5896
ds35d07c.gif
  • Moby
    #5736
    Me egyedül egyszerűen nem ment. Belepakoltam vagy 50 próbát, de olyan kevés ideig voltam életben mindig a harmadikban, hogy betanulni sem tudtam semmit, olyan kombókat nyom, hogy a hajam letettem tőle.

    /najó, 50 talán nem volt, de elég sokat, hogy felbassza az agyam.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.03.11. 22:54:10
  • Moby
    #5735
    85 asszem.
  • Seth
    #5734
    Hányas szintű vagy? Akkorákat rúgsz bele mint egy ló, hogyhogy eddig nem tankoltad le ilyen simán ? :)
  • Moby
    #5733
    Emberi segítséggel nagyon könnyű lett volna, mert ez az npc(nyilván direkt) le van hülyítve mint egy darab szar. Megy keresztül tökön-babon, gyakorlatilag arra építettem fel az egészet, hogy lemendzseljem az életben maradását (minél előbb elrakjam a fatert), hogy tudjon velem jönni phase3-ba, mert az nélküle nem tudtam volna megcsinálni.
  • darkSectorxxx #5732
    Jah ez is jó, akkor nyomd le egyedül, ha te szeretnéd, másnak nem bizonyítasz vele, csak magadnak. :)

    Jah buzernyák ez a share téma, ha véletlen rosszul nyomod akkor resetel.
    Erre jó a stream. :)

    Gratula amúgy. :)

    Én nem látok mást a videóban csak te játszol.
    De ezzel a heavy fegyverrel nem csodálom, hogy annyit szenvedtél. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.11. 22:46:32
  • Moby
    #5731
    Amúgy ottvan most is 0:20-nál ahogy gombnyomásra kidodzsol a backstabből. Csaló tetű szoftver,
  • Moby
    #5730
    Levágtam a férges kurváját.
    Vittem magammal ezt az agyalágyult barmot, megmérgeztem a faszfej apját, bevetettem mindent. Nem vagyok rá büszke, de már tele volt a faszom a ribanccal. Túl akartam esni rajta. Majd egyszer megcsinálgatom normálisan is, most ez így elsőnek nekem elég gargalizálás volt.
    Tegnap be akartam tenni a farkast, de ez a nyomorék két másodpercet mentett (szerintem kétszer nyomtam rá a sharere).

  • darkSectorxxx #5729
    Bár hozzátesz nekem az is, hogy csak 9.körre keztem el a dlc-ket hud nélkül, meg level1-en utána egyszer. Szóval nekem azért más emlékek terén a dolog.
  • darkSectorxxx #5728
    A 3.nál a türelem a lényeg. Én úgy szoktam, hogy folyton elmegyek előle, ki kell kerülni, mert valóban idegbeteg a csajszi.

    2 biztos pontja van a támadásnak a harmadik fázisban.

    1 mikor eltűnik és meglesed merre ugrott el, a másik, mikor nyomja a bugyuta kombóit, csak ugrálj hátra, és lesz egy rész a kombó végén, amikor összeérinti a 2 fegyverét és egy kék fényt csinál.
    Ekkor odacsusszan feléd, amikor neked egyet gurulnod kell előrefelé.
    És ha időbe csinálod, nem tudja elvágni a nyakad. :)
    Hanem te üthetsz egy sorozatot rá.

    A másik kicsit veszélyesebb, hogy sétálj felé, és mikor ütés távolságba érne, de ő még nem támad kezdj el előre ütni folyamat, és akkor belesétál az ütéseidbe, amiböl csak úgy tud majd szabadulni, hogy hátraugrik egyet. Ez sokszor az első fázisban jó, bár az lekvár amúgy is. :)

    Ha coop kell akkor szólj nyugodtan, de szerintem neked egyedül is megy.

    Látod nekem meg a kutya a halálom, mert mindig a kis fasz megmarad és jön a kutya, és két felé behezen lehet figyelni.
  • Moby
    #5727
    Ezt a farkast, meg azt a nyikhajt lenyomtam mint a bélyeget, de ez a friderikusz...hát na ez nem. A második fázis többnyire simaliba, ha viszem magammal ezt az agyalágyult barmot, de a harmadikban széttép. Egy tonna estus van a zsebemben, de semmit nem számít. Meginni sincs időm.
  • darkSectorxxx #5726
    Jah hogy a főboss az nincs meg.
    Mert akkor ezt a 2-őt írtam volna én is. :)
    Igen....a sárkánylovas az Nameless King. :)
  • darkSectorxxx #5725
    Tudom, erre írtam hogy bugos a backstab. :)
    Az ő animációja elkezdődik, és te meg csinálod a sajátod a levegőben. :D
  • Moby
    #5724
    Nem emlékezem már a neveikre, a sárkánylovas, meg a főgeci.
  • Moby
    #5723
    Nem, nem az a gond, hogy nem adja be, beadja az, be is dobja a hangot, a karim el is kezdi csinálni, ő meg már nincs is ott :D
  • darkSectorxxx #5722
    Az a buzernyák hitbox miatt van, a Blackstab az bugos, mert ja, egy animáció miatt képes megszakadni, vagy el sem kezdődni, van hogy azt se tudom, hol kellene éppen álnom a black miatt, Friede buzi csavarodása miatt nem mindig a HÁTA a hátsó fele. :) Kicsit jobbra kell még menni, akkor lesz jó.
    Sajnos ez benne van a pakliban igen.

    És ez még csak hab a tortán, a szarfos kamera meg a lassulások is szeretnek az ember idegeire menni. Friede másodk fázisában nehéz ügy. de nem a harc miatt, hanem egyidőben kéne 2 felé figyelni, és a kamera azt is megnehezíti, hogy 1 irányba tudj.

    Greatwolf-ról nem is beszélve. :D

    Sőtt van olyan a Great-nál, hogy az oszlopnálmegakad, azt hiszed biztos helyen vagy és egyszercsak kicsúszik az oszlop mellett és neked fut.
    Vagy éppen a parry, amihez brutál isdőzítések kellenek....
    Én 500 óra után is hibázok...:D

    Kiváve pár boss-t, aminek a kitanulása után szinte akarni kell meghalni.

    Azt mondod 2 boss van az alap játékból. Had tippeljek. :D

    Nameless és Champion Gundyr. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.10. 13:46:00
  • Moby
    #5721
    Normál esetben igen, de itt számtalanszor látok olyat, hogy friede lazán kidodzsol a backstabből gombnyomásra. Az én karim meg végigjátssza a scriptet.
    Hát hülyék ezek. Saját maga ellen csal a kód :D Ennyi erővel beletehették volna azt is, hogy random időpillanatban meghal a karid. Elég trial&errorral valamikor azzal is végignyomható. Bármeddig el lehet menni a játékosszopatással, nincs annyi idő, amit bele ne tennének a játékosok, csak hogy végignyomják.
  • darkSectorxxx #5720
    Jah így persze ha nem élvezed nem jó folytatni, ezt én is így gondolom, tapasztalatból.
    Csak annyit, amit még télleg szórakozásból, élvezetből. Ezért is mondtam, slick-nek is, hogy ha megy, tudja hogy miért megy, és milyen feltételekkel. :)

    Gael (2.dlc vége) engem pl már nem is tudna megölni, max ha tv-zek közben és nem figyelek.

    De elsőnek legyőzhetetlennek tűnt ő is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.10. 13:36:50
  • Moby
    #5719
    Én nem az akadályok leküzdéséért játszok, hanem a szórakozásért. A DaS3 újrajátazárom alapvetően a platináról szólt volna, amiből a farmolás hallatán gyorsan kifaroltam, meg a DLC-kről, de erre én nem vagyok kíváncsi. A BB és a DaS1 DLC-i fantasztikusak voltak bossfightokban nekem, a das2 meg ez egy hányás ilyen szempontból.
    Még két boss lenne hátra az alapjátékból, de nincs miért továbbmennem, azokat már láttam már. Sebaj, jó móka volt ez így is, bejártam minden zugát a játéknak, minden ajtót kinyitottam amit láttam, mindenhova elmentem, levágtam mindenkit, kifejezetten, sőt, nagyon élveztem, szal semmiképp nem érzem, hogy felesleges lett volna.
  • darkSectorxxx #5718
    Igazából ezt lefordíthatjuk arra is, hogy azokat a pontokat kell megkeresni a das játékban amikor a script éppen pihen, ez a játék végigjátszása.
  • darkSectorxxx #5717
    Hát ja, tudtommal az egyetlen Trófea, az az emberek szívében lesz tőle, hogy leküzdötték a játékot.
    Kár, pedig szívesen látnám ahogy túllépsz a játék akadályain.

    Hát igen, le tudnád te is küzdeni, azt hogy mennyi idő alatt, az a megmondhatatlan. Ha saját magadtól jössz rá, az kb 4x annyi idő, ha megmondja, vagy mutatja valaki, lehet 3-5 próba után megölöd és megvonod a vállad hogy ez mi akart enni.

    Azért és addig szenved az ember, amíg nem tudja meg mi a titka, utána már hajvasalóval is megölöd, mert nem ahoz kell tudás, hogy alkalmazd a taktikákat, hanem hogy magad megtaláld, és ez benne a nehéz.
    A küzdés mindig a saját elméd ellen megy, soha sem friede ellen küzdöttél, hanem a felismerő képesség, a memória, és kis részben a kézügyesség fejlesztésért és egyben az ellen küzd a játékos.

    Fride csak egy skin, egy megtestesítője ennek, a scriptek a te döntéseid viszhangjai, vagyis magad elllen küzdesz. :)
  • Moby
    #5716
    Na ez jó hír, akkor skip.
    Ezt egyszer még benyeltem a das2 dlc-ben, de egyszer volt budán kutyavásár. Amúgy sem ad egy szaros trofit sem értük, én meg ezt kevéssé élvezem.
  • darkSectorxxx #5715
    Igen scriptelve vannak a támadásai sajna.
    Hát sebzés az szar, mert ez a dlc meg a második sokkal nehezebb mint maga az alap játék...Vagyis, igen. keveset vesz le.

    Lbandi, véágja nagyon ezeket a boost-olt build-okat, lenne tuti tippje.
    Goty egy nagy geci karddal végezte ki, mert az brutálisan sebzett neki, kente is rendesen.

    Amúgy kötél idegek kellenek a 3 fázisa miatt.
    2. DLC-ben az ÖSSZES boss túlmegy Fride-n és rádob egy lapáttal, nem is értem hogy tudtam 2x megcinálni.

    Az én 2 mumusom:

    - Greatwolf az első dlc-ben (opcionális)
    - Idézős bossfight a 2. dlc-ben (2. boss)

    Nézném szívesen ahogy játszol. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.10. 12:40:35
  • Moby
    #5714
    Van vagy 5 kimaxolt fegyóm, a bőrét tudom velük megkarcolni. Ez egy dolog, ami felbasz, hogy a gombnyomásomra reagál az enemy, nem a karakteremre, mert ő előbb kezdi el a mozgást, mint asaját karim. Ilyen "csalószoftvert" én is tudok írni, de ez kurvára nem jellemző a soulsokra.
  • darkSectorxxx #5713
    :D
    Stream-et papa, stream-et!

    A fontos, az. HOGY tudd fejben, hogy mindegyik boss csak addig nehéz míg ki nem ismered, ha megvan már nem lesz okod ilyeneket gondolni. :)
  • Moby
    #5712
    Biztos sokat bántották gyerekkorában, aki ezt a friede bossfightot kitalálta.
  • darkSectorxxx #5711
    Hát olyan nincs. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.06. 08:08:44
  • GOTY
    #5710
    Vagy mert nem tudod!
  • darkSectorxxx #5709
    Hogyismonynam, nem túl addiktív kiplatinázni....:S
    Én nem platinázom, mert ezeket nem élvezem.
  • Moby
    #5708
    Jaj...a farmoláshoz nem sok kedvem :(

    De köfi!
  • MerlinW
    #5707
    Minimum 3 végigjátszás kell hozzá, nekem 5 kellett. NPC questek, amik ütik egymást egy jaték alatt, coventant cuccok, titkos convenant cuccok, stb. A multis cuccokat is össze lehet farmolni offline, de baromi sokáig tart.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.05. 23:53:58
  • Seth
    #5706
    Trophy guide

    Én feladtam, mert sokat kell "multizni", farmolni a covenant-os itemeket (30 ez, 30 az...)
  • Moby
    #5705
    Segítsetek ki.
    Mi a tököm kell a platinához/hol tudom elkúrni?
  • darkSectorxxx #5704
    Háát ezt most mondod....adok 2 napot. :D
  • Ulthane
    #5703
    Miért ne bírnám. BB-platina a zsebben, elvégeztem a Dark Souls-egyetemet is Gael után, teljes a karrierem.

    Megöregedtem, nyugalomra vágyom. :)
  • darkSectorxxx #5702
    Nem fogod birni. :D
  • Ulthane
    #5701
    Dragon's Dogma: Dark Arisen
    Áncsártid DLC
    Jön majd az Evil Within 2
    A LiS új epizódja
    Lesz új CoD, a sztorija érdekel...

    Van választás. :)
  • darkSectorxxx #5700
    Hogybe persze. :D

    És mivel játszol majd? :)
  • Ulthane
    #5699
    Nem lesz ma, se holnap. Felhagyok a dark szósszal. Elég időmet vette már el.
  • darkSectorxxx #5698
    Ja nem is szeretni kell csak kinyírni. ;D
  • darkSectorxxx #5697
    :D