6439
  • yossarianHUN
    #1260
    Egyébként a classokon belül hogy lehet szintet lépni? Mert több óra játék után még mindig nullás szintű vagyok minden classban, és csomó fegyver feloldása ehhez van kötve.
  • McLarenpowa
    #1259
    pont ezt akartam írni...
  • TDC Geronimo
    #1258
    Najó ez a game... ultran 80-90 fps. Behidalok úgy néz ki és a hangok... <3
  • Moby
    #1257
    Áztákurvadejóez! Olyan háborús hangulat, hogy az fertelem. És ez nem BFront. Nem a kicsithosszabbéslassabb puttyogtató a rövidebbgyorsabban puttyogtató ellen. Zseniális!
  • Boron Power
    #1256
    Nem tűnik rossznak, talán csak a szuronyroham zavaró kicsit. Örülök, hogy nem láttam irányított fegyvert.
  • Softcore44
    #1255
    Nvidiasoknak az uj driver kb csodat tesz. Szedjetek !
  • TDC Geronimo
    #1254
    :D
  • JagFater
    #1253
    Na, megvan, az E pont a nyugdíjas részleg. :-)
  • TDC Geronimo
    #1252
    Valaki partyzott már? nekünk unable to enter roomot ír :(
  • McLarenpowa
    #1251
    1680*1050-es felbontáshoz elég a 2GB VRAM ultra textúrákhoz. 1950MB RAM-nál többet még nem mutatott az afterburner...
  • toza #1250
    nemcsak.. neha csunyan akad meg lattam mar egyhelyben futokat is .. vicces lesz ja..
  • gstup
    #1249
    Csak nekem vannak hatalmas lagg spikekok?Legalább 2-4 másodpercesek.Nem sűrűn,de nagyon zavaróak.
  • yossarianHUN
    #1248
    Én elégedett vagyok azzal, amit látok. A káoszt a béta számlájára írom, senki nem törődik semmivel (főleg nem senkivel), és csak rohan előre agyatlanul, meg igyekszik mindent kipróbálni, amit talál. Élesben már szerintem jóval taktikásabb lesz a játék.
  • toza #1247
    rush is jol elvan baszva megint.. kb nincs is ellenallas .. csak vegig rohansz a pajan es kesz..

    connect game kattintastol kb 20 mp alatt betolt a paja.. mibajotok volt nektek!? 14 perc meg stb?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.30. 20:07:07
  • TDC Geronimo
    #1246
    sőt még az új cod is!4
  • TDC Geronimo
    #1245
    loál, menjél akkor rusholni :D
  • McLarenpowa
    #1244
    Dx12-őt már támogatja a béta?
  • Zs0lt1
    #1243
    48? 10v10-ben még talán élvezném is ...
  • titani
    #1242
    ettől még a Star Wars Battlefront is fényévekkel jobb !
  • JagFater
    #1241

    Bagos volt a vonat. Csak hangja volt a lövésnek, de nem láttam sem a fényjelző lövedékeket, sem azt, hogy becsapódnának, így lőttem mint állat. Gondoltam ez csak egy valamire jó, mondjuk repülőre, vagy esetleg Lóra, de mindhiába. :-)
  • TDC Geronimo
    #1240
    A bf játékok BC óta nem 64 játékosra vannak designelve. 48 a tökéletes szám. Majd megjelenés után custom szervereken jó lesz ez. 64es tömegnyomort én nem szeretem.
  • szabii98
    #1239
    Nekem is ez a legelső véleményem, egy szó amivel le lehet írni: káosz.
  • Mozes
    #1238
    Lehet itt is már csak az a lényeg, mint a Crysis-nál, hogy az engine-t, a Frosbyte-ot eladják és ehhez kell mindig egy aktuális játék mint anno a Crysis2 és Crysis3 esetében.
  • JagFater
    #1237
    Pfuhh, még szerencse, hogy van a 4....
  • JagFater
    #1236
    Elsőre? Káosz...
    Másodszorra is.
    Nekem egyelőre kicsit sok. Öreg is vagyok már ehhez, az tuti, de ezt figyelembe véve is soknak érzem.
    Kicsit meg is vagyok sértődve, hogy az öreg vén faszokra nem gondoltak a játékmenet kialakításában, amit egy BF-nél kicsit erősnek érzek.
    Egy biztos, squad nélkül értelmetlen.
    Bugos, de nagyon. Hitbox hol jó, hol nem, de inkább nem.
    Elakadok egy kavicson, fennakadok, nem mászik fel, nem ugrik le, végre szétcsaphatnám valaki fejét az ásóval de nem. Ellenben ő vigyorogva kaszabold miszlikbe. Pöttyet az van megint, hogy urvanagyot akartak virítani, csak hát ez a minőség rovására megy.
    A ló viszont kurvajó móka. Lófaszt nem találok el róla, de vicces.
    Járművek gagyik. Olyanok, mintha a toy storival játszanék. Repülni nem repülök, ahhoz nem értek.
    Szóval egyelőre kicsit Battlefield heros érzésem van, de majd meglátjuk. Tegyük azt is hozzá, hogy regstryt (Áldassék a Borg) kellett buherálni, hogy elinduljon, szóval low-n 25-40 FPS-el próbálkozom.
    Ha lecseng ez a béta őrület és van pár jóérzésű koma, akivel érdemben lehet valamit lőni, még jó is lehet pár év múlva. :-)

  • kósvarc
    #1235
    Ahogy írtam, nekem meg pont azért tetszik, mert a régi, klasszikus BF-ekre emlékeztet. Én pont a BF3-tól meg a 4-től, amit már nem is játszottam, sokalltam be.
  • TDC Geronimo
    #1234
    3 előtti BFekkel játszottál?
  • jan5650
    #1233
    Ezúton gratulálok a DICE-nak hogy ilyen HULLADÉKOT sikerült alkotniuk. Most komolyan, ez Battlefield????
    A BF3-at imádtam. A BF4-el a mai napig nagyon aktívan játszom. Kicsit sajnáltam is, hogy a BF4-et ott kell hagynom az új miatt, de hál istennek nem kell rajta gondolkoznom. Úgy vártam ezt a játékot mint a messiást, erre kapok egy ilyen trágyát. Eleve nem rajongtam a VH-ért sem, nekem ez a lovas majomkodás túl sok. Sajnos számomra teljesen élvezhetetlen. Nincs meg a hangulat, és kicsit olyan az érzésem, mintha nem is Battlefield-el játszanék. Ne legyen igazam, de szerintem ez soha a büdös életben nem lesz akkor nagy siker mint mondjuk a BF4.
  • SzirmosSzisza
    #1232
    Azt jól látom, hogy menüben nem lehet dolgokat venni csak már kör közben a customize alatt?...
  • RatBaG #1231
    hurrá! ebben reménykedtem, hogy szeptember 8-ig csak sorra kerülünk.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.08.30. 18:32:29
  • toza #1230
    ezt terjesszetek es hiresek lesztek !!rakjatok fel ivvivvre meg minden!



    RatBaG .. feliratkozok kaptak 1 nappal korabban.. ennyi..mindenki nyomhatja utanna..
  • yossarianHUN
    #1229
    Nyugi van, holnap már a kód nélküliek is nyomhatják.
  • RatBaG #1228
    most akkor ha aug 21-ig nem jelentkeztél, nem is kapsz kódot? mert akkor az überfasza...
    a csapból is az folyt, hogy OPEN beta így, OPEN beta úgy, bf4-nél se rémlik, hogy még ételjegyért kellett volna sorban állni.
  • Mozes
    #1227
    Ha valakinek van kódja akkor azt megköszönném nagyon :)
  • malystryx3
    #1226
    Srácok, igazán ne haragudjatok, de toza-nak rohadtul igaza van. Haverommal elég sokat játszottunk Battlefrontot, ugyanaz, csak ráhúzták a BF1 küllemét... Iszonyat jól megy a gépen, szó se róla... A hangok frenetikusak, mint a SW részben.. Itt még rombolni is lehet, de kb. ugyanaz mindenben.. Én nem dőlök be neki.

    De most elvonatkoztatnék ezektől, 2 dolog zavar igazán. Mivel rengeteg a sniper, gondoltam én is trollkodok... Bárhogy ügyeskedtem, nem tudtam egy lövésből kiiktatni senkit sem.. Még álló célpontot sem.. Ők mozgásból 1 lövéssel...
    A másik, hogy néhányszor előfordult, hogy a háta mögé kerültem egy ellenfélnek, az assault fegyójával (nem tudom mi az) a fél tárat beleeresztettem a paliba, megfordult, és ugyanazzal a fegyóval max 2 lövésből fekszek.. Adok még neki esélyt azért, de meg nem veszem.. Félreértés ne essék, nem fikázom, ez csak egy észrevétel, aki nagyon elhivatott, attól elnézést kérek. Maradok tisztelettel.
  • TDC Geronimo
    #1224
    Te lotted a legtobb golyot el a korben :)

    Elso benyomas?
  • yossarianHUN
    #1223
    Te lőttél a legtöbbet a meccs alatt :)
  • JagFater
    #1222
    Első kör: trigger happy
    Tudnám, az mi a tököm.
  • Borg
    #1221
  • kill3r21
    #1220
    Béta :D :D