857
valheim-cover.jpg
Minecraft + Fallout + Dark Souls
  • shaba23 #16
    Egyedül mennyire érdemes belefogni? Nincs időm partizni már :(
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2021.02.14. 21:24:38
  • Caliph
    #15
    köszi:)
  • PiszkosFred
    #14
    Followerrel/segitovel nem talalkoztam (npck vannak, kereskedok), de petek vannak, szelidithetsz farkast, malacot, aki aztan jon veled es harcol stb.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.14. 19:23:09
  • Caliph
    #13
    Hali! npc segítők vannak,vagy csak multi? pet rendszer? én szeretek egyedül játszani ilyen gameket is,ezért kérdem.. :D
  • Marcinko
    #12
    Nekem is nagyon tetszik eddig ! Benne van az is amit hiányoltam a Medieval Dynastyban ...
  • drop
    #11
    hangra jönnek a ellenség, időközönként megtámadják a bázist ahogy fejlődik a embered úgy lesz erősebb nekünk már mocsári dögök jönnek a hajózás nagyon jó a vihar elég durva kígyók meg kis hajót szétkapja mint a papírt
  • Ironman2
    #10
    Akkor megérte rá beruháznom.
  • PiszkosFred
    #9
    Elsore oke, nem tudtam. Masodjara mar figyeltem, erre a kidolo fatorzs ledontott meg egyet, az meg egyet es eskuszom, mint valami kalandfilmben, menekultem a dombon lefele futva mikozben mogottem gurultak lefele a ronkok, amelyek ujabb fakat dontottek ki. Kb mint a Horizon ZD csapdai, csak itt en voltam a gep :D

    Aztan arra is rajottem, hogy ha elfogy a stamina uszas kozben, akkor itt nem fogsz lelassulva tovabb uszni, mint a tobbi survival jatekban, hanem konkretan meghalsz, ha nem vagy part kozeleben, hogy ki tudja evickelni.

    Aztan felepitettem a hazikomat, dupla tetovel, de gerenda nelkul, es amig csodaltam, hogy de fasza is lett, elkezdett osszeborulni az egesz :)

    Az epitkezes picit szokatlan a tobbi survival jatekhoz kepest, de tobb racio es "logika" van benne, mint a legtobbjeben. Meg nagyon az elejen jarok, de baromira szorakoztato. Aztan meglatjuk mi lesz, a tengeri kozelekedest nagyon varom, hamarosan kiprobalom.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.14. 12:41:20
  • undY1ng #8
    Nekem is ez volt az első élményem... de már csak kíváncsiságból is alá álltam. Meglet az eredménye. :D :D
  • Ironman2
    #7
    Ráadásul nincs agyonnyomva hd textúrákkal,kicsit csúnyácskák közelről a pixelek,de nem is ez a lényeg,hanem a játékmenet,ami nagyon jó lett,és érdekes hogy belefért 1 gigába az egész game.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.02.14. 01:35:42
  • PiszkosFred
    #6
    Az apro reszletektol? :) Eletemben egy jatekban nem haltam meg attol, hogy ram dolt egy fa annak kivagasa utan, na itt mar haromszor is :D

    (es a hazaim sem sokszor omlottak ossze, csak mert nem volt tartogerendam)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.14. 00:19:35
  • Kancsalborz
    #5
    Most tényleg puszta kíváncsiságból :
    Mi ekkora szám ebben a játékban ?
    Tényleg durva, hogy most hirtelen a csapból is ez folyik...
    Ránézésre semmi különlegeset nem mutatott.
    Ez most "no offense"-ként irtam, én nem vagyok a stílus nagy ismerője... ;)
    lgaz csak pár játékmenet videóba néztem bele, de valaki írja már le, hogy szerinte miben dobott ekkorát ez a game, azt még hátha én is kedvet kapok...XD


  • undY1ng #4
    Durva egyébként, hogy ilyen hamar ennyire beszippantott mindenkit.
  • hunbalee
    #3
    Egymillió példány kelt el a Valheimből

    Mi ez a Valheim őrület?! – Több mint 100 ezren pörgették a Steamen
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.02.12. 13:31:37
  • lostprophet
    #2
    Hamarosan magyar nyelven is :)
  • undY1ng #1
    Üdv all_mindenki!

    Mivel még nem volt témája ennek a nemrég megjelent "HC survival" játéknak, így gondoltam kreálok neki egyet. Pár óra játék után igen kellem kis időtöltés tud nyújtani, ahogyan a téma teljes címe is az adott játékokból van jó pár elem mint:

    -Minecraft - //részben// teljesen átalakítható környezet, ugyan nem blokkokból kell építkezni de elég jó kis házakat/épületeket lehet így is összehozni.

    -Fallout/Skyrim - karakterünk amit használ azt fejleszti (ha sokat fut akkor a futás képesség fog növekedni vagy ha pl fát vág)

    -Dark Souls - igen komoly kis és nagy boss harcok vannak TPS nézetből.

    Ahol megvásárolható a még korai hozzáférésű játék:

    Valheim a steamen

    Viszont 20+ ezer szavazat után így startként 96%-on áll.
    Eddig bejövős. :)






    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.02.11. 20:08:52