3373
jdcnaddehh671.png
  • Fpocok
    #78
    Tehat akkor mappaba be aem tudok menni? Az kene nekem.
  • benőmenő
    #77
    Alapesetben a C-re, hacsak nem állítottad át a Gépházban a Store default telepítési meghajtóját (mappát nem lehet, csak meghajtót).
    Ha átakarod helyezni máshova, akkor Gépház -> Rendszer -> Alkalmazások és szolgáltatások és itt legörgetsz a játékig és az áthelyezés gombra kattintva átrakhatod egy másik meghajtóra.
    Valaki tudja, hogy a fotómódban lementett képek hová kerülnek?
  • Fpocok
    #76
    Valaki mondja meg hova a faszba telepítette a játékot a gépen?
  • grebber
    #75
    Mivel méred az fpst....?
  • stalker001
    #74
    Na újra raktam a gépet csak hogy 1511-es legyen a winfos, de most a store megfagy és kilép, ha a linkre kattintok amit küldtetek akkor is...
    Most emiatt nem tudom letölteni... valami ötlet? :D
    Utoljára szerkesztette: stalker001, 2016.05.05. 23:13:39
  • Skypack
    #73
    Kipróbáltam, jól lett optimalizálva high környékén full hd 60 fpssel megy, igaz néha vannak droppok. Igazából forzának forza csak kevés a tartalom, mondjuk ezért a pénzért :D
  • Totti5
    #72
    Nekem csak 1080p kijelzőm van, így csak lowresen láttam.
  • Botond #71
    1:1ben ugyanaz? Nekem nem tűnt fel, hogy Xboxon is 4kban fut. :o
  • Totti5
    #70
    Jó port, de annyira még sem jó PCn a játék. Atom fix 60 ami konzolon van az itt nincs meg, kis akadások furák egy forzánál, nem szokott hozzá az ember. Amúgy korrekt, a graf 1:1 ugyan az szűrőkkel megspékelve. Ingyér van egy része, meg kiherélt. Bencsmárknak jó h mi is ez. Attól nem kell tartani h a T10 rossz portokat fog csinálni, profi banda ezzel is bizonyították.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.05. 21:30:02
  • benőmenő
    #69
    Start menüből szimplán kihúzod az asztalra és kapsz egy igen igényes parancsikont.
  • Laceeka213
    #68
    sziasztok! az mitől lehet, hogy lemegy a turn10 studio-s videó aztán tölt be a játék, villan egy fehéret a játék és kilép... hibaüzenet nincs

    4690 gtx960 16gbram

    köszi
  • Krisztiam #67
    az eső az brutális, belemész egy tócsába és vége :D
  • hangacsi
    #66
    Sziasztok!

    Lehet, hogy hülye kérdés, de hogy tudom kirakni az ikont az asztalra? A start menüben, a kezdőképernyőn meg van, a tálcára nem szeretném, és a fájlokat sem találom sehol, hogy létrehozzak egy ikont.
  • Krisztiam #65
    hát nagyon tetszik, szépek az autók, irányítás elmegy
    benne van Mihelisz kocsija is :D
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.05.05. 20:20:25
  • stalker001
    #64
    És most totál rakjam újra ezért?
    Vagy van valami gyorsabb módja is?
  • Krisztiam #63
    akkor passz :D
    1511-es verziójú win 10 kell hozzá :)
    Utoljára szerkesztette: Krisztiam, 2016.05.05. 19:21:02
  • stalker001
    #62
    Bejelentkeztem még egyszer újra indítottam és még mindig nem jó. :D
  • stalker001
    #61
    Oksa köszi.
  • Krisztiam #60
    be kell lépni microsoft-os email-el, csak akkor kezdi el tölteni
  • stalker001
    #59
    Nem ér semmit, azt irja hogy nyissam meg az aka.ms/winup oldalt és letölt valamit.
    De nem akarom elkúrni a gépet ha nem muszáj... pár napja van csak win10-em de így is megszenvedtem az update-el...

    Utoljára szerkesztette: stalker001, 2016.05.05. 19:05:18
  • Krisztiam #58
    Indítsd újra a gépet
  • stalker001
    #57
    Lényeg hogy nem tudom letölteni mert szürke maradt, és azt írja frissítsem a windowst....
  • grebber
    #56
    Löttem 3 db képet nincs kovertálom így png-be maradtak. Kár ,hogy nincs benne benchmark nem tudom, hogy fut a gépemen :(



  • benőmenő
    #55
    Win 10-ből van más? :D
    Nekem megy szépen a tróger Insideressel.
    Drivert még nem frissítettem, mediumra belőve így szemre nem futott rosszul a nyitó rioi futamon a 270X-en. Ami zavar, hogy csak msaa van és azt sem lehet kikapcsolni teljesen. Van dinamic meg 2x, 4x és 8x.
  • stalker001
    #54
    Nekem le se tölti azt írja szerezzek be windows10-et közbe az van... 64 bites... mi a fuck ez?
    Csak eredetivel jó? -.-
  • Overburner
    #53
    Gaység ez a driver baromság.... inkább akkor kihagyom.
  • grebber
    #52
    El sem indul ha nincs fent az új (vagy lehet én néztem be valamit, de azt irta ki)

    De ez a hozzá való is olyan jó 10 sec gameplay után kb pukkant a VGA,driver error és kilépett a game. Jól sikerül a driver megint De amit 10 sec alatt láttam baszott szép
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.05. 17:54:43
  • benőmenő
    #51
    Én is inkább megnézem hogyan megy az előzővel, mivel a 16.4.2 minden várakozásomat felülmúlóan stabil lett. Kormány nélkül nem is biztos, hogy sokáig fogom nyúzni, szóval csak akkor váltom le a drivert, ha nagyon muszáj.
    Viszont egy béta szoftvernél meg sokat dobhat teljesítményben, főleg ha külön a megjelenésének apropóján dobják ki a gyártók. Jaés:

    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.05.05. 17:50:45
  • grebber
    #50
    De utálom az ilyet amikor KÖTELEZŐ feltenni egy új VGA drivert mert különben nem indul el.
    Igaz ez a game fut,de 24 másikat meg tönkreba**
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.05. 17:41:56
  • Krisztiam #49
    na már lehet :)
  • Krisztiam #48
    nekem még nem..
  • peti79
    #47
    Lehet szedni....:)
  • Krisztiam #46
    majd abból valamikor este lesz valami :D
  • benőmenő
    #45
    Forza Motorsport facebook 13:00 körül: "The ‪#‎Forza6Apex‬ Open Beta for Windows 10 starts later today!"
  • Krisztiam #44
    köszi
  • benőmenő
    #43
    Ezen a linken lesz elérhető, ha már lehet tölteni.
    Nvidia Driver
    AMD Driver
  • Szabi #42
    elméletileg igen, de azért érdemes lenne egy gémpadot szerezni :D
  • grebber
    #41
    Lehet ez nem sim
  • Lacika1992
    #40
    Billentyűzettel lehet majd irányítani? :D
  • Szabi #39
    Május 5.én indul a béta!!!44négy

    gépigény egész jól hangzik


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.04.28. 17:39:31