6439
  • DivXion94
    #1301
    Sziasztok! Két kérdésem lenne felétek, az egyik hogy meddig tarthat a nyílt béta fázis, illetve továbbvihetjük e a megszerzett rangot és a Warbondokat a teljes játékba? Előre köszi a választ. Egyébként meg kurvajó a game, 1-2 körben sikerült összehozni a csapatmunkát,aminek eredményeként nyertünk,léphettem szinteket ennek köszönhetően :-) Én nekem i5 4460,GTX970,8 GB RAM-om van, néha leesik 40 köré az fps a viharokban,de tartja általában a 50-70 fps-t..
  • JagFater
    #1300
    Jaaaa egy kis onreklam.
    Akkor legalabb lenne annyi benned, hogy ezt mondod, nem ilyen szar kamuval hatulfol seggbe dumaval.
  • JagFater
    #1299
    De, feledkezzunk.
    Nem is ertem, hogy a faszba jon ez ide?
    Vagy megis, mi volt a gondolatod, mikor ezt ide beraktad?
  • toza #1298
    flir.. na az hianyzik bf1 bol nagyon...

    allitolag lesz extrak kozt bevetheto szentjanosbogar,meg denevert szijazva fejre lehet majd ejszaka latni is..
  • Smithwarden
    #1296
    Meg az is, hogy a játék nagy részében a lépéshangok egyszerűen nem léteznek a hangeffektek között.
    Hiába rohannak rád hátba vagy oldalba "hangosan" csörtetve, abból már csak a killcamet érzékeled, mert minden más egyéb hang prioritását előbbre vették.
  • TDC Geronimo
    #1295
    Ja még egy negatívum. Az a tetves vaulting... 2 méteres falat átmászok, de a 20 centis sziklára nem ugrik fel. Ez a modern FB motor betegsége, ami úgy néz ki sose javul meg.
  • TDC Geronimo
    #1294
    persze, repülőknél is van vagy 3 fajta változat mindegyiknél. Tankoknál is meg ugye fullba jönnek a fegyvermódosítások is.
  • yossarianHUN
    #1293
    Nem tesz semmit :) Nekem is bejön a dolog. Egyetlen kívánságom, hogy visszajöjjön a ticket bleed rendszer. Jó volt ezt kipróbálni, nem is nevezném kifejezetten rossznak, de mindent egybevetve a klasszikus rendszer mégis jobb volt. Felelősségteljesebben játszottak az emberek, és több értelme volt mediccel menni. Egyébként minden csecse.

    Mellesleg járművekre is lehet fejlesztéseket szerezni? Esküdni mernék, hogy egyszer rakétával szedtek ki a gépemből.
  • TDC Geronimo
    #1292
    Pont most léptem :)

    Amúgy életmentő volt az advanced settings kösz9 még egyszer. Így 3 óra játék után azt kell mondjam kikúrt jó. Vannak hibái, bugok, de összességében én nagyon élvezem. Aki meg erre azt mondja battlefront az nem tudom mit szívott.
  • yossarianHUN
    #1291
    Én egyikkel se lépek szintet. Állítólag bugos a rendszer, és ha felmész egy szerverre, csak az első körnél számolja a class XP-t, a következőnél már nem. Tehát menni kell egy kört, aztán lelépni, felmenni egy másik szerverre, és így tovább.
  • TDC Geronimo
    #1290
    baszki nem vettem észre az advanced fület. Ezer hála :D
  • TDC Geronimo
    #1289
    Azért van 1-2 érdekes bug. PL sasszézunk a kocsival és egyszer csak eltűnik alólunk :D

    Meg nem tudom miért, de assaultal nem lépek szintet. Rocket gun nélkül meg rémálom a tankokat kiszedni :(
  • oneal1
    #1288
  • grebber
    #1287
    Megnéztem 45-ös resolution scaleel (FHD csutkán minden más) így 80-130 között van! Fraps érdekes mod most már nem megy nekem a game alatt
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.31. 00:16:12
  • yossarianHUN
    #1286
    Hopp, megoldódott a rejtély.

    Bugos a fejlődési rendszer.
  • toza #1285
    +1 .. 2 kor utan akad mint szar... ingame cseten is sirtak mar lag meg stb miatt..

    egyebkent nem is swbf nyilvan ,hanem inkabb bfhl az egesz csak mas fegyverekugye.

    azisijen kapkodos rohanos fassag,aztsemtudod kiholvan..
    azota van a magatol vissza toltodo health baromsag is pl...


    lovak miert nem szekszisek mint itt?!?
    marint a farka is csak egy szortelen hosszu kutyafarok inkabb..





    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.08.30. 23:52:43
  • yossarianHUN
    #1284
    Options / Gameplay / Advanced / Weapon Zoom
  • yossarianHUN
    #1283
    Eddig oké, de ahhoz, hogy az alap egy-két fegyveren kívül a többid is megvehesd, class szinteket követel meg, ezt meg nem tudom, hogy lehet növelni. Most kapott le valaki egy Selbstadler (vagy mi) puskával, pedig az se alap. Most vagy tényleg lehet valahogy fejlődni, vagy a VIP accountok esete forog fent.
  • JaSoN HuNTeR #1282


    Nekem tökéletesen fut a lenti konfigon. FHD, ultrán. legújabb driver.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.08.30. 23:35:02
  • SötétBarom
    #1281
    De van.
  • SzirmosSzisza
    #1280
    Mikor osztályt választasz kattolj a customizera, ott lehet venni új dolgokat.
  • giornalista
    #1279
    3-4 órát játszottunk vele GTX 970 és i5 6400 alatt. végig 99%-os CPU használat, és időnként brutális ruber banding, lag, hol 99-es, hol 30-as ping mellett. ezen még csiszolni kell.

    viszont a játék maga meggyőzött. főleg, hogy ilyen unalmas pályán is ennyire élvezetes. a Conquest is egész jó volt, pedig elsőre féltem tőle, de több szoros meccs is volt, fordítás ugyanakkor nem nagyon. bejön, hogy a DMR-ok erősek, ütnek és gyors a lövedékek sebessége. az SMG tényleg csak a házak között használható.

    a rush-nak nagyon jót tenne, ha maradna a 24-es player count. nagyon tetszett így ez a játékmód.
  • yossarianHUN
    #1278
    Melegedés.

    Ez a vonat egyébként tényleg tud érdekes bugokat produkálni. Volt olyan, hogy a géppuskás tornya a célkereszt mellé lőtt méterekkel, máskor meg ha beszélsz, randomra, önhatalmúlag fel-le kapcsolgatja a nagy térképet.
  • ZiLi
    #1277
    Nekem is ezt csinálja..... 2. kör már szaggat....legújabb AMD driver.....kilépek-visszalépek, jó megint 2. körig....és hiába veszem low-ra, akkor is. Már a felbontást is visszavettem de semmi javulás.
    Utoljára szerkesztette: ZiLi, 2016.08.30. 23:19:10
  • Piko888
    #1276
    1 kör elmegy, de 3 egymás után, az érdekes
  • McLarenpowa
    #1275
    én csináltam Rush pályán csipával 25-3-at akkor csaló vagyok?
  • TDC Geronimo
    #1274
    Egyetlen negatívumom van. Nincs toggle aim down sight. Minden más squadba régi haverokkal atom fun.
  • Piko888
    #1273
    Érdekes a játék, csalók már most vannak.
    3 kört mentem, a dendered nevű köcsög az alábbi statokat nyomta: 22-1, 22-0, 35-1
    Szopjon lovat a Dice, hogy nem tudja kivágni az ilyen gyökereket.

    https://www.iwantcheats.net/battlefield-1-aimbot-hacks-cheats-bf1/
  • McLarenpowa
    #1272
    nekem 7870XT-vel directx hibával elszáll a dx12 mód, pedig win10 van fent...be sem tölt már a game újraindítás után
    Utoljára szerkesztette: McLarenpowa, 2016.08.30. 22:58:23
  • yossarianHUN
    #1271
    Minimálisan, de nekem is romlik egy idő után a teljesítmény, bár lehet, hogy csak beképzelem. Szerintem csak melegszik tőle a gép rendesen, az meg ugye sose tesz jót a teljesítménynek.
  • FEARka
    #1270
    Nektek nem kezd el akadni az egész játék egy idő után? Kb. minden második Conquest meccsre szanaszét akad az egész játék. 8 Gb ramból is 6,5-t megkajál. Tök mindegy, hogy low vagy ultra. Legújabb nv driver is fent van,
  • oneal1
    #1269
    én kipróbáltam dx12 vel de úgy rosszabbul fut, fps ugyan az szerintem de mintha akadozott volna a kép
  • oneal1
    #1268
    nemtudom sajnos! Nem lehet hogy páran tudnak csak vele játszani?

    azthiszem bf4 betaban volt valami fegyver amit csak páran, újságírók stb kaptak meg
  • JaSoN HuNTeR #1267


    Esti móka!
  • yossarianHUN
    #1266
    Akkor valahogy mégis fel lehet oldani. De hogy?
  • McLarenpowa
    #1265
    DX12 működik nálatok?
  • oneal1
    #1264
    nemrég láttam ilyen rocket gunt, sajnos azzal öltek meg :D
  • yossarianHUN
    #1263
    Az elég kár lenne. Így még a Rocket Gun-t se lehet kipróbálni, pedig az már az alfában is alap volt. Azt hittem, hogy ami ott bent volt, legalább az benne lesz a bétában.
  • yossarianHUN
    #1262
    Most lőtt le egy csávó, a kiírás szerint egy "M1911 Silencer"-rel. Ez meg miféle? Hangtompítós Colt? Még a customize képernyőn se látok ilyet.
  • McLarenpowa
    #1261
    szerintem bétában nem lehet