5896
ds35d07c.gif
  • LBandi77
    #5856
    Akit ő levert az online hús-vér játékos volt akit a program idézett be,csak gondolom elment szarni és nem ült a gép előtt.Te pedig a sima gépi boss-al szenvedsz,az a katanás varázslós nyilas faszi.
  • darkSectorxxx #5855
    Megint kitérek rá, akit te ott lenyomtál, az egy offline valaki volt.
    Te azzal a varázslóval még nem küzdöttél, amivel én szoptam 3x.

    Nem vágom mi alapján válogat a rendszer. Mert próbáltam offline, meg online, és mindig azt a fasz ijjászt kapom.

    Neked meg valami másik volt, aki meg se mozdult. :)
  • GOTY
    #5854
    Idézős geci? Akit elsőre nyomtam le úgy, hogy észre se vettem, hogy lenyomtam? Hát az fing volt.
  • GOTY
    #5853
    Nekem annyi volt a vérkardommal. :)
  • darkSectorxxx #5852
    Én csak jót akartam. :)
  • Moby
    #5851
    Hülyeség. Semminek nem nézel utána soha, csak betolod ezeket. A "felmérések" szerint ludex gundyr rarityje 89.1%-os. A játékosok döntő többsége simán lenyomta.
    Még nameless kingnek is közel 40%-os. Nem azokból, akik elkezdték, hanem azokbnól, akiknek megvan...Semmiféle különleges teljesítmény nincs a das3 végigvitelében. Sőt, többen játszották végig, mint az átlag randomjátékokat. Ami nem csoda, lévén baszomjó játék.
  • darkSectorxxx #5850
    Tudom, én csak mondom, hogy a kis fehér az low....a varázslóval van a gond. :) tudom hogy a varázslóra írtad a parry-t, csakhát az nem annyira egyszerű. :D Nekem.
  • LBandi77
    #5849
    Nem a kis fehérről írtam a paryt,neki hogy állt az azért volt mert élő játékost idézett be és gondolom elment szarni.
  • darkSectorxxx #5848
    Hát én olyat szeretnék mint Ultinak, hogy csak álljon egy helyben. :D a kis fehér nem gond. :)
  • LBandi77
    #5847
    Ha nem játékost ad be akkor ő is paryzható,csak ugye nem minden ütése,a futásból szúrós támadása a legtutibb pary.
  • darkSectorxxx #5846
    Ez mondjuk igaz. Amit régen mondtam, a heavy baszó fegyverek nélkül nagyon észnél kell lenni nála, egészen más fegyvernemet váltani.

    Nekem a legnehezebb az idézős geci.
    Sima játékba oké még talán....de az felett nincs technikám ellene, cska nyílvessző.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.18. 08:36:11
  • LBandi77
    #5845
    Próbáld meg normál méretü fegyverrel,a kissebb fegyverek nem állítják meg a támadás sorozatát,és persze fater sem 5 ütés.
  • darkSectorxxx #5844
    A felmérések szerint aki végigvitte 1x legalább, az már nem átlagos... :) sokan az első boss-on se jutottak tovább. :D
  • GOTY
    #5843
    Erdekes, mert te az atlagnal jobb jatekos vagy, es Friede meg szerintem sem a legneheezebb boss. Ellenben a legcsodalatosabb mind kozul!
  • darkSectorxxx #5842
    NG+ a god mode, utána meg fordul át horrorba. :)

    Valóban nehéz lejönni, ha coopoltok azt szeretném látni, vagy ha egyedül mentek akkor is. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.17. 22:23:06
  • Moby
    #5841
    Nem kizárt, hogy nekifutok még. Nem könnyű lejönni a from-féle drogokról. Persze simán átmentem newgame-be, és élvezkedek a godmodeban :D Lehet tt már valamivel tudatosabban építek valami olyat, ami hatásos ellene. STR-el meg mozgással nem baszom meg, ahhoz én csíroid vagyok.
  • LBandi77
    #5840
    Szóval a legnehezebb from boss.
  • LBandi77
    #5839
    Nekem Friede volt az összes from boss legnehezebb.
  • darkSectorxxx #5838
    Nekem nem sok hiányzott, hogy Mirdir ellen feladjam, de aztán hajtott a vágy. :D
  • Moby
    #5837
    Ezt cáfolom. 10 próba sem kellett hozzá, és még a farkától is elválasztottam szegényt :) Vagy legalábbis nekem az nem volt nagy szám. Mondjuk nem sokkal a BB platinázásom után találkoztunk, és Kalameet nagyon hasonlít Watchdogra. Csak még repül is, de amúgy teljesen :D
  • LBandi77
    #5836
    Midir könnyeb mint Kalameet.
  • darkSectorxxx #5835
    Akkor tedd. :D
  • Moby
    #5834
    Mert az én képességeimmel több energiát kellene beletenni, mint amennyire kapacitásom van. Meg motivációm.
  • darkSectorxxx #5833
    Mert nem akarod hogy legyen? :D
  • Moby
    #5832
    Mindegyik az a from DLC-kben. Gael is.
  • GOTY
    #5831
    De,az csak egy toltelekboss...le se kell szarni...
  • Moby
    #5830
    Amíg nincs Midir, nincs Gael sem. És nincs Midir...
  • darkSectorxxx #5829
    Minden így indult, nem megy a NG7+ Das3-ban. Nem megy No Hud. Nem tudom megölni Das2-ben a Fume Knight-ot egy bicskával (ez volt az első boss és az első játékom a Das 2-ben). Nem tudom megölni 10-ből Gael-t, stb sorolhatnám, ezekre volt időm.
    Mikor láttam hogy ölik meg Champion Gundyr-t, illetve mondták én is úgy öltem meg, valóban könnyebb.

    Olyan mint a matek. Én megtanultam a matekot mert érdekelt, országos versenyre jutottam ki vele.
    Más meg megkérdezi tőlem hogy tudsz fejben összeszorozni 2x2 vagy nemtudom hány számot.
    Én értem miért nem hiszitek el.

    Nem mondtam a kopirnyóra, hogy nem szép amit csinált, igen nagy dolog a Das1-2-3-at végigvinni sérülés nélkül.
    Ráment 1 éve hogy a szerencse is végre mellé álljon. 12 évet nem azzal gyakorolt, hogy a Das-t kitanulja, hanem 1 éve csak azt kezdte el hogy megtanulja sérülés nélkül végigrohanni azt amit évekkel ezelőtt betanult. Még ha olyan fan lennék ami nem vagyok ezt akkor se csinálnám, meg se próbálnám....játék szempontból csodálatos, viszont hogy az élet területén megérte-e azt majd neki kell eldönteni. A díccséret jár neki.

    A többi meg részemről még mindig áll, tanulható.
    Hogy miért? Emlékszel mit mondtam a jelekről? Amit figyelni kell a támadásoknál, ha ezt hajlandó vagy kitanulni, akkor nem lesz már többet random semmi, amire sokszor mondtad, hogy ebe nincs rendszer, a támadások random mennek. :)

    Hidd el nekem, annyira nem random, hogy ha megemeli a kezét vagy lábát, vagy a fülcimpáját meglebegteti egy boss, akkor tudom már, hogy én 5-6 mozdulatot hogyan s miképpen fogok lenyomni, megnyomni stb.
    Ahogy elkezdem nem nézem a boss mozgását, csak fejben azt a mozdulatsort lenyomom és az 1000 % hogy az mindig úgy fog végződi.

    Hogy mi szokott lenni a probléma? Figyelemzavar, ha mást csinál közbe valaki, ha nem gyakorol eleget, az időzítéseket nézve. Meg az a kis csipetnyi szerencse.
    Én Mirdir-t multkor simán úgy vertem meg, hogy legutóbb előtte honapokkal korábban játszottam csak, de mivel őt vertem le akkor utolsónak, még friss volt kicsit az élmény....

    Ezek a parry-zős dolgok, hogy a legkönynebben parryzhető bossoknál leülök a földre meg dobok egy bogyót, ezt nem makacsságból nem tartom nagy dolognak, hanem mert én is netről másoltam már dolgokat, és ismerem a bossokast, azt mi mennyi ideig tart, és ezt tudom hogy Le lehet utánozni.

    Kedvencednél Friede-nél, ha legközelebb küzdesz vele, emlékezz mit mondtam, hogy simán lehet tudni mikor hová megy mikor eltűnik. :)
    És arra is azt mondtad pl hogy nem, mert random. :)
    Gael fehér fény? :)

    Amúgy valóban magasabb szinten vannak, mert jobban érdekli őket a gép e téren mint engem, én kizárólag magamnak ölök, amíg élvezem, kivéve azt a pár fogadást vagy nem tudom mi. :)
  • GOTY
    #5828
    Gael?
  • GOTY
    #5827
    Darky, komolyan..En ertem, hogy te azt hiszed, de hidd el, hogy nem. Ezek az emberek egy masik liga, ahova te sosem jutsz fel. S nem azert, mert nincs idod ra, ha lenne se menne.

    Nem ertem miert nem jon ki a szadon, hogy ehh, le a kalappal, ezek olyat tudnak, amit en soha. Es ennyi. Nem kell rogton a duma, h ez csak ido kerdese, meg ha akarnad neked is menne, meg meg meg. Nem.

    Akiknek ez megy, azok nem azt mondjak, hogy nekik ez menne, hanem megmutatjak, hogy megy. Azaz csinaljak.
  • partizan182
    #5826
    Kevesebb a csíter. Pcn egy idő után kb minden 10. tag tolta hack nélkül. Oolacile, forest, painted world, parish, depths mind tele volt velük,abba is hagytam a pvpt a francba pedig óriási móka.
  • Moby
    #5825
    Én azt csak pécén toltam, dsfixel, sweetfx-el remaszterelve. Szerintem azt nem fogja megütni a gyári sem, szal nagygépre nem látom már értelmét beszerezni.
  • LBandi77
    #5824
    Ok.Akkor találkozunk das1 ha nem csak nintendón veszed.
  • Moby
    #5823
    Áh. Nem az volt a lényeges, hogy meglegyen, hanem a válasz, hogy meg tudom-e csinálni. Megkaptam, tehát nincs tovább dolgom vele :)
  • darkSectorxxx #5822
    Na zsír.
  • LBandi77
    #5821
    Ma kezdtem 1 új pyrot,egész jól haladok.
  • darkSectorxxx #5820
    Néznénk! :D
  • LBandi77
    #5819
    Dlc coop?
  • Moby
    #5818
    Hónapok óta fel van telepítve a gépre a complete, de elindítani is félek :D
  • partizan182
    #5817
    Nioh mege volt? Tudom lejárt lemez de Darkszosz 1 feeling ezerrel.