ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5882
    "Baszki, a fehér csíkot mindenki látja Gaelnél, amikor felugrik, hogy leszúrja a kardot, ne hidd már el, hogy azt csak te látod."

    Én nem mondtam soha egy szóval sem hogy csak én látom.
    Nézd vissza stream-eket. Te mondogattad MINDIG, hogy nem látod, meg milyen csik, meg milyen fehér csík!
    Persze hogy mindenki látja. :)

    "Nehogy azt hidd, hogy csak neked tűnik fel egy boss movesetje, azért, mert te 20 órán át figyelted. Nekem is, másnak is feltűnik már az ötödik próba után. Ahhoz nem kell 20 óra. "

    Stream-ekbe miért mondogatdo akkor egyfolytában, hogy ez random, meg nincsne rendszer meg nem látod Friede merre tűnik el stb? Csak én hallom rosszul amiket mondasz?
    Most pont mindennek az ellenkezőját írtad le. :)

    " Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ugye azt vágod, hogy azért mert mindannyian a homo sapiens sapiens fajhoz tartozunk, más és más dolgokra vagyunk képesek? Ezzel az erővel Michael Phelps is ember, te is, miért nem te vagy a csilliószoros olimpiai bajnok?"

    Mindre nem is, mert nincs se mindenkinek kedve, sem tudás, avagy szerencséje, mert az is kell.
    Vannak ilyenek, csak TI összemossátok azokkal akik csak parádéznak. :) Ezért állítom hogy nem értitek a srác mit csinál a videóban. :)

    A baj az, hogy ti összemossátok a nagy teljesítményt, a könyned parádéval
    Én meg szelektálok.

    Én meg végigvittem a játékot HUD nélkül, akkor döntsd el az mi? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.20. 17:19:29