5896
ds35d07c.gif
  • Ulthane
    #365
    Bazeg, a második fázisban, pláne, amikor látom, hogy van esélyem, úgy dobog a szívem, hogy azt hiszem kiugrik a helyéről. :)
  • TDC Geronimo
    #364
    Azt már kivettem hogy a zene is dinamikusan változik. Első phasebe bossoknál lassabb, 2. phase után pedig üvöltő kórus :D

    Ha nem verne a szíved ezerrel ez még megdobja pluszba
  • Ulthane
    #363
    Akkor gecijó lesz! Én már kivárom azt a három hetet, ha PS-en meg lehetne venni Store-ban most, szerintem megvenném rögtön.
  • Kandurex
    #362
    Mondjuk nem. Itt szinte mindenki day1 tolta a BB -t. És ott már nagyon rezgett léc. Ha ez mégrosszabb, akkor az már nagyon közel van a nem játszható szinthez. Nincs túl elvárás, de van egy minimum! Persze lehetne mindani, h mit vártunk? Ez a Fromsoft! Meg ugye a stress test, a frame pacing -el olyan 20 FPS érzést adott és ugye úgy droppolt még lentebb, h öröm volt (not) nézni.

    Ganaj van.
  • SlickAdam
    #361
    felpöcsölt verzio. persze. ugy ismerjuk öket :D
  • TDC Geronimo
    #360
    1.01 már kint van PSen is és milyen 29? 12én jelenik meg
  • AntiHero
    #359
    BBvel sem volt bajom. Platina DLC-stől mindenestől.

    Amugy mi meg egy fel patchelt verziót kapunk már. Csak 29 nap van még nekünk hátra.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.23. 23:32:29
  • Myselor
    #358
    nem érdekes. oké :D a das1nél szarabbul semmi nem tud futni.szóval mindegy xd
  • n000rbi
    #357
    Értelmezd. A topikban szerintem mindenki lenyomta párszor a BB-t, tudjuk hogy muzsikál(t). Ehhez képest szarabbul fut a DaS3. Ez sajnos tény, nem érzékenység kérdése.
    A nőket meg nem tudom, hogy hoztad ide :D
  • Myselor
    #356
    mondom van aki kurvára érzékeny minden szarra.van aki képes elfogadni a hibáival nőt játékot stb és tudja élvezni a dolgokat.mások vagyunk:)
  • n000rbi
    #355
    Ezt pedig olyasvalaki írta, aki most játszik a DaS3-mal, nem streamet néz.
  • Myselor
    #354
    én is így gondolom :D
  • Myselor
    #353
    nem streamet nézek.azok szarok .csak rendes 60fps hd videót
  • TDC Geronimo
    #352
    Mindegy lenne már itt és tolnánk már " együtt" :)

    Szerintem lesz olyan jó, hogy "megszokjuk" a fosfrémet idővel csak 60 fpses gamet ne toljunk közben :D
  • TDC Geronimo
    #351
    Szerintem még akkor is akadna lol
  • SlickAdam
    #350
    stream csaloka.

    inkabb vettek volna le 900p-re PS4-en is. igaz a pacing-en az se javitana...
  • Myselor
    #349
    annyira azért nem durva a helyzet.és én néztem több mint másfél órányi videót játékot.és voltak frame dropok de semmi durva dolgot nem láttam.sok a rinyáló fix 60fps es kurva.ez az igazság.ha picit is beakad már megy a szarozás..nem rólad beszélek.sokan vannak lyenek:)
  • TDC Geronimo
    #348
    :(
  • SlickAdam
    #347
    BB is lement, de az is hatareset volt mar. szemem epsege azert fontosabb, mint egy buta jatek :)
  • n000rbi
    #346
    Üzentem neki és sajnos megerősítette, hogy szarabbul fut, mint a BB.

    From

  • Myselor
    #345
    annyira érzékenyek vagytok már erre a frame dropra.nemtudom miért vagytok ilyenek.nem mondom hogy nem zavaró de ezért kihagyni az egész játékot.hanyagolni.engem sokkal jobban érdekel annál hogy ezért hanyagoljam bármeddig is.mintha van egy jó nőd de nem elég nagy a melle vagy nem tetszik a lábfeje és máris hagyod a faszba.semmi se tökéletes. :|
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.03.23. 22:38:46
  • SlickAdam
    #344
    ez idegel, ja :(
  • TDC Geronimo
    #343
    A másik meg, hogy a communityvel együtt kell tolnod, később az már...nem olyan :(
  • n000rbi
    #342
    Nekem van egy ember a friendlistben (psn: marci87n), aki szintán játszik vele most is, ahogy nézem gafon is van accountja. Hogy én honnan ismerem az egy nagyon jó kérdés :D (talán g365-ről valaki?)
  • TDC Geronimo
    #341
    Szokásos from minőség frame terén. Szerintem ezen nincs semmi meglepő. Én nekem a stress test frémmel nem volt gondom, éreztem frame pacinget meg a droppokat, de a megvételtől nem tántorított el
  • SlickAdam
    #340
    akkor en szepen megvarom a ps4-es tesztet. ha megjelenes utan jonne, varok a jatek kibontasaval. ha zavaroan BB szint alatt lesz, akkor skip es majd sok ev mulva egy alja pecen potlom.
  • TDC Geronimo
    #339
    hát gafon tolják elég sokan. Mondjuk szokásuk eltúlozni a dolgokat, de többen is írták
  • SlickAdam
    #338
    amugy hol irjak hogy ps4 fosfrem? nem latom
  • n000rbi
    #337
  • TDC Geronimo
    #336
    kb, de állítólag PSen szarabbul fut mint pl a BB. Sok a drop, mikor zónát vált pl belassul. Cserébe gyorsabb a betöltési idő, de inkább az lenne több, mint a folyamatos belassulás. Oh well. Konzolon mi toljuk a "nehezebb" verziót így -.-
  • SlickAdam
    #335
    tehat engine-hez hozza se nyultak
  • TDC Geronimo
    #334
    xbox one DF

    900p, unstable 30fps, when it does hit 30fps there are frame-pacing issues.

    PSen 1080 lesz de fosfrém+frame pacing issue. From <3
  • TDC Geronimo
    #333
    Van akinek számít az hogy elsőre ezeket a játékban lássa és ne videókon. És igen fogok emlékezni rá, mert nagyon jó a vizuális memóriám
  • SlickAdam
    #332
    en egy epik boss-t lattam az elsö videok egyikeben. na azt tuti nem fogom elfelejteni. azota nem nezek semmit.
  • Myselor
    #331
    hűha.megláttad hogy néz ki.vége mindennek.már rosszabb lett a játék.fogsz is emlékezni rá mire odajutsz :D vegyétek ki abannert is.mert van rajta egy boss meg új ruha és effektek.fegyverek.
  • darkSectorxxx #330
    Fasza.
  • TDC Geronimo
    #329
    Najó youtubet se nézhetem úgy néz ki 3 hétig mert recommended videóknál berakta IGNes videót és a gyökerek a videó képének naná az eddig nem látott bosst rakják bele.
  • darkSectorxxx #328
    Lehet offline, de azt írta hogy ápril 8.
  • Myselor
    #327
    nekem arról nincs beszélni valóm :D
  • Myselor
    #326
    én is meglestem :D hehe.tuti dugiba már tolja amúgy vagy nemtudom.lehet kibírja.de hogy??:D