2074
  • Although
    #68
    Vedd figyelembe, early access, meglennék lepve ha nem bughalmaz lenne az egész.
  • Ironman2
    #67
    Január 31,reggel 6 órakor jön a kávé mellé a játék!

  • PiszkosFred
    #66
    Ez nem szerepjatek, ez egy generic sandbox survival klon, a jatekoson mulik minden.
  • Although
    #65
    Elvileg van minden a loréban, Temple of Set, Priest of Mitra, Bear Shaman. Van hybrid, van light med és heavy lehetőség is alapból, van necro és demon idéző is. Hogy mi lesz ebből a játékba. Nem tudom. Majd ha kész lesz 2 év múlva :D, akkor megnézem, mit alkotott Joel barátunk és csapata. De miután az Aocba beszélő vérfarkasokat is rakott, amitől a régi conanos haver ki is bukott akivel játszottam. Így azt mondom emberünk bármire képes. :) így tippelni és fogadni se fogadnék semmire :)
  • Tirion
    #64
    ha mindenki melee karakter lesz az úgy hamar unalmassá válik majd....

    hiányolom a classokat és talenteket ,skilleket,tulajdonság pontokat
  • Although
    #63
    Ez egy más világ komplett az egyik legrégebbi fantasy world. Varázslatos az Age of Conaba csodálatosan megjelenítették. Kíváncsi leszek majd egy régi aoc fan mit fog írni erről, mennyire él a világ ahogy Howard regényeibe. :) Joelről meg van a véleményem, mikor lezártam a játékot, akkor már ő volt. De majd kiderül.
  • PiszkosFred
    #62
    Pont ez jutott eszembe, hogy eppen lehetne egy Ark tematikus DLC, vagy egy teljes konverzio (mint a prim+) is ennyi erovel. De, ket het is kiderul, maximum megy a levesbe, mint a tobbi tucatnyi survival probalkozas a 2-3 nagy mellett.
  • Ironman2
    #61
    Inkább olyan hibák lesznek ami az Unreal4 engine sajátosságai,és az ARK-nál előjön.Elsősorban az optimalizáltságra gondolok (laggok,mikrostuttering),másodsorban a grafikai glitchek,falakba belelógó tárgyak,emberek,harmadsorban pedig a későn kirajzolódó textúrák.Ezek tuti mind jelen lesznek.Erre fel kell készülni már most.Egyébként akinek megy az ARK,annak ez is menni fog.El is mehetett volna DLC-nek,annyira hasonlít rá.
  • Although
    #60
    Azért gondoljátok át a videok egy része alapján ez tényleg early access :) Inkább bosszankodás lesz sok pénzért az elején, ki tudja meddig. :)
  • Ainz
    #59
    Hát jobban örültem volna, ha kicsit olcsóbb, de ez van.
  • Ironman2
    #58
    Most olvasom 30 euróról beszélnek a fórumon,és nem lesz havidij!
  • PiszkosFred
    #57
    #47
  • Ainz
    #56
    Nincs infó a játék áráról ? Mert nagyon nem tudok dönteni, hogy ez vagy az ARK ? vagy mindkettö :D
  • PiszkosFred
    #55
    Hat, sok ismeros ajanlotta mar, de sajnos egyelore se energia, se ido. Talan majd nyugdijaskent utban a Marsra egy wellnes hetvegere elolvasom oket az ursikloban, addig nem hiszem, hogy lesz ra idom. :)
  • Ironman2
    #54
    Na,akkor ez érdekes lesz,mert szövetkezni kell a többiekkel hogy minél előbb lerohanjuk azt a törzset amelyik ezt előidézi.Bár én nem vagyok oda a pvp-ért,de ezért majd kipróbálnám.
  • fluency
    #53
    Kár. :)
    Én gyerekként olvastam Howard könyveket, ami megjelent és nagyon jók.
  • fluency
    #52
    Valami olyat olvastam, hogy ha elkezdesz megidézni egy Avatart, azt a világon mindeki látja...szóval van esély arra, hogy nem tudod megidézni simán.
    Ahhh: "In the interest of balance, players who choose to summon these gargantuan weapons are made "uniquely" vulnerable during the summoning period, and as such can been seen from almost anywhere on the map. "
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2017.01.21. 12:26:27
  • PiszkosFred
    #51
    Sajnos szegyenszemre teljesen kimaradt nalam ez a vilag. Anno fiatalon lattam a Schwarzenegger fele Conan filmeket, meg jatszottam egy kevesett a csufos veget ert Age of Conannal, de ennyi, ez pedig kvazi semmire sem eleg, tenyleg hulye vagyok a vilagahoz :D Viszont a gameplay az tetszik, bar szerintem par evvel kesobb jelenik meg, mint ertelme lenne, de talan meg kestek vele el nagyon.
  • Ironman2
    #50
    Szerintem nem lesz olyan egyszerű megidézni ilyen dögöt,mert akkor nulla értelme lenne az egész épitkezésnek.Megint órákig gyüjteni a nyersanyagokat,nagy nehezen összedobni egy bázist,erre jön egy monstrum,és földbe tiporja az egészet.Ezek ellen sehova nincs menekvés.Vagy talán az lesz a dolgunk hogy megakadályozzuk bármi áron hogy valamelyik törzs megidézzen egy ilyet? Akkor izgalmas lesz a dolog.Ha mi idézzük meg,akkor a mi területünket nem rombolja le?
  • fluency
    #49
    Ejnye-bejnye Fred, nem olvastál még Robert E Howard könyveket...?
    Van abban (ebben) a világban elég sok minden, hiszen ő alkotta meg a heroikus fantasy műfajt. :)
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2017.01.21. 12:09:50
  • PiszkosFred
    #48
    "amúgy itt mindenki barbár lesz? nem lesznek mágusok vagy papok, tolvajok, sámánok stb? mindenki harcos és kész?"

    Nem tudom, sajnos nem ismerem a mitologiai hatteret, a Conan vilaga szamomra - tajekozatlansagom miatt csak feluletesen szemlelve - egy szandalos, veres, csocsos-dugos, kardozos, magias "bele mindenbol sokat" high fantasy :) Ami miatt erdekel a jatek, az a gameplay elemek (a survival stilus) es a helyszin/korszak (fantasy es nem cyberpunk vagy zombi).
  • fluency
    #47
    Akit érdekel:
    ICYMI, #ConanExiles will retail at 29.99 at PC Early Access release on January 31st!/Twitter
  • Ironman2
    #46
    Itt az összes info mindenről ami a játékban lesz!

    https://steamcommunity.com/app/440900/discussions/0/350533172691878847/

    egyébként saját állatok is lesznek,szelidithetők
  • Tirion
    #45
    skillek lesznek? vagy nagy ütés+ kis ütés és annyi? tulajdonságok? én alig találok infót
  • Tirion
    #44
    de az csak valami NPC
  • Ironman2
    #43
    Ott volt egy sámán aki megidézte azt a nagy dögöt
  • Tirion
    #42
    ezek a dinnyényi vérgolyó darabok meg szétrobbanó emberi testek elég gagyisztikusan hatnak így 2017 ben

    amúgy itt mindenki barbár lesz? nem lesznek mágusok vagy papok, tolvajok, sámánok stb? mindenki harcos és kész?
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.01.20. 23:29:05
  • Ironman2
    #41
    Aztakurva!!!
    Leesett most az állam rendesen!!! Hú ez első napi vétel lesz nekem,remélem nem 40-50 euro lesz,maradnak a 25 euros ár mellett mint az új hasonló játékok.Ezeket a titánokat szerintem csak megidézni lehet úgy mint az ARK-ban.Egyébként meg ugyanaz a grafika,kerestem is az obeliszkeket rajta,de ez nem az a játék.DD
  • PiszkosFred
    #40
  • Ironman2
    #39
    Jan 31-én nem,de febr.1-én biztos meglesz nékem!!! Akinek megy az ARK rendesen,annak ez is menni fog!
  • Ironman2
    #38
    Teljes modtámogatást fog kapni a játék!

    Ugyanaz lesz mint az ARK-ban,le kell tölteni az Unreal Development Kit-et,és szépen lehet mindent megváltoztatni a játékban,állatokat,szörnyeket,időjárást..stb

    http://www.pcgamer.com/conan-exiles-to-get-full-mod-support-on-pc
  • Ironman2
    #37
    Megint az a fránya videókártya.Egyébként nekem gtx650-em van,még a minimumot se éri el.De szerintem hülyeség hogy azon nem fog futni rendesen.Az ARK-ot is simán viszi medium beállításokon.
  • Ironman2
    #36
    Megjött ma a rendszerkövetelmény:


    MINIMUM:
    OS: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
    Processor: Intel Core i3 3.0 GHz or AMD equivalent
    Memory: 4 GB RAM
    Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) or AMD equivalent
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 35 GB available space

    RECOMMENDED (FOR RUNNING THE GAME ON ULTRA):
    OS: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
    Processor: Intel Core i5/i7 3.0 GHz or AMD equivalent
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: nVidia GeForce GTX 1070 or AMD equivalent
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 35 GB available space
  • Ironman2
    #35
    Még az airdropokat is ugyanúgy jelzi mint az ARK-ban,25-ös hozzászólásban lévő videó 0.58 mp
  • Tirion
    #34
    azt nem ismerem,de ez a Funcom elég hírhedt :(( az előző Conant megszívtam régen
  • Ironman2
    #33
    Inkább az ARK-ra hasonlít a legjobban,abban is a Scorched Earth,egy az egyben ugyanaz!
  • Tirion
    #32
    hát ez a Conan fullra másolta a Rust építkezését! még az elemek is ugyanazok :D csak más a grafikja
  • BarneyK
    #31
    Hát nekem egy az egyben az Ark jutott eszembe.. utána a Rust.
    Tehát szerintem kb olyasmi lehez ez is, bár ez az item group a tanulás esetén jó dolog. Meg hogy ott törik a kő, ahol ütöd.
    De persze kíváncsi leszek, hogy jövőre mi lesz ebből.
  • Torzonborz
    #30
    " nem teljesen debil játék mint vártam"
    Nem e? :D
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2016.12.14. 18:02:12
  • Although
    #29
    Ránéztem. Bár személy szerint már egy percre se fogok bennük bízni.
    De.
    - Sekélyes szegényes felszerelés a karakterre. Védhető, nem ez a lényeg.
    - Érdekes crafting
    - Érdekes resource.
    - Meglepetésre eddig nem teljesen debil játék mint vártam.
    Steam szerint early acces stádium. Nem értek hozzá a haj fizika az ilyenek kell legyen egy ebben a stádiumban levő játéknál vagy sem. De a látottak alapján még 1 év kb. ?