal #7585
    azt mondja: zsolti jobban visszahozta :)) lol
  • I.C.ram
    #7584
    Baumgartner is nagy gané. Tiszta töketlen! Egy értelmes mondatot nem tud kinyögni. Szalacsi hozzáképest Kazinczy.
  • Davidus
    #7583
    Palik köcsög meg mindenki utálja de nélküle unalmas lenne az F1 közvetítés:)
  • b-type
    #7582
    akkora hülye mint a s'eggem, össze-vissza öncélú poenok.
    és ez a duma:
    aszonygya(kb):"..nah, látják itt az ellenkormányzás, itt eldobott Takuma Sato
    2 vagy 3 tizedet..."
    mondja az ember aki az ellenkormányzás hiánya, söt rákormányzás vitte a Dakar feladásához,
    akinek a belső kamerás felvételét minden este lejátszották a st. táborban...okulásul.
    :DDDDD
    :(
  • Tikal #7581
    Paliknak minden második szava: aranyos.
    aranyos fiuk, aranyos truli, aranyos ahogyan elállitodott a jaguár mert kisiklott a fűre...

    Ez tényleg