1797
  • Lacee86
    #84
    Régi poén, az öreg már nem is él, de azért jó. :)

    Habsburg Ottót megkérdezi a sportriporter:
    - Kinek szurkol a ma esti osztrák-magyar mérkőzésen?
    - Miért? Kivel játszunk?
  • Lópikula
    #83
    ha véletlen nyernénk egy meccset akkor szerintem továbbjutunk....nagyon jót tenne a magyar focinak
  • UUUU
    #82
  • Jim Morrison
    #81
    Osztrák magyar meccsnél is remélem lesznek ilyenek ;)
  • bakkerman
    #80
    Spanyolok szerintem nem eselyesek nem latok bennuk akkora erot mint 2012 vagy 2010 elott peldaul
  • limperatore
    #79
    Meg a franciak se reklamaltak :D
  • IXEMGabeo
    #78
    remelem a Spanyolokkal dontoznek majd egy jot:)))

    (na jo titkon gyozom a Magyar csapatban, de megegyszer nem lesz Gorog csapat 2004 effektus) hazudnek, ha ennyire optimista lennek
  • dave9004
    #77
    Én döntőbe várom őket.
    Már vbn is oda vártam, de ott még rutint szereztek.
  • IXEMGabeo
    #76
    romanok kozott akad tobb normalis ezt tapasztalatbol mondom...nem csak a lopos cigo fajta...
  • IXEMGabeo
    #75
    erdekes hogy a Belgakkal senki nem szamol pedig az a csapat mostanra nagyon beerett es a vb-n is remekul toltak... jelenleg azt hiszem ok a vilagelsok meggyulhet a baja veluk sokaknak...
  • AnuluWork #74
  • Lópikula
    #73
    Ha Kassai nyaralni akarna menni akkor nem fújta volna be.
  • Palinko
    #72
    hát szerintem ezt azért be lehetett fújni... ha erre azt mondod, hogy nem tizi (tényleg van olyan bíró aki nem fújná ezt be), akkor érdekel mit gondoltál a BL döntő tizijéről, mert azt még kevesebben fújták volna be :D
  • Lacee86
    #71
    Sztem jól tetted, kicsit engem is zavart. (Mármint a háttér. :) )
  • Lacee86
    #70
    Az, hogy a sörsátorban hányan hördültek fel egyszerre, az nem jelenti azt, hogy ez egyezik a szakmai valósággal. :) Sima kontakt volt, még maga Evra és a franciák sem lázongtak igazából.
  • slRa4fV9t
    #69
    Nem ez a kis közösség a lényeg, hanem az hogy ha nem fújja be már ott lenne a címlapokon hogy a bíró már megint eldöntötte a meccset, mert akkor döntötte volna el ha nem fúj. Akárhogy nézem a lassításokat, egyértelműen látszik hogy nem a labdára irányulva kitette a lábát a román játékos elé, ez egy felesleges hülyeség volt Evra-tól mert úgy igazán gólhelyzet sem volt. És mindezt a látottak alapján mondom, nem szimpatizálok sem a franciákkal, sem a románokkal, sőt rühellem mindkét népet.
    Utoljára szerkesztette: slRa4fV9t, 2016.06.11. 00:10:55
  • [HUN]FaTaL
    #68
    Sima tizenegyes volt. :)
  • SzocsA
    #67
    Nézd meg szépen a középső videót, máshogy nem tudom belinkelni.
    A lassításon látszik, hogy oda rúgott neki vagy oda tette a lábát....
  • bakkerman
    #66
    Igen valahol lehet, nem tudom megitelni hogy a vilag/orszag/varos mas pontjain hogy lattak,csak a velemenyem irtam le,nem akartam/akarok flamet :) Az hogy itt a forumban ebben a kis közössegben nekem elterö az szerintem belefer...kulturaltan megosztottam es ennyi. Lapozzunk :) Es varjuk a holnapi 15::00-as meccset :)
  • Jim Morrison
    #65
    Masik 100 ember meg azt hogy az volt:)
  • bakkerman
    #64
    Hol volt jogos a tizenegyes? Komolyan felreteve azt,hogy ki volt a franciak ellenfele! Nem volt tizenegyes. Sörsatorban neztük,rajtam es a haverjaimon kivul kb 20-an mondtak az ismetlesek utan hogy ez nem volt tizenegyes...ez csak jelent valamit. Mindegy nem ezen mult a meccs kivanom Viktornak hogy meg több meccse legyen az EB-n de legyen megfontoltabb mert ha a main nem is mult sokminden,de ha a 3. csoportkörben befuj egy ilyet,ott mar adott csapatnal elet-halal kerdese lehet.
  • slRa4fV9t
    #63
    Nekem teljesen más a véleményem. Engem büszkeséggel tölt el hogy egy honfitársunk, illetve honfitársaink vezethettek egy ilyen rangos meccset mint az EB nyitómeccs. Ha tartja Kassai és a stábja azt a minőséget amit ezen a meccsen nyújtott, még az EB legjobbja is lehet. Továbbá azt is érdemes megjegyezni hogy ez a meccs nehéz is volt olyan szempontból hogy a románokkal nem jó a viszonyunk, egy szikra, egy hiba már elég lett volna a bajhoz illetve a nagy média visszhanghoz. Az utóbbi évek meccseket eldöntő bírói hibái nagyon rányomta a bélyegét a bírókra. Nem valami jó a válogatottunk, de legalább van egy jó bírói stábunk, ennek én szerintem inkább örülni kéne.
    Utoljára szerkesztette: slRa4fV9t, 2016.06.10. 23:35:35
  • SzocsA
    #62
    Ribéry miért nem játszik a válogatottban?
  • dave9004
    #61
    tán szabályos szerelés volt?
  • [HUN]FaTaL
    #60
    Miért is? Mert befújt egy jogos tizit?
  • Jim Morrison
    #59
    Mert befujta a tizit? Okkeee
  • bakkerman
    #58
    Payet visszadta a franciaknak azt amit Kassai (egy honfitarsunk) elvett toluk... a mai utan nalam Kassai leirta magat.
  • ReszegKoldus
    #57
    ez a párosítás alkalmas lett volna egy terrortámadásra
  • Jim Morrison
    #56
    Nagygol
  • Lópikula
    #54
    Legalabb ezt a szintet hozhatnánk mint a románok.
  • Jim Morrison
    #53
    Mindeközben 1-1.
    Tizi
  • Jim Morrison
    #52
    Közben 1-0.
  • dave9004
    #51
    pártközeli, ennyi.
  • AnuluWork #50
    Azért van egyfajta bukéja annak, amikor egy Francia-Román meccset magyar bíró vezet. :)
  • Jim Morrison
    #49
    Héder Barna....miért hozták vissza?:/
  • kisbesi
    #48
    Nem tudom, kicsit többet vártam.
    David Guettas dolog sem volt nagy durranás.
    Reméljük innentől csak izgalmasabb lesz.
  • Jim Morrison
    #47
    Nem is annyira a meccs a lenyeg most:)
    eeebééé
    Nyitómeccs
  • kisbesi
    #46
    400-600 eurót kifizetni ezért a meccsért...
  • Lópikula
    #45
    Unalmas..
  • Jim Morrison
    #44
    Egyik csapat sincs topon.