3373
jdcnaddehh671.png
  • arty
    #118
    képek:

    http://www.forzamotorsport.net/en-US/gallery/<xboxlivejuzerneved>
  • benőmenő
    #117
    Az addig oké, hogy 60 fps alá alig megy, de ami korábbi uwa játékoknál nagyobb gond volt az a fametime. Ezt én nem találtam a dxtoryban, az rtss pedig nem működik. :(
    Persze a semmitől jobb.
  • grebber
    #116
    #96 az fps-re!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.09. 15:00:54
  • Szabi #115
    naja, az ms store borzasztó, legalább tennének bele fps kijelzőt meg képlopót.. de az se lenne rossz, ha kiírná a játék hogy hova menti a képeket :D

    szóval ezeket írogatni kell a szupportnak is, legyen csak minél több visszajelzés
  • MikX
    #114
    Igylegyen, én mellette vagyok!
    Csak arra is rájöhetnének, hogy ne erőltessék a winsztóros szart, mert tomb raiderből kiindulva ha ittis 20k lesz egy teljes dobozos, akkor rábasznak. Legyen steames verza, és veszem mint a cukrot :)
  • Szabi #113
    első körben azt akarják tesztelni, hogy egyáltalán a játék hogy fut a különböző gépeken, ezért adták ki ezt a bétát (demót), aztán majd az új részek jönnek dobozra és pc-re is, ott lesz majd szép nagy tartalom, meg talán idővel ide is kapunk majd még tartalmat..
  • MikX
    #112
    Ja, énis leírom a bétának.
    Kezdetnek nemrossz, de remélem nem akarják a jövőben ezta f2p modellt megtartani.
    Mert igy sajna tartalom az ami nincs benne. Autokat elviselném, az akár elég is, de a pályák szàma siralmas. Aza 12 verseny ami van meg főleg.
  • hangacsi
    #111
    Én is jártam már úgy, hogy csak 4-5 próbálkozás után töltötte be a versenyt. De remélem ez csak a béta státusz miatt van. Ennyi pénzért ez még belefér. ;)
  • MikX
    #110
    Béta?
    Ez igy egy kicsit kevés info.
    Nekem meg sokszor nem tolti be a palyat ssdről, kifagy, restart, ss van h csak 3-4x indul el.
  • bandi007
    #109
    Sziasztok. Az mitől van hogy tegnap este minden ok volt a játékkal. Ma meg elindítom és nincs hang... ? Segítsetek. Köszi.
  • hangacsi
    #108
    Nem hiszem, hogy a haldokló hdd miatt vannak hosszú töltési idők. Nálam tegnap volt olyan, hogy néha nagyon sokáig töltött, néha nem.
  • arty
    #107
    az árnyékolással vannak bajok, ha high-nál alacsonyabb a részletesség beállítása (dinamyc beállításnál esélyes h mediumra teszi!)

    ha nem emiatt van, akkor ez a kocsi, ezen a pályán lehet, hogy ilyen - műszerfalvilágítást nem lehet kapcsolni a játékban
  • Botond #106
    VGA igény nevetségesen alacsony, 970essel simán megy 4kban highon, ultrára már kiírja viszont, hogy kevés a vram. :D A mai patch javította a random beszaggatást is, már csak magával a játékkal van gond, én vhogy nem bírom megemészteni, hogy egy 30 fokos kanyarban is állóra kell fékezni a lambót, hogy elforduljon. Nevetséges. Gyönyörű a játék, de nevetséges, kapott egy uninstallt, majd az FH3nál visszatérünk rá.
  • benőmenő
    #105
    Igen a műszerfal és az esőaszélvédőn.gif nem igazán ér fel a köréjük épített hypehoz, de egy Grid: Autosport után én örülök, hogy legalább ilyen van.
    Ami feltűnt így pár óra után, hogy élesebb kanyarokban szinte minden autó kerekére kopott 4 évszakos Trabantgumi kerül és képesek kisodródni 40-50 km/h-nál is (pl. Abu Dhabiban a hosszú egyenesre ráfordulásnál).
    SSD-n nem vészes a pályák betöltése.
  • Szabi #104
    i5, 4gigás 960, 8giga ram, a játék 1080p-be és közepes grafikai beállításokkal indult.. hagytam is úgy, szépen stabilan megy :)

    a játék hangulata zseniális, sok-sok időt eltudok tölteni azzal is ahogy végighallgatom az autók infóit és körbejárom párszor :DD

    az irányítás jópofa, gémpados játéknak tökéletes, ahogy esőben a pocsolyák és a vizes ívek megdobják az autót az zseniális

    viszont a műszerfal belsőnézetben direkt ilyen fénytelen ?



    keresgéltem, de nem találtam lámpa kapcsolót.. :-/

    ja és gondolom a haldokló hdd-m miatt, de rohadt lassan tölt be, van hogy 2percig is tölt egy pályát... remélhetőleg ez majd ssd-vel javulni fog :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.05.07. 15:21:25
  • arty
    #103
    - ha demóként fogod fel, akkor egy fantasztikusan tartalmas bemutató, némi fizetős vagy grindelős karrierecskével
    - ha teljes játékként, pl szembeállítva egy NFS Shiftel... nos, a graf és a körítés akkor is tetszhet, de tartalmi szempontból egy vicc

    szerintem jópár kellemes órát jelenthet annak, akinek megfelel h gamepaddal ismerkedjen össze a szériával :) mondhatni korrekt kedvcsináló, bugokkal és a világ legszarabb körítésével (win10store). (én kritikusabb vagyok vele szemben, de jó lenne, ha minél több ember kipróbálná és leírná a winstore értékeléseinél, hogy mi volt vele a gondja. kapja csak a visszajelzést az ms/t10)

    szabi! ez milyen kifogás?! :D




    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.05.07. 13:51:48
  • Szabi #102
    Aki nem a C-re akarja letölteni, startmenű, majd kezdjétek el beírni hogy Tárterület és az új alkalmazások mentési helyét kell átállítani, egy gépresi után már sikerül is neki a D-re letöltenie.

    ja és a Forza Hub App ad egy ajándék GT-R-t :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.05.07. 13:53:08
  • benőmenő
    #101
    Az egész leginkább egy proof of concept dolognak tűnik. Jól fut, jól néz ki, élvezetes (lenne, ha támogatná a komrányokat) versenyezni, de a store és uwa dolog jelenleg akkora hányásfolt az egész élmény ingjén, hogy nem lehet nem észrevenni. Pénzt így akkor sem adnék érte, ha a teljes forza 6 tartalom benne lenne.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.05.07. 11:00:28
  • WinT
    #100
    Azt már akkor kitárgyaltátok, hogy fos a Win10 meg a store is, de a játék egyébként milyen? Én még csak fontolgatom az oprendszerre való áttérést, de kábé ez a játék lenne egyelőre az egyetlen ami mellette szól. Viszont ha nem túl nagy a szavatossága a cuccnak akkor még nem sietek vele annyira.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.05.07. 10:39:30
  • Krisztiam #99
    nézem a visszajátszást és kifagy..
  • grebber
    #98
    Ahhoz nem kell játszani semmivel. Jelen vagy az SG-n. MS Store fikázás a csapból is folyt folyik folyamatosan mert egy fos.
  • Fpocok
    #97
    A 2013as rész utóbbi idők egyik legszarabb játéka volt, amivel toltam, szóval...

    ¯\_(ツ)_/¯
  • grebber
    #96
    Ezzel lehet mérni fos store játékokat
  • Skypack
    #95
    Ránézésre mondtam 60nak, azt nem tudtam, hogy a fraps nem méri, a legtöbb játékhoz, azt használom, ezért mondtam.
  • grebber
    #94
    És az mióta működik a MS store játékoknál?
    Mert tudtommal MS Store cuccoknál nem megy + alapból a frpaps 456 éves és a dx12 nem is támogatott.

    Szóval nagyon kiváncsi vagyok, hogy te mégis hogy használod a Forzánál
  • Skypack
    #93
    Fraps
  • hangacsi
    #92
    Nekem Eset van a gépen és nekem sem kellett csinálni semmit.
  • Shep
    #91
    Hát nem tudom nekem csak úgy indult el, amúgy hibát írt és a hibakód alapján jutottam el a megoldáshoz.
  • yesname #90
    Nekem sem kellett bekapcsolni hozzá Kaspersky IS-nél.
  • Shep
    #89
    Dehogynem, Comodo-t használok már hosszú évek óta.
  • benőmenő
    #88
    Nekem a Norton Security elvileg kikapcsolta, mégis leszedte. Gondolom neked nem volt másik helyette?
    Valahol érthető, hogy az egységjúzert védeni akarják, de valóban elég sziszi-fuszi ez az egész vindóz bót.
  • Shep
    #87
    Ez mekkora egy mocsok. azért, hogy a letöltés elinduljon be kell kapcsolni a winfos beépített tűzfalát.
  • Krisztiam #86
    de szar ez a winfos store
  • grebber
    #85
    Ő a steam kontrollerre gondolt szerintem. Winstore cuccokhoz meg olyan support nincs.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.06. 09:02:39
  • Botond #84
    Kontrollerhez nem kell Steam. Viszi anélkül is simán a 360ast és az x1est is. Wireless és drótosan is.
  • benőmenő
    #83
    Az legalább elérhető Steamen is, csak a sok hrivnyawarezos rárepült.
  • grebber
    #82
    Merre voltál amikor a Rise of Tomb Raiderrel elindult a Win Strore fikázás.Ezek a problémak egytől egyig le voltak írva...
  • benőmenő
    #81
    Jelenleg semmilyen uwa-t nem lehet berakni steambe. Engem is idegesít.
  • Fpocok
    #80
    Eszem faszom megáll.
    Akkor hogy rakom be steam alá? Kéne a controller miatt.
  • benőmenő
    #79
    Nem. Van egy rejtett WindowsApps mappa, de abba rendszergazdaként sem enged belépni.