6439
  • TDC Geronimo
    #579
  • Bogdogege
    #578
    Most hogy olvasgatok ez a bácsi igen szimpatikus


    Az Oroszország elleni hadjárat győzelmes befejezése után, 1915 őszén Mackensen megbízást kapott egy Szerbia elleni hadjárat vezetésére. Nagy határozottsággal végezte el ezt a feladatot. A hadművelet során Mackensen egy három hadseregből álló csoportosítást (Heeresgruppe) irányított: a német 11. német hadsereget Max von Gallwitz tüzértábornok parancsnoksága alatt, Kövess Hermann gyalogsági tábornok osztrák–magyar 3. hadseregét, és a bolgár 1. hadsereget Bojadzsijev vezérőrnagy parancsnoksága alatt. 1915. október 9-én Kövess 3. hadserege elfoglalta Belgrádot. A Duna jobb partján október 22-én Bojadzsijev csapatai elfoglalták Prahovót, és október 23-án egyesültek Gallwitz német hadseregével. Szerbiát legyőzték, területét megszállták


    1916. augusztus 28-án Románia hadat üzent a központi hatalmaknak, és a román hadsereg megtámadta Erdélyt. A német hadvezetés attól tartott, hogy a Monarchia egész hadserege meginoghat. Erdélyben Arz Artúr altábornagy 1. hadserege felvette a harcot a románokkal, és kitartóan lassította előrenyomulásukat az erősítés megérkezéséig. Mackensen vezértábornagyot Bulgáriába vezényelték, ahol bolgár, török, német és osztrák–magyar egységekből megszervezte a Dunai Hadsereget, amellyel elfoglalta Dobrudzsát és a Duna deltavidékét. Szétverte a románok felmentésére érkező orosz csapatokat is. Október végére Arz tábornok 1. hadserege, együttműködve Erich von Falkenhayn tábornok német 9. hadseregével kiszorította Erdélyből a román csapatokat. Hadserege átkelt a Dunán, és elvágta a visszavonulók útját. 1917 februárjában Románia kapitulált. Mackensen megkapta a Vaskereszt kitüntetés Nagykeresztjét, ezzel az egész világháború során csak két tábornokot tüntettek ki. A megszállt Románia katonai kormányzójának őt nevezték ki, ebben a tisztségben működött a háború végéig.
  • Bogdogege
    #577
    Kamerun-ban volt gyarmatuk a Németeknek .[#nezze
  • lac coo
    #576
    Jesszumariaatyuristen ......!

    Irj Dice nek, hogy legyen Xray, ha esetleg a farkukat is leellenorizned ......
  • lac coo
    #575
    Legfokepp mi vagyunk , voltunk masok regen...
    Regen az volt , hogy nincs gl mert oli a jatekot. Ma az van, hogy azevanbazzeg hogy hasznaljam .....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.06.27. 13:10:13
  • toza #574
    ?osszes videoban melee killeknel latszik h televan fekakkal!
  • Snexi
    #573
    látom azért ide is sikerült becsempészniuk egy fekát.Bár harcoltak a németek oldalán afrikai feketék dehát akkor is
  • yossarianHUN
    #572
    +1
  • Running
    #571
    Ez nagyon hangulatos.
  • TDC Geronimo
    #570
  • toza #569
    legrealisztikusabb akkor operation flaspoint volt..

    meg americas army..2 paja volt..3 fegyver.. sose tudtad ki es honnan lo...mint verdun kb.. csodalatos volt

    dod 1.3.. elverzessel stb..

    ha nem lesz furesz a medicnel bf1 ben akkor szar lesz..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.06.27. 10:39:45
  • adam46
    #568
    Semmivel se volt másabb az 1942 sem, összetettebb sem és a BF2 sem, csak van egy réteg, ahol divat sírni. Jaj azok a régi idők, ahol minden más volt. Annyira pro vagyok, hogy ez nekem már gagyi. Továbbra sem csak a látvány viszi el a játékot.
  • gstup
    #567
    Mi volt 2000 környékén?Én szinte minden nap több órán át Moháztam.Az sem volt kevésbé pörgős.Szóval nem is értem.Tudom 2002 környékén jött a Battlefield 1942.Na az tényleg más volt.Ott aztán lehetett rohangálni mire ellenfelet találtál.Mondjuk kíváncsi vagyok hogy mivel játszottál/tok 2000 környékén?
  • Running
    #566
    Lassan 10 éve nem csinálnak a korosztályunknak játékot, gondolod, hogy majd most kezdik el és pont az EA/DICE? Bátran ki merem jelenteni, hogy nem, nem lesz már semmi sem olyan, mint 2000 környékén. Ideje lenne feldolgozni szerintem és továbblépni ezen. Ha tetszik a látvány megveszed és lenyelve a békát játszol, ha meg nem fogadod el, hogy nem te vagy a termék célközönsége, akkor meg csöndben elfogadod, szerintem.
    Ez a téma már kb olyan, mintha egy mai 14 évesnek próbálod elmagyarázni, hogy volt olyan idő, amikor tévé sem volt, nem hogy tévé, meg telefon, meg net, a gyereket kint játszottak együtt a szabadban, meg hasonló baromságok. :D
  • TDC Geronimo
    #565
  • TDC Geronimo
    #564
  • Gyuszopapa
    #563
    Nem igazán látok egylövetű fegyvert.De nem baj jövöre jön a következő rész A kőkor edítion amiben sorozatlövő lándzsák is lesznek.
    Komolyan ennyire lemajmolni a codos darálást.Dehát ez kell taktika 0 csak reflex benarkózva,bespeedezve mert ha nem pörögsz akkor nem élvezed.Ennyire ki kell ölni mindenből az ész használatát.Olyan ez mint kb. a diszkó volt régen lehetett normálisan táncolni voltak lassú számok a csajokat megtáncoltatni.Utánna meg lett ez a sok techno pörgős zene ami 6 feles után már nem zavar hogy egy fos.
  • TDC Geronimo
    #562


  • Fpocok
    #561
    Kibaszottul várom!
  • TDC Geronimo
    #560
    elején milyen melee rampaget rendez

  • KM
    #559
    Pontosan!
  • lac coo
    #558
    Rohadt regen volt hasznalhato......
  • Bogdogege
    #557
    Jó látod semmi köze.
  • ikarus44
    #556
    Azért, Ne legyünk telhetetlenek Szerintem, bőven jó az I. vh-s séma is. Meg ilyen jellegű játékot, nem is ismerek. (A Verdun, ha jól tudom, csak gyalogságot tartalmaz. Javítsatok ki ha tévedek esetleg, nem játszottam még vele)

    "...azért jobb lett volna a II.VH ! :))) "
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Heroes & Generals (És még ingyen is van )
  • yossarianHUN
    #555
    Ja, abból még úgysem volt elég játék az elmúlt 15 évben
  • lac coo
    #554
    ...azért jobb lett volna a II.VH ! :)))
  • szabii98
    #553
    Ha azthiszed az első világháború csak árok-senkiföldje-árok struktúrájú csatákból állt, akkor tévedsz.
  • Di_Natale
    #552
    Nézem a gameplayeket, de ennek amúgy mi köze is van az I. világháborúhoz? A fejlesztők már nem merték meglépni az árok-senkiföldje-árok struktúrát. Jobb lett volna a II. világháborút feldolgozni.
  • TDC Geronimo
    #551


  • szomferi
    #550
    a closeb beta footage-ról járhatott le, mert 33 és 32 perce tett ki videót LevelCap és Jackfrags is
  • TDC Geronimo
    #549
    Igen, jöttek új videók closed alphaból. Majd otthonról berakom őket.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.06.26. 15:34:06
  • TDC Geronimo
    #548
    Az a pletyka megy, hogy az EA playes NDAról ma jár le az embargo. Mondjuk elvileg ugyanazt játszották ott is, mint a streamen.
  • Bogdogege
    #547
    Szoktam nézni ezt a két mikka-makkát , Pistit meg Janit nagy májerek, ez a vr nem most lesz használható talán évek múlva , főleg multiba paraszt vakítás , vannak az olcsóbb telefonos cuccok, de azok is poreszra meg filmnézésre esetleg .


  • yossarianHUN
    #546
    Na azért nem, egyrészt akkor nem gyúlékony anyaggal voltak feltöltve, másrészt cellákra volt osztva a szerkezetük, így ha egyet szétlőttek (az se kevés golyót igényelt), akkor se zuhant le. Ki voltak ezek találva.

    A repülős géppuskás dolog meg szintén érthető, ezeknek a tankoknak egy centi körüli páncélzata volt (arra volt kitalálva, hogy megfogja a gyalogsági kézifegyverek golyóit), a tetőpáncélzat meg eleve mindig még vékonyabb (a modern tankok többségén is), valszleg ezeken egy egyszerű, vékony lemez volt.

    Akkor már az SMG-kkel, géppuskákkal, félautomata puskákkal rohangáló katonák jobban zavarnak.
  • TDC Geronimo
    #545
    VR még nem annyira mainstream cucc, hogy ilyenekbe is betegyenek támogatást :)
  • toza #544
    makodvan h nem merenyeltek hatba.. ugyesek vagytok..
  • joebacsi
    #543
    Zeppelinnek elvileg egy puskagolyótól is lángokban kéne állnia, úgy viszont nagy szerepe nem lenne a játékmenetben ilyen kis területen. Engem annyira nem zavar, hogy repülő tankot csináltak belőle.

    Az már kicsit jobban, hogy vadászokba is elég sok lövés kell (bár lehet, hogy csak a csávó volt béna, hogy egy tiszta légigyőzelmet nem tudott összehozni a video alatt)

    Illetve az is érdekesség, hogy a repülő gépágyúja a tankot is sebzi.

    Nagy elvárásaim egyébként nincsenek, ha már energiaharcból picit érzek, akkor boldog leszek :)

    VR támogatás egyébként felmerült? Dogfightnál nem is lenne annyira felesleges...
  • joebacsi
    #542
    Nagy szerencséd, hogy épp a francia riviérán lazultam ki az eb meccsek utáni pusztulatot és az elmaradott csigazabálóknak hála gyakran le voltam szakadva a netről. Mára pedig már annyira kisimultak a ráncaim, hogy hozzászólásod által indukált KK tűztáncot lehet, hogy elnapoljuk...
  • yossarianHUN
    #541
    Az a season pass lesz, én is arra várok. Olyan verzió nem kell, amihez később még majd pluszba kell venni a DLC-ket. Mondjuk méregdrága lesz az tuti, de hát istenem, 10 éve nem vettem hasonlót.
  • Jim Morrison
    #540
    En biztosan, gepem sincs hozza, hogy rendesen kielvezzem a kornyezetet. Most bf4 el elleszek 1 darabig:)