5896
ds35d07c.gif
  • Ulthanito
    #5896
    Te jó ég, négy éve nyomtam le Midirt?

    Tegnap újrakezdtem a játékot. :)
  • Ulthanito
    #5895


    Darky, kezdheted a DaS Remastered-et!

    Én teljesítettem a fogadásunk rám eső részét!
  • Ulthanito
    #5894
    "Az milyen unalmas sokszor 500x meghalni egy boss-nál"

    Most ugyanezt csinálod Sekiroban, és állítólag élvezed...
  • darkSectorxxx #5893
    11 millióért már esetleg elgondolkodom rajta, de az kemény időszak lenne és mivel nem magamtól csinálnám mert élvezem, szenvednék nagyon.

    Mikor 500x indítod el a játékot....

    Az milyen unalmas sokszor 500x meghalni egy boss-nál, nemhogy a játékot elkezdeni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.22. 07:37:42
  • MerlinW
    #5892
    Jah, 1-et akartam írni:)
  • LBandi77
    #5891
    Azért ez merész kijelentés,na nem mintha megpróbálnám.De ha megnézel 1 das speedrunt kevesebb nint 1 óra alatt mennek végig.Úgy hogy max 2-3 lövés 1 boss a varázspálcával.
  • darkSectorxxx #5890
    1 millióért. :)
    De persze hogy nem érné meg, a kis kopasz, lobos meg a többiek nem maguk finanszírozzák mindezt, így se egyszerű az élet, de nem tehetem meg amúgysem, hogy betegsok időt áldozzak erre, még ha a végén 1 millét is kapnél. :)

    Ha ezt megjátszanám, szerintem a családom rámenne a játékra.

    A kis kopasz is lehet ha nincs éppen szerencséje, fáradtabb, figyelmetlenebb, akár 1x elbassza durr lehet még 12 hónap, nagy felelősség így játszani.

    Irigylem őket?
    Naná hogy nem, az nem élet. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.21. 16:27:39
  • MerlinW
    #5889
    Miért mondanál fel 11 millióért? Ha nomád életet élsz, sem elég egy évig :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.21. 16:24:04
  • darkSectorxxx #5888
    Gael-t mit mondtál régen hány próbábol ölök meg level1-en?
    20-30?

    Az is csak duma volt? :)
  • darkSectorxxx #5887
    De ha annyi időm meg kedvem lenne. Egyszer sikerülne. Be kell magolni.
    Van 1 milliód mert akkor felmondok a munkahelyen. :)

    Mindezt mondom úgy, hogy nem volt szó erről soha, sem itt a fórumba sem semilyen médában. :)

    Még mindig a parádéról beszélek. Egy full játékot így megcsinálni sokkal nehezebb, nem lehetetlen, csak sokkal nehezebb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.21. 15:09:32
  • GOTY
    #5886
    Dumagép vagy.

    Ha azt mondanám, fizetek neked 1,000,000 forintot, hogy a Das1-et csináld meg év végéig no damage, akkor se tudnád megcsinálni.
  • darkSectorxxx #5885
    Nemmondod!? :D
  • Moby
    #5884
    Ne szívd mellre, van amiben sokkal jobb vagy náluk. Te pl. sokkal hosszabban és hevesebben magyarázkodsz, mint ők. Amíg ők egyszerű youtube videókat gyártanak a tudásukról, te ezt komplett novellákkal pótolod. És hát van aki sokkal jobban szeret olvasni, mint videót nézni.
    Igenis vannak ilyenek! :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.20. 18:02:08
  • darkSectorxxx #5883
    De mondom, legyen ahogy mondjátok, én engedek....

    Csak akkor szeretném látni ezt a magabiztosságot a stream-ekben is. :)
  • darkSectorxxx #5882
    "Baszki, a fehér csíkot mindenki látja Gaelnél, amikor felugrik, hogy leszúrja a kardot, ne hidd már el, hogy azt csak te látod."

    Én nem mondtam soha egy szóval sem hogy csak én látom.
    Nézd vissza stream-eket. Te mondogattad MINDIG, hogy nem látod, meg milyen csik, meg milyen fehér csík!
    Persze hogy mindenki látja. :)

    "Nehogy azt hidd, hogy csak neked tűnik fel egy boss movesetje, azért, mert te 20 órán át figyelted. Nekem is, másnak is feltűnik már az ötödik próba után. Ahhoz nem kell 20 óra. "

    Stream-ekbe miért mondogatdo akkor egyfolytában, hogy ez random, meg nincsne rendszer meg nem látod Friede merre tűnik el stb? Csak én hallom rosszul amiket mondasz?
    Most pont mindennek az ellenkezőját írtad le. :)

    " Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ugye azt vágod, hogy azért mert mindannyian a homo sapiens sapiens fajhoz tartozunk, más és más dolgokra vagyunk képesek? Ezzel az erővel Michael Phelps is ember, te is, miért nem te vagy a csilliószoros olimpiai bajnok?"

    Mindre nem is, mert nincs se mindenkinek kedve, sem tudás, avagy szerencséje, mert az is kell.
    Vannak ilyenek, csak TI összemossátok azokkal akik csak parádéznak. :) Ezért állítom hogy nem értitek a srác mit csinál a videóban. :)

    A baj az, hogy ti összemossátok a nagy teljesítményt, a könyned parádéval
    Én meg szelektálok.

    Én meg végigvittem a játékot HUD nélkül, akkor döntsd el az mi? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.20. 17:19:29
  • GOTY
    #5881
    Baszki, a fehér csíkot mindenki látja Gaelnél, amikor felugrik, hogy leszúrja a kardot, ne hidd már el, hogy azt csak te látod. Sőt, én is nagyon jól tudom Friede összes mozdulatát az első fázisban, mert vagy 150-szer próbáltam már...De mi nem erről beszélünk.

    Nehogy azt hidd, hogy csak neked tűnik fel egy boss movesetje, azért, mert te 20 órán át figyelted. Nekem is, másnak is feltűnik már az ötödik próba után. Ahhoz nem kell 20 óra.

    "Hogyne sikerülne ha ennyire elszánt lennék, az a gyerek is ember."

    Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ugye azt vágod, hogy azért mert mindannyian a homo sapiens sapiens fajhoz tartozunk, más és más dolgokra vagyunk képesek? Ezzel az erővel Michael Phelps is ember, te is, miért nem te vagy a csilliószoros olimpiai bajnok?

    Darky, ne már, komolyan...

  • darkSectorxxx #5880
    Moby is jöhet itt a pixelekkel meg minden, de das 3-ban egyelőre én jobban tudom mt tudok és mit nem. :)
    De most akkor engedek, azt legyen igazatok, kár ezen vitatkozni.
  • darkSectorxxx #5879
    Nem, ezt amit írtál, te se sértődj meg meg moby sem, azért nem fogjátok soha érteni, ahogy azt sem amikor neked beszélek a fehér fényekről Gael-nél, amire azt mondod random mozgás, azt én rendszerben látom.

    Ezért is mondod rosszul.

    te mindent most egy kalap alá vezsel.
    Gitárral, meg mikrosütővel.....EZ MÁS KATEGÓRIA.
    12 hónapig ment a srác és meglett a 3 Das játék No Hit....hogyne sikerülne ha ennyire elszánt lennék, az a gyerek is ember.
    Amiről VISZONT ÉN BESZÉLEK NEKTEK, az az integetős parry-zés, meg hogy kézzel ütök egy boss-t vagy nem gurulok.
    EZEK KONKRÉTAN normál dolgok.

    A TI szemetekben nem az. :)
    Sőtt Level 1-en végigvitte Lbandi, akkor ő is külön kategória, nekem meg soha nem menne, mert abbahagytam.
    Ezen az elven, sőtt a NG9+ se menne mert abbahagytam, a Nu Hud-ra már nem tudjátok mondani, mert véletlen megcsináltam azt is. :D

    Ok értemén. :D

    Ha tudnám hogy értitek a játék rendszerét, akkor azt mondom oké, de ahhoz bele kell ölni az időt, 1nem kell ehhez 12 hónap, de nem elég 1x véletlen végigvinni.Tudni kell végigjátszani.

    Nem azért mondom ezt hogy akkor nekem bizonyítsatok, mert magatoknak kell játszani, én is ezt teszem.
    Csak olyan challange-eket vállalok, amiket tudom hogy meg tudok, vagy érdekel..... ha nem érdekel akkor nem csinálom, de az nem jelenti azt, hogy nem tudom.
    Nyugodtan könyveld el hogy a srác ezt nem csuklóból nyomta, hanem órákig gyakorolta és amikor sikerült a videót bevágta youtube-ra....

    12 honapos scrác kurva jót nyomott, de senki nem arról fog beszélni youtube-on, hogy 1 év után szerencse mellé állt, hanem arról, hogy bazze itt ez a 6 órás videó aztakurva.
  • GOTY
    #5878
    Darky, figyelj. Megpróbálom lefordítani az egész üzenetcunami lényegét.

    Kint a nagyvilágban van néhány tucat, néhány száz olyan gamer, akik egész mesteri fokra vitték a DaS-ok végigjátszását. Preferenciától független ez lehet speedrun, no damage, lvl1, gitárral, tököm tudja hogyan. Mivel ezek a gémerek erre képesek, ezt élőben tolják tviccsen, és több 10 ezres előfizetői bázisuk van pont azért, amit csinálnak. A közönség ezzel "árazza be" őket, hogy amit ők csinálnak, az egyedi, ritka, nagyon kevesen képesek rá. Tök mindegy, hogy lobosznak, nagyfaszú bercinek vagy nagyluku marcsának hívják őket. Tudnak valami olyat, amit a gémerek 99,5% nem tud, és nem is lesz rá képes soha.

    Én sem, Moby sem, Bandi sem, és most jön a lényeg: TE SEM!

    És nem azért, mert nincs elég időnk, meg nem érdekel minket annyira, meg ha akarnánk mi is meg tudnánk csinálni, meg mittom én még milyen okból. Hanem azért, mert nem vagyunk rá képesek. Ők igen.

    Olyan ez, mintha azt mondanád, hogy ha eleget gyakorolnád, akkor Michale Phelpset leúsznád 50 gyorson. NEM! SOHA nem fogod megtenni, mert ez nem gyakorlás kérdése, hanem adottságé/képességé/készségé/érzéké/habitusé.

    Teccik már érteni?

    Mi csak annyit kérünk, hogy egyszer, csak egyetlen egyszer mondd már azt az életben, MINDEN EGYÉB KOMMENT NÉLKÜL, hogy igen baszod, ezek az emberek olyat tudnak, amit én soha nem fogok tudni. Pont. Ennyi. Finito.
  • darkSectorxxx #5877
    Ezt a kövön ücsörgést, most nem vágom. :D

    Tudodmit, igazad van, nem értek hozzá.
    Ha neked így jobb. :)
  • Moby
    #5876
    Hát, nekem nincs ilyen kimerítő tapasztalom a kövön ücsörgésben. Ez tény. És nem is ígérhetem, hogy valaha megszerzem.
  • darkSectorxxx #5875
    Amúgymeg 2 dolgot elfelejtettem tisztázni a régi kommentedből.

    1. Nem vagyok irigy senkire és semmire.
    Ha valaki akit jónak tartok, 12 hónapig nyüstöl egy játékot az életét rá szentelve, attól én semmit nem irigylek, max csettintek neki.

    A TÖBBI videó az vagy build amihez kibaszottul semmi ügyeség nem kell, a build az egy vagy saját maga kitapasztalt vagy neten összemalmozott tudás alapján kreált dolog. Persze látványos meg minden. De nem kell semilyen skill.

    A maradék, lecsücsülős meg kézzel verem meg skill, ami tanulható könyebben, azokra mit legyek irigy?. Max megnézem azt nyomok egy like-ot.

    De nem fogom azt mondani, hogy ez egy felső réteg, a felső réteg az nem így játszik. Ezt még te is meg tudnád csinálni ha érdekelne, készítek neked hozzá útmutatót is. Hidd el egész pontosan megvan mindennek az, hogy mikor nyomd le a gombokat, olyan ez mint a suliban megtanulni egy verset.

    Csak nem látjátok át, mert ti nem így játszotok, valszeg.

    2. Soha nem érdekelt hányan néznek, soha nem érdekelt mások hányan néznek másokat. Én magamnak játszok, a twitch archiválásra van. Sőtt mondták pár napja is ismerősök, hogy kamer és mikrofon. De engem nem izgat ez.
    Ha bejön valaki elirogatok, ha nem, akkor megy zene vagy tv játék alatt, de ezt már mondtam sokszor.

    Szóval ezeket kizárhatod mint tényezők. :)
  • darkSectorxxx #5874
    Csak ellentétben a te szavaiddal, az enyém az tapasztalaton alapszik. :)
  • Moby
    #5873
    >A te szemszögedből ez bikicsunáj.

    Nem ez. Te. Dark "bikicsunáj" Sector
  • darkSectorxxx #5872
    Ebben igazad van. De nem a build meg itemekről szólnak a videók, ahogy én sem arra írtam.

    Lbandi 1 hites kill az más.
    Én a bossok, stb időzítéskről beszélek.
  • GOTY
    #5871
    Darky, ne haragudj, de kurvára nem ismered a játékot. Egy rohadt buildet erőltettél végig, 0 itemhasználat, két fogpiszkáló, így toltad az egész sorozatot.

    A Dark Soulsnak szerintem jó, ha a felét láttad eddig.
  • darkSectorxxx #5870
    Nem. Más is ismeri a játékot.
    Csak ők értenék is.

    Az ismeretet nem arra értem, hogy egyszer majdnem végigjátszva azt gondolod, hogy ez egy bonyolult játék, hanem amikor 30 órákat csak 1 főellenséget gyakorolsz.
    Nyugodj meg itt mindennek megvan a helye, mikor, hogyan hol vagy védett helyen.
    Mindennek van pontos ideje, stb.

    Most hiába mondom, úgysem hiszed el. A te szemszögedből ez bikicsunáj.
    Én meg megszenvedtem egy sima rühes karddal. :)
    Most erre mit mondjak? :)
  • Moby
    #5869
    Senki nem ismeri a játékot, csak Dark ismeri a játékot, ezért tudja, hogy ő jó benne. Ha más is ismerné, ő is tudná, de mások nem ismerik.
    Idén indulhatnátok közösen :D Sajnos őt sem értették meg, mert mások nem ismerték a művészetet :(

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.20. 10:50:48
  • darkSectorxxx #5868
    Én veletek ellentétben, ismerem a játékot.
    Tudom mások mit hogyan csinálnak, miért és melyik boss ellen.
    Ahogy tudom hogy a parry plusz integetés egy parádé, meg a kopasz no hit-je egy nagyon durva kitartó munka ára volt. Amit sem vállalnék.

    Dashoz nem ügyesség kell alapjáraton, hanem odafigyelés.
    Ha elfogadja valaki hogy az egész egy script akkor nincs gond.

    Nem arcoskodás, hanem csak mondom nehogy abba a hibába essetek mint azok akikkel challange-eztem már.
    Ismerem magam. :)

    Ti még nem, ahogy látom. :)
  • darkSectorxxx #5867
    3:35:28 bocs :D
  • darkSectorxxx #5866
    Az integetésbe mi?
  • Moby
    #5865
    Darky, én abszolute benned látom pl a tehetségkutatók bikicsunájait, akik rohadtul nem értik, amikor nem választják be. Nálatok valami nagyon durva szűrő van a valóság és az érzékelés közé beiktatva :D
  • Moby
    #5864
    Köszi, értékelem!
    Belenézegettem, elég jól tudsz órákat eltölteni üldögéléssel egy kövön. Skill ez is, persze, bár másfajta, mint itt korábban láthattuk :D



    /35:28-nál azt látom, hogy futsz Anor Londo lépcsőin. Látom a futásban és a mozgásban a végtelen profizmust, ha ez volt a kérdés
  • GOTY
    #5863
    Nem néztem meg a videót, de én is leülök bármelyik előtt. Talán a 3 Das3 végigjátszásomkor a főbosst úgy vertem le, hogy bementem az arénába és egyből leültem, amíg nekem nem ugrott.

    de ezt bárki megcsinálja, mi ebben a művészet?
  • darkSectorxxx #5862
    4 óra alatt illene meghalni nem????

    Moby ez csak neked:

    35:28 ilyeneket én is tudok, leülni meg ilyenek, csak ismerni kell a boss-t :D
  • darkSectorxxx #5861
    Ez oké eddig, de a pvp afk-ból nem következtethető ki a nehézség.
    Persze van nehéz pvp, pláne mikor a lagg miatt szar a hitbox.

    De a gépi varázsló az nem hibázik soha, scriptelt a mozgása, ami most csak azért probléma mert a kis fehér geci segít neki.
    Ha ő elmegy akkor oké, csak hogy nem végleg hal meg.

    Ha meg közel mész az idézőhöz és rádtámad, az az igazi faszulás. :)
  • LBandi77
    #5860
    Level1-en nem rak be embert mert nagyon kevés elvetemült van ott azon a pályán leve1 mert ugye szintez.Ha 200 fölötti szinten ng+8 beszélünk lehet jobban jársz a gépi ellenféllel mint 1 profi pvp játékossal.És igen level1 én is nyilaztam.
  • darkSectorxxx #5859
    Látod amit mondok, az ami nekem jött egy gép, ott nincs nyugi. Orrba-szájba lőnek, ütnek.
  • darkSectorxxx #5858
    Melyik a könnyebb afk vagy az amelyik támad, varázsolgat orrba szájba?

    Level1-en nyilaztad te is nem?
    Ha olyan egyszerű akkor nem nyilazgattunk volna. :)

    Állok elébe, ha berak egy afk-t nekem, akkor többször halnék-e mint a gépinél.

    Azt tudom hogy gépi, mert egy gép Ulthanito-nál nem lenne afk.
    Ugyanarról beszélünk.
  • GOTY
    #5857