5896
ds35d07c.gif
  • Bandicoot
    #485
    Aki esetleg akart collectort de lecsúszott eddig, a gameshopnál megint előrendelhető a státusza.
  • Moby
    #484
    Az embargo az angol verzió official reviewkra vonatkozik negyedikéig(azaz addig nem mehet ki értékelés). Japán verzáról bárki, bárhol, bármit. Má megjelent. A streamerek meg elvileg részeiben má streamelhetik az angol verzát is (a japánt meg bárki).
  • Ulthane
    #483
    Jó lesz az embargónak is.
  • TDC Geronimo
    #482
    Gamekult.com Import Review : 9/10

    All precedents souls got a 8 so.... praising intensifies !

    + superb conclusion of the saga
    + breathtaking panoramas
    + a rich and consistent world
    + improved combat system
    + memorable bosses
    + incredible soundtrack
    + excellent length

    - the interface could be better
    - that's all !
  • Myselor
    #481
    nem rossz :D de nekem nem lesz a kedvencem biztos. sőt nem is fogom használni szerintem xd
  • Bandicoot
    #480
    Nekem 3 azaz 3 db gameplay videót leszámítva amiből kb 1-1 perceket néztem ez volt az első amit megnéztem. Spoileres kicsit. De akkoris jópofa..Ennyi belefért.
  • Kandurex
    #479
    Hmm...én ugye nyomtam a betat, aztán ugye jött pár videó

    Terület: 1 teljes (beta) meg pár villanás új.

    Boss: 2 boss, egyik a Dancer a másik ami egy videóban megfordul....tudja aki látta.

    Meg talán 2 mini boss. Az egyik még a játék elején, ez is benne van minden videóba.... meg talán egy old friend...szarvakkal...találkoztunk vele már...máskor :) igaz őt csak homályosan, nem tudtam pontosan kivenni a részleteket.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.03.31. 19:43:46
  • TDC Geronimo
    #478
    Eddig jóval kevesebbet láttam szerencsére, mint BB esetében. Itt az első 3 területről láttam videókat meg 3+1 stress testes bossról
  • Kandurex
    #477
    Nem kukkantgatunk! 11-12 nap van,...ki kell bírni :)
  • AntiHero
    #476
    Csak bele kukkantottam :(

  • TDC Geronimo
    #475
    minek nézed te is, spoilerezel magadnak előre :(
  • AntiHero
    #474
    De ez a bárd :O az kell nekem majd :O Meg is van a fegyverem így elsőre. :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.03.31. 18:12:35
  • Myselor
    #473
    jó balfasz xd
  • AntiHero
    #472
    Magyar DS3 stream
  • Myselor
    #471
    hát ez geci nagy xd
  • n000rbi
    #470
    Ahogy egy barátom mondta az imént erre reagálva: Ass-stab :D
  • TDC Geronimo
    #469
    :DD
  • Kandurex
    #468
    tipikus
  • SlickAdam
    #467
  • Myselor
    #466
    jaja.annyira jól elszórakoztat engem is amit csinál.és egyszerűen olyan ötletei vannak.olyan dolgokra rá jön.:) nagyon jó lesz és miután végeztem én is nézni fogom
  • Myselor
    #465
    én is 12ét tudok de azt írta no dark souls 3until april 8.szóval.
  • Moby
    #464
    Imádom nézni ahogy játszik. Szórakoztatóbb, mint sok játék esetében csinálni azokat.
  • Kandurex
    #463
    mi az, hogy 8.? nem 12. a megjelenés?
  • Myselor
    #462
    hát igen lobosjr nagyon rendes.nem is tudom volt e már valaha ilyen hogy ennyire idegelt ez a sok stream meg miegymás.szerencsére van egy enbargo.ami az első komolyan rész után nem engedi hogy felrakják a végigjátszást tovább.valami japán figura pakolgatta csak fel az összes boss harcot még.de így is szar.és kibaszottul nem fair. amúgy ő 8án kezdi azt írta lobos.vagyis hát hogy 8ig nem lesz DSIII.majd meglátjuk:) nagyon bírom a tagot csomót nézem a videóit.
  • Kandurex
    #461
    nem jó arc,...inkább korrekt!

    az összes kis snecinek így kellett volna tennie!
  • TDC Geronimo
    #460
    lobosjr jó arc. Bevár minket és nem játszik DS3al megjelenés előtt pedig megtehetné. Majd első végigjátszás után elkezdem nézegetni streamjeit meg a sok sok elmaradt titkos cuccot, amit nem találok meg :y
  • TDC Geronimo
    #459
    Ebből nem tudom mennyi opcionális, de 4-5 biztos
  • AntiHero
    #458
    Akkor van már pontos infó mennyi boss van a játékban? 18?
  • TDC Geronimo
    #457
    még egy review

    The levels are huge and varied and it will bring back memories of the past games. They are an absolute joy to explore filled with secrets and branching paths. When you combine that with incredible bosses and aggressive enemies, it makes Dark Souls 3 easily the best Souls game. There are no terrible levels like The Gutter or Blighttown, each one of them is fairly large and you do not get a cramped feeling. There is a poison swamp level though, but it’s not too bad.

    Dark Souls 3 feels like a game that has all the positives of the previous games. You will find amazing levels, great bosses, tons of secrets, gestures, huge collection of weapons, spells and shields; as well as aggressive enemies that won’t allow you to turtle. As a Souls fan, I was incredibly satisfied after beating this game. It just keeps getting better and better. I would recommend Dark Souls 3 to veterans and newcomers alike. Dark Souls 3 is a masterpiece.

    Score
    9/10
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.03.31. 13:09:52
  • TDC Geronimo
    #456
    akkor skip :(
  • AntiHero
    #455
    igen :D
  • TDC Geronimo
    #454
    spoileres? :y
  • Bandicoot
    #453
  • SlickAdam
    #452
  • Myselor
    #451
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lesz megint Anál Rodeo :D de hogy mennyire nehéz azt nemtudni még xd
  • Ulthane
    #450
    Pajzs nélkül, minimál páncéllal, valami gyors, de erős fegyóval, ész nélkül nekirontva bárkinek, aki az utamba kerül.
  • darkSectorxxx #449
    Vettük. Anti-val. :D
  • Samurai84
    #448
    Digitàldeluksz preordered.
    Tolvaj dualdex plusz nyilzàpor a terv, de lehet hogy shield+hammer cleric lesz belőle, ha lesz valami fain kalapàcs.
  • Tatyla
    #447
    Aham
  • TDC Geronimo
    #446
    és el is kezded akkor? :)