3985
XJEn519AEL.png
  • DasIsFuck
    #128
    Az jó, mert most nyitottam ki Jace-t:D
    Mellé még kaptam Zendikar Incernate-t és Revaging Blaze-t.

    Egyébként Jace-nek elég béna artwörkjei vannak itt, pedig korábbról mindig az ő képei tetszettek nagyon.(mondjuk ezek miatt mindig ilyen epic gonosz kisugárzása volt a számomra:D)
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2015.08.03. 18:25:11
  • Dzsini
    #127
    Azok kétoldalú lapok, ha rázoomolsz át is fordíthatod.
  • Shep
    #126
    Na story letudva, Nissa meglepően könnyű volt. A másik játékos elleni játék elég döcögős, nem mindig sikerül kapcsolódni, van hogy csak pörög és pörög a sárga lávafolyam, van hogy hibát dob, szóval elég béta szagú még a dolog.
  • DasIsFuck
    #125
    Az eggyik boosteremből kinyitottam Chandra nem planeswalkeres formáját akkor ezzel tudom használni planeswalker formában vagy azt külön ki kell nyitnom hozzá?
  • DasIsFuck
    #124
    Mindenképp, Magic online-ba én is hasonló decket játszogattam:)
    Bár ott nem feltétlen goblinokra építettem, de a lényeg ugyan az volt amit itt is össze lehet hozni.
    (piros-fekete volt a kedvencem a fekete-fehér mellett)


    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2015.08.03. 17:36:05
  • Shep
    #123
    Hú a kis goblinok jól szarrá szívattak. Érdemes lehet amúgy olyan decket összerakni?
  • DasIsFuck
    #122
    Itt azért van annyi előny, hogy szó szerint nem lehet pénzért össze venni a paklikat, így constructeden is lesz sikerélményed a gyengébb lapok ellenére is, hisz valószinű sok a hasonló cipőbe járó játékos, akik nem öltek bele 50 eurót paklinyitogatásra és nem nyitottak túl jól.


    Azért kár, hogy nincs bent valami draft rendszer, akár hasonlóan a hs-hez.
  • Shep
    #121
    Csak itt még dustot sem kapsz érte :)
  • Shep
    #120
    Nissa 2-t hogy lehet megcsinálni, semmim nincsen a repkedő szarjai ellen a 8/7 meg azért enyhén OP, ráadásul ott a 0/3-as pakliba visszafordítós is neki,
  • Tinman #119
    Nekem a bogárka szaladt meg durván Nissa questek során :-)

    Na elvertem 900 goldot egyszerre.... ahogy Shep mondaná, az annyi mint 6x40 dust :-D

    Tisztában vagyok vele, hogy n00b vagyok a játékban, de ha a 36 lapból nyitottam 2 normálisat, 5 elmegy kategóriát, a többi szemét, akkor bizony nem túlzok... mondjuk ott egye a fene, legalább ha már valami szemétből van 4 akkor, ha jól tudom abból már tuti nem fogok kapni. Ugye így van?
  • Shep
    #118
    Aha OTK azért megy itt is, Nissa 1-ben, a 24/24-es szarvas enyhén OP.
  • Shep
    #117
    Nekem is ez a gondom, szerintem az ilyen küldetések elnyomásra fognak kerülni
  • DasIsFuck
    #116
    A varázslóval irtóra szar összerakni decket..

    Ezekkel esélytelennek érzem még a gépi ellenfelek is magam:D
  • Dzsini
    #115
    A Steames fórumon kommunikálnak:
    Magic Duels downtime on 8/2
    We are currently experiencing extended downtime on Magic Duels today. We're working on a solution now, and we apologize for the inconvenience. I'll keep you posted when we have an ETA for the fix.


    Mondjuk kiírhatták volna a játék alá a hírek közé is, de ez legalább valami.
    Remélem valami kárpótlással is készülnek...
  • Tinman #114
    Ez így igaz. Viszont, ha karbantartás van, gyorsabban kellene kommunikálniuk kifelé, mert egyetlen player köpte fel FB-ra, hogy állnak a szerverek, és csak erre jött aztán a reakció, hogy dolgoznak vele (nyilván duma, majd melóidőben megoldják).

    Mese nincs, ezt asap közölni kell a néppel, lehetőleg előre, hogy mi lesz, mert így a kutya nem fog pénzért boostert venni egy olyan játékhoz, ami ennyire köhögősen megy.

    Túlterheltek a szerverek? Semmi gond! HS-nál is megesik, tessék kiírni a játék indításakor, hogy gebasz van, várnod kell 30 percet és beenged... ez HS-nél aztán max percek és nagyon, de nagyon ritka esemény.

    Én úgy látom, hogy ezek egyelőre nem nagyon limitálták a kapcsolatok számát. Megy amit bír, aztán amikor túlterhelt bontja mindenkivel és ez a vége...
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.08.02. 22:53:31
  • Shep
    #113
    Hát ok de így meg kabaré az egész.
  • Dzsini
    #112
    Az lenne az első, amit meghekkelnek, és holnapra bárki nyerne offline 3-4000 meccset, darabja 15 arany.
  • Shep
    #111
    Ja, most jövök rá én is, hát rohadjanak meg, elverem nagy nehezen Chandra 4-et, erre semmi. Óriási. Mondjuk biztos nehéz lett volna rakni bele egy offline buffert ahova ilyen esetekben menti az állást és köv. csatlakozásnál feltölti. Egyelőre így több a bosszúság, mint az élvezet.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.02. 22:36:24
  • Tinman #110
    Megy az nem azzal van a gond, hanem azzal, ha nyersz lófaxt se ment el :-/
  • Shep
    #109
    Érdekes, tegnap előtt mikor szintén nem ment a szerver működött.
  • Tinman #108
    "You can't access quests while offline."
  • Shep
    #107
    Offline is megcsinálhatóak.
  • Tinman #106
    Az k. jó... 3 questem bent van, tehát 40G bukó már garantált -.-
  • sadface #105
    itt se.
  • Shep
    #104
    Nem.
  • Tinman #103
    Már 1.5 órája próbálok csatlakozni, nem megy... nektek?
  • Shep
    #102
    Jó, most variálni lehet, persze de a lényeg ugyanaz :)
  • Dzsini
    #101
    Te is rosszul értelmezed azt a lapot. Először dobod el az összes lapot, és HA megéri a következő kört, akkor húzhatsz még egyet.
    Amúgy azzal egyszer jól megszivatta magát az ellenfelem :) Lejött, kör végén eldobált 3 lapot, majd az én körömben lelőttem - 4 manából eldobta az összes lapját, pedig arra volt régen egyszerűbb lehetőség is.

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.02. 18:28:19
  • sadface #100
    fóliázd is le. úgy az igazi.
  • Shep
    #99
    Ja, az OP legendaryk nekem jutnak :)
  • sadface #98
    millhouse kappastorm
  • Shep
    #97
    Most nézem, van egy epicmyticlegend lapom, egy sárkány amivel lehet húzni egy lapot kör elején, viszont a végén eldobatja a kezem :)
  • Dzsini
    #96
    Elvileg akkor van vége, mikor Emrakul kijön...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    persze van, amikor nem jön ki mert jó a lapjárás :) - így is lehet nyerni
  • Dzsini
    #95
    Jace sztoriban igen, mert ott van Traumatize :) És igen, az a szabály, hogy ha húznod kellene de nem tudsz, akkor vesztettél.

    Amúgy nem vagyok benne biztos, szerintem a Sphinx's Tutelage és esetleg a Talent of the Telepath és a Jace planeswalker lehet, hogy kevés hozzá, Traumatize nincs. Sokkal inkább lény-alapúra van igazítva a játék.

    Persze mint minden alól, ez alól is volt kivétel - ami a papírra van írva, az mindig felülbírálja a szabályt:
  • Tinman #94
    Nekem is volt egy ilyen meccsem, de nekem a 4. :-D
  • Tinman #93
    Na ez fura volt! Kb. olyan 8-9. kör körül megint benyomta a 15/15-öt, de nem történt megint semmi, pedig most nem támadtam arcra direkt. Aztán csak próbáltam kitartani... már jó pár kör óta el is zoomolt a boardról annyi lénye volt kint, meg tokenje és 2 körrel a tuti halálom előtt megint elnyomta a 15/15-öt és instant nyertem. Hát én ezt nem nagyon értem.

    A sztorit vágom, hogy mi miért volt, de miért van 2x? ^^

    A képes linkekért thx!
  • sadface #92
    Jace 3. pályáját azzal nyertem meg, hogy elfogyott a deckje. Szóval itt instant lose ha nem tudsz lapot húzni? Van értelme a millnek? :))
  • Dzsini
    #91
    Néhány kép fent van a Tumblr oldalukon (szoktak is néha kérni tőlük egyet-egyet), és van egy elég nagy képgyűjtő oldal, ahol még van sok kép - változó minőségben.
  • Dzsini
    #90
    Akkor ez valami bug lehetett, nekem simán beadta az "eltörik a logoja" dolgot, és továbblépett.
  • Tinman #89
    Az meg is történt! Ezért nem értettem, hogy miért kell tovább harcolnom? :-(

    Lehet, hogy nem szabadott volna megtámadnom, csak védekezni? Megyek kipróbálom...

    Nekem bejönnek ezek a sztorik, a festményekért meg eléggé odavagyok... majd valahogy kiszedem/megkeresem őket :-)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.08.02. 17:38:20