2074
  • drop
    #388
    nagyon jó,steam fórumon van egy fejlesztő elég sokat írogat lehet neki kéne közvetlen írni
  • DevLupius
    #387
    Rákérdeztem a fejlesztőknél, nem válaszoltak, utánaolvastam és kiderült, hogy az Olaszok háborognak, hogy a Lengyel nyelv benne van, ők meg nem kapnak hozzá fordítást, nekik kell megcsinálni ha szeretnének.
    Ebből kiindulva nekünk semmi esélyünk, hogy ők megcsinálják, talán mint az ARK-ba bele lehet majd rakatni.
    Múlt héten volt egy kis szabadidőm, és mivel nekem a programozás-adatbázis kezelés a hobbim így, szétkaptam a fájlokat és betöltöttem adatbázisba amiben már azt csinálok amit csak szeretnék. (igaz egyedi azonosító nélkül kicsit nehéz volt)
    A lényeg a lényeg, az összes szöveg most 6000 sor, viszont vannak benne igen hosszú leírások is. (minden tárgynak külön leírás amit az Info gombbal lehet megnézni a játékba)
    Jelenleg az UI-t fordítom, az itmes- be belekezdtem,a core és dialog várat magára.
    Mint már írtam ha van kedve segíteni valakinek, feldobom a szövegeket egy excel munkafüzetbe és gyorsan lefordíthatjuk azokat.
    Mivel ez is egy alpha játék és elég sűrűn a változnak a fájlok, ezért a magyarítás fájljait is folyton újra kell generálni, de úgy néz ki itt is sikerült automatizálnom ez a folyamatot és pár perc alatt megvagyok vele.
    Ez EAC nem panaszkodik, a tesztek sikeresek voltak, amint használható lesz megosztom, de a játék még annyira hibás, hogy jelen verzióban nem is működik egy hiba miatt az items localization tábla betöltése.
  • fluency
    #386
    Ez egy dragon. Már láttam több videóban is, ennek mindig többen mentek neki. Van elvileg ennek Bone verziója is. :)
  • PiszkosFred
    #385
    Hivatalos listaban a (keszulo) nyelvek kozott sajnos nem lattam, bar leszamitva a par mondatos lore-t - amely a neten is megtalalhato - nincs is ra egyelore szukseg. Nem azert, "mert tanuljon meg az ember angolul, ha erteni akarja amivel jatszik", hanem mert nagyon keves szoveg van a jatekban. Se tooltip, se reszletesebb utmutato, semmi, egyelore mindent magadnak kell kitapasztalni (vagy a neten keresni rola infot). Ami nem baj, de pont emiatt univerzalis a dolog, analfabetak is megertik a jelzeseket :)

    (viszont ha nem privat szerveren jatszik az ember, hanem officialon, akkor angolul tudni nem art, mert elegge elenk a kozossegi elet a szervereken jelenleg - van par vpnt hasznalo japan/thai/kinai gyerek is, de azok az igeretek szerint repulnek, nem hiaba van az eu szerverekrol kitiltva minden azsiai jatekos, most is telibeszartak a legtobb hivatalos szervert az exploitokkal es a foundation npc/resource spawn blokkasaikkal)
  • Norbertboy
    #384
    Magyarítással mi a helyzet?
  • PiszkosFred
    #383
    Tegnap ketszer is belefutottam ebbe a "joszagba". Nem mertem nagyon kozel menni, mert a bazis messze volt ahhoz, hogy visszarohanjak a hullamhoz, amennyiben megenne. A kerdesem az, hogy ez mi? Valami boss? Kostolgatta mar valaki?

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.02.27. 11:09:14
  • PiszkosFred
    #382
    EXPLOIT FIX: Players now respawn immediately upon dying, skipping the death camera
    This is a temporary measure to prevent players from retaining their gear after dying. A more complete solution will be added in the future.

    A picsaba, pedig ezt en is (ki)hasznaltam kezdo karakterrel :D Ha meghaltam, amig a kamera mozgott, szerencses esetben volt ra lehetoseg, hogy "E" betut megnyomva lootljam magamat, es igy megmaradt a gear.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.02.24. 15:02:22
  • Ironman2
    #381
    Foltozgatják rendesen a játékot:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Conan Exiles
    TELJES HÍREK FŐCÍMEK
    de. 12:23PATCH 23.02.2017
    Community Announcements - Community Manager (Andy B)
    A new patch has been released, and it's a big one! Please restart your games and make sure your community servers are updated.

    TL;DR (Patch Highlights)
    Known Issue: Yellow Lotus Potions sometimes have no effect. This will be fixed as quickly as possible, and in the meantime we recommend not using them.
    EXPLOIT FIX: Players can no longer use building previews to move themselves around
    This specifically addresses issues with Explosive Jar and Well placement previews
    EXPLOIT FIX: Players can no longer use chairs to travel great distances
    EXPLOIT FIX: The crouch/jump "boost" should now be fixed
    Please get in touch with us if you discover additional instances where jump "boosting" is possible. We understand the impact these issues had on raiding and general basebuilding on PvP servers, and want to make sure this issue is completely eliminated.
    EXPLOIT FIX: You can no longer dismantle Explosive Jars that have already exploded
    EXPLOIT FIX: Players now respawn immediately upon dying, skipping the death camera
    This is a temporary measure to prevent players from retaining their gear after dying. A more complete solution will be added in the future.
    EXPLOIT FIX: Players can no longer walk through walls which have not loaded in yet
    Fixes for certain server crashes
    Bows should now fire consistently on dedicated servers
    Bows should now always consume ammunition
    NPC archers and Thrall archers can now properly aim
    Bows should no longer shoot in crazy directions
    Fixed an issue where thralls would not properly load on server restart
    Knives are now efficient for harvesting Hide or Thick Hide
    Made more monsters able to damage structures. Some can even damage T3 buildings!
    You can now loot corpses under water

    Performance and Tech Fixes
    Fixes for certain server crashes
    Reduced log spam on dedicated servers
    Optimized animation blueprints to improve server performance
    Made several console commands require admin
    Fixed an issue where thralls would not properly load on server restart

    General Bug Fixes and Improvements
    You can now loot corpses under water
    You can no longer dismantle Explosive Jars that have already exploded
    Arrow projectiles are now more visible
    Players can no longer use chairs to travel great distances
    Players can no longer walk through walls which have not loaded in yet
    Players can no longer use building previews to move themselves around
    Bows should now fire more consistently on dedicated servers
    Archers across the Exiled Lands have laid off the booze and can now properly aim again
    Knives are now efficient for harvesting Hide or Thick Hide
    Placeables now correctly respect the "No Ownership" server setting
    Drinking from a well now quenches thirst. The future is now.
    Updated collision for banners and carpets
    Player now respawns at last bed/bedroll they interacted with
    Fixed an issue where a test NPCs could be spawned
    Bows should no longer shoot in crazy directions
    Fixed an issue with stacksize for items in containers

    Balance and Gameplay Fixes
    Heads are no longer returned when dismantling trophies.
    Fixed collision on relic rocks in starting area
    It is no longer possible to build on the shrine west of the river to prevent NPCs from spawning
    Players can drink while underwater again
    Players now respawn immediately upon dying, skipping the death camera.
    This is a temporary change in order to prevent players from retaining gear after death, and a permanent solution will be implemented in the future.
    Added a short delay before you can harvest a corpse to reduce the chance of accidentally hitting the corpse with a non-optimal tool
    Players now unequip their weapons when logging in. This fixes a problem with animation states.
    Bows should now always consume ammunition
    Fixed a collision issue with the giant spider and rebalanced its attacks
    Fixed an issue with explosive jars causing camera jitter when colliding with the player in build mode
    Players can no longer stack placeables
    Players can no longer abort attacks to increase attack speed
    Made more monsters able to damage structures. Some can even damage T3 buildings!
    Bedrolls and beds can only be bound to one character at a time
    Make beds only have one owner, and show the owner in GUI. If you respawn, the bedroll is prioritized over the bed, so bedrolls can be used for expeditions. Please give us feedback on this change.
    Players can no longer break the surrender emote by entering combat unarmed
    Monsters have received unique attacks and can now knock you back
    The pickaxe now suffers no harvesting penalties and give full resources from trees and rocks
    You can no longer build in invalid locations if you enter building mode without moving the mouse

    Visual Improvements
    Gazelle now ragdoll properly after death
    Elephants now ragdoll properly after death
    Player turn rates and walk rates have been tweaked to fix animation problems
    Added new equip animations for the fiber rope in 1st and 3rd person
    Add social animations for the Hyena and Crocodile when they are stationary
    Various tweaks to armors
    Various tweaks to the male and female bodies
    Various tweaks to the male and female heads and hair
    The Relic Hunters now equip Relic Hunter armor pieces

    Text and Localization
    Added new translations for dialogues, items and user interface
    Added subtitles to several voice-overs

    Mods
    Fixed an issue where server login would fail if you had too many mods installed

    Known Issues
    We are aware that crossbows still fire inconsistently. We are working on a fix
    Shrines are currently not able to be placed in singleplayer mode. We are aware of this and will fix that as quickly as possible.
    Yellow Lotus Potions sometimes have no effect. This will be fixed as quickly as possible, and in the meantime we recommend not using them.
  • Ironman2
    #380
    Passz,nekem már nincs ötletem,próbáld meg újratelepíteni a játékot megint.Ha nem tudod steamból se letörölni (helyi tartalom törlése,játék nevén jobb klikk),akkor viszont gáz van a gépeddel.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.24. 02:09:32
  • PiszkosFred
    #379
    1-2 hete volt mar ezzel kapcsolatban valami hivatalos info (talan twitteren). Lehet, hogy az csak egy elozetes proba idoszak volt es most kerult alairasra a dolog, a fene se tudja.
  • korchuleta
    #378
    steamen vettem 30euróért és windows 10em van fenn.csak ennél csinálja minden más rendesen ment megy
  • Torzonborz
    #377
    De hiszen már egy ideje ott futnak a hivatalos szerverek. :D
    Vagy eddig még nem volt ez bejelentve a részükről?
  • Ironman2
    #376
    Bejelentés!
    A G-Portal.com fogja ezentúl szolgáltatni az Europai szervereket!!!

    https://blog.conanexiles.com/en/announcing-our-new-european-server-partner/
  • Daditsx
    #375
    Nos igen, ezek azok a részek amik hidegen szoktak hagyni. :)
    De tudtam én már előre, hogy csak eddig köt le.
  • Ironman2
    #374
    Na vazze,pihentagyúak.
  • Ironman2
    #373
    Ebben van valami igazság,sajnos egy idő után meg lehet unni az ilyen játékokat,ha mindened megvan,de ilyenkor át szoktam menni másik játékba,és később visszatérek ha több tartalom van már hozzá.Egy másik map elkéne ide,igaz igértek új biomeket a meglévő mapra,meg saját hátas állatot is..Én valahogy a barbár npc-ket mozgatnám meg hogy sürögjenek,mászkáljanak a ház körül,ne egyhelyben álljanak állandóan.A nyilas érdekes a várfalon ahol vagyok,1-es szintű,de mintha nem tudna célozni távolabbi pontra,a krokodilt alig találja el,vagy szinte sehogy se,hiába erőlködik,van amikor a nyilai belevésődnek a falba,mikor lentebb céloz.Nemtudom hogy egy 3-as archernél ez hogy müködik,de eléggé béna a nyilazós.A harcosok meg állnak az udvaron ökölbeszorított kézzel,aztán várják hogy jöjjön az ellen,de hát oda senki se fog bejnni,mert zárva a kapu,inkább a kapun kívül kéne őket toborozni.
  • Ironman2
    #372
    Persze mert a mappabeállításoknál nincs bejelölve hogy mutassa a fájlkiterjesztéseket,nemtudom milyen windowsod van,de nem árt naprakészen tartani azt is,ha az nincs felfrissitve,akkor jelentkezhetnek gubancok.Rendszergazda nélkül indulnak a játékok alapból,ha elinditod őket,nem kell semmit se csinálni vele.A rendszergazda modú futtatást a játék parancsikonján jobbklikk egérrel,és ott lehet elérni,de erre nincs szükség.Egyébként meg eredeti steames a játékod? Semmi probléma nem kéne hogy legyen vele,mert a steam mindent leellenőriz,még azt is hogy a megfelelő rendszer vagy programok fel vannak-e telepítve hozzá a gépeden!
  • PiszkosFred
    #371
    Hat, akkor nem maradt mas hatra, mint nyomas lazitani, irany a strip club (NSFW) :)
  • Norbertboy
    #370
    Olyan nincs, hogy ráuntál és kijátszottad, irány a pvp számtalan kaland vár!
  • wudoORock
    #369
    • Szedd össze a sok Lore-t, iratokat, táblákat ha érdekelnek azok.
    • Találd meg az összes barátságos NPC-t.
    • Tanuld ki az összes EMOTE-ot.
    • Győzd le, vagy csak pillants rá az összes BOSS-ra.
    • Próbálj meg megtalálni pár neves fegyvert (amik nem kraftolhatók, csak találni lehet).
    • Próbálj meg 4-es szintű Thrallokat szerezni amik új dolgokat tanítanak (az adott állomáson).

    ...És ha ezek sem elegek akkor menj pvp szerverre, keress társaságot és építsetek, romboljatok.
    Ha egyik része sem érdekel ezek közül akkor valóban várhatsz pár nagy patchre mert tömören ennyi :-)

    De egyébként már készült jó pár fanmade mód a játékhoz amikkel a singleplayer is tartalmasabb lesz. Steam műhelybe megtalálod, bár nem tudom hogy törtnél ez hogy működik.
  • Daditsx
    #368
    Ti, itt még csak el akarjátok kezdeni a játékot én már rá is untam. XD
    Úgy volt ahogy előre láttam. Hamar rá lehet unni. Meglett a full steel set és már is nem éreztem semmi motivációt, késztetést, hogy elindítsam a játékot másnap :(
  • korchuleta
    #367
    és azt meg nem tudom h kell h rendszergazda nélkül elindítani :/
  • korchuleta
    #366
    még uninstalálni se lehet mert arra is azt írja ki
  • korchuleta
    #365
    Bármit amit megnyitok ott azt írja h nem találja a fájlt :/nem vagyok egy nagy pc guru :Dolyan h Battleeye.bat nincs csak bat nélkül de nem nyitja meg mert nem találja
  • Ironman2
    #364
    Próbáld meg manuálisan feltelepiteni a Battleeyet,ott van a Steam/steamapps/common/Conan Exiles/ConanSandbox/Binaries/WIN64/Battleeye mappában!

    install Battleeye.bat fájlt inditsd,és semmi se legyen rendszergazda modban!!! Vcredisteket is fel kell telepiteni,a Commonredist mappában vannak. (az x64 és x86-ost is!!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.22. 17:31:56
  • korchuleta
    #363
    sziasztok feltettem a játékot elindítom és 4 valamit ki lehet választani kiválasztom h elindítás BATTLEYE-val de nem teszi fel kiírja h nem találja ezért nem is mehetek fel official serverekre mi a a baj?
  • PiszkosFred
    #362
    Tegnap meguntam a dolgot es vegre felraktam ssdre a jatekot (Fallout 4 addig ment vissza vinyora, mert hely sosincs eleg, de eljen a steam oda-visza pakolos lehetosege), es hat rajottem, hogy ismet en vagyok a fasz, hogy nem eleve ssdvel inditottam ezt is, mint az Arkot. :) Csak gondoltam szolok, ha esetleg valaki hddvel probalkozna es van nemi performance gondja, az probalja meg ssdvel. Ismet csak bebizonyosodott, hogy ilyen jatekoknak mar nem eleg a hagyomanyos modszer, sajnos.
  • Norbertboy
    #361
    Nagyon jó ez a játék! Nagyon tetszenek benne a Rustos elemek.
    Mi pvp szerveren vagyunk, most értünk el a raid képességet, szal nagy izgalmak elé nézünk. Elvileg raid mentes helyen lakunk, egy nagy szikla tetejére költöztünk. Feljutni elvileg lehetetlen.

    Ha érdekel valakit jöhet velünk játszani (25 év felett), aki csak nézne minket, hétköznap 16:30-tól live van, hétvégén meg random. Bull World Gaming, csatornát keresd a youtube-on.
  • Felgolos
    #360
    Hello gyertek csatlakozzatok a szerverhez! Épület sebzés csak hétvégén bekapcsolva!
  • Felgolos
    #359
    Magyar_PvE-PvP_2x Szerver IP: 78.143.49.48:7777
  • drop
    #358
    nem vagy semmi le a kalappal
  • PiszkosFred
    #357
    A fejlesztoknel kellene erdeklodni, mert jelenleg 10-12 nyelvre is keszul a lokalizacio (vagy tervezik) - azt hiszem az elejen irja is a jatek - , es emiatt akar a magyar is benne lehet. Ha nem terveztek magyart, akkor meg lehet, hogy pont emiatt kerulhet bele, mert jelzed, hogy lenne ra garda, aki csinalna.
  • DevLupius
    #356
    [kérésre] Ránéztem a játékra, hogy hogyan lehetne fordítani, az első tesztek alapján úgy látom, hogy nem túl bonyolult.
    Ha más nem készít hozzá fordítást, akkor összedobhatok egy online fordítási projektet mint az ARK-ban, hogy viszonylag gyorsan lefordítsuk.



  • wudoORock
    #355
    Nem volt tervben a szerver váltás mert itt az exp farmolás a húzós és a level ugye megmarad. Nem szoktam feladni, ekkora ember fölény se zavar, pvp szerveren játszom és ez benne van a bakliba hogy több klán jön nekem. Pláne ha full német szerveren játszok 0 nyelvtudással... :D
    De ha már említetted írd le kérlek a szerver infóit.
    Mégpedig: Átlagos ping, Maximum férőhely, Populáció délután, este és hajnalban, Szorzók (itt minden szorzó amin csak változtattak, a hús rohadásától kezdve a homok vihar gyakoriságáig), Avatar időtartalom, stb-stb. mindent írj le kérlek és akkor megfontoljuk, mi is hárman vagyunk.
    Utoljára szerkesztette: wudoORock, 2017.02.19. 14:30:37
  • Norbertboy
    #354
    Mi pvp szerveren játszunk , ha akarsz csatlakozz hozzánk 3an vagyunk. Norbertbull néven megtalálsz a steam-en.
  • wudoORock
    #353
    Továbbra se akar senki PVP szerveren játszani?
    El kéne a segítség(!!) mert tegnap az összes német összefogott ellenem mert chatbe csak angolul tudtam írni mikor számonkértek többen is miért nem hagyom őket alig 20 méterre tőlem települni, vagy éppen nem hagytam hogy a közelben lévő vaslelőhelyet kifosszák előlem (mindig öltem) nekik meg ez nem tetszett.
    Elösszőr jöttek 7-en, megöltem 6-ot kard párbajban de az utolsóra nem volt staminám de aztán visszafutottam és levágtam őt és rengeteg loot-ot nyertem, de aztán gondoltam elmegyek szedek szenet meg mindent hogy fejlesszem a falat mert közel 10 ember jön felém... Szóval épp hazafelé tartottam, egyik kezembe egy Thrall (Szolga, íjjász) és teli táska mindennel miközbe kergetett 4 ember amiből kettőt levágtam hazafelé és mikor hazaértem annyit látok hogy a házam fele van meg, kard csattogások és legalább 8 ember eszi a házam, plusz kettő fut még mindig mögöttem utánam :P
    Szóval ma úgy néz ki új vidék után nézek, bár nagyon gáznak tartom hogy mindenki szikla tetejére épít és miután felmentek lerombolják a lépcsőt így totál Raidelhetetlen és ezzel elveszíti a pvp és a pve közötti külömbséget de egy ilyen több mint 8 vs 1 raid után elgondolkozom azon hogy én is így tegyek...
    Utoljára szerkesztette: wudoORock, 2017.02.19. 11:51:32
  • warbaro
    #352
    Ki melyik szerveren tolja? magyarokkal szeretnék játszani de nemtudom hol vannak a legtöbben
  • Ironman2
    #351
    Igen újabb hotfix jött.ez van,a szervernek jó lenne egy admin aki restartolni/updatelni tudna ilyen esetben,nagyon sokan éjszaka tolják!!

    HOTFIX 18.2.2017

    A hotfix has been released. Please restart your games and update your servers.

    We once again recommend that server owners change the admin password once their servers are updated. We sincerely apologize for the inconvenience this may cause you and your respective communities.

    Bugs and Fixes
    Fixed a vulnerability with server administrator passwords

    After this patch we will start the process of re-enabling BattlEye on official servers. It was always our intention to eventually do this after removing it from the official servers shortly after Early Access launch. When the official servers have been patched they will be restarted with BattlEye implemented.

    Since Early Access launch we’ve been regularly updating and patching the game and found no correlation between server performance and BattlEye.

    Re-implementing BattlEye will also help combat cheating and hacking on official servers.
    Megosztás:
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.19. 00:32:05
  • Ironman2
    #350
    Mert biztos jött újabb patch,én nem voltam fennt,most jöttem meg a melóból.Meg kell várni mig patchelik a szervert,ez biztos nem most lesz,úgyhogy ennyi mára is.Le kell tiltani hogy automatikusan updateljen,bár ez hülyeség,mert ha elinditod a játékot,akkor is felfrissíti a legújabbra.
  • lubianker
    #349
    Sziasztok! Conan Magyar Szerver fast xp szerveren játszottam eddig, de most szürke színű és nem tudok felmenni. Mi a gond?

    Utoljára szerkesztette: lubianker, 2017.02.19. 00:26:30