3985
XJEn519AEL.png
  • Shep
    #168
    Na megnyertem első meccsemet egy valódi ellenfél ellen.
  • Dzsini
    #167
    Ez csak a különféle lapokat számolja, nem azt, hogy hány darab van belőlük. A 4 Coral Merfolk ugyanúgy egynek számít, mint az 1 Jace.
  • Shep
    #166
    Hát én egyelőre még a lapjaimat sem igazán tudom felmérni, hogy mennyire jók ,vagy rosszak, sokat kell még hozzá játszani.
  • Shep
    #165
    Ezt a fos szürke boardot ki találta ki, annyira lehangoló, vagy csak engem zavar?
  • DasIsFuck
    #164
    Én közepes gép ellen szoktam menni, hard ellen még mindig gyengék a wizardos paklik, bár most már összeraktam egy zöld-artifact ramp pakliszerüséget, mert a legutóbbi booster alkalmával ahhoz kaptam egy jó finisher lapot és abból vannak jó lapok is hozzá, enyhe piros jelenlét is van, de csak 2 lapért.

    Csiszolgatom még csak pár fontosabb lapból még nincs csak 1 illetve pár ramp spell sem ártana még.

  • sadface #163
    Elkezdtem panaszkodni, sikerült is. :D
  • sadface #162
    Én Jace negyedik pályáján vagyok elakadva.. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a sok kicsi szarral. :D 3.körben 8 sebzés meg még hetet gyógyit is utána.. na ... :D
    Utoljára szerkesztette: sadface, 2015.08.04. 17:56:58
  • Shep
    #161
    Hát a fene tudja, vagy én vagyok írtó peches és/vagy béna, de még ézin is rohadt nehéz nyerni. Játékos ellen még mindig nem tudok játszani, mert továbbra is mindenféle hibát dobál a csatlakozásnál.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.04. 17:26:29
  • sadface #160
    121, de csak öt órát nyomtam bele :P
  • Shep
    #159
    138
  • Tinman #158
    146 már :-)
  • Tinman #157
    Hány saját lapotok van eddig? Nekem 140.
  • Shep
    #156
    Az csak engem zavar, hogy a lapok statja olyan kicsi, Miért nem lehetett megnövelni, mint pl. ahogy a Hex-ben?
  • Dzsini
    #155
    A valódi boosterekben 1:8 eséllyel van ritka helyett mythic, ritkából van 35, azokból lehet 2, vagyis 70 - itt gondolom1:7 körül van az esély, hogy egyenletesen töltődjön.

    És 80 booster elég a gyűjteményhez. Az napi egyet számolva két hónap farmolás :)
    (az elején a kampányból összejött kb. 10)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.04. 12:04:16
  • sadface #154
    Elfogott a melegség, hogy szinte a legelején az első kampányból nyitottam egyet. :D
  • Dzsini
    #153
    Nem, a mythic egyszerűen a "ritkánál is ritkább" kategória. Chandra és Kytheon például azok. Van 10 darab egyelőre - az öt főhős és egy-egy minden színnek. Legendary pedig van a sima ritkák között is, az "csak" annyit jelent, hogy azzal a névvel egy oldalon egyszerre csak egy lehet a játékban.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.04. 11:40:16
  • erasmus4
    #152
    Nekem a fekete-fehér pakli, ahogy lentebb is írtam, de majd egy kék mill paklit is össze akarok rakni.
    Amúgy a mítikus lapok mik? a legendaryk? azokól van egy kettő :P. PLusz Chandra meg Kytheon is megvan sztem elég jókat nyitottam eddig.
  • DasIsFuck
    #151
    Na voltam olyan őrült és a defektes wizardal összerakott kék-fekete graveíard paklimmal megpróbáltam a pvp-t.
    tiszta kék volt az ellenfél, de nem igazán jött neki össze a leosztás, de nem panaszkodtam mert ezzel meglett a szükséges arany a 3.boosteremre, izgultam már, hátha megint valami mítikus lapot nyitok:D (hát nem, de azért nem volt rossz:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Titan's Strenght
    Timberpack Wolf
    Guardians of Maleris
    Chief of the Foundry
    Citadel Castellan
    Gaea's Revenge

    Mondjuk az is vicces, hogy a wizardal azt az egy bone splitterst úgy kellett beügyeskednem a pakliba, de ugyan ez volt a perilious myr-el is a helyzet és a child of night-al is...csoda, hogy azokból be tudtam rakni többet egytől:D

    Nektek mi a kedvenc színetek/lapotok/stílusotok eddig?
  • Shep
    #150
    Mindegy de a zenétől függ, hogy van-e hang, ez tuti, mert kipróbáltam.
  • erasmus4
    #149
    Nincs kikapcsolva a zene csak le van halkítva.
  • Dzsini
    #148
    Főleg, hogy a kártyarészleghez milyen bitang trailerek készültek...

    Persze ez sokkal kevesebb pénzt hoz, kevesebbet is toltak bele a reklámosztályról.

    Gondolom nem 1 meccsen kell ötöt counterelni, hanem összesen.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.04. 09:32:39
  • Shep
    #147
    Azért nincsen bennük hang, mert kikapcsoltad a zenét, ha visszakapcsolod van ,de az animáció azzal a ps2-es minőséggel tényleg komolytalan. Nekem olyan küldetésem van ,hogy counter 5 spell ami azért vicces, mert csak 4 counterspellem van.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.08.04. 09:29:37
  • Dzsini
    #146
    Vörös-fekete-fehér pakli ellen...
    3. kör Liliana
    4. kör Kytheon
    5. kor Chandra
    Pf :)

  • erasmus4
    #145
    Elvileg ha megvan a 4 common lény akkor abból már nem kapsz, szóval elég játékos barát, idővel a legjobb lapok is meglesznek.

    Megcsináltam a single részt, Liliana utolsóval szívtam egy kicsit, de max 3.jára mind lement. A sok rossz pakli ellenére azért elég jól meg lehet ismerni a szinek erősségeit, meg meg is tanítja a keződket (cska a 2015el játszottam szal én is annak számítok szinte :) ) az alapokra szóval rendben van ez. De az a gagyi cgi ami a kapmányok végén van HANG nélkül :D igénytelenség a köbön. És még a menüben fel is ajánlja hogy megnézheted ismét :D, inkább hagyták volna ki. Egyébként ez látszik a játéktáblán is írtó nagy asztal, ici pici kártyák rajta főleg amikor kizoomol. Nagyon ráférne egy normálisan megcsinált asztal, de szinte biztos, hogy ilyesmivel nem fognak foglalkozni.

    Csináltam egy Fekete fehér decket pvp-ben eddig 3-1 vele, az a vereség is azért volt mert totál tré kezet kaptam, 3szor cseréltem mindig 1 földet kaptam, be is ragadtam.
    Csomó aura, sok lap amivel aurát tudok kiszedni, sok lap ami kombózik ha aurát használok, jópár temetőből visszahozó lap :). Mondjuk arra vigyázni, kell hogy ne 1 lényre pakoljak mindent mert azt removallal leszedik aztán annyi.

    2HeadGiant-hoz nagy reményeket fűztem hogy majd haverral toljuk, de így hogy nincs reward érte? érthetetlen. Mert ha még barát ellen mész megértem, ne farmoljanak...

    A ranked is érdekes győzöl kapsz 1 pontot, vesztesz levon egy pontot.

    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2015.08.04. 09:13:04
  • Dzsini
    #144
    Minden boosterben van 1 rare (jobb alsó), és rare helyett 1:8 arányban lehet mythic.

    Alhammarret itt a Duelsban nem nagy durranás, bár kékben 7-ért egy 5/5 repülő nem rossz. A képessége nagyjából felesleges addigra, egy kék-zöldben tudom elképzelni, ahol komolyabb ramp van (sok földet összeszedni, hogy 5. kör környékén már ki lehessen hozni) - Nissa's Pilgrimage, sima Nissa, Animist's awakening, ilyesmik, meg minél több scry-os lap, hogy a megfelelő dolgokat húzd...
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.08.04. 08:47:24
  • Tinman #143
    Jah amúgy kinyitottam első rare (jól mondom?) kártyámat:



    Kár, hogy lassú...
  • Dzsini
    #142
    Mára fekete-fehér / fekete-zöld archetype-ot kaptam feladatnak.
    Mivel a fekete-zöld varázslós paklim már eléggé olajozottan darál le ~bárkit, így nekiálltam fekete-fehérrel - kis lények, egy vödör aura, hogy tankok legyenek belőlük. Azért csak sikerült 4 hardot nyerni vele, de ez picit nehezebb volt. Egy vörös-zöld-feketénél a gép butasága segített csak, picit túl bátran áldozgatta a dolgokat a hellhoundjának, és kifogyott a thopterekből :)
  • Tinman #141
    Sztorit már vasárnap lenyomtam, abból nyitottam... és igen az rng tud néha keményen büntetni itt is. Amikor easyn az összes kitett lapomra, reakciómra volt kontrája, akkor kb. úgy lefordultam az ágyról ^^
  • Tinman #140
    Az a vicc, hogy ezt aznap el is olvastam, de mivel még nem tartottam ott, ez az infó teljesen kihullt a fejemből!

    Bocsi :-(
  • Dzsini
    #139
    Írtam #67 -ben. Az archetype decknek wizardosnak kell lennie, ki is tárgyaltuk utána pár hozzászólásban.
    Nem rosszak az archetype-os paklik, még azok se, amikhez nincs túl sok Duelses lap, csak az alapok. Normal meccseket kis odafigyeléssel szépen meg lehet nyerni, nekem 2-3 már a hardokat is könnyen darálja.

    Az a 18 (én többre tippeltem volna) azért nem került bele, mert olyan szabályokat, működést alkalmaz, ami kezdő játékosoknak nem szükséges. A Duels lényközpontú, még a saját építésű paklik is majdhogynem draftos tempóra építenek - látványos, gyors meccsekre van összeállítva az egész.
  • DasIsFuck
    #138
    Most nézem, hogy az Origins 272 lapból áll a duelsbe viszont csak 254 került be.
    Most az a +18 már miért nem kerülhetett be?:D
  • DasIsFuck
    #137
    én meg szenvedtem vagy 2 órát a zöld-kék paklival, kettő alkalommal kelett volna nyernem, kétszer ott voltam a győzelem kapujában és elbasztam mert a block kör alatt nem reagáltam időben...

    Persze soha többet nem kerültem győzelem közelébe a közepes gép ellen...

    nagyon rossz wizardal összerakott paklival játszani, miközben nincsennek megfelelő lapok:S

    Beraktam Jace-t bevallom egyszer azért ment el a parti, mert használni akartam az ultra képességét...

    Kíváncsiságból megnéztem, de annyira nincsen túl támogatva a graveyardból való idézgetés, legalábbis kék-feketében nem annyira találtam izgalmas spelleket vagy flashback-es lényeket..
  • Shep
    #136
    Na sikerült nyernem 2-t a deckwizardos paklival.
  • dave9004
    #135
    úgy hallatszik, hogy ezt javítani/helyettesíteni kell vmivel
  • Shep
    #134
    5x próbáltam ézin, 2 paklival is de semmi. Hát asszem ezeket a küldetéseket dobálni kell a picsába, mert nem ér ennyit az egész.
  • Shep
    #133
    Á hát ezzel a wizarddal készült deckkel képtelenség nyerni, miért kellett ezt így belerakni, tiszta hülyeség.
  • Shep
    #132
    Wizarddal kell az olyan küldetéshez összerakni a decket azért nem kaptál goldot.
  • DasIsFuck
    #131
    Én gép ellen csináltam meg egy fehér-feketével egyszer easyn,másodszor pedig mediumon és megadta az archetipusos küldit.

    Lehet az a baj, hogy nem wizardal raktad össze.

    Azt nem tudom, hogy egy kék-zöld archetype deckbe mehet-e artifact, szerintem igen, csak valszeg ha wizardal rakod össze azt nem fogja kilistázni:D

    Nekem különben kettő fajta küldetés volt, az eggyik a nyerj 2 duelt fehér-fekete,piros-feketével a másik a nyerj 4 duelt a kék-zöld és kék-feketével, mindkettőnél archetípust ír.

    Én is úgy mákoltam be közepes gép ellen a második győzelmem, hogy neki valami katasztrófa rng-t adott be, különben olyan defektes deckem volt...nagyon muszáj a storyt lenyomni, hogy a gold és boosterekhez hozzá juss, mert így nem nagyon lehet használható paklikat összerakni, főleg a deck varázslóval...:S
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2015.08.03. 21:57:17
  • Tinman #130
    Help!

    Ahogy írtam water és forest archetpye-al kell az EGYIK questet teljesítenem (Win 2 duels with a forest/water archetype deck).

    Bementem a Deck Builderbe és saját magam készítettem egy dekket 60 lap kizárólag water és forest lapokkal, ahogy kell. Nyertem vele GÉP ellen. 5G-od megkaptam, de nem adott semmit a fenti questre!

    Ellenben egy másik questre adott... annak az a kritériuma, hogy nyerj 2 meccset a deck builderrel összehozott dekkel.

    - Nincs átfedés a questek között???
    - Gép elleni duel nem számít az archetype-os questnél?
    - Ha forest és water archetype-ot ír kritériumnak, akkor mehet mellé "X" vagyis semleges kártya is? (Nem tettem be egyelőre mellé, pedig könnyítené a dolgom, de mondom nehogy ezen múljon...)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.08.03. 21:16:59
  • Tinman #129
    Micsoda nyitások ^^

    Nekem a napi quest komoly gond lesz (water & forest archtype), mert olyan lapjaim vannak, amit ha ellenem kitesznek röhögök egy jót :-/
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.08.03. 18:41:07