5896
ds35d07c.gif
  • TDC Geronimo
    #405
    "After the credits you get an option to go NG+ and if you click no you can go NG+ via the bonfire.

    This game easily had the best levels and bosses"

    Na ennek örülök, hogy nem dob át automatikusan NG+ba.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.28. 12:48:13
  • darkSectorxxx #404
    Nem gond, csak viccelek, én ki tudtam venni elsőre is kb mire célzol, csak furcsán hangzott a mondat. :D
  • Myselor
    #403
    előfordul bocsi :D örülök ha mostmár érthető volt ^^
  • darkSectorxxx #402
    Ja így valamiért jobban értem. :D

    //azért kérdeztelek, mert nagyon belegabalyodtál a mondatodba az előbb. :D
    se füle se farka. :D
    Most már összeszedettebb. :D
  • Myselor
    #401
    azt még nem láttam.de én is így tippeltem hogy kb így lesz.de különben szerintem patchben nehezítik még majd a játékot az összes from játékkal így volt eddig
  • Myselor
    #400
    ja hát csak hogy látszik a videókban aki boxon nyomja hogy pici sebzéseket kap a pchez képest a bossba meg nagyobbat üt ennyi :D
  • TDC Geronimo
    #399
    Azt is írták, hogy felétől kb nagyon benehezedik a játék.
  • darkSectorxxx #398
    Most ennek a mondatnak mond már el a jelentését. :D
  • Myselor
    #397
    látszik is amúgy hogy nem elég nagyot sebeznek pl a bossok,meg túl nagyot is sebeznek rá az emberkék:) de azért így se könnyű
  • TDC Geronimo
    #396
    For the naysayers who doubted there was a damage difference between unpatched 1.00 (English XBone) and 1.01 (all the other versions):

    Ez a hátránya annak aki a boxosat hamarabb tolja most.
  • Myselor
    #395
    hát ezaz :( túl sok
  • Bandicoot
    #394
    Phaztmek még több mint 2 hét...
  • Myselor
    #393
    van egy nagy bug a játékban nem működik a homeward bone xd kicsit idegesítő lehet időnként
  • TDC Geronimo
    #392
    Közben kiderült az is, hogy akik a jelenlegi trükkös US verzióval játszanak az 1.0 míg a PS4 1.01 és van különbség nehézségben a kettő között, mert az újabb verzióban nehezebb a játék.
  • TDC Geronimo
    #391
    Nem fog, mivel BB óta se javult, így ez maradni fog a későbbiekben is.
  • SlickAdam
    #390
    tehat BB szint ennyi minta alapjan. mocsok pacing-en day1 patch se fog valtoztatni. de veszem.
  • TDC Geronimo
    #389
  • TDC Geronimo
    #388
    "OST is really good, easily the best or up there in the series.

    This game is an all around hit. Imagine if DkS, DeS, DkS2 and BB had a baby, extracting exactly the best aspects of each game: You got DkS3.

    The series couldn't end on a higher note."
  • darkSectorxxx #387


    Ha egy napot is csúszik a QB, én agyvérzést kapok a várakozásokban. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.03.25. 20:08:35
  • TDC Geronimo
    #386
    "no joke

    Two of the bosses so far in this game has been 10/10 quality and I don't rate Souls bosses that high unless they're as good as Flamelurker and Allant

    They're THAT good. So fucking good. SO FUCDKING GOOD"

    egy másik

    "I just experienced the best boss fight in the entire Souls franchise, literally on par with King Allant

    This LITERALLY, LITERALLY increased score by an entire point. Just this boss itself.

    I can't fucking believe it."


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.25. 20:06:48
  • Myselor
    #385
    hát eléggé.bekaphaták egymásét :)
  • TDC Geronimo
    #384
    Próbálok óvatos maradni a témával kapcsolatban. Eddig sikerült, de namco azért bekaphatja az elbaszott launch miatt.
  • Myselor
    #383
    látom te se bírsz magaddal.én se xd
  • TDC Geronimo
    #382
    ah covenanttól függ. google ftw -.-
  • TDC Geronimo
    #381
    Mitől függ amúgy, hogy a fantomoknak multiba milyen színük van? Láttam már sárgát, lilát, kéket, pirosat.
  • TDC Geronimo
    #380
    utóbbi szerintem bár online tényleg nem megy rajta
  • SlickAdam
    #379
    jo hat ez lehet valid figyelmeztetes ill. kapalozas is.
  • TDC Geronimo
    #378
    Dark Souls 3 Publisher Issues Warning About Playing Before Official Release

    If you've bought and downloaded the international version of Dark Souls III, publisher Bandai Namco wants you to know that version is not yet "complete."...You can buy the Japanese version of the third Dark Souls and play it in English on Xbox One, but you'll have to do it without the day-one patch

    Bandai Namco released a press release, warning players that they'd be playing an unfinished version of the game if they went this route...The international version is currently without its multiplayer features and the publisher says the day-one patch will deliver "further optimization."..
  • TDC Geronimo
    #377
    yoshi gafról nagy DS fan

    "20h in, feels like I haven't scratched the surface"

  • AntiHero
    #376
    PS4-en szebb az árnyék. Meg full hd. :)
  • TDC Geronimo
    #375
  • TDC Geronimo
    #374
    As we already knew the review embargo for Dark Souls 3 lifts on Arpil 4th, 9:01am CEST.
    Gamestar could write and publish a finished review about the japanese version of the game right now.
    They decide against that because their version has a Day-One patch that the Japanese release version does not have.
    This Day-One patch includes over 300 changes from the japanese version (according to Namco Bandai), including technical aspects like framerate, stability, keyboard/mouse support aswell as game mechanical tweaks.
  • TDC Geronimo
    #373
    "We at BANDAI NAMCO Entertainment Europe are very thankful and happy to see so much interest for Dark Souls III.
    There is some confusion surrounding the Japanese and international release of the game and we would like to clarify this:
    The full functionality and experience of Dark Souls III will not be available for international players until the launch on April 12th. This is due to planned bug fixes and important patches such as online gameplay that will be implemented on client and server side.

    Kamuszagú mert csak az új fiscial yeart akarták felboostolni az EU/US eladásokkal. Mondjuk aki pl boxon tolja most az offline tolhatja csak így kimarad elég sok mindenből.
  • TDC Geronimo
    #372
    I'm finding shortcuts everywhere. The level design is absolutely unlike Dark Souls 2.

    lvl design hasonló akkor BBhez
  • TDC Geronimo
    #371
    "man half of the bosses i fought are faster than bloodborne bosses"



  • Kandurex
    #370
    persze, az vót,....
  • TDC Geronimo
    #369
    Hát igaz is vót :P
  • Kandurex
    #368
    peeersze, ilyet olvastam a BB -ről is, hogy mennyivel "better"...csakis... azvót....

    mondjuk a BB -től csak jobb lehet...szal még van is benne valami
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.24. 16:17:44
  • TDC Geronimo
    #367
    Ja és állítólag az online sokkal jobb mint BB, mert dedikált szerverek vannak. Gyors a matchmaking és nem laggol.
  • TDC Geronimo
    #366
    While remaining spoiler free, as one of the people that have been playing non stop since 10am yesterday, I can say that the world/level design is, without even a hint of doubt, better than Dark Souls.
    It is absolutely epic in scale, and epic in storytelling.
    So relax guys. You are going to fucking love this game.

    Továbbá azt írták, hogy online a performance jobb(?) és hogy BBnél nem rosszabb állítólag, de ezekről össze vissza reportolnak.

    "30fps with drops. Not had any awful drops and not while fighting for bosses"
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.24. 16:17:52