5896
ds35d07c.gif
  • SlickAdam
    #125
    csak a szine nem.:)
  • Kandurex
    #124
    nem tetszik a vágódeszkám?!
  • SlickAdam
    #123
    meg is kapod a stabil performanszt, ott van az uj vagodeszkad.
  • Kandurex
    #122
    ezt nem értem minek írtad le...mindenki tudja, hogy EZ FOG történni....alap.. szinte látom a képet a kocsiban, kezében a játékkal....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 14:41:49
  • SlickAdam
    #121
    " Figyelek a háttérből, ha okés lesz, becsapódok reá."

    akkor hajp lesz itt megjelenes kornyeken, hogy software-dealer-ed ismerve neked lesz meg itt leghamarabb.
  • Kandurex
    #120
    [bólogat]

    bizony, bizony... és az a legszebb az egészben, hogy szinte semmi nem változik, betolom a laptopot a PS4 mellé, felterpeszkedek a kanapéra és kézbe a kontroller (szigorúan DS4, Xbox One kontroller egy ergonómiai mellélövés) és mehet a cucc
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 14:39:28
  • Moby
    #119
    Ez részben kötelezettséged is. 30 millió eladott gép mellett éppen eleget fognak eladni arra a szarra. Neked arról kell gondoskodnod, hogy a jövőben minden más elkészüljön pécére is, hogy ne csaphassanak mégegyszer arcul witcher3-al, fallouttal, vagy jc3-al, vagy... Neked is, és mindenkinek, aki képes lenne futtatni jobb minőségben.
  • TDC Geronimo
    #118
    "....nekem elegem van, tökéletes FPS -t akarok, full ultra beállításokkal sok ansi, extra AA etc, csak így vagyok hajlandó neki ülni és így is fogok "

    Akkor toljad PCn
  • TDC Geronimo
    #117
    30 fps volt javarészt DS is. Ugyanúgy futott, mint BB
  • Moby
    #116
    Miután megvan hozzá a vas, nem is értem mi szólna mellette, még akkor sem, ha fix30-al suhanna :D
  • Kandurex
    #115
    lehet...nem tudom,... emlékszem a BB -re, és az sokkal - sokkal simábbnak tűnt, mint a DaS 3 beta...nyilván változni fog...de

    ....nekem elegem van, tökéletes FPS -t akarok, full ultra beállításokkal sok ansi, extra AA etc, csak így vagyok hajlandó neki ülni és így is fogok

    (a 60 FPS -t én leszarom, ha beton-30-nem-hibás van)
  • Moby
    #114
    Rosszkor is kapott el, nem is adta be, és nem is küszködött érte. És én sem. Azóta is ilyen a viszonyunk. Érzem magamban a hajlandóságot, hogy elmozduljak ebből, de ehhez gurítani kell. Komolyat. Látnom kell, hogy megdolgozik érte.
  • TDC Geronimo
    #113
    Ugyanúgy futott, mint BB, pacing problémával. 60as Sotfs után szar, de BB után nem vészes.
  • Kandurex
    #112
    Nem volt rossz a beta, nagy problémám, hogy irgalmatlan fosul futott...szóval a PS4 vásárlás kizárva, csakis PC...

    A sebességgel voltak gondjaim ugye túlzottan is BB -es,...de ha csak ennyi, akkor még vállalható.

    szerk: hmmm... talán a nehézsége egy kicsit csíra volt, nem a boss, az rendben volt,...de a többi... nem szeretem ezt a hülyeséget, hogy a boss -ig dalolva - táncolva lehet menni....

    Apropó, erről jut eszembe, a vér nektek is ilyen takony rózsaszín volt benne? Mert nem emlékszem pirosra.

    see

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.03. 14:23:42
  • Moby
    #111
    Ezek remények egyelőre. A bétaizé nem erről győzködött. Szal nem lesz preorder, meg ilyenek. Figyelek a háttérből, ha okés lesz, becsapódok reá. De nem okozna lelkitörést, ha el kéne skippelnem sem. Át kell mennie a rókabőrszűrőn. Még egy das2 nekem már nem fér bele.



    /rengeteg olyan játékot vettem az utóbbi fél évben, amit szerintem soha nem fogok letolni. Véget kell ennek vetni. Csak a cím már nem adja el. Vagyis még a kasszig el-eljutok, de onnan már nincs tovább.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.03. 14:15:39
  • n000rbi
    #110
    Jó érzés, hogy így a szíveden viseled a sorsunkat, annak ellenére, hogy téged ez az újabb rókabőr már nem is érdekel
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.03. 14:12:14
  • TDC Geronimo
    #109
    na a moby görbe megindult felfelé! :D
  • Moby
    #108
    Ez attól független. Élvezek minden multit most, mindegy mekkora szar (ld. Bfront), pláne ha nemaz. De kezd valami érdeklődésféle mutatkozni bennem, kicsit már néha úgyérzem csapkodnék. Csak kéne bele valami változatos világ...nagyon kéne. Mint az 1-ben.
  • SlickAdam
    #107
    meg hat olyan mindegy, mert ugyis ra fogunk függeni, mint az alja drogosok. te is, tudod jol.:) harcmezö marciusig kiüriti a dark souls register-eidet.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.03. 14:07:40
  • Moby
    #106
    Ez egy jó rány lenne.
  • darkSectorxxx #105
    Akkor téged átbasztak. :D
  • SlickAdam
    #104
    10 dollar a fasztot kedves Dark. 10 dollart fizettel ciganyba. nem mindegy!
    en 20 eurot fizettem. megerte az utolso centig.
  • SlickAdam
    #103
    de hogy visszakanyarodjunk a DaS 3-hoz:
    a fegyver, pancel, pajzs, ... -klónokra nincs szukseg. teleszorni ilyenekkel a jatekot mar rohadtul old school, ez nem melyseg, meg "reszlet".
    aramvonalasitsak szepen, hajitsak ki a felesleges szarokat, inkabb legyen kevesebb cucc, de azok modifikalhatoak (konnyedebben, kovacs nelkul, ...).
    annyira "egyszeru" ugyse lesz, mint a BB, mert itt tovabbra is lesznek pancelok, igazi pajzsok, amik befolyasoljak majd a mozgekonysagot. szal no para, szvsz meglesz az egyensuly.
  • darkSectorxxx #102
    Nem csak enyimben eddig is ennyi féle lehetőség volt tunningolni, most csak több felszeelés van semmi több. :)

    Mondjuk egy DLC-hez képest elég sok eszközt kaptunk, meg Boss-t, meg területet, ezt én már erősen kiegészítőnek mondanám.

    pláne 10 dollárért. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 13:56:24
  • SlickAdam
    #101
    a te vilagodban tuti nem :D
  • darkSectorxxx #100
    Semmi nem változott a DLC-ben ilyen téren.
  • Moby
    #99
    De ez meg nem mehet el abba az irányba, hogy mondjuk easywin-t dob valami arcane...buildre (nincs ilyen, de értjük). Szóval pyromancy faszkodás sem kell. Ér hibázni nem erről van szó, csak ne az legyen a kitörési pont.
  • Moby
    #98
    A leírástotokból nekem úgy tűnik, hogy a DLC kicsit tereli abba az irányba a játékot, ami a DaS vonal. Igen. Szóval láthatóan van mit javítani azon a koncepción, ezt ők is érzik. Nem feltétlenül jó eszközökkel csinálják, mert így nekem távolról egyszeráen csak hánytatóan nehéznek tűnik, de ha tényleg ottvan mögötte a szükséges, és megszerezhető tudás, és annak birtokában ki tudsz törni, akkor fasza. Akkor még mindig jó irányba néznek a srácok.


    /a tudásnál nem skillre gondolok, hanem, statokra, itemhasználatra, stb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.03. 13:48:54
  • Kandurex
    #97
    Nem szeretném, ha elkezdenék teletömni minden baromsággal, tököm se szeretne ezer dologra figyelni! (nekem már az pl sok. amikor el kell kezdeni valami munkapadon főzni...édes faszom, ez mekkora buziskodás már?!)

    Ez tény, de,

    .....viszont elvárom a DaS, DeS -ben alkalmazott minimumot a részletekben mert az tette naggyá ezt a szériát.
  • Moby
    #96
    Nekem az a recept jobban ízlik. Nekem jobb lenne, igen.
  • darkSectorxxx #95
    Na, szalmakalap!!! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 13:41:32
  • LBandi77
    #94
    Lehet.
  • SlickAdam
    #93
    tehat jobb lenne, ha a mezei jatekos - nevezzuk csak DarkSector-nak - elveszne mar az elsö kanyar utan, mert nem assa magat bele a rendszerbe?

    brute force-al, kitartassal haladhat ö is szepen, haladt is, tudjuk jol. de pl most DLC-ben ramutattam neki, hogy talan nem artana 20000 ora utan, ha esszel vetne be a runakat a Ludwig elleni harcban es voala! jobban is ment neki (bar allitasa szerint nem ertek semmit, de hat na... Dark. en lattam.:)).

    3. lepcso meg amit az elöbb irtam, amirol en se tudok. de most hogy mar megvan minden es igazabol csak ugy, ok nelkul belevertem uccso ket napban is 10 orat a jatekba "nosztalgiabol", lehet raallok a speci dolgokra.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.12.03. 13:40:21
  • Moby
    #92
    Igen ezek jó dolgok, az igazán rossz az, hogy ez annyira opcionális, hogy az sem baj, ha a létezéséről sem tudsz. Rossz a balansz.
  • darkSectorxxx #91
    26x2 ezt tisztázzuk. :)
    52 fegyver van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.03. 13:35:02
  • SlickAdam
    #90
    viszont ha jo vagy es informalodsz, akkor olyanokat baszol, hogy örület.
    Gero naponta teszi be a videokat, es csak fogom a fejem, hogy mi tortenik bennuk.
    ver tabletta, beast mod, anyamkinja, .... wat?! azt se tudtam, hogy at lehet alakulni. DaS-ban lehet?
  • Moby
    #89
    De szerintem nem a számszerűség hiányzik belőle, hanem a játékra gyakorolt hatása. Az az, ami csekély, nem csak a weaponoknál, hanem minden itemnél. Nem azt mondom, hogy nincs, hanem hogy csekély. És nem azt mondom, hogy feltétlenül kell valami OP setupnak lennie, csak valahogy hiányzik belőle az az elveszettség, amit az ismeretek hiánya okoz. Azaz nem nagyon tudod elbaszni akkor sem, ha mondjuk fasznak se nézel utána. Ld. Dark.
  • Moby
    #88
    Aki meele (aka str/dex) buildet csinál amúgy is magának a többiben (like me) annak elég. A többi szopik.
  • Moby
    #87
    Ja igen, ott a megfelelő lelked tolod bele, nem a kővet....
  • SlickAdam
    #86
    nem aztert irtam, mert a tobbiben nincs.
    hanem hogy ami ebben van, az eleg. a tobbi csak rinya.
    fasznak ugyanabbol (ertsd.: nehany ertek +/- 1 ponttal elter) a pajzsbol 10-20 darab DaS-ba?