2074
  • Ironman2
    #148
    Balfaszok voltak a Funcomnál,ezért került ki steamre a denuvo nélküli változat!
  • Ironman2
    #147
    Én majd a tavaszi leárazásnál megveszem,addig sokallom érte a 30 eurot
  • Ironman2
    #146
    Most már a tört is ott tart ahol az eredeti,simán fel tudták patchelni a tegnapi változatra,csak annyi hogy nem lehet szerverre menni vele.Nincs benne denuvo,mert egy korábbi változatot használtak alapul.
  • thrayel
    #145
    Sziasztok,

    Ha érdekel valakit, hostolunk egy 40 fős, full magyar PvP szerót.

    IP cím: 89.163.204.68:38316
    Név: (HUN) Magyar / Hungarian Conan Exiles
    Tanácsos nem a játék szerver keresőjéből próbálkozni, mivel az eléggé hiányos.
    Steam bal felső sarkában "Nézet/View" opcióra kattintsatok rá, a legördülő menüből válasszátok ki a a "Szerverek/Servers" opciót. Kattintsatok a "Kedvencek / Favourites" fülre, jobbklikk bárhova, Addolás IP alapján. Bemásoljátok a fenti címet, frissítitek a listát, és lehet csatlakozni.
    Igény szerint TS-t is bérelhetünk a szerverhez.

    Facebook csoportunk is van, ahol aktuális patch note-okat fordítunk, illetve igyekszünk hasznos infokkal szolgálni. Ha maga a szeró nem is érdekel valakit, érdemes lehet felnézni szerót keresni, kérdezni, diskurálni :)
    https://www.facebook.com/groups/1419235771460920/
  • kill3r21
    #144
    Na én kaptam egy példányt a készítőktől, de atyaég, néha nagyon lemegy az fps 12-13, és ez majd minden beállitás mellett!
    Szóval ezzel még várnom kell :)
  • Although
    #143
    Így van, ha nincs igény színvonalra, akkor a cégek nem is fognak bele ölni pénzt sem, minek anélkül is befolyik ami kell. A funcom az a cég amin ez tökéletesen lemérhető. A cég mely egykor Longest journey-t, Dreamfall-t majd talán az utolsó igazán minőségi mmo-t a TSW-t valamint egy nagyon jó Age of conant adott ki legalábbis 2010-re már jó lett, mára előbb egy Park majd most pont olyan játékot ad ki mint a többiek. Az a cég ahol ez a Joel fiú, a lábát se tehette volna be mikor egy Ragnar Tornquist volt a színvonal.
  • Gilmoor
    #142
    30 euró...
    Én ugyan nem vásároltam meg, de amit eddig leszűrtem a videókból, live közvetítésekből, az alapján az a benyomásom, hogy ha csak nincs egy összeszokott (legalább 3 főt számláló) baráti társaságod, akik egy hullámhosszon élik a szabadidejüket, akkor kevés sikerélményed lesz benne.
    Redditen kilogikázták az alapvető balance hibát a játékban: hamarabb meg van az acél fegyver, mintsem hogy megfelelő védelmet tudnál építeni egy acél fegyveres raid csapat ellen. Szóval hosszú távra nem érdemes tervezni. Ugyan akkor a Rustra jellemző K.O.S. működik a játékban, nincs a program által vezérelt semleges zóna... valahogy a Conan sztorikban sem volt végtelen a vadon, azért voltak városok vagy legalább falvak, ahol viszonylagos békében lehetett élni. Technikai okok miatt nem valószínű, hogy a játékosok (teoretikusan persze) képesek lennének ezt a szerepet átvállalni az NPC-ket irányító géptől, ezért nem tartom valószínűnek, hogy ez a játék többet adna min a Rust vagy Ark.
    - Csak a kosztüm más, de a színészek pont annyira képzettek, mint bármely hasonszőrű túlélő játékban. Vagy hogy jobban értsétek ezt a hasonlatot, adj rá egy középkori jelmezt egy járókelőre és egy színészre. Amíg nem mozdulnak meg, addig nem sok különbség lesz.. de a tartalom hiánya az idő múlásával egyre kontrasztosabb lesz egy "járókelő" esetében... (ott vannak például a live RPG események, van aki komolyan gondolja, de attól még roppant nevetségesek tudnak lenni)
    Az a szomorú, hogy generációk nőnek fel az olyan játékprogramokon, amik ennyire ingerszegények. Nekik ez a természetes, és már észre sem veszik a különbséget. A tartalom helyét átveszi a gore block mérete és a nudity.
  • Random_
    #141
    Nekem eredetiben van meg, de még csak fél órát játszottam vele.
  • sata75
    #140
    Akartam kérdezni van-e itt olyan akinek megvan eredetiben, egy esetleges coophoz? Vagy csak a tört van mindenkinek?
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2017.02.03. 06:00:04
  • Ironman2
    #139
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?p=1386128#p1386128
    de nézegesd inkább a topikot,ez elég szar helyre van felrakva,Kortal még avval dolgozik,amit a #125-ben belinkeltem,de hamarosan rakja fel az updatet ő is,és ugy fog menni a szerver.Van egy steamrip-es változat,de az denuvos már azt irják,a Kortal féle nem Denuvos,az a kiszivárogtatott jan 18-i verzió (stabil)
    innen kell letölteni az openloados fájlokat,mert ezek gyorsan lejönnek:
    Kortal féle DRM mentes verzió:
    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?p=1385962#p1385962

    inditás a launcherrel! ha offlinet választasz,egyből a szerverre megy,szóval patchre még várni kell,majd valami jobb helyre felrakják


    Gyertek inkább ide,aki még fontolja a vételt,mert nehogy picsán legyünk rúgva:

    Antidenuvo topik
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.02. 21:56:34
  • fantomvampire
    #138
    Szia!

    Dobnál egy linket a patch-hez ?
    Köszi :)
  • Ironman2
    #137
    Van már friss patch a leaked verzióhoz,de olyan hülye helyre van feltéve hogy a NOD duplán letiltotta a helyet.DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LOL! Már megy a Kortal szerver,az online-ra kell nyomni a launcherben,kicsit várni a menüben,és magától rákapcsolódik egy idő után,már láttam is valakit,de nagyon gusztustalan volt elöttem.DD 70 playeres amúgy

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.02. 20:04:58
  • drop
    #136
    köszi néztem vannak hibák benne de nem olyan rossz találtam egy helyet kb cheat mert két oldalt viz ot krokodil meg törpe dög fészekkel instant hús
  • Random_
    #135
    Hmm nagyon népszerűek a női karakterek ebben a játékban, talán azért mert nagyon részletesen kidolgozottak? :D
  • PiszkosFred
    #134
    Holnap meselj/irj majd kerlek az Arkhoz viszonyitva, az a beszamolo nekem tokeletesen eleg lesz tampontnak. Az eddigi beszamolok alapjan eddig nem vettem meg (helyette vettem SE-t joarasitva) :) - tolteni meg nem fogok, se ido, se energia, se savszel annyi.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.02.02. 15:38:53
  • Ironman2
    #133
    Ez egy kiszivárgott jan.18-i verzió,(ali crackemu van rajta),amin még nem volt a Denuvo.Amúgy tökéletesen müködik offlineban.Localt is lehet inditani,nemtudom tudnak-e rá csatlakozni.Update ebből nem lesz,szóval próbálkozni jó vele.Teljes verzió amúgy,kicsomagolva 33 gb.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.02. 15:27:35
  • Fehercsoki
    #132
    Fel is törték? Pedig Denuvo van rajta.
  • Ironman2
    #131
    Nemtudom a mostani verzióban milyenek az állatok mozgásai,de itt a törtben,egy kabaré az egész.pl:a farkas előttem vágott le egy break-et.Másik meg az hogy kézzel simán kiütöm őket.Jött ilyen goblinszerü lény,azt is kiütöttem simán.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.02. 14:57:17
  • Gilmoor
    #130
    De miért ezt a nevet adták a játéknak? Miért "Conan" ? Nem mai gyerek lévén, volt alkalmam annak idején úgy örülni a Conan filmeknek, ahogy azt akkoriban megérdemelte. De ezt valahogy nem érzem közel az akkori filmek hangulatához még akkor sem, ha eltekintek az eltelt idő megszépítő hatásától. Miért nem Rust Exile például?
  • Ironman2
    #129
    Remekül mukodik,de csak localban indit singlét a wirág,coopban asszem lehet tolni.Igaz már kiakadt egyszer,de másodszorra már továbbment.
  • Ironman2
    #128
    Előbb fel kéne öltöznöm,nem?

  • vear
    #127
    Én arra számítottam, hogy fogják a Conan-t és lecsupaszítják, sandboxosítják, meg a grafikát frissítik. Mivel az már egy kész játék, a sok hibát is eleve ki lehetett volna kerülni...
  • Torzonborz
    #126
    Izé, steamen van refund feltéve ha nem léped túl a 2 órányi játékidőt, nem?
    Lehet próbálni.
    Már aki akarja ezt ...az...izét.
  • Ironman2
    #125
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dicsak!! Van egy működő változat,még mielőtt hozzárakták a Denuvot,törten már nyomják ezerrel,és van Kortalon tört szeró hozzá,meglessük,van torrent is
    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=70450&start=60
    (lentebb vannak gyors openloados letöltések! többször kell klikkelni a free download gombra!! a torrent eléggé lassú!)
    Kortal fórum:
    http://kortal.org/smf/games-with-dedicated-servers/conan-exiles-download/

    Ja,és azt irják hogy a Denuvo miatt,nem lesz update,csak ez az egy változat megy singlébe,és törtön is!!!
    Gondolom sokan ki akarják próbálni vétel elött

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.02. 11:55:12
  • NiGhTM4R3
    #124
    Azt a mozgásanimációnak csúfolt borzalmat is említsük meg, ez a játék egy kalap szar.
  • Ironman2
    #123
    Na majd megnézem én is a videót.
  • Torzonborz
    #122
    "milyen lehet"
    Szar.
    Most néztem végig Paplovag 2 órás streamjét. Borzalmas az egész. Tényleg nincs rá jobb szó.
    A grafika hányadék, a 9 éves AoC szebb.
    A harcrendszer egy vicc.
    A craftnak nevezett valami egy kabaré.
    A többi meg...ehh nem is érdemes a taglalni.
  • TDC Geronimo
    #121
    Hát igen mi ott voltunk az AoC indulásánál. Az nevében ugyan nem early access volt, de állapotát tekintve igen. El se tudom képzelni, ha ezt annak hívják milyen lehet :D
  • Although
    #120
    Emberek nem tanulnak, a funcom kis cég. Ha azt mondom még egy év mire egyáltalán érdemes lesz benézni akkor az úgy van :D Ráadásul hihetetlen a Conan után aminél ugyanez volt 2008-ban a kurva anyjukba el voltak küldve. Nekem szerencsém volt 2009 közepén kezdtem akkor már látszott korunk egyik legnehezebb szerepjátéka lesz. Az is fél év volt mire elértem a lv80 -at majdnem. De a lényeg utána jött 2-3 csodálatos év, soha nem felejthető kalandokkal, ami beég az ember emlékezetébe. Talán rátok is ez vár majd 1-2 év múlva :D
  • Ironman2
    #119
    Játékmenetben van valami érdekesség,ami egyedivé teszi? Hogy jönnek elő a bossok itt? Ki tudja megidézni?
  • petyike11
    #118
    Igen újra indítottam lefrissítettem a VGA drivert is és még mindig fentáll a probléma.
  • Tirion
    #117
    szóval kezdjük az elején: beállítod a keyboardot és a fele nem működik.....először akadt a controllerrel azt kihúztam, nemjó ,restart gép és még mindig nem jó....balra nyíl jobbra megy, a numerikust nem érzékeli stb

    LAG LAG és LAG

    a grafika fröccsöntött,/távoli dolgok elmennek,de közelre Ultrán is joke/ a harc egy vicc a gyűjtögetés ARK-ból lopott, a mozgások mondjuk jól néznek ki ,de a körbe-körbe kergetőzéses combat is megmosolyogtató
    van benne 3 féle harci kézmuzdulat kb

    minden bugos, texturákba ragadsz, mobok állnak, vagy szintén beragadnak

    nem hazudok 12 perc után kikapcsoltam az első oázisnál
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.02.01. 20:49:55
  • Since
    #116
    Feladatkezelő mit mutat? Mennyire használja ki a CPU-t memóriát? Szerintem elégnek kéne hogy legyen... Legújabb VGA driver van a gépeden? A játék installálása után újraindítottad a gépedet? Nekem az elején volt ilyen problémám hogy nagyon szaggatott, és egy gép restart megoldotta és azóta stabilan megy.
  • Since
    #115
    Igazából early access, csupán ennyi :) Mondjuk ha az ARK-hoz kellene hasonlítanom akkor ég és föld a különbség az ARK javára. Legfontosabb negatívumok : az official servereken egyszerűen nem lehet játszani, annyira lagol, úgyhogy én sima privát serverre mentem és elsőkörben PVE módban játszom hogy megtanuljam az alapokat. Mobok eszméletlenül bugosak... Beragadnak a környezetbe, és nem tudod őket "lerázni". Ha megölsz egy mobot helyette 4 spawnol rögtön és ha egyedül vagy akkor insta halál. Leraktam két ládát, telepakoltam cuccokkal, és egy idő után eltűnt a láda a benne lévő cuccokkal. Talán ezek a legnagyobb problémák jelenleg :)
  • petyike11
    #114
    Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy futtatom a játékot singleben és egy 3 perc múlva szaggat a játék plusz a hang is olyan mintha kontaktolna. (low grafikán is) a gépem confja : CPU: AMD X8 FX-8350 4GHz AM3+ // RAM: Kingston 2x 4GB DDR3 1600MHz HX316C10F/4 // VGA: SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 PCIE // OPrendszer win 10 HOME 64bit. Valaki vmi ötlet?
  • Ironman2
    #113
    Részleteket lehetne tudni,miért kritikán aluli? Más is kiváncsi rá!
  • Tirion
    #112
    jesszusom ez mi? megvettem bár ne tettem volna :( a játék kritikán aluli
    a készítők menjenek a sunyiba,hogy volt arcuk ezt mégha early acces is /hát persze/ kiadni :(
  • Since
    #111
    Én megvettem egy haverommal, nem hivatalos szerveren játszunk mert a hivatalos eléggé laggol, gondolom a fejlesztők már dolgoznak az ügyön.
  • BarneyK
    #110
    Aham, most látom én is :) Másnak is GBP-ben írja? Mert nekem a kuponnal 21.6 GBP.
    Valaki megvette már? Játszotok már vele? :)
  • Torzonborz
    #109
    Steames CE kulcsot adnak, én is vettem már ott jó pár steames játékot.