2074
  • BarneyK
    #108
    De GMG-n megvett játékot nem lehet steamre kötni nem? Ergó nem tudsz invite-olni gondolom.
  • BoneDragon
    #107
    Nekem tetszett streamekből. Jó móka, persze nem egyedül. Van benne fantázia meg lehetőség, ráadásul ez még bővülni is fog...
    Most 21 euro gmg-n kuponnal, erősen elgondolkodtam... Mondjuk egyedül nem lenne buli, hm...
  • Vorrhess
    #106
    Lehet, hogy én is visszamenekülök a jól megszokott Islandra. :D De nagyon kíváncsi vagyok milyen a túlélés a sivatagban. :D
  • Ironman2
    #105
    Én meg most menekültem onnan,nem egy nagy durranás.
  • Vorrhess
    #104
    Sok Twitch közvetítés után úgy döntöttem ,hogy inkább Arkhoz megveszem a Scorched Earth DLC-t :) Ez a Conan egyelőre nem győzött meg.
  • Ironman2
    #103
    Na fasza!!! Nem volt elég a Rustban hogy egy szál faszban kergettek,itt még közben majd lóbálni is fogják futás közben,meg helikoptereznek konanék.Fúúúj!!! Ez tényleg barbár!! Mennyi perverz videó lesz steamen.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.31. 12:26:04
  • Ironman2
    #102
    Női farok?
  • DevLupius
    #101
    Érdekes játéknak néz ki, ha az eddigi értékelés pozitív lenne, akkor a 30 euró még elfogadható is lenne.
    Belenéztem a dedikált szerver beállításaiba, nagyon az ARK-ra hajaz, itt a nude módot szerencsére ki lehet kapcsolni.
    Az eddig feltöltött videók alapján bejövős, de négyünknek 120 euró az erős lenne még, várunk 1-2 hónapot majd az ráncfelvarrások után egy -40%-os akcióban megveszem ha nem fordul negatívba az értékelés.
  • PiszkosFred
    #100
    ...es ahogy latom, mert fizikat is kapott. Hianypotlo ficsor :D Ha ugyanez az odafigyeles megvan a noi karaktereknel is, akkor ujra lehet forgatni a baywatch nyito jelenetet. (/facepalm)

    #99
    Nem tudom, valoszinuleg steam workshoppal - nem ertek az ilyen vedelmi marhasagokhoz, de mintha irtak volna korabban a fejlesztok, hogy teljeskoru mod tamogatas is lesz, igy gondolom csak van megoldas ra.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.01.31. 09:09:13
  • drop
    #99
    kérdés ha denuvo van rajta hogy fogják módolni ?vagy nem is engedik mert akkor már most halót a játék
  • Ainz
    #98
    Még a farkad méretét is állíthatod benne.
    Kár hogy gyenge lett a játék.
  • Torzonborz
    #97
    Van pofájuk 30 ájrót kérni ezért az...izéért?
  • kill3r21
    #96
    Lol pedig minden pénzes szóra rá kerestem :D Mellé :D
  • PiszkosFred
    #95
    #47
  • kill3r21
    #94
    Tudni már az árat?
  • Tirion
    #93
    mondjuk nem drága
  • Ironman2
    #92
    Ruszki fórumon is azt irják nem lesz rá törés,mivel early acces játék,és minden patch után újra kell az egészet visszakódolni,nem fognak vele foglalkozni.
  • Ainz
    #91
    Jól elbaszták a denuvoval.. szerintem nem egy ember szedte volna le tesztelni, mielőtt megveszi...
  • Ironman2
    #90
    Egyébként meg Denuvos lett a játék,szóval kipróbálni se nagyon tudjuk majd.
  • Ironman2
    #89
    Én is igy vagyok már vele,akkor inkább a Dark and light
  • Ironman2
    #88
    Na itt is a pontokat majd tanulásra kell elkölteni mint az ARK-ban
  • Tirion
    #87
    hát basszus ez borzalmasan gagyi :S :(
  • PiszkosFred
    #86
    Hat, neztem par streamet, es nem tudom. :) Semmi extrat nem lattam benne egyelore, ami miatt otthagynam az Arkot, lenyegeben egy total conversionnak is elmenne, de... csak ki kellene probalni egyszer, mert erdekel. Egy free weekend jol jonne, az Arknal is az gyozott meg. Kivancsi leszek par nap mulva a streamekre es itteni beszamolokra, amikor mar lesz nemi magasabb progress es lehet latni par erdekesseget is, nem csak a kezdeti szarnyprobalgatasokat.
  • bundaskenyerrrr
    #85
    Mennek twitchen a streamek: https://www.twitch.tv/kiwion
  • drop
    #84
    énse veszem meg nem látom annyira jónak mint az arkot vagy dark and light ami ugyan akkor jön ki elvileg
  • MarkBlade
    #83
    Ezt néztem..
  • Ironman2
    #82
    Akkor nézd meg ezt! Jobban bejövős!!
  • MarkBlade
    #81
    Megnéztem egy streamet..hàt szerintem nagyon béta még.. Unalmas..élőlények hülyén mozognak..nekem nem jött be. Azt meg kell hagyni hogy szép a tàj és a karakter is amit írànyít. De semmi vàltozatossàg nincs benne. Ark kbb fényévekre van tőle és még mindig nincs kész. Tuti nem veszem meg pedig gondolkoztam rajta.
  • Ainz
    #80
    A trailer vége jó volt, de annyira nem nyűgözött le.. ARK trailerek jobban tetszettek (Az is ami a vásárlásra ösztönöz)
  • PiszkosFred
    #79
    Nem hazudik senki, mert jatszhatsz soloban survival jatekban is, csak fel kell keszulni arra, hogy kurva nehez dolgod lesz es valoszinuleg lesz olyan tartalom, amelyet nem erhetsz el. Lasd pl a crafting lehetsosegek szama, amely mindig tobb, sokkal, mint amelyet egy jatekos meg tud tanulni, pont azert, hogy legyen interakcio, legyen jelen szuksegesseg. Ahogy egy szep nagy bazist is nehezebb egyedul bevedeni, ha 10-20 fos torzs tamad rad, mint akkor, ha ti is vagytok 10-20-an. stb.

    Itt a solo=egyedul, nem pedig solo=singplayer elmeny.
  • Although
    #78
    Oké de az általad felsoroltaknál, nem tették oda a solo player részt. Ez alapján pedig far cry-ra gondoltam. Edit: A steam oldalon.
    Mert így félrevezetik az embereket. Illetve fenne tudja. Mert solo szinten far cry ősemberes játéka például a túlélő játék. Na mindegy.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.25. 16:45:58
  • PiszkosFred
    #77
    Pont ezert kerdezem, mert teljesen rosszul gondolod, hogy mi ez :) (es egyik sem open world mmo, az megint mas).

    Itt nincs pve resz (csak pve beallitasu szerverek maximum). Nincsenek NPC-k, akikkel tudsz beszelni, csak azok, akiket leolsz. Nincs tortenet, nincs quest, nincs semmi, csak par felfedeznivalo hely ami ad nemi loret.
    Az NPC-k pedig oylanok, mint a zombik a DayZ-ben, dinok az Arkban, stb. Annyi a kulonbseg, hogy elrabolhatod oket, es a bazisodon kerekbetorheted, hogy teged szolgaljon, amig valaki meg nem oli. Arkban mindez a dino szelidites.
  • Although
    #76
    Nem :), de elvileg ez solo játékként is meg van hirdetve. Amit felsoroltál az mind open world mmo tudatommal. Engem mint solo játék érdekel csak, mi takar a privat szerver stb. Milyen a világ. Max a pveként érdekelne.
  • PiszkosFred
    #75
    Jatszottal mar survival sandbox jatekkal? Rust, Ark, DayZ es tarsaik?
  • Ironman2
    #74
    Jóez! Ha van valami infód még a játékról,akkor jöhet ide!
  • Although
    #73
    Edit: A rediten vannak info ami szerint valamilyen szinten megjelenik a howard által kreált mágia, idézés, dark path a játékban.
  • Although
    #72
    Nagyon pvp szagú a játék, egymás elleni harc, fogalmam sincs milyen mélységű a solo rész a dungeonok a lények npc-k, npc ellenfelek. A videok alapján mintha a mágia egyáltalán nem lenne része a világnak, csak és kizárólag meele. Gondolom borulna a survival élmény. Nem gondolom egy pvp-re hegyezett játékot meg lehet csinálni jó solo játéknak. De majd kiderül.
  • Ironman2
    #71
    Ja fontolóra vettem még a vételt,mégse esek neki rögtön,kiváncsi vagyok először rá milyen tartalmak vannak benne,mert sima épitkezés miatt,nem nagyon lesz érdekes a játék.
  • Although
    #70
    Biztos, hogy meg fog jelenni. Mivel ha jól értem solo szinten is vásárolni fogják. Mivel a saját gépedet is beállíthatod szervernek. A tartalom késznek tűnik, de a funcom játékok legritkább esetben, talán inkább soha nem játszhatók a megjelenéstől számított 1 éven belül.
    Edit: oké lehet ez túlzás, nem emlékszem a TSW az bugos volt vagy sem.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.25. 15:00:52
  • Krusade
    #69
    már most arra a sorsra fog jutni, mint a rust meg a többi, sosem fog meg jelenni.