2074
  • titani
    #188
    Csíííítörrr ! :D
  • gregoryan
    #187
    Hali!

    van valami klán vagy valaki aki Coop-ban érdekelt lenne evvel a gammel játszani?
    Érdekelne és akkor venném meg eredetibe ha van kivel tolni.

    Thx
  • Ironman2
    #186
    Hallo!! Irtó lassan megy a craft,a bőrcserzésnél is perceket kell várni,mire egy leathert elkészít.Hiába van felnyomva a craft szorzó 10x-re.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.07. 16:44:02
  • Ironman2
    #185
    Igen,itt is belelógnak a falakba az élőlények,meg néha beakadok én is egy-két helyre ahonnan nem tudok kijönni.
  • PiszkosFred
    #184
    Akkor ideje megtanulni programoznia (vagy mit tudom en mit csinalnak egy ilyen motorral, kalapalnia, hegesztenie, barmi) mind a ket csapatnak. :)
  • Ironman2
    #183
    Ugyanaz a motor hajtja mindkettőt.
  • Ironman2
    #182
    Jó,mert ők is a strakpanzer szerverén játszanak :)
  • Ainz
    #181
    Én starkpanzer videóit néztem, mert nekem azok tetszenek (anno ARK-ot is nála néztem)
    PiszkosFrednek igaza van.. ez a játék még nem jó, de az lehet, ha dolgoznak még rajta.
    Jelenleg pl a rabszolgák is csal állnak mint fasz a lakodalomba 1-2 kivételtől eltekintve, meg rengeteg animációs bug stb.
    De ha ez is lesz olyan mint az ARK, akkor év végén tuti megveszem.
  • PiszkosFred
    #180
    Abban igaza van, hogy jelenleg a Conan nagyon kezdetleges fazisban van. Primitvnek nem neveznem (ostobasag lenne), mert annal mar most sokkal tobbet tud, mint ahogy azt az elmult 1-2 het hirei/kommentjei alapjan gondolna az ember. Az mar mas kerdes, hogy o, a hazai hc rpg fog(ad)atlan autista prokatora mi a szart akar egy, minden altala kovetelt elvvel szoges ellentetben allo jatektol, de hat ez van. Fizika speciel van a Conanban, nem veszes annyira, ellentetben a mozgas animaciokkal es egyeb alapveto informaciok kozlesevel, mert azokon van mit javitani.

    Az jatek alapkoncepcioja jo, a megoldasok is erdekesek (bar egyelore kevesnek tunnek), es van az egeszben fantazia, csak kurva gyorsan rendbe kell tenni a motor hulyesegeit es fokozatosan ki kell boviteni az elerheto/hasznalhato lehetosegek (aka a kontent) szamat. Aztan nem lesz itt gond. Jelenleg viszont ez sem tud tobbet, mint a kortars survival jatekok, sot... mivel most indult, a tobbiek pedig az elmult evek alatt kiforrtak/fejlodtek, igy van mit bepotolni a Conan reszerol.

    Az ARK-t - barmennyire is oruletbe kerget mindenkit az a nagyon szarul osszerakott motor alatta - nem lehet jelenleg egy lapon emliteni a Conannal, fenyevekre van tole. De, eljon az az ido par honap, max egy even belul, amikor a Conan fel tud majd zarkozni es megfelelo fejlesztesekkel komoly kihivoja lehet.

    Egyebkent megis csak early accesrol beszelunk, csodat ne varjunk, meg csak most fejlesztik - ez mekkora kamu duma egyebkent, fejlesztok imadnak ezzel takarozni :) Az, hogy nem er meg jelen allapotaban 30 eurot, az viszont szamomra nem kerdes. Pina es csocsok ide vagy oda.
  • Although
    #179
    Nem olyasmit kritizálok ami az early acces miatt van nem bug vagy lag vagy rossz hajficsőr. Pont rossz helyen magyarázol, nem hagytam ott a AOC-t akkor se amikor még bugos volt, mert láttam benne az értéket, volt alap amit csak javítani kellett. Ezen nincs mit javítani. De örülök, hogy tetszik neked. Az a lényeg.
  • ratgab
    #178
    Szerintem ne reménykedj.
  • Ironman2
    #177
    Azok kész játékok,majd ha ezek is készen lesznek akkor lehet kritizálni őket! Amíg korai megjelenésű,addig csak jelenteni kell a hibákat,és ha megvetted akkor tolni,és tolni.
  • Ironman2
    #176
    Annyira szar hogy az ARK van az 5. helyen,a Conan meg a 10.helyen a legjátszottabbak listáján steamen,ahhoz képest hogy early acces mindkettő még.Az ARK hamarosan teljes verzió lesz,még ebben az évben szeretnének belerakni minden tartalmat,és akkor már csak a hibajavításokkal foglalkoznak majd.A Conan most indult,egész jópofás,de hát csak az tudja aki játszott is vele.Ide még rengeteg tartalom jöhet majd.Tegnap is jött patch hozzá,meg ma is.
  • Ironman2
    #175
    Jó,de a magyarok közül ennek van most a legnagyobb nézettsége azért linkeltem be,más is szereti nézni.
  • Although
    #174
    Pár hónapja véletlenül néztem a GTA részek összehasonlításáról egy videot a fizikáról. Nem mintha nagyon érdekelt volna, de a visszafejlődés látványos volt. Itt is az.
  • Although
    #173
    Hát nagyon nagyon primitív játék. Az AOC-ba komolyabb fizika van mint ebben, esésre, mindenre. Nem is tudom, gondolkodnom se kell rajta, 2 Ft-ot nem adnék érte. Gondolom az ARK meg a többi pont ennyit ér mint ez. Elértük a mélypontot. Innen remélhetőleg csak felfele vezet az út egy nap.
  • Daditsx
    #172
    Kismillióan steam-elik. Felesleges belinkelni XD
  • Ironman2
    #171
    Élő adás ismét Xefande-től:

  • Norbertboy
    #170
    ARK-ot 8 euro környékén már lehet kapni, szal türelem. ;-)
  • PiszkosFred
    #169
    Van mar szolgaltato es igen, az igeret szerint atviszik a karaktereket/progresst. Tegnap neztem twitteren az ezzel kapcsolatos uj infokat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.02.06. 14:37:46
  • Gilmoor
    #168
    Most, hogy leállították a hivatalos szervereket és kérdéses, hogy át tudják -e vinni az új (egyelőre még nem létező) szolgáltatóhoz az adatokat, kissé bizonytalanná vállt a helyzetük.
  • Daditsx
    #167
    Az attól függ mennyi idő mire kijavítják a sok bug-ot. Lehet 1 évet is várhatsz rá. :)
    De az is lehet, hogy drágább lesz :)
  • Ironman2
    #166
    Én is csak a tavaszi leárazásig nyomom a törttel,vagy ha közben nem gondolják meg magukat,és nem viszik le az árát,azért 9000 ft-ot még nem adok érte ha nemsokára lesz 6000 is.
  • Daditsx
    #165
    Ha lagg gondod van akkor már rosszul tetted fel az első kérdést.
    Ha nézelődtél kicsit a játék után akkor tudnod kéne, hogy a játékkal van a gond.
  • petyike11
    #164
    Nekem egy AMD X8 FX-8350 4GHz em van meg egy R7 260x VGAm és laggolok nagyon
  • Daditsx
    #163
    Én még nem játszottam vele, csak ismerkedek vele. Ami a videók nézéséből áll ki. Jelenleg töltődik lefele a tört változat, hogy saját élményt is átéljek. :)
    Nem tudom mit tartalmaz az endgame. Amit eddig láttam az elég kevés tartalmilag. És szerintem hamar rá lehet unni.
  • Ironman2
    #162
    Egyébként rohadt jó,az ARK-ban dinokat kell tamelni,itt meg rabszolgákat.DD Meg is választhatod melyiket hagyod meg,és melyiket gyilkolod le.Nemtudom mennyit lehet tartani egyszerre,erre kiváncsi lennék.
  • Ironman2
    #161
    Ja most megy Xefande-ék élő adása is:

    https://www.youtube.com/watch?v=qTWV-jETHxc
  • Daditsx
    #160
    Bunkósbot+kötél a befogáshoz. Aztán van egy építmény amivel be kell törni. De nézzél videót róla az sokat segít. :)
  • Ironman2
    #159
    Valaki majd irja le hogyan kell rabszolgává tenni az NPC-ket,és befogni őket dolgozni.Most megint felbaszta az agyamat a játék,beakadok egy sziklába,és kinyir egy nyaknélküli.Imp vagy mi a neve.Harvest szorzót is kicsit felnyomtam,de nem akarok csalni az admin felülettel,élvezni akarom a játékot.
  • Daditsx
    #158
    Mért kérded?
    Az AMD VGA az oké játékban, de a CPU az már nem. Sajna nagyon le van maradva fejlődésbe.
  • Ironman2
    #157
    Szőke Barbár:

  • Ironman2
    #156
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként singleplayerben ott az admin panel,mindent elérünk kapásból.Csak súgtam,de úgy nem ér játszani ám!!
  • petyike11
    #155
    Valaki játszik amd-s configal? értem ez alatt a CPU-t éls a VGA-t.
  • Ironman2
    #154
    Nem mennek a hivatalos szerverek:

    Ezért
  • Ironman2
    #153
    Nem rossz,csak rohadt sokat kell gyüjtögetni ebben is,bár hála istennek vannak itt is szorzók szinte mindenre,így könnyebb játszani.Én rögtön azt állítottam be hogy ne vesszenek el a cuccaim ha meghalok,elég kényelmetlen az elején.De hát minden játék így indul,csak itt még jobban szenved az ember.Dinok helyett az idegesítő teknősemberek,meg nyaknélküliek rohannak rád,ha meg tábor közelébe érsz,akkor meg az ottlévő törzsek.
  • Tirion
    #152
    én 13 percig bírtam :D nem ezt nézni hanem játszani :D

    -10k FT :P
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.02.05. 13:08:44
  • Ironman2
    #151
    8 órás stream aki most szeretne megismerkedni a játékkal:

  • PiszkosFred
    #150
    Ehetsz bogarakat is bokrokrol szedve, (ahonnan a rostot is szeded) de a sult hus tobb telitettseget okoz.
    Viz szokott gond lenni eleinte, amig el nem er az ember az elso oazisig, onnantol setagalopp.
  • Ironman2
    #149
    Most komolyan! Egy tábortűzhöz félóráig szedegetem az 50 faágat,sőt máshoz is kell közben.Kaját meg nem találok,gondolom sütögetni kell,vizet azt tudok inni,hála istennek.