5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5696
    Nekem pl dancer-nek tűnik a legbonyolultabb movesetnek. Ezekszerint neked könnyebb lesz dancer én szoptam mert őt nem tudtam kitanulni eléggé.

    Mindenkit le tudsz verni, de ehhez amúgy a makacsság nagy ellenrugója lesz.

    Ha pl tegnap azt mondom, hogy folyamatosan ritkitsd a vékony papokat vagy mindet, akkor nem azon kell morogni, hogy ez nem megy, hanem kipróbálni minimum.
    És akkor ha ritkitod előrébb vagy mert kb mondjuk 10 másodperc mire jönnek újra, akkor van nyugodtan idő a pirosat ütni, a piros nem támad, csak védekezik, ő ráér, a többiek az ellenfeleid.

    Csak mint mondtam azért fura mert régen akkorákat ütöttél rá, meg annyi életed volt, hogy kibírtad, el sem jutottál időben eddig a pontig.

    Itt minden harc 1.5x annyi idő, hosszútávra kell tervezne. :)
    Tudom játék közbe nehéz nyugodt maradni, de fontos, ha valamire azt mondod nem jó, nem működik, akkor előtte próbald meg legalább.

    Tegnap szitkozodtál az átok miatt, amikor a z. alkalommal végre leverted a girnyókat, akkor nem jutottál el az átkozásig.
    De a probléma az volt, hogy azt hotted ez 1x-i dolog, de nem.

    Úgy ölted volna meg hamar ha ezt felváltva nyomod folyamat.
    Leölöd a girnyókat, vagy annak nagy részét, odamész ütni a pirosat és figyeled mikor jönnek vissza, ha jönnek, azonnal odafutni és girnyókat kiütni, majd megint a piros...apránként.

    Ugyanaz volt most is, csak feleannyi idő volt mert a művelet egyik felét te csináltad, a másik felét a fantom. De te is simán megcsinálhattad volna...

    Csak mindig leverted egyszer őket, aztán kész megint végig csak a pirosra mentél, és ez volt a baj, csak szerintem ideges voltál és nem jól értelmezted amiket írtunk. :D

    Majd ma. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.11. 11:50:43
  • Ulthane
    #5695
    Sose szerettem azt a bosst.
  • darkSectorxxx #5694
    Storm egy egy story item nincs olyan, hogy nem bírod el, a súly max annyi lenne hogy beteszel equipload gyűrűt, vagy ledobsz magadró valamit, az alap indulo load érték minden fegyverhez elég, amire te gondolsz az a statisztika, hogy nincs meg str vagy dex érték a fegyverhez és nem sebez. De kezedbe tudod venni.

    Viszont stormnál nincs 10 feletti érték, vagyis magyarul.

    De tudod használni.
    Mi is tudtuk. Az nem egy pallos, hanem egy szaros vékony kard. :)
  • Ulthane
    #5693
    Így nézitek majd végig, ahogy lebaszom az összes bosst level 1-en.

    Anyja picsáját, hogy nem linkeli be a képet
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.11. 09:39:24
  • Ulthane
    #5692
    Nem ölöm le a sárkányt, az biztos, mert nem is próbálkozom vele. Dancert ki tudom tanulni, mert egyszerű a mozgása, csak már elfelejtettem. Na de a Prince testvérek szerintem esélytelen lesz, de tényleg.

    És Yhorm-ot hogy ölöm le, ha el se bírom majd a Stormrulert?
  • darkSectorxxx #5691
    Viszont ehhez már taktikát vagy stílust kell váltani, begyakorolni, mert itt sajna nem segít nagyon az idő.
    Normál végigjátszáskor meg tudod oldali hogy felhúzos az erődet és leütöd, itt nem, a nehézség hasonlít a ng7hez, sebzésarány meg sérülés arány, szóval kicsit olyan mintha ng7 vagy a felett játszanál, ott van ennyi élete a bossoknak a te sebzésedhez képest, vagy ott halsz 2-3 ütésből.
    Mondjuk itt jó ha q ütésbe nem halsz bele.

    Az tuti, hogy ez most nem feltétlen van úgy hogy tuti egyszer úgyis levernéd, mert simán benne van a pakliban, hogy soha.
    Ha nem használsz olyan megoldásokat, amik szinte szükségesek ide. Itt nincs olyan, hogy ott maradok beütni a 4et, meg 5.et.
    Mert rádbasznak és ennyi, nincs olyan hogy arrébb gurulok nyugiba azt iszok vial-t.

    Itt nincs olyan, hogy nem teli az életcsikod, ahogy sérülsz, nem foglalkozhatsz onnantól semmi mássa, mint azonnal ahogy van idő tölteni az életet.
    A kard gyűrű pl tök feleslegesen van, ha nincs csurdig az életed.
    Itt nem lehet sietni.
    Ez nem indiántáncot jelent, az indián tánc nem egyenlő az aprólékosabb támadó stílussal, nem kell táncolni, csak az élet sokkal előrébb való, és hiába baszod bele a 6 ütést, elfogy a stamina, megbasznak, és behalsz az ucsó egy centivel, és nem megy, holott ha rászánod azt a plusz 2-3 percet, figyelsz az életedre, és megpróbálod fejben tartani, hogy ezzel a karival egyhuzamba 5 egységed van, akkor tudni fogod, hogy ha üts 5öt, elfogy és nem leszel képes elgurulni.
    Vagy 1et gurulhastz de 2őt kellene.
    Ez nem jelentéktelen dolgok, nagyon sokat számítanak.

    Illetve a felszerelés, nem nagy dologra kell gondolni, csak a gyűrűket, vagy támadásra állítod be vagy ha az a fontos, hogy 1hitkill van akkor a védekezéssel old meg hogy ne legyen 1hitkill.
    A fegyverek.
    Van akihez kell pajzs a kezedbe, mert az helyettesít stamina gyűrűt, vagy mehet a stamina gyűrű, mert ijjat kell a bal kézbe tenned.

    Parryhez milyen pajzs jobb. Néhány távolsági támadást védeni pajzzsal, akkor is elkerülheted az 1hitkill-t.

    Nem annyira bonyolult ezeket eldönteni, ha ismered a boss -t.
  • darkSectorxxx #5690
    Hát ez tőled függ majd. :D
    De elkezdted, nem fogsz lenyugodni míg végig nem viszed :)
    Ahogy a sárkányt is leölöd majd. :)
  • Ulthane
    #5689
    Ehhh, elbizonytalanított ez a tegnapi lvl 1. Nem tudom, hogy kell-e nekem. Persze, most szenvedhetek Dancerral, csak idő kérdése, hogy levágjam, de ez idő alatt játszhatok olyan játékkal is, ami szórakoztat, nem frusztrál, nem? :)
  • darkSectorxxx #5688
    Mindek kit támadunk, aki él és mozog ;)
  • Ulthane
    #5687
    Okés. este ezzel megpróbáljuk! :)

    De kit fogunk támadni? Minden boss halott.

    ja, én a mágusommal leszek, mint pontiffnél. Oké.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.10. 10:50:26
  • darkSectorxxx #5686
    Persze hogy termelődnel, oda olyan fegyver a jó mint egy hosszú kasza vagy spear, hogy nagy range legyen. Sokat sebezz egyszerre, mármint darabszámban, ja és az a fontos, hogy a dagikat tartsd távolt azoknak sok élete van és többször támadnak.
  • darkSectorxxx #5685
    Legyen a jelszo:

    Lbandi77 :)
  • LBandi77
    #5684
    Semmi nem változott nálam.
  • LBandi77
    #5683
    Igen újratermelődnek,van ilyen kék koponya azt hajigáld el a barmok azt fogják támadni te meg levágod közben a bosst.
  • Ulthane
    #5682
    Amúgy, a papoknál ha levágom őket, újratermelődnek? Mert arra gondoltam, hogy füstbombával felrobbantom őket, hogy csak 2-3 maradjon, és úgy már könnyebb lenne.
  • Ulthane
    #5681
    Ki kéne találni valami más jelszót.

    Lehet, hogy nem öt darabot üt be véletlen, hanem hatot, vagy négyet. Néha én is elnézem, szar a szemem.
  • darkSectorxxx #5680
    Én is erre gondoltam, de ha ez lenne a baj a sima se menne, meg akkor milyen gáz lenne, hogy router meg szolgáltatótól függ a játék.

    Én belső szerverproblámákra gyanakszom vagy hasonló.
  • darkSectorxxx #5679
    Igen a jelszavas csatizással van a baj.
  • darkSectorxxx #5678
    PvP-ben oké de nekem single kell.
  • Ulthane
    #5677
    De mi a csöcs nem jó? Cseréltél routert azóta? Vagy szolgáltatót?
  • LBandi77
    #5676
    Nem fog menni tegnap is próbáltuk,valami nálam nem jó.De azat érdekes hogy random meg negy bárkivel,nem igazán értem.
  • Ulthane
    #5675
    Azt álmodtam, hogy Bamdival coopoltam, és mikrofonon beszéltünk. Szóval tuti működnie kell. Ma este megpróbálhatnánk, én hat után leszek.
  • Ulthane
    #5674
    Ne tetesd már a hülyét, Darky. Hiába játszottál több száz órát a játékkal, látszik, hogy nem ismered. A kék flaska tölti az FP-t, ha akarod egy sárga falskád sincs. A sárga se végtelen, meg a kék sem. Elfogy. Fegyvere a varázslónak is lehet, általában hibrid módban játsszák. A lassú bossoknál varázsolnak, a gyorsabbaknál meg csapkodnak.

    Hogy mennyire jó is a mágus, mit sem bizonyítja, hogy egy combosabb pvpben úgy lebasz téged, hogy az sem tudod, hol vagy.
  • darkSectorxxx #5673
    oks úgyis játszom ahogy ettem
    18:30
    hacsaknem lesz mit néznem. :D
  • LBandi77
    #5672
    Nem érted a lémyegét darky majd elmagyarázom.
  • darkSectorxxx #5671
    Eltörik a fegyver? :D
    Nálam még nem volt ilyen.

    hát oksi, de a mana meddig tart? tegyük fel félisten módba mész, nem kell annyi estus, akkor legyen 15 flaska, az azért nem sok szerintem, mert a varázslatokkal ha betalálsz mennyit tudsz egy csíkkal varázsolni? 5-öt kb? akkor az 65 lövés mondjuk...

    Hát mittuomén, nem érezném magam biztonságban.
    A karddal meg azért tudom hogy ottvan üthetek non stop. :D

    Habár feltételezem a mágus is tud ütni a varázsbottal.
  • LBandi77
    #5670
    Miért a sárga flaska végtelen?A fegyver is eltörik ha nem ülsz le.
  • darkSectorxxx #5669
    Az nem végtelen. Az véges, csak sokáig tart, ebben nem tér el a sima többitől. :D

    Azt hittem már hogy rendesen neki van valami extra képesség stb. Ami azért megkülönbözteti, de akkor ez az induló equipment amit az elején kiválasztunk nem határozza meg a játékmenetet és nem jár extrával.... :(
  • LBandi77
    #5668
    Még jó hogy csak 400 óránál tartassz.Ha mindent el kéne magyaráznom az is lenne 1-2 óra,ezért jó coop közben a duma.
  • LBandi77
    #5667
    De van olyan infuse a fegyverre ami lassan ugyan de tölti a kék csíkot.
  • LBandi77
    #5666
    B+ Darky ne csináld már,odamész a kovácshoz és a sárga-kék flaska arányát te változtatod,ha elfogy a kék csík akkor kék flaskát iszol.kapisi?
  • darkSectorxxx #5665
    Na áljon meg a gyászmenet, a varázsló karakternek töltődik a mana csíkja vagy mi? Vagy neki a fegyverei tudnak varázsolni folyamat?
  • LBandi77
    #5664
    Miért ne tudna?
  • darkSectorxxx #5663
    Akkor nem para. :D
    Amúgy nem értem a varázsló karaktert.
    Hiszen nem tud a karakter végtelenségig varázsolni, akkor mitől varázsló?
  • LBandi77
    #5662
    Jól.
  • darkSectorxxx #5661
    Jo nem mert minden értéke 10.
    Csak a level felirathoz 1est számol. Onnan indul a számlálás. Ez tiszta sor.

    De ezt mondjuk, hogy level 1 ugye. Ahogy a BB ben sem level 4.
    Mert nem 1es értékkel indul.
  • darkSectorxxx #5660
    Ja neked van dögivel elkezdve karakter.
    De ezek a karik javíts ki ha tévedek, csak a kezdéskor kérdés.
    Mert ha jól tudom egy adott ponton a statot ha átfejleszted akkor ugye tökmindegy.

    Vagyis kezdhetek mágussal aki mondjuk 80as szinten már egy komoly knight build is lehet.
    Jól tudom?
  • Ulthane
    #5659
    Amúgy az nem level egyes kari, csak egy szerencsétlen, nulla cuccal és felszereléssel. De nem azért van, hogy ne fejleszd, hanem azért, hogy nehezebb legyen fejleszteni, mert átlagban rosszabbak a statjai.

    Szóval nincs lvl1es kari.
  • darkSectorxxx #5658
    Hogyne persze.
    De ez a szép ezt ne. Egyféle dologra találták ki, rengeteg lehetőség van.
    De a level 1es kari az szándékosan van amúgy a játékban, csak annyi hogy ez olyan mint más játék ban az easy norma hard, stb

    Csak itt iszonyúsok változat, nehezítés áll rendelkezésre. Csak az embere kreativitása szabhat határt. ;)

    Amúgy tegnap láttam egy videót wgy build-ról, egyetlen parry megölte Pontiff-et. Ez is egy lehetőség :D
  • LBandi77
    #5657
    Van mágusom,most voltam vele demon prince-nél,ő már fekszik.