5896
ds35d07c.gif
  • TDC Geronimo
    #85
    + minden fegyver átalakítható, ami ad egy teljesen új movesetet szóval beszorozható 2vel ez is
  • Moby
    #84
    Ahogy a többiben is, csak ott a kovács fogja neked olyanra csinázni, amilyenre szeretnéd. Ez ugyanolyan tilitoli-átnevezés, mint minden más.
  • SlickAdam
    #83
    nem, ha az valojaban csak 10 fegyver * 100 (apro variaciok).

    tudtad-e kandur, hogy BB-ben a fegyvereket tudod kovekkel pimpelni? kulonfele tüz, villam, arkane, ... effekteket hozzaadva. akkor igazabol hany fele fegyo is van? 26 * X? (X = legyen pont a 3 felsorolt)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.03. 13:23:53
  • Kandurex
    #82
    az agyament felfogás.... próbálok szintre süllyedni

    Pistike mondja:
    "én azt szeretném, ha egy baszott nagy véres kasza lenne benne, csak...és esetleg egy íj.... mert én azt szeretem, és kurvára nem fogok mást használni"

    Janika mondja:
    "én csak az íjakat szeretem nagyokat lövök, legyen benne két íj NEM KELL MÁS!"

    Sándorka mondja:
    "én a kardokat szeretem és azokból is a görbítetteket, de kétkezes legyen és esetleg még pár tőr, de más tényleg nem mert én csak 2 vagy 3db fegyvert használok"

    azé kell bele bazd meg 1000+1 fegyver, mert millió játékos van millió igénnyel és piszkosul változatossá teszi

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 13:19:25
  • SlickAdam
    #81
    szerintem is. sok a felesleges.
  • TDC Geronimo
    #80
    + shieldek + már van boxer is
  • Kandurex
    #79
    nem tetszik, az sok! csak három kell! vagy kettő!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 13:10:34
  • SlickAdam
    #78
    ez nem jött be.:)
    26 fegyver van BB-ben (+ a puskak)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.03. 13:06:42
  • TDC Geronimo
    #77
    DS3 sokat köszönhet majd BBnek eladások terén, főleg PS platformon. Rengeteg új játékost hozott és szerintem akik letolták BBt, azok mind megveszik DS3at is.
  • Kandurex
    #76
    ja és nem kell sok fegyver, legyen benne...kasza..meg...balta...meg egy íj....oszt ennyi! nem kell más mer' nem!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 13:04:36
  • Kandurex
    #75
    Az se legyen, az is zavar!
  • Kandurex
    #74
    AZ SE KELL! Fúj!
  • TDC Geronimo
    #73
    Sírtatok itt amiatt is, hogy network testen úgy ugrált a karakter full armorba, mint a szöcske, holott ki volt kapcsolva a weight teljesen.
  • Kandurex
    #72
    lehet, de a BB topikba eleve széttárt farpofával indulok
  • TDC Geronimo
    #71
    Attributeokból is feleslegesen sok van/volt szerintem DSbe. BBbe van asszem 6. Bőven elég. Amúgy meg BBbe kieggel dupla annyi fegyver lett és nagyon jók. Amúgy is van 2-3 fegyver max, amit ember használ.
  • SlickAdam
    #70
    [remelem a fejed föle]
  • Kandurex
    #69
    LEGYEN!

    Ne legyen benne olyan dolog ami megzavarna az L1 nyomkodásba! Legyen egy nagy ZÖLD WIN gomb! MOST! AKAROM!

    [hova tettem a hányós smiley?]
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 12:59:18
  • SlickAdam
    #68
    komolyan mondom mostmar rohadtul unom ezt a szoveget (keretik csak felig komolyan venni...).
    gyalazas, hereles, ... LONAK A FA##AT! magasan egyik legjobb jatek az evben, ami ugy összehozta a core PS-es SG-s tagokat, mint semmi mas iden. szarok a targyakra, a 22millio fele felesleges pancelra es barataira. nem kell. felesleges.
    legyen a DaS3 is olyan, mint a BB!
  • Kandurex
    #67
    feltéve, ha nem gyalázzák meg ezt is, mint a BB -et és kiherélik a tárgy rendszert...meg ilyenek...
  • TDC Geronimo
    #66
    Én is stres shieldes build felé hajlok elsőre. Magic amúgy is EZ mód.
  • Kandurex
    #65
    én simán ütök-vágok-amputálok full mozdony felszerelésben...másodikra pedig jöhet a wizard
  • SlickAdam
    #64
    dark souls: kard + pajzs. en tuti nem kiserletezgetek varazslassal, nem ertek hozza.
  • TDC Geronimo
    #63
    Éjjel jönnek új infók meg videó is valószínűleg. Nem tudom még milyen legyen az első buildem. stres tökig páncélos pajzsos, vagy próbáljak valami olyasmit, mint BBbe. Dex build, rongyokba
  • sublimaze
    #62
    Kicsit azért még bízom abban, hogy a bloodborne palettán kicsit túlnyúlnak majd színekben.
  • darkSectorxxx #61
    Végülis a DS széria dolgait meg a BB-be tették úgyhogy. :D
  • darkSectorxxx #60
    :)
  • Kandurex
    #59
    Újra hasznosítás.... tán asszitted kidobják a már használt matériát?
  • TDC Geronimo
    #58
    Ahogy egy rakat más Bloodborne asset is :p
  • darkSectorxxx #57
    Hogy kerül bele bloodborne ruha? :P
  • sublimaze
    #56
    Új képek! Kezd megint tetszeni, ezek valahogy másnak tűnnek, mint amit eddig láttam a demóból... :)
  • TDC Geronimo
    #55
    japán megjelenés március 24.Valószínű ez lesz EU is.
  • Ulthane
    #54
    Úgy-úgy! Azóta is nyögöm :-D
  • n000rbi
    #53
    Mentségére legyen mondva, hogy a BB-vel vesztette el a From-szüzességét :)
  • TDC Geronimo
    #52
    lol

    összes DS játékban ezek szinte mind megegyeznek.
  • Ulthane
    #51
    Ugyan már!!

    Amúgy néztem videókat, és hááát, egy csomó mindent átvesznek a BB-ből. A You Died felirat tök úgy néz ki, a bossok életerő csíkja dettó, sok font, s ennek egyáltalán nem örülök.

    Érezzük már, hogy egy teljesen új játékról van szó, nem egy klónról!
  • Moby
    #50
    De
    De

    Ez

    Könnyebb!



    /elfut
  • Ulthane
    #49
    Ki van zarva. A bb eleg lesz egy eletre. :)
  • Moby
    #48
    Jajaja. Láttam én már falon pókot...
  • Ulthane
    #47
    Csuzligumi legyek, ha ezzel valaha is jatszani fogok!
  • Moby
    #46
    A zsizsgés mindenestre már most BB-s :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.07. 14:47:48