5896
ds35d07c.gif
  • Ulthane
    #565
    Azt én is utálom, az egészben az a legszarabb. Hogy oda kell rohanni.
  • darkSectorxxx #564
    Ja oks azt hittem talán van visszonyítási alap. Ne Lobos-al gyere, aki mániákus, azt ezen a From játékokon nőtt fel. :D
  • Myselor
    #563
    nekem semennyibe nemjátszottam BB-t :D majd ds3
  • darkSectorxxx #562
    Nektek mennyi időbe telt? :)
  • Myselor
    #561
    azért az se mindegy :D
  • darkSectorxxx #560
    Nem az idő a lényeg. :D
  • darkSectorxxx #559
    Sorry. :)
  • Myselor
    #558
    tök mindegy már .ennyi idővel ne büszkélkedj annyira xd ügyes vagy kész jöhet a ds3 abban ne legyél ekkora agyatlan állat :D tudod hogy szeretünk de na
  • SlickAdam
    #557
    ide is bászki?
  • darkSectorxxx #556
    Thx, olvassunk csak vissza. :D

    "kár ragaszkodnod az Ng+7 karihoz.én biztos kezdtem volna egy másikat a dlchez :D elsőre legalábbis"
  • Myselor
    #555
    ideje votl xd grat :D
  • darkSectorxxx #554
    Laurence HALOTT!!!!

    NG7+ DLC vége!!!!!

    Jöhet a DS 3!!!!!!!!!!!!!!!

    :D
  • AntiHero
    #553
    tuti megveszünk mindent . :)
  • darkSectorxxx #552
    Ajjaj, nem biztos még hogy szükség lesz dlc-kre. :D
  • AntiHero
    #551
    Amit kaptunk témát az bőven jó szerintem nekünk is. :)
  • darkSectorxxx #550
  • Tatyla
    #549
    Igen
  • darkSectorxxx #548
    A plusz témán kívül mit ad a deluxe? Seasson Pass?
  • TDC Geronimo
    #547
    euba a témákat nem lehet leszedni csak megjelenéskor :(
  • Tatyla
    #546
    Tegnap mi is hivatalosan behuztuk a digital deluxot gyönyörű a két téma amit adtak hozzá főleg az only embers, ja és így US storeból kijött 23400-ból/2
  • darkSectorxxx #545
    Kivéve engem.
  • darkSectorxxx #544
    Ennyi.
  • Kandurex
    #543
    Sőt, itt, mindenkinek instant-kötelező, ha van!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.03. 18:40:59
  • Kandurex
    #542
    Reméljük, h lesz champion covenant. Egyből belépek.
  • Myselor
    #541
    pontosan.jóhogy szopott mindenki mikor első souls játéka volt.már nem fog annyit aki nem ma kezdett játszani ezekkel.de lesznek olyanok akinek az első lesz és fel is adják a faszba :D sok ilyen lesz
  • darkSectorxxx #540
    Pontosan!

    Ezt akartam írni, sok embernek rettenetesen másképpe fog lejönni a cucc, van hogy játékon bellül eltérnek a dolgok, de hogy már a From 5. játékával játszhatnak az emberek. Baromira el fog térni a nehézsége a játéknak.
    Van aki 4 előző játékkal játszott, van aki 3-al, 2-vel 1-el, vagy egyelsem!
    Sőtt van aki 1-el játszott annyit mint más a 4-el együttvéve.

    A tesztekből max az irányítást meg látványt vedd alapul, a többi szubjektív, még ha nem is mondják hogy az, nem lehet egész egyszerűen objektíven megmondani a nehézséget és a játékidőt sem.
    Én BB-vel kezdtem. Szar voltam az elején.
    Haverom DS után jött BB-be, neki hamarabb lement első végigjátszás, jó meg látott értelemszerűen másokat játszani, mit mikor kb hogyan.

    Ég és föld.
    Én is ezekután nem szopnék úgy mint szoptam régen a DS-el mikor kezdőképpen belejátszottam 1 órát.
  • darkSectorxxx #539
    Persze, de ha még érteném mi a bajod ezzel.
    Azért élvezel egy játékot, vagy van mert mások hamar végigrohannak?

    Én meg hogy hol szenvednék a DS-ben azt szerintem ne feszegessük. :D
  • TDC Geronimo
    #538
    Lemaradsz így az ószom dinamikus témáról is! :y
  • n000rbi
    #537
    Dlc majd nekem is, de úgyse azonnal jön.
  • Myselor
    #536
    de elfelejted hogy azóta már mindenki edződött rendesen a játékukon.sokan nem is játszottak demon souls-s előtte mint ahogy én se.de őszintén meg mondom nekem pár try után lement a két köcsög első végigjátszásra is.mivel én már a 2részt lenyomtam előtte párszor.akkor még kezdő volt mindenki mostmár nem.csak nem szopik az ember annyit:)
  • Kandurex
    #535
    Azon ne múljon,...gyüjjön az a szopóállarc meg öklözőzsír....csak legyen értelme bekészíteni a cuccot.
  • TDC Geronimo
    #534
    én 29ért vettem digit. Nekem kell amúgy is season pass és nekem azt a pár ezres pluszt megér az éjféli kezdés :D
  • TDC Geronimo
    #533
    remegsz itt előre. Fogsz te anál rodeózni hetekig nem kell izgulni...
  • n000rbi
    #532
    Lemondtam az Apocalypse Edition-t (az 576 képtelen volt megmondani, hogy megjelenésre megkapom-e) Megrendeltem máshonnan a normál kiadást kereken 18-ért, tuti 12-i házhozszállítással. Egyébként ha nem 21k lenne digitálisan (wtf?!), már rég a storeból vettem volna.
  • LBandi77
    #531
    De szép is volt,hányszor faszra húzott az a 2 köcsög,igazi epic harcok voltak.
  • Kandurex
    #530
    Az nem szar, hogy lehet. Mindenhol lehet. Az a baj, h egy pár maroknyi ember kapta és 2 óra alatt végigcsapja, úgy, hogy max. 1.5 hete van meg neki.

    1 hét után a DaS 1-ben maximum Ornstein és Smough -nál csapattad maximális anál rodeóval, nem h speedrunol-gas....

    ...konkrétan Te pedig Capránál nyelnéd a bezsírozott bránert.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.03. 11:05:55
  • darkSectorxxx #529
    Most az a szar hogy lehet benne speedrun-olni?
  • Kandurex
    #528
    Teljesen így van. Sőt. De amikor kijöttek ezek a speedrunok az egész scene már hónapok óta nyomta, itt meg hányan is? Nyilván HC souls játékosok...de akkor is.

    Egyébként lehetnénk kritikusabbak, ha ilyen szinten felszopjuk, szinte borítékolt a csalódás.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.04.03. 09:29:45
  • darkSectorxxx #527
    Új NG+ az 2 ellenfél függvénye lesz Laurence és egy Hunter.
    Ha megvan a következő NG-ekben nem lesz szarakodás csak a fővonal. :)

    Pont ez a lényeg ha itt nem ölöm meg ezeket, később még rosszabb lenne csak. :)

    Laurence-et össze tudom rogyasztani, már csak oda kell kitalálni valamit. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.04.03. 01:16:34
  • Myselor
    #526
    oké te tudod :D még 1 év mire lenyomod új ng+ban az egészet majd xd biztos jobb mint a das3 majd :D